PDA

View Full Version : Може ли да се отворя сама?



LuFlee
01-11-2011, 14:53
Възможно ли е момичето да се отвори само изцяло?В смисъл...някои казват,че девствената ципа била на 10 см,а други,че е по-малко.Ако момичето е плитко възможно ли е да се е отворила само с пръсти така както все едно ако е правила вагинален секс?Имам предвид изцяло да се е скъсала само с пръсти?
И една година стига ли за да е изчезнало вътрешно нараняване или следи по стената?

anonymous768631
01-11-2011, 14:56
Аз чувал, че е на 7,5 санта бе! :shock:

SummerRain
01-11-2011, 14:59
Девствената ципа се намира почти на входа на влагалището, затваря го ЧАСТИЧНО и е еластична. С пръст трудно можеш да я разкъсаш.
А и за какви наранявания говорим и то цяла година след събитието???

anonymous708973
01-11-2011, 15:02
Кажи ни по-конкретно за какво става въпрос.

LuFlee
01-11-2011, 15:13
Ами майка ми разбра,че съм правила орален секс с приятеля ми и стана ужас в нас.На 17 години съм.Опитах се да й обясня,че не съм правила вагинален секс и той не е свършвал в мен,но вече не ми вярва.Ще ме заведе на гинеколог скоро и там ще се види,че ципата е скъсана.Сигурна съм,че е скъсана,защото го направих сама преди много време.Една приятелка каза,че може да се разбере дали съм спала с момче само ако ципата е изцяло скъсана,а съм сигурна,че при мен е така,но съм го правила сама или е било само орален.
Искам да разбера дали това,че ако е изцяло скъсана наистина означава за гинеколожката,че съм спала с момче?И как може да разбере дали съм или не съм?
Веднъж използвах вибратор и съм сигурна,че няма как да е останала здрава.
А другият ми въпрос беше дали ако преди една година съм имала наранявания на стената примерно сега още ли ще ги има?Веднъж,когато го правих сама потекоха няколко капки кръв,а и преди съм се наранявала вътрешно,но миналата седмица правих орален за 1ви път от много дълго време.

anonymous768631
01-11-2011, 15:19
Защо просто не й кажеш истината?
Представям си ако сестрата каже на нашите, че прави секс. Особено на майка... Ама все пак смятам, че това е по-доброто решение. Другият вариант, моят, е да не се съобразиш и да не идеш. Ще караш по летвата... Ама...
Не си малка. Да не си мюсюлманка? Ако е това, може би ще е проблем... Ако не искаш да казваш религията си за пълна анонимност, ОК.

juveteam
01-11-2011, 15:19
Абе за оралната остави я нея....Тя сега в случея няма нищо общо..
Ако всичко ти е разкъсано естествено, че ще каже, че си правила вагинален секс...
А щом си имало наранявания преди толкова време няма как да има ;)

Saphire
01-11-2011, 15:22
Майка ти е mad woman, която не осъзнава че след броени месеци си пълнолетен човек и която най - вероятно не иска да си спомня как го е направила това когато е била сигурно по - малка от тебе ... Донякъде с право, но по скоро мисля, че е налудничево да мисли, че си недорасла за това ...
пп. Няма как да имаш следи от наранявания (протривания) все още... Може и да не си отворена ако не си вкарвала други неща освен пръстите си :-o

anonymous768631
01-11-2011, 15:26
Не знам дали е така, но след мастурбация, ако остават следи, то би трябвало да направиш така, въпреки че е налудничаво.
Мастурбираш веднъж. Като видят, че си отворена, казваш, че си правила вагинален секс преди няколко дни, само за да направиш напук на майка си, защото мислиш, че си достатъчно голяма. Рониш крокодилски сълзи на рамото й. Ако е типичната жена, която обича да поставя всички и всичко под контрол, ще ти го натяква занапред, но няма да съжаляваш толкова много. Просто ще ти прости.

