PDA

View Full Version : Моля кажете , какво да правя.



sashyy
01-11-2011, 16:13
Значи така , от 2 години живота ми е скапан заради тъпото училище мразя учителите и повечето ученици ... Всеки ден ми е скапано заради това училище просто сабудя ли се и се сетя , че трябва да ходя там ми става ужасно 2-ра година вече .. Много ама МНОГО искам , да се преместя в 1-во СОУ следващият срок, там ми е най-добрия приятел и познавам някой хора , обаче проблема е че може би ще завърша срока с 2-ойка по 1 - 2 предмета една учителка ми каза , че няма да е проблем и с 10 2-ойки да се преместя , но незнам другият проблем е , че съм природоматематически профил а в 1-во соу май няма такъв и все пак аз искам да вляза в Инфорамциони-те технологий профилът (защото в този профил е най-добрия ми приятел) Уча абсолютно същите предмети като в неговия профил в 1-во соу , та дали ще ме приемат в друга паралелка или неможе ми е въпроса и дали с 2-йка за срока ще стане , ако някой знае нека , да каже АДЦКИ МНОГО БЛОГОДАРНОСТИ РПЕДВАРИТЕЛНО!

Infection
01-11-2011, 16:30
Немога да кажа но ще те съветвам кагато станеш да не трагваш с песимистично настроена главичка,Кажи си днес ще е хубав ден ако още с ставането се настройваш негативно нямаш полза от това гледай + на нещата!!! :)

Tihon4o
01-11-2011, 16:39
Аз нещо не съм запознат как става преместването в гимназиите. Там по принцип не се ли влиза с изпитите след 7 клас?

sashyy
01-13-2011, 05:41
Блогодаря за двата отговора , Инфекшън опитвал съм много пъти , но не , не става и все пак , ако някой може да ми помогне да пише отново блогодарности предварително!!!

anonymous546178
01-13-2011, 09:55
Може, ще държиш приравнителни изпити по някои предмети :)

GLaDOS
01-13-2011, 10:06
Ами незнам как са нещата точно . В 8ми клас едни приятели се преместиха при мен и държаха приравнителни изпити по специалността на паралелката.
За 2ките незнам , защо си ги допуснал ? :)

PredrusalotoZaiche
01-13-2011, 10:20
Аз също ще се местя 2рия срок и срочните са ми повече от трагични-половината 2ки,класната,както и директорката в училище,където ще ходя,казаха че няма проблем,важното е да имаш някакви оценки.А щом си в природоматематически профил и искаш в информационни технологии,предполагам трябва да държиш приравнителни.Само трябва да говориш с директорката на 1во дали могат да те вземат,защото на мен ми отказаха в училището което исках ;/ Също така провери дали в паралелката,която искаш има свободни места да не стане фал 8-)

honeey
01-14-2011, 13:57
Някои класове са с малко деца и приемат само, за да не се разпаднат. Но защо не се опиташ да си оправиш оценките, така с двойките.. Поне по по-лесните предмети или по тези, които ти харесват.