PDA

View Full Version : Какво най мразите в едно момиче?



fenastz
01-11-2011, 20:16
Империята отвръща на удара 8) Смятам, че заглавието изчерпва въпроса, така че аз ще започна:

МАЗНИНИ И НАДНОРМЕНО ТЕГЛО
Лоша хигиена
Лош дъх
Грозни/непасващи/смачкани дрехи
Лош парфюм
СКОБИ
Косми по ръцете, краката, под мишниците, МИЛОСТ, да не са по лицето или гърдите

Характер:
Да повишава тон
Да говори с пълна уста
Да се оплаква от всичко
Да мляска докато яде


мамка му, има прекалено много неща, не мога да се сетя за всичко, вие сте !

RoSKo0o0
01-11-2011, 20:22
-Мазна коса
-"Един тон" грим
-Когато върви и да мисли, че е на модно ревю
-Ехиден смях


характер:
Да е много срамежлива
Да интриганства и да филмира
Да е вулгарна
Да казва кое е правилно и кое не е
Ако е философка... :smt078

DaemonBoy
01-11-2011, 20:38
Косми по ръцете
Лигавене
Властност
Липса на хумор
Тяло тип амфора

CR0W
01-11-2011, 20:50
Иеее империята отвръща на удара...
ВЪНШНИ БЕЛЕЗИ...
мазна коса
сенки
много грим
1 вежда
лош дъх
криви зъби
брекети
много косми извън областа на главата

ХАРАКТЕР...
филосовка
лицемерка
лигла
самовлюбена
вулгарна
да говори с пълна уста

има и още но това е главното :P

lubomirky
01-11-2011, 21:08
ще следя с интересТ, като имам повечко време да помисля ще добавя и аз ;>

umri
01-11-2011, 23:25
За външността тая песен доста стабилно разяснява.

http://www.youtube.com/watch?v=QIFYGHx-fZY

За характера... комплексно е, но като цяло да си знае мястото и да не върви срещу товарния влак.

Disrespect
01-11-2011, 23:50
Липса на себеуважение, достойнство и индивидуалност.

Lurker14
01-12-2011, 07:48
Външност:
Косми
Мустаци (от нашия клас имаме една такава)
Не естествен цвят на косата - просто повечето момичета се загрозяват като се боядисват..

Характер:
Да говори простотии
Прекалено голямо самочувствие (но все пак трябва да има самочувствие, просто да не се мисли за Бог)
Да се прави на много интересна пред приятели
Да ръси цинизми (за момичета това е много грозно според мене)
Последно и най важно:
Да мрази Рок и Метъл 8-)

xinfamous
01-12-2011, 07:51
мустак нз дали има смисал да споменавам въобще :д
сланини
слаба хигиена

да е вулгарна
най-вече да е злобна или да е срамежлива.

Niakoitam
01-12-2011, 08:46
Външен вид:

В общи линии неподдържана

Характер:
лицемерие
прекалена лигавщина
материалистка
имаща се за нещо повече от останалите хора
надутост
реване за щяло и нещяло, че си е счупила нокътчето например
прекалено парадиране
не държаща на думата си
лъжеща
интригантка

За това се сещам в момента

razores
01-12-2011, 09:07
Да не се поддържа
Да носи много грим - спирала и молив са достатъчни
Да е срамежлива
да е много надута
постоянно да ми се обажда - имал съм приятелка която ми звъни през 15 минути
да ревнува от всички

FromAutumToAshes
01-12-2011, 10:51
ЦИКЪЛА !!!!!! :lol: :lol: :lol:


Сега сериозно ...

От към външен вид :
1.Косми по краката, ръцете прочие.
2. Руси коси, или по-скоро тези които са се боядисали...
3. Дебели задници
4. Грим ! Всяко момиче е по-красиво без грим (сега тези които са си грозни... друг въпрос ;д)

От към характер :
1.Мразим надути кучки !
2. Да псува като каруцар, за жалост доста момичета решиха, че е "готино" или "модерно" и аз не знам оО
3. Да си мисли, че аз съм изкарал късмет с нея, и трябва да и огаждам на всяка прищевка, че иначе може да я "загубя"
4. Мразя лигли !
5. Мразя тъпи момичета (ама това важи за всички хора като цяло..)
6. Мразя да ми поставят условия от сорта на - няма да излизаш с тия те са глупаци, няма да гледаш мача, няма да пушиш и т.н. и т.н.

В момента за друго не се сещам.

anonymous708973
01-12-2011, 11:03
Мисля да постъпя като пич и да кажа, че изискванията, които имате въобще не са много. Ако бях момче, моите щяха да са същите.
Може би за някои момичета е най-трудно да проумеят що е достойнство :) или да разберат, че няма нужда да се звъни през 15 минути. За забраната за мача и пушенето въобще няма да коментирам. На мен ако ми го кажат това (въпреки че нито мач гледам, нито пуша), бедна му е фантазийката.
Моят много обича да си гледа мачове и понякога, като ме покани у тях с думите: "Хей, искаш ли да дойдеш вкъщи, че да хвърлям по едно око на мача", просто минавам през най-близкия магазин и купувам чипс и бира. Посреща ме с отворени обятия :-D

fenastz, много ме израдва първото изречение за империята. Наистина се надявам да сте разбрали какво имах предвид в другата тема :)

NeZaPoznat
01-12-2011, 11:04
Претенциите им :grin:

Това обединява всичко останало :lol:

anonymous708973
01-12-2011, 11:05
Защо пък да нямаме претенции? Ако са оправдани, всичко е наред.
За момиченцата, които вярват, че са центърът на света и по-велики от тях няма, няма да коментирам :)

NeZaPoznat
01-12-2011, 11:09
Защо пък да нямаме претенции? Ако са оправдани, всичко е наред.
За момиченцата, които вярват, че са центърът на света и по-велики от тях няма, няма да коментирам :)

Точно това имах в предвид :D Стискам ти ръката за единомислието 8)

catferluci
01-12-2011, 11:23
Защо повечето хора циклят на срамежливостта на момичетата? :? Никой ли не се сеща, че това може да е начина, по който са ги възпитавали родителите??? :-k Аз също бих се описала като доста срамежлива....макар че има различни срамове :oops:

anonymous708973
01-12-2011, 11:36
Казах вече за срама при момчетата, сега искам да кажа и моето мнение за момичетата.
Срамежливи момичета, ама наистина срамежливи, има много рядко. В правилната компания момичето се отпуска и се държи абсолютно нормално и не се изчервява при думи като "свирка" (примерно). Да не говорим колко безкрайно досадно е да водиш разговор с човек, който си завира главата между коленете при по-откровен въпрос.
Не знам какво точно разбираш под срам, но за мен е това. Допреди година и маааалко, се въздържах да говоря за определени неща заради реакцията на околните, но разбрах, че всичко е до компанията.

NeZaPoznat, радвам се.
Може да съм момиче, но съм най-големият анти-феминист на планетата. Не обиждам собствения си пол, за да си вдигам акциите в очите на момчетата, а просто изказвам (възможно най-обективно) мнение. :)
В случая - има мнооого повече момичета, които си мислят, че са върхът на сладоледа, черешката на тортата и прочее, отколкото момчета. :)

FromAutumToAshes
01-12-2011, 11:41
Защо повечето хора циклят на срамежливостта на момичетата? :? Никой ли не се сеща, че това може да е начина, по който са ги възпитавали родителите??? :-k Аз също бих се описала като доста срамежлива....макар че има различни срамове :oops:

Аз пък намирам срамежливите момичета, за доста сладки ;) Стига да не са прекалено срамежливи де :D

anonymous708973
01-12-2011, 11:44
Това е идеята де :) Предполагам, че на никой от вас представа му за идеална приятелка е такава, която се мести от скут на скут, показва си циците на всеки втори и т.н, нали?
Ама хич не е забавно да тръгнеш да говориш за секс с някоя (вярвате ли или не, последните ми две запознанства почнаха баш по тоя начин :Д) и тя да се държи като щраус. Или да я ръчкаш за най-малкото нещо... :?

SemperFidelis
01-12-2011, 12:51
Що си мисля, че тая тема е всеки да си изкаже мнението - не ти да казваш харесва ли ти мнението на някой или не.

umri
01-12-2011, 15:00
Моят много обича да си гледа мачове и понякога, като ме покани у тях с думите: "Хей, искаш ли да дойдеш вкъщи, че да хвърлям по едно око на мача", просто минавам през най-близкия магазин и купувам чипс и бира. Посреща ме с отворени обятия
Ква майка та е раждала теб, е?