LuFlee
01-11-2011, 15:27
Не съм мюсюлманка,а майка ми ми обясняваше,че го е направила за 1ви път на 18-19 и е била само с 1-2 ма .Според нея аз не мога без момче(което не е вярно) и какво ли още не.

А иначе-отворена съм...пробвах веднъж с вибратор няма начин.

Страх ме е да не ми попречи да се виждам с момчето...а и не знам как ще реаргира на думите на гинеколожката.

anonymous768631
01-11-2011, 15:31
Казваш и за механичния си приятел и това е. И копче не може да ти каже...

anonymous708973
01-11-2011, 15:33
Представям си ако изтреса на нашите, че си имам вибратор... :lol: :lol:
Един съученик искаше да ми подари за Коледа. Разубедих го 8-)

anonymous768631
01-11-2011, 15:35
Ъ? Какво ненормално има?

LuFlee
01-11-2011, 15:36
А с пръсти възможно ли е да се отворя изцяло?

juveteam
01-11-2011, 15:39
Не знам дали е така, но след мастурбация, ако остават следи, то би трябвало да направиш така, въпреки че е налудничаво.
Мастурбираш веднъж. Като видят, че си отворена, казваш, че си правила вагинален секс преди няколко дни, само за да направиш напук на майка си, защото мислиш, че си достатъчно голяма. Рониш крокодилски сълзи на рамото й. Ако е типичната жена, която обича да поставя всички и всичко под контрол, ще ти го натяква занапред, но няма да съжаляваш толкова много. Просто ще ти прости.
Не мисля, че е добра идеята,за щото как ще се почувства майакта, после ще има да се разправа тая история с годинии...
Ако може да я обедиш да не те води на генеколог ще е най-добре или вземе та си и кажи истината преди да те е завела... :)


Ъ? Какво ненормално има?
Да човешко си е ;)

Saphire
01-11-2011, 15:44
Къртача изкърти с това за "механичния приятел" :D :D :D
По въпроса... Ами да с пръсти можеш ама е по трудно при положение, че пръстите ви са по - тънки и по - къси от тия на мъжете, а и като те заболи спираш, ако някой друг те отваря с пръст няма да спе, защото не го боли него, освен ако ти не му кажеш да спре... И все пак е възможно да се отвориш с пръсти, да ...

LuFlee
01-11-2011, 15:52
Няма как да я накарам да не ме води,защото вече е записала час.Вчера беше луд скандал и не спах цяла нощ.Тя знае,че има още неща,които не съм и казала...Ох не мога просто ей така да го изтърся ''мамо мастурбирах и сама се отворих'' ...Изглежда лесно,но ние НИКОГА не сме говорили на тая тема.Тя просто изпадна в шок,когато вчера разбра.

Въпреки това днес се държеше по-нормално и само ме попита как ми е здравословното състояние и каза,че според нея той ме е наранил вътрешно за да имам здравословни проблеми(в смис не нарочно да ме е наранил ,а без да иска).

Добре де,освен да разбере,че съм отворена...няма следи от нараняваня и само ще видят дали проблема е хормонален или нещо друго.Тия гинеколози не могат ли да го съобщят така,че да не се шашне толкова???Не могат ли да й кажат,че има хора дето и по-рано от мен са започнали да водят полов живот(въпреки,че тя го знае)??

А след като съм непълнолетна задължително ли е майка ми да влиза с мен вътре?Тя сигурно ще иска да влезе,но как да направя така,че да кажа на гинеколожката да не и казва,че съм изцяло отворена или да го съобщи внимателно?Нали имаше няква лекарска тайна там...ако пациента не иска другите да знаят.

anonymous768631
01-11-2011, 15:53
Ръгаш с ряз и това е.
Не, наистина й кажи ситуацията. Кажи й, че няма смисъл да те проверява. А и тя си знае, че и да те провери, няма да намери повече...

SummerRain
01-11-2011, 15:55
Ох, изцяло отворена, наполовина отворена. :? .. Какви проблеми имаш?

