PDA

View Full Version : Извънземни?!



fanpire
01-11-2011, 16:45
Вчера по новините казаха горе-долу същото което пише тука:http://www.btv.bg/story/1943981890-Ucheni_prizovavat_da_se_gotvim_za_sreshta_s_izvanz emni.html
Въпроса ми е вярвате ли,че това може да е истина? И какво бихте очаквали ако наистина се сбъдне? :)

Greennight
01-11-2011, 17:06
Който чак сега,след като съобщиха,че може да има почва малко от малко да вярва е малоумник.Хора помислете.Ако наистина Вселената е безкрайна значи ние реално с наще мижави телескопи виждаме 0% от нея...Убеден съм,че някъде има извънземни същества...

fanpire
01-11-2011, 17:13
Е аз не казвам,че чак сега съм почнала да вярвам в тях.Напротив още от малка си знам,че има извънземни.После като пораснах и почнах да уча за Вселената вече се убедих,че съществуват.Обаче някои от приятелите ми не ми вярваха.А вчера като чух това по новините доста се изненадах.Аз знам,че съществуват но не съм очаквала,че някога ще се срещнем с тях. :shock:

ecstazy
01-11-2011, 18:50
Абе на мнение съм че и преди е имало контакт м/у хората и извънземните. Иначе просто няма логика е така... а хората няма как да знаят щото САЩ и НАСА крият всичко ;) и да ви звуча кто луда така мисля аз ;)

jeezloxxy
01-11-2011, 18:59
...Естествено,че ще се срещнем.Че може и карти да поиграем с тези зелени човечета . :D
Шегата настрана,беше въпрос на време,всъщност.Да мислиш,че сме единствени,е просто абсурдно.Въобще не се изненадах,първо,защото наскоро учените започнаха много отрано да говорят за катаклизми,метеорити,прибл ижаващи Земята и извънземни,и второ,защото още от малък съм си знаел,че някой ден ще дойдат онези зелени човечета и ще ни помахат (ако имат ръце и пръсти де :D ) или дружелюбно,или в някакъв странен знак тип "Унищожи човечеството!" :-D (много дълго изречение..).
Та да,знам,че ще ни посетят извънземни,само се надявам това да стане скоро,че току-виж 2012 ги изпреварила :lol: (а пък могат и да донесат 2012 със себе си,защо да не?).

П.П "Учените смятат, че не трябва да се страхуваме от тях, тъй като алтернативните светове не носят опасностите, описани във фантастичната литература. " каза ученът и след пет минути алтернативният свят го изпраска с малко доза ....алтернативно-световна сила? :lol: :lol:

П.П2 Джо извънземният (о-м-г?...извънземните няма да са доволни от това име,сигурно биха предпочели нещо от типа Угалунгогагафустометричуб иецоначовекоподобнимравки ,или нещо такова) се подчинявал на всички физични закони?Как-во?!Те пък откъде-накъде ще кажат как ще изглежда Джо извънземният?!Може да е чиста доза енергия,защото,както казват:"Джо извънземният не се подчинява на законите на физиката,Джо извънземният СЪЗДАВА законите на физиката,на които само човеците се подчиняват,макар в това да няма голям смисъл,защото законите на физиката съществуват откакто Земята я има" ...Или нещо такова?

SmilezZz
01-11-2011, 19:06
От една страна вярвам,защото просто няма как да сме ние единствените живи същества в цялата Вселена..
От друга страна пък не вярвам..
50 на 50 съм..

totibsl
01-12-2011, 16:30
Вчера по новините казаха горе-долу същото което пише тука:http://www.btv.bg/story/1943981890-Ucheni_prizovavat_da_se_gotvim_za_sreshta_s_izvanz emni.html
Въпроса ми е вярвате ли,че това може да е истина? И какво бихте очаквали ако наистина се сбъдне? :)
Как да се подготвим? Да спим с фолио на главата, пушка в ръката и гранати в джобовете? :lol:
И според мен има някъде развита цивилизация, защото иначе всичко ще бъде безсмислено, но "твърдения" на такива учени ме дразнят - от къде могат да знаят как ще изглежда извънземното? :lol:
Да не би да са имало достъп до "AREA 55" в САЩ? :lol: :lol:

yolaiza
01-12-2011, 16:37
не е изключено и това да стане. толкова години вече ги чакаме тия зелени човечета(може би), че вече направо започва да писва :D