Nqmatakuv
01-12-2011, 16:00
ЦИКЪЛА !!!!!! :lol: :lol: :lol:


Сега сериозно ...

От към външен вид :
1.Косми по краката, ръцете прочие.
2. Руси коси, или по-скоро тези които са се боядисали...
3. Дебели задници
4. Грим ! Всяко момиче е по-красиво без грим (сега тези които са си грозни... друг въпрос ;д)

От към характер :
1.Мразим надути кучки !
2. Да псува като каруцар, за жалост доста момичета решиха, че е "готино" или "модерно" и аз не знам оО
3. Да си мисли, че аз съм изкарал късмет с нея, и трябва да и огаждам на всяка прищевка, че иначе може да я "загубя"
4. Мразя лигли !
5. Мразя тъпи момичета (ама това важи за всички хора като цяло..)
6. Мразя да ми поставят условия от сорта на - няма да излизаш с тия те са глупаци, няма да гледаш мача, няма да пушиш и т.н. и т.н.

В момента за друго не се сещам.

+1 :booooomb:

anonymous708973
01-12-2011, 17:08
Моят много обича да си гледа мачове и понякога, като ме покани у тях с думите: "Хей, искаш ли да дойдеш вкъщи, че да хвърлям по едно око на мача", просто минавам през най-близкия магазин и купувам чипс и бира. Посреща ме с отворени обятия
Ква майка та е раждала теб, е?

Аааа, какво?
SemperFidelis, това е форум, просто си казах мнението относно срамежливостта и написах нещо в отговор на предния потребител. Това е целта мисля. Нека миминко като модератор да ме поправи, ако греша. :)

w0sh
01-12-2011, 17:18
Не мразя.

мразете си на воля. Доста е тъжно.

spopi
01-12-2011, 17:21
Майко отказах се няма да се женя! :lol:
Тая тема стана доста силна за разлика от другата.

С отговора на miminko доста съм съгласна с повече неща и на другите участници в темата.
токчета,с които ходят като патки... Недей така патките по-хубаво ходят от тях :lol:

anonymous708973
01-12-2011, 18:52
Дам... или когато цял живот са носили кецове и решават, че баш на абитуриентския трябва да носят 12 см. Е, няма толкова смях 8-)

britzy
01-12-2011, 19:04
А с кецове ли да бъде???? :-o

anonymous708973
01-12-2011, 19:19
Не. Да се упражнява предварително или постепенно да се качва на висок ток, а не на бала си да е наконтена, да е дала сума ти пари за маникюр, грим и рокля, ама да изглежда така, все едно тепърва прохожда. Нелепо е.
Обожавам високи обувки, но повече обожавам мацки, които могат да ходят на тях.

Saphire
01-12-2011, 19:27
По начина, по който момчетата казват какво не харесват в момичетата всичко зчучи нормално и съдържащо НЕ толкова много изисквания и претенции, а мацките по скоро в тяхната тема отговаряха на въпроса "Какъв е идеалния за вас мъж" затова и тука няма да има толкова караници и спорове...
пп. Много се смях като видях как момчетата приемат тая тема като "отмъщение" едва ли не ... хаха

FromAutumToAshes
01-12-2011, 19:28
Мисля да постъпя като пич и да кажа, че изискванията, които имате въобще не са много. Ако бях момче, моите щяха да са същите.
Може би за някои момичета е най-трудно да проумеят що е достойнство :) или да разберат, че няма нужда да се звъни през 15 минути. За забраната за мача и пушенето въобще няма да коментирам. На мен ако ми го кажат това (въпреки че нито мач гледам, нито пуша), бедна му е фантазийката.
Моят много обича да си гледа мачове и понякога, като ме покани у тях с думите: "Хей, искаш ли да дойдеш вкъщи, че да хвърлям по едно око на мача", просто минавам през най-близкия магазин и купувам чипс и бира. Посреща ме с отворени обятия :-D

fenastz, много ме израдва първото изречение за империята. Наистина се надявам да сте разбрали какво имах предвид в другата тема :)

Ми да ти кажа право, моята приятелка не го прави.. Поне не натрапчиво. Макар че онзи ден като дойде вкъщи не можах да си гледам мача, ама от друга страна, не че не можех, просто щеше да ми стане неудобно тя да дойде специално при положение, че имаше друга работа пък аз да си пучна мача :shock: Някак си не върви.. а и заместителя така да се изразя не беше за изпускане :lol: Ама това е друг въпрос ;д

SEXTRAVAGANTE
01-12-2011, 19:45
Мразя надути пуйки със самочувствие без покритие , с некви евтини парцалки , 2 тона грим по лицето и два пръста наслоена кир по врата и се къпят с евтини парфюми вместо с вода и въпреки тва се мислят за Плеймейтки и си го слагат по 3 пъти на ден в устата само и само да изпъкнат и да си дигат акциите. Мразя селски пръчки най-общо казано.

TheNewReligion
01-12-2011, 21:14
Момичетата в днешно време са нещо страшно.
Дразнещо е като почнат да се обличат еднакво и в същото време да си мислят, че са уникални.
Дразнещо е, когато не могат да отказват, поставят условия, нямат достойнство, хвърлят се на врата на всеки срещнат и който върже, нямат самочувствие или имат прекалено много такова.
Освен т'ва ме дразни като почнат да се филмират, че някой е влюбен в тях, защото, видиш ли, ги е погледнал.
Дразни ми още като започнат да търсят под вола теле. "Той си постна на стената "искам да те чукам". Сигурно е за мен. Иска да ме чука. Йей."
Нервират ме природно тъпи хора. Особено момичета.
А като им направят комплимент, веднага "Ох, трябва да ме видиш без грим какъв крокодил съм." Ми, фактът, че се дъниш сама пред момче, е достатъчен да стигна до тоя извод.
Или пък като почнат да си просят комплименти, умаловажавайки качествата си. "Гледай к'фа съм дебелъъ, цели 40 кила, ужас..."
И филмът "Защо не ми звъни". Хлъзнал се е и цопнал във вулкан, иначе е лудо влюбен в тебе. ^^
Друго дразнещо: способни са да лижат гъза на момче, в което са влюбени и същевременно ги прави на боклук, а ако някое "свястно" им се кефи, се правят на "адските недостъпните, е така, братооо.."

Но пък честно казано, не ме дразни, ако псуват. Т'ва е сравнително нормална човешка реакция.

TheNewReligion
01-12-2011, 21:26
И като са на всяка манджа мерудия много ме нервират.

strangeworld
01-12-2011, 21:30
Не харесвам да е прекалено културна,примерна и добра,колкото и странно да звучи ;Д искам да е бойна,непредвидима ако ще и да псува като Стойчков.

CR0W
01-13-2011, 06:13
Момичетата в днешно време са нещо страшно.
Дразнещо е като почнат да се обличат еднакво и в същото време да си мислят, че са уникални.
Дразнещо е, когато не могат да отказват, поставят условия, нямат достойнство, хвърлят се на врата на всеки срещнат и който върже, нямат самочувствие или имат прекалено много такова.
Освен т'ва ме дразни като почнат да се филмират, че някой е влюбен в тях, защото, видиш ли, ги е погледнал.
Дразни ми още като започнат да търсят под вола теле. "Той си постна на стената "искам да те чукам". Сигурно е за мен. Иска да ме чука. Йей."
Нервират ме природно тъпи хора. Особено момичета.
А като им направят комплимент, веднага "Ох, трябва да ме видиш без грим какъв крокодил съм." Ми, фактът, че се дъниш сама пред момче, е достатъчен да стигна до тоя извод.
Или пък като почнат да си просят комплименти, умаловажавайки качествата си. "Гледай к'фа съм дебелъъ, цели 40 кила, ужас..."
И филмът "Защо не ми звъни". Хлъзнал се е и цопнал във вулкан, иначе е лудо влюбен в тебе. ^^
Друго дразнещо: способни са да лижат гъза на момче, в което са влюбени и същевременно ги прави на боклук, а ако някое "свястно" им се кефи, се правят на "адските недостъпните, е така, братооо.."

Но пък честно казано, не ме дразни, ако псуват. Т'ва е сравнително нормална човешка реакция.