LuFlee
01-11-2011, 16:07
Кафяво течение и не,не е имплантационно кървене тъй като днес си правих тест дори и е отрицателен,а и го имам вече 5ти ден.Не можах да намеря абсолютно нищо в интернет за такова течение.Единственото е че го свързват с бременност,но при мен не е това.Майка ми си мисли,че той нещо ми е направил миналата седмица за когато и казах,обаче не вярвам да е така.Или е хормонално или е нещо друго...първите дни на менструацията ми е много болезнено,а и винаги,когато се притеснявам за нещо повече време после ми закъснява.Сега трябва да ми дойде след около 5-6 дена...но сигурно пак ще ми закъснее,особено с това притеснение.Нито мога да ям,нито да уча...нищо не мога да правя.Само мисля за деня,в който ще ме заведе на гинеколог и колко ужасно ще бъде.

anonymous768631
01-11-2011, 16:11
Тогава може би наистина ти трябва гинеколог!
Основно срам ще береш от това, че те третират като дете. А майка ти ще търпи подигравки зад гърба си... Обаче на родителите не им пука много, много...

Devil69
01-11-2011, 16:29
Афффффффф...Добре че не съм жена.Въпреки че моята майка е доста либерална в това отношение и поне докато бях при нея не сме говорили на тая тема ,знае много добре,че на 15-16 и аз и сестра ми(за брат ми не мога да кажа)сме правили секс.Смисъл близко до акъла е.Майка ти според мене ,е реагирала така,просто защото се е притеснила за здравето ти(предвид въпросното течение).Ако не е само това ,не знам кой трябва да й обясни,че е нормално дъщеря й на 17 да прави секс...Може би трябва да кажеш на баща ти?Доста тегава и деликатна тема...

LuFlee
01-11-2011, 16:36
Баща ми не се интересува от мен и живее в друг град.С майка ми много често се караме,но и сме имали силни моменти заедно.

Мисля,че ще и призня,че съм се отворила сама.Явно е по-добре да го знае от мен,от колкото да го разбере от гинеколожката.Просто не искам да се повтаря вчерашния кошмар. :(

anonymous768631
01-11-2011, 17:05
Я, моля те не влизай в темата за предпазните средства, че няма да ти стане по-добре от коментарите ми... :-D

DarkTemplar
01-11-2011, 17:28
Само не разбрах откъде майка ти е разбрала за сексуалните си подвизи?

mecho8888
01-11-2011, 17:30
Ами майка ми разбра,че съм правила орален секс с приятеля ми и стана ужас в нас.На 17 години съм.Опитах се да й обясня,че не съм правила вагинален секс и той не е свършвал в мен,но вече не ми вярва.Ще ме заведе на гинеколог скоро и там ще се види,че ципата е скъсана.Сигурна съм,че е скъсана,защото го направих сама преди много време.Една приятелка каза,че може да се разбере дали съм спала с момче само ако ципата е изцяло скъсана,а съм сигурна,че при мен е така,но съм го правила сама или е било само орален.
Искам да разбера дали това,че ако е изцяло скъсана наистина означава за гинеколожката,че съм спала с момче?И как може да разбере дали съм или не съм?
Веднъж използвах вибратор и съм сигурна,че няма как да е останала здрава.
А другият ми въпрос беше дали ако преди една година съм имала наранявания на стената примерно сега още ли ще ги има?Веднъж,когато го правих сама потекоха няколко капки кръв,а и преди съм се наранявала вътрешно,но миналата седмица правих орален за 1ви път от много дълго време.


Ох кръв тече като не си разработена добре. Като си порежеш пръста зараства ли? На същия принцип ти бачка и путката. :D

Ако е имало травма, то за един месец ако е минало и не си усетила проблеми е зараснала 100% и нищо ти няма.

Иначе ако си си вкарала например 12 сантима вибратор вече не си девствена 100%.

