PDA

View Full Version : Объркан...



whateverr
01-11-2011, 14:04
Здравейте, неотскоро се познавам с 1 момиче, което напоследък винаги започва да си чати с мен почти всеки ден.На последното ни събиране бяхме леко пияни и тя беше постоянно при мен.Аз я харесвам и имам чувства към нея, но не съм сигурен, че изпитва същото към мен, защото
имам чувство, че все окще е влюбена в бившото си гадже.Понякога
ми изглежда, че ме харесва в друг момент си мисля, че не и пука за мен.
Как да постъпя...?

MarkKnight
01-11-2011, 14:10
освен да и кажеш друго решение не виждам,ние не знаем дали тя изпитва чувства към теб...

whateverr
01-11-2011, 14:12
Точно това ме бърка, защото виждам как когато бяхме се събрали имах чувство, че ме харесва, а сега виждам как поства разни мисли за бившия си прятел, как иска отново да са заедно и т.н.

Infection
01-11-2011, 14:13
Ей, сега ще извадя кристалната топка и ще ти кажа дали не харесва!

по темата: Кажи и че я харесваш по добре да опиташ отколкото да не направиш нищо и да се измъчваш!!!

Infection
01-11-2011, 14:14
Ей, сега ще извадя кристалната топка и ще ти кажа дали не харесва!

по темата: Кажи и че я харесваш по добре да опиташ отколкото да не направиш нищо и да се измъчваш!!!

MarkKnight
01-11-2011, 14:14
е така е бате...много трудно ще намериш жена,която знае кой,как и какво иска...така че ако искаш излез с нея поговорете си и ти сам ще разбереш дали има нещо към теб

whateverr
01-11-2011, 14:14
Мхм.Мерси :)

RoSKo0o0
01-11-2011, 14:16
Ае, брат... пробвай, пък каквото стане :) Нищо не губиш :)

honeey
01-11-2011, 17:59
Може да поговорите като приятели относно бившия и. Да видиш какво ще ти каже, дали още иска него. Ако е отрицателен отговора и, може да опиташ.
И помни, по-добре да си опитал и да не е станало, отколкото да не си опитал изобщо.

Mi6inka
01-11-2011, 18:09
Ае, брат... пробвай, пък каквото стане :) Нищо не губиш :)

И аз така мисля..пък и нали знаеш, че старата любов се забравя най-лесно с нова, ако има нещо към теб можеш да и помогнеш съвсем да забрави бившия си и да сте си заедно...със сигурност и тя е объркана, поговори с нея, накарай я да разбере, че може да ти споделя и да ти има доверие ( това е златен ключ за женско сърце ) Успех!

CR0W
01-11-2011, 19:05
Кажи й.Нямаш какво да губиш.Можеш само да спечелиш ново гадже. :)

excuseme
01-16-2011, 13:19
Признай й чувствата си пък каквото стане , стане ! Не мисли за това че може наистина още да мисли за бившия си и дори да го обича .Ако е така поне ще знаеш истината и няма да таиш напразни надежди и да мислиш какво мисли за теб . :)

whateverr
01-16-2011, 13:23
Изясних си всичко с нея. За жалост нищо няма да стане :(

DarkTemplar
01-16-2011, 13:28
Изясних си всичко с нея. За жалост нищо няма да стане :(
Понякога се случва така. Гледай напред и се постарай да забравиш чувствата ти към нея.

whateverr
01-16-2011, 13:33
Няколко дена ми беше някак си празно и много унил бях.Радвам се, че имам приятели с които мога да забравя всичко : ))

rPtAz
01-23-2011, 18:08
кажи и какво чувстваш и тогава ще разбереш... ние не може да ти помогнем

Milen0v
01-24-2011, 10:31
еххх влиобените много ми става жал за вас :-)


Виж мой тва изречение " добре че бяха приятелите" напрао ме разби...

Съвет от мен : Момичето не е единственото нещо зареди което ти живееш!Тя е второстепенно ,даже трето ако питаш мен нещо което те интересува ! Набийй си го в глава това и ще видиш ,че хич няма да ти пука след време коя те реже.Когато някоя те отреже си помисли " това е загубата от която се нуждая за да продължа напред и да не се отакзвам!" Разбери първо си ти ,после твоите цели в живота и след това жените.

BELIVE IN YOURSELF мамк*му