Кефиш ме :grin: .

anonymous708973
01-13-2011, 06:46
И мен. Абсолютно нормални изисквания си постави момчето.
Като тръгнат 5 момичета, облечени с еднакви розови дънки и еднакви черни блузи, с еднакво зле топирани коси и са като табуретки в главата, ама се правят на много вървежни и недостъпни. И уникални, естествено! :razz:

Violenza
01-13-2011, 06:56
И мен. Абсолютно нормални изисквания си постави момчето.
Като тръгнат 5 момичета, облечени с еднакви розови дънки и еднакви черни блузи, с еднакво зле топирани коси и са като табуретки в главата, ама се правят на много вървежни и недостъпни. И уникални, естествено! :razz:
Доста по-смешни сте тези, които постоянно плюете.


И да ви имам претенциите, ще каже някой, че сте перфектни, бе... :-o

Torn
01-13-2011, 06:57
Мм какво ме дразни в едно момиче, за външния вид се изказаха предостатъчно, а в характера: ако правя това което искам да ми се цупи, да се опитва да ме команда, като и казвам истината да ми казва че лъжа

А да и като има да казва нещо, но неиска и аз и кажа че неискам да знам ме тормози цял ден, докота не и кажа да "изплюе камъчето" :D

CR0W
01-13-2011, 09:33
И мен. Абсолютно нормални изисквания си постави момчето.
Като тръгнат 5 момичета, облечени с еднакви розови дънки и еднакви черни блузи, с еднакво зле топирани коси и са като табуретки в главата, ама се правят на много вървежни и недостъпни. И уникални, естествено! :razz:
Доста по-смешни сте тези, които постоянно плюете.


И да ви имам претенциите, ще каже някой, че сте перфектни, бе... :-o


Смешни сме,че си имаме мнение...Извратена представа имаш.
Никой не е казал,че сме перфктни.Просто е такава темата и изказваме мнение......

Violenza
01-13-2011, 10:11
Смешни сме,че си имаме мнение...Извратена представа имаш.
Никой не е казал,че сме перфктни.Просто е такава темата и изказваме мнение......
Не, смешни сте, защото хем говорите колко са зле, хем им обръщате огрооомно внимание.
Не опира до мнението, а до постоянната критика.

TheNewReligion
01-13-2011, 12:00
И мен. Абсолютно нормални изисквания си постави момчето.
Като тръгнат 5 момичета, облечени с еднакви розови дънки и еднакви черни блузи, с еднакво зле топирани коси и са като табуретки в главата, ама се правят на много вървежни и недостъпни. И уникални, естествено! :razz:
Момиче съм, ама нЕма значение. Някои недостатъци и аз ги проявявам и често ми иде да се самоубия, ама какво да се прави.

DaemonBoy
01-13-2011, 12:12
Мрязя, когато спори за нещо с мен, а си няма и идея от темата

britzy
01-13-2011, 12:26
Смешни сме,че си имаме мнение...Извратена представа имаш.
Никой не е казал,че сме перфктни.Просто е такава темата и изказваме мнение......
Не, смешни сте, защото хем говорите колко са зле, хем им обръщате огрооомно внимание.
Не опира до мнението, а до постоянната критика.


Именно

kiki1991
01-13-2011, 12:30
като външност мразя неподдържани мъже..кво ще рече това..нечистоплътни грозно миришещти,потни,със косми под мишниците(непонасям просто и ми става лошо)със мазна и като цяло неподдържана коса,със мръсни дрехи,със неизрязани нокти,едновежди или със ,,горилски,, тип вежди,необръснати(но на някой мъже им прилича просто набола брада)със много обеци по ушите(харесвам с 1 не повече)..


като вътрешност мразя надути,прости,необразовани ,простеещи,който се мислят за плейбой,който сменят момичета през 1-2 дена,който говорят глупости и не различават майтапа от селската простотия,който изневеряват,женкари,който не ценят приятелката си и това което тя прави за тях,който по дискотеките,заведенията или в компания се мислят за номер 1,а всъшност избиват комплекси,който правят мускули и си мислят че кат се напомпят ще си вкарат и акъл в главата което няма как да стане,натегачи който като имат скъпа кола и сложат очилата си мислят че ще вкарат всяка в леглото..има и др който не харесвам но стига толкова за сега:))

CR0W
01-13-2011, 13:25
като външност мразя неподдържани мъже..кво ще рече това..нечистоплътни грозно миришещти,потни,със косми под мишниците(непонасям просто и ми става лошо)със мазна и като цяло неподдържана коса,със мръсни дрехи,със неизрязани нокти,едновежди или със ,,горилски,, тип вежди,необръснати(но на някой мъже им прилича просто набола брада)със много обеци по ушите(харесвам с 1 не повече)..


като вътрешност мразя надути,прости,необразовани ,простеещи,който се мислят за плейбой,който сменят момичета през 1-2 дена,който говорят глупости и не различават майтапа от селската простотия,който изневеряват,женкари,който не ценят приятелката си и това което тя прави за тях,който по дискотеките,заведенията или в компания се мислят за номер 1,а всъшност избиват комплекси,който правят мускули и си мислят че кат се напомпят ще си вкарат и акъл в главата което няма как да стане,натегачи който като имат скъпа кола и сложат очилата си мислят че ще вкарат всяка в леглото..има и др който не харесвам но стига толкова за сега:))

Хммм...Интересно,но си има отделна тема за момчета

FromAutumToAshes
01-13-2011, 13:30
Не, смешни сте, защото хем говорите колко са зле, хем им обръщате огрооомно внимание.
Не опира до мнението, а до постоянната критика.



Aми да.. обръщаш внимание на момиче което на пръв поглед ти харесва, с целта да я опознеш, стига да ти го позволи де :) и ако осъзнаеш, че доста качества в характера на този човек не ти харесват, просто се "отделяш" от него, така да се изразя. Но пак казвам, без това "харесване на пръв поглед", или по-просто казано : дадения човек да ти е симпатичен, дори няма да си направиш труда да го опознаеш ;) Така че много ограничено мислиш драга.

И само за финал ще вмъкна, че и вие казвате, че момчета сме прасета, свине, олигофрени и прочие. Но когато се "влюбите" в една таква свиня, му търчите подир задника, като магаре с морков вързан на пръчка пред лицето му ;)

anonymous708973
01-13-2011, 13:38
Смешни сме,че си имаме мнение...Извратена представа имаш.
Никой не е казал,че сме перфктни.Просто е такава темата и изказваме мнение......
Не, смешни сте, защото хем говорите колко са зле, хем им обръщате огрооомно внимание.
Не опира до мнението, а до постоянната критика.

Как няма да му обърна внимание?! Върви срещу мен някво... нещо, цялото в розово и с изрусена перхидроленоруса половин метър над главата! И да искам, няма как да не обърна внимание.

Не съм перфектна, но имам право да обсъждам пъъъълни смешки.
Така както имам право да обсъждам дупето на някоя мацка, въпреки че съм по момчетата, нали? :wink:

Brooklyn
01-13-2011, 13:46
мразя да е като тая PinkPan7her ,хем грозно-обикновенна ,хем с някви супер заблудени теории като девствена ученичка от началаното даскало ..

FromAutumToAshes
01-13-2011, 13:55
мразя да е като тая PinkPan7her ,хем грозно-обикновенна ,хем с някви супер заблудени теории като девствена ученичка от началаното даскало ..


In your face motherfucka' :razz:

Brooklyn
01-13-2011, 13:58
чуждопоклонник на собствения си език говори ако обичаш :smt048

AmNesiA
01-13-2011, 14:07
От всичко, най - мразя лицемерките

anonymous708973
01-13-2011, 14:33
мразя да е като тая PinkPan7her ,хем грозно-обикновенна ,хем с някви супер заблудени теории като девствена ученичка от началаното даскало ..

Теориите ми са абсолютно реалистични. (Хайде сети се как е било едно време - жените са се стремели към най-умния, най-бързия, най-хубавия, най-силния. Така е и сега. Ако се вгледаш, "изискванията" ни за чистоплътност и нормален външен вид не са толкова непостижими. Ако за теб са, лошо.)
Не се вкарвам във филми, точно защото успявам да гледам на света такъв, какъвто е, не да слушам хорските глупости. И в същото време съм голям оптимист.
За грозно-обикновената (което написа грешно, разбира се, но възразяваме срещу една фраза на английски, нали?) няма да кажа нищо.
Много ми е интересно каква е твоята представа за красиво момиче и на колко си години. Ако си над 14 - скрий ги някъде, защото си като 5 клас. Спориш с обиди.