PredrusalotoZaiche
01-12-2011, 21:22
Кораба-майка ми говори :grin: Не вярвам в такива неща ...

fanpire
02-14-2011, 19:56
Пиша в старата си тема за да не правя нова.За извънземните добре,никой не ги е виждал [да предположим] и не можем да вярваме 100 % на учените.Обаче какво мислите за това? > http://www.btv.bg/news/nauka-tehnologii/story/1047077481-Chakat_ni_silni_magnitni_buri.html

Доста ме заинтригува и по някакъв начин го свързах с 2012.А попринцип аз НЕ вярвам,че през 2012 ще се случи великият катаклизъм-краят на човечеството :?

MakeMeHappy
02-15-2011, 08:54
Ох... не вярвам в такива неща

slicky
02-15-2011, 13:47
Еми много рано ми идват,аз още не съм довършил бункера :D :D

SlowDownBaby
02-15-2011, 18:14
Aз пък честно казано вярвам и доста ме е страх.Имаме село в Странджа,а там нали се говореше и все още се говори де,че имало извънземни.
Почти съм убедена защото баба ми ми е разказвала какво е виждала,както и хора от селото.Всъщност не знам какво е,дали е извънземно или не,но със сигурност е странно.Ще го разкажа на кратко и знам,че някои ще са много съмнителни и ще се смеят,но аз вярвам на хората,защото ги познавам. :)
Първия случей за който знам е,преди 5-6 години,бях малка и бях на село с баба.Аз бях заспала,но точно срещу леглото има прозорец.Към 12 часа баба ми е видяла някаква светлина голяма колкото крушка,която известно време обикаляла покрай горичката.Спускала се надолу и нагоре и така около 10 минути и след това просто изчезнала.
П.С. Не мисля,че баба ми не може да различи самолет от нещо странно !
На другия ден тя попитала хора от селото дали са видели нещо и те й казали,че е нещо обичайно и че мислят,че са извънземно.Доста често се появявала тази светлина.

Другия случай...
Познати от същото село пътували вечерта към село с кола ест. и докато пътували видяли някаква светлина,която колкото повече се приближавали ,ставала по голяма.Накрая спрели,а светлината се блуснала в колата и изчезнала по същия начин както описала баба ми.
И третия случай го разбрах вчера.Една компания от село,вечерта към 12 пак стояли на двора и се забавлявали,като видяли същата прословута светлина към гората,но те живеят най близо до нея,и има пътека за това решили да отидат да видят какво е това.
Тръгнали по пътеката и вървели след светлината около 5 минути.Тя спирала и когато те решили да я докоснат тя пак тръгвала,накрая отново изчезнала...както всеки друг случей.
Знам,че на повечето ви звучи налудничево,но това е което знам и вярвам в това. :)[i]

fUcKsMiLe
02-15-2011, 20:31
От една страна вярвам,защото просто няма как да сме ние единствените живи същества в цялата Вселена..
От друга страна пък не вярвам..
50 на 50 съм.. и аз съм на това мнение.

ludiqtzubar96
02-16-2011, 13:03
"Британската Кралска академия на науките съобщи, че светът трябва да се готви за скорошна среща с представители на извънземни цивилизации. В определен момент в галактиката има между 10 и 100 такива цивилизации,твърди проф. Мартин Доминик от шотландския университет "Сейнт Андрюс",един от авторите на доклада."
Шотландците пак прекалили с уискито. :razz:
Иначе ние докато сме живи,извънземни няма да видим.(освен Джъстин Бийбър) :razz: :razz: :razz:

modjodjodjo
02-17-2011, 00:53
По възрастни хора от мен са ми казвали, че са виждали извънземни. И интересното беше, че и без да се познават ми описаха как изглеждат-едно към едно. Да кажеш да са си смахнати и откачени, по принцип-не. Напълно нормални хора, реалисти до голяма степен, но като са ми разказвали такива истории сън се хващал за главата. От една страна си казах, това е просто налудничево, но пък от друга си казах, за какво пък точно мене и майка ми ще лъжат за такива неща :)

TVDQueen
02-17-2011, 22:15
Няма как да сме единствените във Вселената мхм.. ама замислете се за извънземните ние сигурно сме ъмм например извънмарсни или нещо подобно. 8-) А и не ми се вярва да са както ги представят по филмите :)