Няма значение колко ти е отворена ципата. Кажи на приятелката си да си гледа работата. Ако не е напълно отворена може просто да си правила секс и момчето да не те е отворило напълно.


Иначе майкати е тъпа соц пръчка.





послепис: генеколожката няма как да разбере дали си се отворила сама или не. Може да разбере само дали е имало напъни или не.

mecho8888
01-11-2011, 17:34
LuFlee - теченията и така нататък от няколко дни може да са ти на нервна почва, защото майка ти е овца.

mecho8888
01-11-2011, 17:42
Представям си ако изтреса на нашите, че си имам вибратор... :lol: :lol:
Един съученик искаше да ми подари за Коледа. Разубедих го 8-)


Представяй си. Сега си представи потреса на наще като намериха мой. Е обясних, че не го използвам за мен, но още съм обект на подигравки на семейни събирания. :D

mecho8888
01-11-2011, 17:50
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=497526.0


http://www.cosmopolitan.bg/forum/viewtopic.php?p=914063

http://archives.bg-mamma.com/archive/index.php?topic=242977.0


надявам се да ти помогнат.

Използвай гугъл - google.com

и в търсачката пишеш кафяво течение или каквото търсиш

queenmueen
01-11-2011, 18:24
Според мен не си длъжна да даваш обяснение как си се отворила, какво си правила с вагината си и т.н., това си е твоята вагина и твоето тяло. Виж ако имаш лошо поведение в училище, лоши оценки, пушиш трева и се дрогираш, тогава дължиш обяснение и отговорност за поведението си.

juveteam
01-11-2011, 19:00
Няма как да я накарам да не ме води,защото вече е записала час.Вчера беше луд скандал и не спах цяла нощ.Тя знае,че има още неща,които не съм и казала...Ох не мога просто ей така да го изтърся ''мамо мастурбирах и сама се отворих'' ...Изглежда лесно,но ние НИКОГА не сме говорили на тая тема.Тя просто изпадна в шок,когато вчера разбра.

Въпреки това днес се държеше по-нормално и само ме попита как ми е здравословното състояние и каза,че според нея той ме е наранил вътрешно за да имам здравословни проблеми(в смис не нарочно да ме е наранил ,а без да иска).

Добре де,освен да разбере,че съм отворена...няма следи от нараняваня и само ще видят дали проблема е хормонален или нещо друго.Тия гинеколози не могат ли да го съобщят така,че да не се шашне толкова???Не могат ли да й кажат,че има хора дето и по-рано от мен са започнали да водят полов живот(въпреки,че тя го знае)??

А след като съм непълнолетна задължително ли е майка ми да влиза с мен вътре?Тя сигурно ще иска да влезе,но как да направя така,че да кажа на гинеколожката да не и казва,че съм изцяло отворена или да го съобщи внимателно?Нали имаше няква лекарска тайна там...ако пациента не иска другите да знаят.

Мацка...Щом вече е записала час, значи няма как да не идете...Мисля, че ще влезне с тебе, защото ти нямаш 18год и все още те държат правата над теб ;)
Няма и как да накараш генеколога/шката да не каже, че си отворена, защото те незнаят първо, защо те водо точно :Д :)
Освен ако не знаеш къде ще ходиш и не идеш преди това и да говориш с човека и не му бутнеш някои лев за да не казва, но не мисля, че можеш да го направиш това нещо...


Тогава може би наистина ти трябва гинеколог!
Основно срам ще береш от това, че те третират като дете. А майка ти ще търпи подигравки зад гърба си... Обаче на родителите не им пука много, много...
За това течение найстина е добре да идеш за да се види за какво става на въпрос, а не виждам майка й, защо да търпи подигравки зад гърба си като не няма кой за какво да говори :)


Мисля,че ще и призня,че съм се отворила сама.Явно е по-добре да го знае от мен,от колкото да го разбере от гинеколожката.Просто не искам да се повтаря вчерашния кошмар. :(
Ето това е мацка...СЪбери смелост и давай ;)

NeZaPoznat
01-12-2011, 11:29
Баща ми не се интересува от мен и живее в друг град.С майка ми много често се караме,но и сме имали силни моменти заедно.