Brooklyn
01-13-2011, 14:44
представата ми за красиво момиче е това с което съм в момента ,и теб тва не те интересува ..
Окей сетих се за ония най смелите и най - бързите , окей те са избираните .. а сеш се те кои тип момичета са избирали ? Може би някви сиви безлични момиченца/жени ? Избирали са най-красивите ,и всички останали сиви девойчици са си останали само с избирането .. Нали си говорим за едно време ?



Не съм перфектна, но имам право да обсъждам пъъъълни смешки.
Кви са тия "пълни смешки" според тебе ? :-o
Както ти наричаш тях "пълни смешки " ,така и аз теб наричам пълна смешка ,що ти ше можеш да ги наричаш такива ,а аз теб няма да мога ?

в едно си права че не слушаш хорските глупости ,още по-лошо размишляваш супер повърхностно

anonymous708973
01-13-2011, 15:06
О, интересува ме. Повярвай, това ще ми каже страшно много за теб.
Естествено, че ще е така, затова и "За всеки влак си има пътници".

Смешки са момиченца, които си мислят, че са центъра на планетата, които се носят по улицата с вирнато носле, качени на 12 см токчета, които застрашително се кривят надясно. Смешни са момиченцата, които един фон-дьо-тен не могат да сложат като хората, но се имат за Мис свят. Смешни са момиченца, за които основна цел в живота е да се напият в дискотеката и да се мляскат с непознат. Смешни са момиченцата-лицемерки. Смешни са момиченцата, които се целуват с други смешни момиченца пред огледалото в тоалетната. Смешни са момиченцата, които не могат да кажат какво е овулация, но на 14 годинки са опитали всевъзможен вид секс. Смешни са момиченца на по 15-16, които пушат Мерилин и твърдят, че цигарите им успокояват нервите. Смешни са момиченцата, които ходят с възможно най-къси роклички през зимата. Смешни са момиченца като това (http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs882.snc4/71580_109561772443234_100001682349834_95276_279894 _n.jpg), това (http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://prikachi.com/users/sexylady/101B.jpg&imgrefurl=http://forum.ladypopular.bg/lofiversion/index.php%3Ft20479-50.html&usg=__MaxoHWSIHv1xkTzB47mecNs3hxY=&h=450&w=600&sz=36&hl=bg&start=35&zoom=1&tbnid=OeaGhMMrez8GdM:&tbnh=142&tbnw=196&prev=/images%3Fq%3D%25D0%25BA%25D0%25B8%25D1%2584%25D0%2 5BB%25D0%25B0%2B%25D0%25BC%25D0%25BE%25D0%25BC%25D 0%25B8%25D1%2587%25D0%25B5%26um%3D1%26hl%3Dbg%26bi w%3D1280%26bih%3D886%26tbs%3Disch:10,800&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=244&ei=QSEvTcOiJMiEOtCB1YwK&oei=NiAvTejrBMeBOsWPgMAJ&esq=2&page=2&ndsp=30&ved=1t:429,r:16,s:35&tx=107&ty=133&biw=1280&bih=886), това (http://prikachi.com/files/1599939U.jpg) и това (http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs384.ash2/66230_158548877500691_100000367389059_369312_63726 30_n.jpg).
Ако на теб не са ти смешни, няма какво повече да говорим. :)

Violenza
01-13-2011, 15:18
FromAutumToAshes, препрочети какво съм написала и по какъв повод и помисли над отговора си.
И следващия път без "драга", ако обичаш.

PinkPan7her, ами много жалко, според мен има доста повече неща(всякакви странични имам предвид) , на които хората трябва да обръщат внимание, уви..

w0sh
01-13-2011, 15:19
Смешни са момиченца, за които основна цел в живота е да се напият в дискотеката и да се мляскат с непознат



Може да са смешни, ама ме кефят.

Girls with daddy issues ftw.

w0sh
01-13-2011, 15:24
Темата е направена,за да изкаже всеки собственото си мнение,така че не го оспорвайте.Brooklyn, не нападай.

в какъв форум сме ако не спорим?

harpuna
01-13-2011, 15:34
епа аз не харесвам фондютена
грима
косми т.н да не говорим
гадна коса
липса на чувство за хумор
материалистки
прекаленото самочувсвие
прекалено мн излишни кг не съм чак толкова фен на вътрешната красота
капризност и т.н :D

anonymous708973
01-13-2011, 15:35
PinkPan7her, ами много жалко, според мен има доста повече неща(всякакви странични имам предвид) , на които хората трябва да обръщат внимание, уви..

О, аз обръщам внимание на адски много неща. Друг е въпросът дали го показвам.

И нямам против да споря, но нека е нормален спор, а не да ме нарежда на грозно-обикновена, без дори да ме е виждал (:

stefan1
01-13-2011, 16:15
к*рвалъка

TheNewReligion
01-13-2011, 18:17
к*рвалъка
Мен пък, честно казано, т'ва въобще не ме дразни. Щом едно момиче има хубаво тяло и секси излъчване, няма нищо лошо в това да задоволява сексуалния си нагон с различни момчета. На нея й доставя удоволствие, а какво по-хубаво от това да знаеш как сам на себе си да направиш хубаво? Т'ва, че после се разчува, е нормално и глупаво. Дори когато някое момиче започне сериозна връзка с дадено момче, пак ще има кой да я нахрани, така че т'ва си е чиста доза комплексарщина. Мразя да споменавам последната дума, защото в последно време я срещам, където трябва и където не трябва, ама в тоя случай тя е точната.

01-14-2011, 00:49
PinkPan7her СПРИ СЕ!!
Оспамиииии цялата тема!!!

Разбрахме че ненавиждаш 99% от момичетата разбрахме че всяка от нас има по 1000 недостатъци (освен теб) разбрахме че пиеш бира, ядеш чипс псуваш и гледаш мач ..но и аз ще ти напиша нещо..
Първо се виж на кво приличаш.......плашило
Второ - СПРИ да оплюваш момичетата които са с прически и грим ..те са 1000000000000 пъти по харесвани от грозни тип мъжкарани като теб!!

А относно идиотите които пишат по 100 'недостатъка'....откога прическата е станала такъв? или обувките и грима...
Хубавите момичета не искат да ви харесват .. за тваа ги плюете...

И тука ако има мърла тва е PinkPan7her- без прическа,без грим мазна на вид коса и обича да псува. Идеааалното момиче

orlandojustin
01-14-2011, 02:20
Не харесвам
-нахални курви
-дебели курви
-космати курви
-мързеливи курви
-нечистоплътни курви
-материалистки демек курви
-устати курви
-досадни курви
-надути курви
-превзети курви
-агресивни курви
-двулични курви
-курви

MaLkaTa_LaDy
01-14-2011, 07:07
Спрете да обиждате другите. Не можете ли да изказвате мнение без да използвате красивите си епитети от сорта на "мухла" "мърла" и прочее?

Намирам PinkPan7her за много хубава. Но и да не е така според вас, осъзнайте, че хората имат различно виждане за красотата. Не смятам за добре това, че тя изказва мнение за всяко нещо. Но сме във форум и тя има това право, стига да желае. Колкото до xxKiFlAxx, ако продължаваш да обсъжваш външността на другите, пусни снимка и ти, за да могат и те да го правят. Целият този спор ми изглежда глупав. От тази гледна точка, че половината ви коментари са изпълнени с обиди за другия. Разбирам, че така защитавате собстветата си "репутация", но в един момент е по-добре човек да замълчи, ако няма какво да каже конкретно по темата, отколкото да напада другия.

FuckingFreak
01-14-2011, 07:09
Абе, кифло половината неща, които изреди не са верни. Аз никъде не съм прочела, че псува, ако е така извинявам се.. моя е грешката. Също така гримът не е недостатък, но той е за ПОДЧЕРТАВАНЕ на очи, устни, изравняване на тен и т.н. а повечето злоупотребяват с него, не мисля че някои момичета и 3 мм фдт да си пляснат по-хубави НЕМА да станат ! В една друга тема в козметиката тя беше изреждала нещата, които не харесва в себе си, не я познавам и не знам дали се е описала обективно, но не мисля че има за какво да лъже - все пак ще залъгва самата себе си по този начин. Не знам каква е твоята представа за "хубаво момиче" но моята определено не е : фондьотен с неточно избран нюанс и НАМАЗАН само по лицето, вечерен (опушен) грим с обикновени дрехи, особено пък ако е през деня, също така и обема на косата, толкова лак сигурно слагат, че ако си обърнат главата надолу косата им няма да помръдне. Аз също имам безброй недостатъци сигурно, не само на външен вид, но се чуствам много повече на акъл от тези пластмасови кукли, нали знаеш обема над главата не компенсира празнотата в нея. А ако това на снимката е PinkPan7her мога да ти кажа, че на мен много ми харесва. Казваш, че гримът не е недостатък - ами като го няма недостатък ли е. Момичето е много по красиво БЕЗ него, отколкото други които имат изобилие в/у лицето си. И има много хубаво излъчване - много малко хора притежават такова. Може тя да не е идеалното момиче, и аз не съм, и още много такива като нас, но моля те не се нареждай ти като най-хубава, най-умна, най-привлекателна, секси и така нататък, а и да не забравя над всички! 3 изречения да ми напишеш веднага мога да оборя твърдението, че изобщо ставаш за нещо..

Violenza
01-14-2011, 07:22
Много тъжно. :(

nymphadora
01-14-2011, 07:33
Абе,големи сте патки сичките :lol: :lol:

Оспамихте темата на момчетата,почнахте с типичните женски заяждания и си показахте простотията както си трябва.

Трябва ли да казвам какво не харесвам в момичетата? :lol:

CR0W
01-14-2011, 07:56
Не харесвам
-нахални к**ви
-дебели к**ви
-космати к**ви
-мързеливи к**ви
-нечистоплътни к**ви
-материалистки демек к**ви
-устати к**ви
-досадни к**ви
-надути к**ви
-превзети к**ви
-агресивни к**ви
-двулични к**ви
-к**ви
:D :D :D :D развесели ме





Абе,големи сте патки сичките

Оспамихте темата на момчетата,почнахте с типичните женски заяждания и си показахте простотията както си трябва.

Трябва ли да казвам какво не харесвам в момичетата?
Много ме кефи как мисли това момиче :mrgreen:

anonymous708973
01-14-2011, 11:26
че всяка от нас има по 1000 недостатъци (освен теб)
Мисля, че това е само твое твърдение, а? Всички теб имитират, ти си най-красивата и си образец, всяко момиче иска да бъде като теб.

99,99% от момчетата са пълни идиоти..селяни боклуци! подминавам ги с гнус и ги мразя мнннн.


моите мигли са хубави без да ги мажа с каквото да е


А дюнер обичам мнн и ям през ден и не съм станала дебела,тялото ми е стегнато и със Сигурност е по хубаво от твоето! Аз знам как да ям- Ти не.


ами мисла че тва е нормално няма кво да се притесняваш - става дума за бяло течение.


по-добре да съм потна и с парфюм


Като си Тъпа ----> мълчиш!! И не смей да ми отговаряш щото си под мен а с такива прости НЕ се занимавам!


Един-два пъти в седмица. зимата е студеено и необичам да ми е студено - това е отговор на въпроса "Колко често се къпете?"


Иначе пред непознати не ме е срам..стига да не ме виждат повечее - Отговор на въпроса: "Пърдите ли?"


Много сте елементарни за да ви обръщам. интересувам се от мен си и никой друг


^м да той е същия..прост като теб и всички момчета.


Неможе. ако пусна снимка на класа ще изплаша форума
почти всички изглеждат ужасно...
.. без мен и още няколко момичета


И тука ако има мърла тва е PinkPan7her- без прическа,без грим мазна на вид коса и обича да псува. Идеааалното момиче

Имам прическа, косата ми скърца от чистота, нося грим всеки божи ден (фтд, молив, очна линия, спирала), с тая разлика, че представите ми за добре гримирано момиче не включват оранжев фдт и прическа тип "табуретка". :wink:
И да не каже някой, че спамя - тия цитати са жив пример за това, което ненавиждам. И имайте предвид, че са само от последния й профил, колко още простотии е писала...

slun4ice_90
01-14-2011, 15:47
Много се смях на всичко... :D

01-14-2011, 16:12
че всяка от нас има по 1000 недостатъци (освен теб)
Мисля, че това е само твое твърдение, а? Всички теб имитират, ти си най-красивата и си образец, всяко момиче иска да бъде като теб.

99,99% от момчетата са пълни идиоти..селяни боклуци! подминавам ги с гнус и ги мразя мнннн.


моите мигли са хубави без да ги мажа с каквото да е


А дюнер обичам мнн и ям през ден и не съм станала дебела,тялото ми е стегнато и със Сигурност е по хубаво от твоето! Аз знам как да ям- Ти не.


ами мисла че тва е нормално няма кво да се притесняваш - става дума за бяло течение.


по-добре да съм потна и с парфюм


Като си Тъпа ----> мълчиш!! И не смей да ми отговаряш щото си под мен а с такива прости НЕ се занимавам!


Един-два пъти в седмица. зимата е студеено и необичам да ми е студено - това е отговор на въпроса "Колко често се къпете?"


Иначе пред непознати не ме е срам..стига да не ме виждат повечее - Отговор на въпроса: "Пърдите ли?"


Много сте елементарни за да ви обръщам. интересувам се от мен си и никой друг


^м да той е същия..прост като теб и всички момчета.


Неможе. ако пусна снимка на класа ще изплаша форума
почти всички изглеждат ужасно...
.. без мен и още няколко момичета


И тука ако има мърла тва е PinkPan7her- без прическа,без грим мазна на вид коса и обича да псува. Идеааалното момиче

Имам прическа, косата ми скърца от чистота, нося грим всеки божи ден (фтд, молив, очна линия, спирала), с тая разлика, че представите ми за добре гримирано момиче не включват оранжев фдт и прическа тип "табуретка". :wink:
И да не каже някой, че спамя - тия цитати са жив пример за това, което ненавиждам. И имайте предвид, че са само от последния й профил, колко още простотии е писала...
Косата и скърцала..:razz: :razz: :razz:
За какво си прави труда да се ровиш и събираш мой цитати :shock: :razz: :razz:
Мен ако ме беше срам от тях-Нямаше да ги пиша!
моите мигли че са най хубави са най хубави.

СПРИ да завиждаш и пишеш че косите на момичетата са като табуретки :? ти в кой век живееш ..такава е модата и тва е само прическа която няма нищо общо с ума дали момичето е умна или не !!!!!
Аз като си топирам косата и занчи съм тъпа..така ли. Нещата които съм постигнала и имам толква награди.. доказва че съм умна! Може да има Грозни и глупави като теб, но тва не значи че хубави момичета като мен не може да са умни!
И сега не ме питай от къде знам че съм хубава..тва не го казвам аз и в училище съм от най харесваните! .доколкото Ти ще изплашиш всички!
Ама хем си тъпо и грозно хем спориш.. :?

TheNewReligion
01-14-2011, 16:26
Абе,големи сте патки сичките :lol: :lol:

Оспамихте темата на момчетата,почнахте с типичните женски заяждания и си показахте простотията както си трябва.



Абсолютно. Не знам защо жените са такива- искат да контролират всяка ситуация и да бъдат на всяка манджа мерудия. Ебаси! За к'во го правите? Тука трябваше да пишат момчета, а вие ги плашите с агресивното си поведение! Ебаси момичетата, 'дето сте! После се чудите защо никой не ви харесва, дори след като сте прекарали 2 часа пред огледалото! Имам чувството, че всичките сте в менопауза, скарани с живота лелички, 'дето се тъпчат с боклуци, защото са толкова зли и гадни, че никой не се е излъгал да встъпи в брак с тях! Ебаси, отвратихте ме. Абсолютни мъстии и уруспии.

anonymous708973
01-14-2011, 16:58
Ако момчетата се плашат от един спор, не знам за какви мъже се имат.