Мисля,че ще и призня,че съм се отворила сама.Явно е по-добре да го знае от мен,от колкото да го разбере от гинеколожката.Просто не искам да се повтаря вчерашния кошмар. :(

Споко - могат да те зашият :-P
http://www.svatbata.bg/news/538.html

8-) Както виждаш не е проблем :D

LuFlee
01-12-2011, 12:36
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=497526.0


http://www.cosmopolitan.bg/forum/viewtopic.php?p=914063

http://archives.bg-mamma.com/archive/index.php?topic=242977.0


надявам се да ти помогнат.

Използвай гугъл - google.com

и в търсачката пишеш кафяво течение или каквото търсиш

Тези темите от бг мама съм ги прочела вече,но другата сега я видях и много ти благодаря.Постоянно търся в интернет и се интересувам и толкова неща изчетох,че вече не знам на кое да вярвам.Просто искам всичко да мине и това да остане един лош спомен...

_butterfly_
01-12-2011, 16:46
Девствената ципа може да се скъса не само при секс- много зависи от еластичността и дебелината й. Дори едно леко физическо натоварване може да предизвика разкъсването й примерно когато си била на 8. Така ,че дори да ти е разкъсан хименът не озчава, че вече не си девствена и това би трябвало да го знае и една гинеколожка.
А сега за кафявото течение- това не е добре. Може да е признак за кисти или рана на шийката на матката и куп други причини заради които трябва да отидеш на гинеколог

van1
01-12-2011, 17:08
Говори предварително с гинеколожката. Тя е задължена да пази лекарска тайна.

D3NG3rZ0N3
01-12-2011, 17:42
Аз знам за една, която решила да се отваря сама, с кренвирш. Обаче го обелила... и се счупил. Половината кренвирш останал вътре в нея.. :D

anonymous768631
01-12-2011, 17:48
Това ще да е било жалка картинка. Няма ли начин да се извади?

D3NG3rZ0N3
01-12-2011, 18:33
Е, като се отиде на гинеколог... Иначе, ако бръкне не знам дали ще може да го извади. :?

zlatit0o
01-13-2011, 12:56
това с кренвирша ме разби :razz:

DarkTemplar
01-13-2011, 13:01
Тая история с кренвирша е стара като света.. Чувал съм я поне 30 пъти от различни хора, в различни вариации (и всички се кълнат, че познават въпросната девойка). :D

Beer
01-13-2011, 19:20
A мислиш ли, че е по стара от капачката от дезодорант останала в умното момиченце?

По темата:
Стига си се притеснявала, правиш положението само по лошо. Майка ти не е тъпа заради това, че иска да те заведе на лекар. Много си е отговорна даже жената. Не искам да те обиждам, но в този случай ти си в грешка. Когато отидете на лекар ще говорите за твоите ПРОБЛЕМИ, а не дали си била с момче, дали си се отворила сама, дали е имало напъни и тем подобни ПРОСТОТИИ. Не се панирай. Погрижи се за здравето си, все пак това е най-важното нещо на този свят. Представи си за момент, че измрънкаш майка си да не ходите на лекар, но след това положението ти се влоши - тогава какво ще правиш? Ще си блъскаш главата, нали? Мисли малко! В най-лошия случай гинеколожката ще те пита дали си сексуално активна, а ако е точна може и първо да накра майка ти да излезе от стаята. :-D (има случай примерно детето има някаква болест и лекарят изкарва родителите навън за да го пита на спокойствие откога и колко пуши. Това е същото, но вместо цигарите сексът е посредата на проблема.)

И още веднъж-това е твоето здраве отиди на лекар обесни какво точно се случва и се надявай да не е нещо сериозно. И да имаш да береш срам, по-добре е да се чувстваш няколко дена неловко отколкото да си болна , нали? :(

Успех!