Нито се чудя защо някой не ме харесва след 2 часа (ОМФГ!!) пред огледалото, нито се тъпча с боклуци. Айде няква 14-годишна пикла, дето заради отсъствието на родителите си е станала пълно леке, да тръгне да те нарежда на тъпа и грозна и ще те видя как ще стоиш спокойно и ще й се усмихваш.
И гледай да не ме наричаш повече мАстия. :wink:

Greennight
01-14-2011, 17:13
-Дебели и неподдържани момичета(мога да разбера сравнително грозно лице,но неква свиня да ми точи сланини и после да реве,що никой не я харесвал не мога да го разбера)
-Прекалено много парфюм
-Прекалено много фон дьо тен
-Мустак
-Да не се къпе(мазна коса)
-Курви
-Лигли(кифли)
-Интригантки и злобарки
-Кучки дето са с теб за да ти бръкнат в джоба
-Куха глава

Тва са в общи линии нещата,които мразя в 1 момиче.
8-)

valdesbg
01-14-2011, 18:03
Кифличке, ти що се заяждаш?

За глупости при това. Вземи си седни малко на Д-то и си намери лакеи, които да те хвалят. Щото сама да се рекламираш... хъх не е на мода вече.

Другото което е че те поздравявам за твоята обсебеност от върховната повърхностност, която може да съществува. Наистина, малко са достигали до този връх. Та.. прости на нас простосмъртните че не споделяме идеалите ти за кирл...ъъ извинете красиво момиче, и приеми че на тая земя се върти около един център, който не съвпада с балоненото ти его.

Относно какво можеш и колко си умна... знам ли. Във форума всички ме титани на мисълта и гении на прозренията. Ама нали знаеш че форума е едно виртуално пространство, което дефакто е нищо. Забелязваш ли някой друг да си навира мнеието толкова отвратително? И аз мога да оплюя половината форум, сигурен съм че и Ина може, при това доста по добре от теб.

Ако няма да светиш, поне не пречи на другите да светят. Всички знаем че луната съществува само защото отразява слънчевата светлина. И само нощем, райт?

Да, защитавам Ина. Проблем?

В момичетата не харесвам превзетостта, бухналите прически и кокоше дупе джуките :)

K_O_L_E_V
01-14-2011, 18:09
Мразя - най-силното чувство у българина :)

Biskfitka
01-14-2011, 18:47
:o Аз пък тва мразя в жените-ясно е,че темата е за момчета и ще изпишат 1000 страници в нея.... :? И както вие ''имате правото да обсъждате и пишете каквото си искате'',така и ''кифлите'' имат право да ходят както си искат.. :)

harpuna
01-14-2011, 18:54
СЛЕДОВАТЕЛНО... и аз мога да си хода по черво ;дд

britzy
01-14-2011, 19:14
Патки прости-оспамихте всичко.Ебаси :shock: :-o

CR0W
01-14-2011, 19:16
Майка ви стара спрете да спамите.PinkPan7her дреме ми на чурката какво мислиш.За всичко ли мамка му трябва да изкажеш менение???Досадна си.Пиши един пост и толкова а не 10 поста на 1 тема!!!
И мъжката тема осквернихте...

Едни от малкото разбрани момичета са nymphadora и TheNewReligion ЕВАЛА ИМ ПРАВЯ

А по темата.Мисля,че розовка доста обобщава нещата които ме дразнят в един характер.

ShtrudeL
01-14-2011, 19:26
шш ало...я всички по-кротко. Не мислех да пиша в темата, понеже би било тъпо (и стана) гърлите от форума да се покажат като кокошки. И момчетата писаха в женската тема, но никой с никой (момче с момче) не се е карал мисля...а тук какво стана?...

Пишете си по темата (културно) и бъдете милички и добрички, иначе ще ги локна и двете теми ако продължавате ^_^ \/ *строг поглед!*

DaemonBoy
01-14-2011, 19:30
И момчетата писаха в женската тема, но никой с никой (момче с момче) не се е карал мисля...

После сме били невъзпитани и прости 8-)

maniak666
01-14-2011, 22:00
Не харесвам :
1 Косми под мишниците
2 Да имат много набол мустак :Д
3 Да са повече от пълнички...
Мии, като характер май всички мразим едно и също и няма пак да го изреждам... :)

strangeworld
01-14-2011, 22:55
Ей такива като пинкпантер най-мразя.Вечно мрънкащи всевъзможни глупости истерички.Стига си спамила в мъжката тема!Направиси твоя тема и си философствай там колкото си искаш е майкаму стара

anonymous708973
01-15-2011, 07:39
Пиша последен пост тук, защото максимално ме издразнихте!

Първо, вземете си запишете кво е СПАМ, защото очевидно не знаете! Ще пиша колкото си поста искам и където си поискам. По темата са, написани са грамотно (за разлика от 70% от вашите) и за Бога, това е Ф-О-Р-У-М! Мога да изказвам мнение. Но не съм тръгнала да ви нареждам на всякакви, без да ви познавам, нали?
Второ, ако вие можете да търпите няква 14-годишна пикличка да ви нарежда на тъп и грозен, при положение, че самата тя не се осмелява да пусне снимка във форума, аз не мога.
Трето, strangeworld - не съм мрънкаща истеричка и си задръж коментарите за себе си. Точно мрънкането е това, на което така и така не се научих толкова години, а съм доста далеч от истерията.
britzy - хайде да не ме наричаш "патка проста" повече, а?!

nymphadora
01-15-2011, 08:00
PinkPan7her,грамотно пишеш и имаш хубави разсъждения,но с тях подклаждаш не дотам умните ни съфорумнички :wink: .

danchobg
01-15-2011, 08:52
PinkPan7her,грамотно пишеш и имаш хубави разсъждения,но с тях подклаждаш не дотам умните ни съфорумнички :wink: .

По темата:
Абе,големи сте патки сичките :lol: :lol:
Оспамихте темата на момчетата,почнахте с типичните женски заяждания и си показахте простотията както си трябва.

bunnyskeleton
01-15-2011, 08:55
Стига вече! Всички предполагам знаем колко сме гадни и лицемерни ние момичетата (да, аз съм момиче). Има разбира се и изключения. Тази тема е, за да кажем (най-вече мъжете) какво не харесваме в едно момиче, нали? Вие тука почвате да спорите само... Някои момичета може да си топирват косите, но и да са умни, но това е друг въпрос. Някои момчета може да харесват такива момичета. Всеки е с различно мнение! :x PinkPan7her не може всеки да те харесва, нали (говоря като човек)? До xxKiFlAx, безмислено е да спорите с нея. Виждате какви мнение пуска във форума и само можете да прецените що-годе каква е... А, като се опитате да я вкарате в правия път, виждате какъв голям спор става, нали? Е, какъв е смисъла? Тя няма да Ви разбере, така че, я оставете.


Няма да пиша какви момичета не харесвам, защото Вие момчета вече изредихте критериите :)

notlike
01-15-2011, 10:45
Относно външния вид мразя:
-слаба лична хигиена
-вманиячена походка
-грим.
За друго не се сещам в момента, относно характера:
-прекалено лигавене
-високо самочувствие
-интригантство
-властолюбие
-двуличност

В общи линии са това. Иначе темата малко ми мяза на избиване на комплекси, ама nvm.

britzy
01-15-2011, 10:47
Пиша последен пост тук, защото максимално ме издразнихте!

britzy - хайде да не ме наричаш "патка проста" повече, а?!


Айде да не ми казваш какво да правя,а?-Виж сега-никога! не съм се обърнала конкретно към теб ,че ТИ си патка тъпа нали??Явно имаш основания да се мислиш за такава и затова се и дразниш-ми не беше към теб обръщението,но хайде за теб, е щом ти така си мислиш.Аман вече-светът да не се върти само около теб :-o Точка.

DaemonBoy
01-15-2011, 10:59
Айде всички момичета вънка от нашата тема! :x

babity
01-15-2011, 11:02
Нахахахахахах! Колкото и да се вадите либерални и разбиращи мъжете, то си лъсна колко пари струвате. Не можете да се сдържите да не направите кокошарник и то точно 'щото сте жени. Да, това е отнася не само към "не много умните", а и към преливащите от мозък женски, препълнили темата с глупости. Спокойно, никой няма да плаче за липсващите ;)

DaemonBoy
01-15-2011, 11:15
По-скоро се надлъгваха в мъжката тема да се види кой колко и какво може!

babity
01-15-2011, 11:19
^Колега, внимавай да не издразниш някой максимално, че пак ще се събере цялата шайка да си правят реклама един на друг. :D

01-15-2011, 16:57
Пиша последен пост тук, защото максимално ме издразнихте!

Първо, вземете си запишете кво е СПАМ, защото очевидно не знаете! Ще пиша колкото си поста искам и където си поискам. По темата са, написани са грамотно (за разлика от 70% от вашите) и за Бога, това е Ф-О-Р-У-М! Мога да изказвам мнение. Но не съм тръгнала да ви нареждам на всякакви, без да ви познавам, нали?
Второ, ако вие можете да търпите няква 14-годишна пикличка да ви нарежда на тъп и грозен, при положение, че самата тя не се осмелява да пусне снимка във форума, аз не мога.
Трето, strangeworld - не съм мрънкаща истеричка и си задръж коментарите за себе си. Точно мрънкането е това, на което така и така не се научих толкова години, а съм доста далеч от истерията.
britzy - хайде да не ме наричаш "патка проста" повече, а?!


Може да съм 14 годишна пикла.. но за ум не може да се мериш с мен! Тъпа си като....(da ne kazvam kvo)

Относно снимката ми..забелязала съм че си най ограниченото... нещо в целия форум! Това че не си излагам снимките публично не значи че съм грозна. Казах ти че съм от най харесваните в у-ще момичета..и няма нужда да го доказвам на такава тъпи като теб защото си --->под мен . Виж се......тръгнала да търси недостатъци в другите..а не се виждаш ти :? откъде тва самочувствие виж се на кво мязаш тръгнала по другите да пише.

K_O_L_E_V
01-15-2011, 18:06
@КифлЪтЪ
Ум ?!?! Не мисля, че някой който претендира да е умен ще пише неграмотно и ще използва ник Kifla... ;)

DaemonBoy
01-15-2011, 18:12
Абе ей малолетна тъпа путко! Да се махаш от тая тема, че ми писна на всяка манджа да си мерудия и се зачуди коя от вас двете е с голямото самочувствие тука! Аз съм една от най-харесваните, ми докажи го беее, ти еба майката! :-x

Rhoads
01-15-2011, 20:37
Освен общо взето изброените неща в х-ери и външен вид,мразя момиче да си падне по някой пълен куфар,на който изобщо не му пука за нея и да не я забелязва...

01-15-2011, 21:16
Абе ей малолетна тъпа путко! Да се махаш от тая тема, че ми писна на всяка манджа да си мерудия и се зачуди коя от вас двете е с голямото самочувствие тука! Аз съм една от най-харесваните, ми докажи го беее, ти е** майката! :-x

Селянино..излагаш се мн като псуваш ...толкова си прост че даже ни ми се занимава да се заяждам--->под мен си

britzy
01-15-2011, 21:17
Ае стига сте се оливали-има ЛС не тука да ви четем глупостите :booooomb:

01-15-2011, 21:27
Може да съм 14 годишна пикла.. но за ум не може да се мериш с мен! Тъпа си като....(da ne kazvam kvo)

Относно снимката ми..забелязала съм че си най ограниченото... нещо в целия форум! Това че не си излагам снимките публично не значи че съм грозна. Казах ти че съм от най харесваните в у-ще момичета..и няма нужда да го доказвам на такава тъпи като теб защото си --->под мен . Виж се......тръгнала да търси недостатъци в другите..а не се виждаш ти :? откъде тва самочувствие виж се на кво мязаш тръгнала по другите да пише.
Кифленце, умря ли циганката дето те хвалеше?
Ще ти го кажа по възможно най-ясния начин- Затвори си устичката,защото до сега не си казала нищо смислено. Ако ще най-красивата да си-оставаш си тъпичка, и на още хиляда олимпиади по химия да идеш- пак си оставаш тъпичка.Необразована си,невъзпитана си,груба си. Това,че пантерката не е типичната блондинка със силиконови цици и три пласта фон-дьо-тен,не я прави грозна.Напротив-има супер сладко излъчване,така че си задръж топираната коса и самовлюбения начин на мислене и иди да спиш.

Ако не те нападам е само защото си модератор .. по добре да не знаеш кво мисля за теб..!
Върши си работата и гледай кой създаде спора и оспами темата от първата страница!! -
Ако имаш симпатии към Pnik..НЯМАШ правото да оправдаваш след като също е нарушила правилата!

danchobg
01-15-2011, 22:20
Аз незнам дали ще мога да си "събера акъла" след това :shock: ...
Тук трябваше да пишем ние , не ни помагайте с примери , моля.

bunnyskeleton
01-16-2011, 10:16
Кви спорове, леле... :D :D

Pamaa
01-16-2011, 10:48
Момиче съм. . нз дали тва на момчетата им харесва ама на мен ми е отвратителкпо като видя няква с 2 пръста маджун по лицето, с толкова мн спирала, че миглите й са се обединили в 3 големи бучки [ на двете очи общо :lol: ] и с някъв розов гланц дето яко се е разцапал се едно до ся е духалаа :( а относно лигавенетоо... ми и аз се лигавя, смисъл закачам се с момчетата и те с мен, ама то тва си е нормално :) :oops:

kindergarden
01-16-2011, 11:04
абе мацки що така грубо превзехте темата на момчетата :D

StolenBliss
01-16-2011, 13:02
Ох, божке. :-D

girl6
01-16-2011, 13:45
Въпреки че сам момиче ще си позволя да изразя мнение. Лично на мен ми е адски противно да видя дже момичете (наи-добри приятелки рзбирасе) с еднакви дрехи, боядисани коси, 2 праста фон дьо тен, и толкова гланц на устните че все едно са силиконови, а да не говорим че се държат все едно сета е в краката им!

britzy
01-16-2011, 14:23
Кифло,ако кажеш още нещо било то за Миминко или ако щеш дори за пинкPантер -супер дразнеща си,подчовек такъв.Била над всички -ОМГ бееее :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

fenastz
01-16-2011, 14:26
PinkPan7her СПРИ СЕ!!
Оспамиииии цялата тема!!!

Разбрахме че ненавиждаш 99% от момичетата разбрахме че всяка от нас има по 1000 недостатъци (освен теб) разбрахме че пиеш бира, ядеш чипс псуваш и гледаш мач ..но и аз ще ти напиша нещо..
Първо се виж на кво приличаш.......плашило
Второ - СПРИ да оплюваш момичетата които са с прически и грим ..те са 1000000000000 пъти по харесвани от грозни тип мъжкарани като теб!!

А относно идиотите които пишат по 100 'недостатъка'....откога прическата е станала такъв? или обувките и грима...
Хубавите момичета не искат да ви харесват .. за тваа ги плюете...

И тука ако има мърла тва е PinkPan7her- без прическа,без грим мазна на вид коса и обича да псува. Идеааалното момиче


Присмя се Хърбел на Щърбел :razz:

Rhoads
01-16-2011, 14:28
Какво мразя в 1 момиче?
Пример мога да дам - xxKiFlAxx

antifashionshit
01-16-2011, 14:28
ей, по-успешен форумен трол от кифлата отдавна не бях виждал :Д
убий тъпака с мълчание.
за да не е офтопик - неподдържаност, лошотия, повърхностност.. това май важи за хората като цяло >.>

britzy
01-16-2011, 14:30
Ама тя наистина е фейк профил -смис. нема начин да е реално това нещо :lol: :lol:

DaemonBoy
01-16-2011, 14:37
Ама тя наистина е фейк профил -смис. нема начин да е реално това нещо :lol: :lol: Ти й се подиграваш? :shock: Ти си под нея :?

britzy
01-16-2011, 14:43
:smt090 :smt090 :smt090 :smt090 :smt090 :smt090 :smt090 :smt090

nezabelejimata
01-16-2011, 15:10
Съжелявам че, аз ще съм поредното момиче писало в "мъжката" тема,но просто немога да не си кажа мнението. Мисля че и двете момичета които спориха са пример за възможно най-гаден и досаден тип момичета...
А иначе няма перфектни момичета, както и перфектни момчета...:*

Burn94
01-16-2011, 15:48
Добре бе не мога да разбера чета в темата "Какво мразите в едно момче" или нещо подобно беше някакви непрестанни караници, влизам тук - същото. Е добре достигнахте ли до някакво невероятно просветление ?! Карате се за глупости и най-вече се карате за неща чиито отговор е ОЧЕВАДЕН.

"Гледате ли външния вид на момчето/момичето ?" - "О неее аз гледам характерааа няма значение външния вид..." - Кого заблуждавате?! Себе си или околните? Хората са казали по вида посрещат по ума изпращат.

За да не е се приеме като СПАМ ще кажа само: мразя момичета които не се поддържат и нямат никакъв умствен багаж.

П.П. : Спрете да се карате за глупости и с тези комплексарски изказвания!

MeLikesPie
01-16-2011, 16:39
Понеже нямам какво да правя, реших да преброя мненията на PinkPan7er в тази тема. 15.

ПТ По външни белези: лоша хигиена, неподходящо облекло, зле гримирана.
По характер: Превзета, безотговорна, самовлюбена.

ПП И аз съм момиче.

Saphire
01-16-2011, 17:36
Най - много мразя когато едно момиче си личи, че е глупава по начина, по който говори ако не и по външния и вид...
Относно външния вид:
-да е с наднормелно тегло
-да има наистина неправилни черти на лицето
-да е под 1.65м или над 1.84-5м
-да е с наистина много малък бюст или съответно прекалено голям ...
Относно характера:
-да пие
-да е невъзпитана/некултурна
-да е глупава
-да е незряла във всяко едно отношение
-да не знае какво иска и мнението и да е променливо, като времето
-да няма собствено мнение
-да е неопитна в по - интимните отношения или ако няма опит поне да и се отдава и да има надежди да стане "можеща"
(ако тука се намери някоя която да се намеси и да каже нещо от сорта "за вас мъжете това е най - важното, нали?" ще ме ядоса супер много и ще я напсувам)
Извинявам се ако съм обидил някое момиче ...

djipsito
01-16-2011, 18:13
Saphire, аз бих те попитала какво значение има колко са й големи гърдите ? Ако ти харесат повечето неща в нея, но има прекалено малък или голям бюст ще я отрежеш ли ?
И как ще се чувствате вие момчетата, ако ние ви избирахме по размера на пениса ви.. ?

За мен и двете теми "Какво най-мразите в едно момче/момиче" = "С какъв тип момче/момиче не бихте се занимавали"...

Saphire
01-16-2011, 18:49
Не, ако я харесвам няма да я зарежа заради това или нещо такова, но аз имах предвид под малки или големи 2-те крайности, които наистина са непоносими в повечето случаи. Сега искам аз да те питам, ако на едно момче пениса му в еректирало състояние е по - малък от пръста ти или съотвтно е над 20 см на тебе ще ти бъде ли приятно? И можеш ли да го пренапрегнеш просто така ? Знаех си че някой ще ме критикува относно това, но това не е никак маловажно повярвай ми... Ще се увериш след време, че всичко свързано с интимните отношения между 2-ма е наистина много голяма част от тяхната връзка.

djipsito
01-16-2011, 19:55
Аз не съм те критикувала, просто те питах. А като цяло размера на гърдите е по-маловажен от размера на пениса за една връзка..

Като цяло мисълта ми е да не изпадаме в такива крайности ... иначе знам, че интимните отношения са доста важни във връзката.

britzy
01-17-2011, 13:55
А ако я харесваш,но е под 165см пак ли ще я зарежеш-доста тъпичко.и това за неопитността уби всичката риба-честно,замълчи 8)

male91
01-17-2011, 15:10
Малееее, че то не останаха жени бе 0.о
ОМГ ...
Ами аз нямам толкова силни ограничения ...
- Да не е нечистоплътна
- Да не се облича/гримира/излъчва курвенско поведение !
- Да няма излишно окосмение
- Да не е много закръглена (приятно - може, ако и прилича)
Характера:
- Да не ругае много !
- Да не си вре носа там, където не му е работа !
- Да не плете интриги срещу мои приятели, защото после ще има убийства!
- Да не се превзема !
-------------------------------------------
Май това е основното, но всичко си има изключенията ! Може едно момиче да не притежава нито 1 от тези качества, но пак може да не ми допадне ... ем няма смисъл да задълбаваме повече (всеки има трески за дялкане)

Saphire
01-17-2011, 15:23
нямах предвид точно неопитност ама ти май си съвсем леко ограничена или не си дочела незнам и аз вече... Имах предвид, ако няма опит тогава да не е от тия,на които не им се отдава ако ме разбираш ... (в което се съмнявам) пояснил съм го ясно ама както и да е... А и аз 1.85 с някоя 1.50 не се виждам и моля те не ми казвай ти какви да са моите мнения какво не харесвам в момиче... Боже колко глупави хора има :shock: Как не можа да разбереш какво съм написал толкова е ясно, очаквах и малоумен да го разбере ама ти си още по зле...
ОТ КОГА НЯКАКВА ДРИСЛА ЩЕ МИ ОГРАНИЧАВА ПРАВОТО ДА КАЗВАМ КАКВОТО МИСЛЯ ? АЗ НЕ ТИ ЗАБРАНЯВАМ ДА ГОВОРИШ, ГОВОРИ КОЛКОТО ИСКАШ ВСЕ МИ Е ТАЯ! АЗ СЪМ ТОЗИ КОЙТО МОЖЕ ДА ТИ ЗАПУШИ УСТАТА, АКО ТЕ СРЕЩНЕ, А НЕ ТИ!
СТАНА ЛИ ТИ ЯСНО СЕГА ЗА КАКВО ТИ ГОВОРЯ

britzy
01-17-2011, 15:42
ОМГ бее смешко,я се успокой.Глупав си ти бе-ясно ли ти е?!!!! Изчезни.

Щял да ми запуши устата-тъпак 8)

anonymous768631
01-17-2011, 15:54
ОМГ бее смешко,я се успокой.Глупав си ти бе-ясно ли ти е?!!!! Изчезни.

Щял да ми запуши устата-тъпак 8)
Много сте готини, когато се обиждате! :x :o

По темата:
Дразни ме, когато едно момиче не си знае мястото!

Saphire
01-17-2011, 16:12
britzy нито пишеш по темата, нито нещо близо до това и въобще не разбирам защо пускаш offtopic коментари в нея ... Ако нямаш какво да кажеш или как да се защитиш по - добре не оспамвай темата допълнително... за да ти стане по - ясно прочети пак каква е темата, а именно "Какво не харесваме в едно момиче" а не нещата, които ни биха попречили да имаме връзка с някое момиче. Това, че нещо не ти харесва в някое момиче не означава че не може да имате връзка... За това си има компромиси, които правим, защото перфектни хора като тебе няма, сещаш ли се ? ПИСНА МИ ОТ ОГРАНИЧЕНИ ДЕЦА, КОИТО ОПЛЮВАТ КОМЕНТАРИТЕ НА ОСТАНАЛИТЕ БЕЗ ДА СА СЕ ЗАМИСЛИЛИ ПОНЕ МАЛКО!
РАЗБИРАШ ЛИ МЕ КАКВО СЕ ОПИТВАМ ДА ТИ КАЖА, КАЖИ "ДА" МОЛЯ ТЕ, ЧЕ ДА НЕ ИЗГУБЯ НАПЪЛНО НАДЕЖДИТЕ СИ В ХОРАТА КАТО ТЕБЕ...

britzy
01-17-2011, 16:40
Оф ай спри да нареждаш без да знаеш.Сякаш,че темата не е достатъчно оспамена и без мен :? .И не ме наричай дете-смис.далеч си от действителността .АЙ МОЛЯ ТЕ ДАНО СИ МЕ РАЗБРАЛ(ЕДВА ЛИ) И СПРИ С ТОЯ КАПС.А АКО ИСКАШ ПО ТЕМАТА-АМИ НЕ ХАРЕСВАМ НАДУТИ И ЛИГАВИ МОМИЧЕТА.

FuckedUp
01-17-2011, 17:29
Някой МОД да раздаде правосъдие няма ли? :-o

GotTheLife
01-17-2011, 17:49
Хаха не ми казвайте, че никой от вас, изредил по 10-на претенции, не се е занимавал с лигла, че гаджето му не е носило тежък грим или че е била като гол охлюв. А относно малкия бюст и височината под 170 - абсурдно е да коментирам. Това, че не ви е по вкуса, какво общо има с омразата?! Дано се намерят късметлии, чиито изисквания да се изпълнят, иначе си оставате сами 8-)

ShtrudeL
01-17-2011, 19:46
Приемам подкупи от шоколад.
Ще я отключа...след като се успокоите. ^^ (hug)

ShtrudeL
01-18-2011, 19:15
Айде и по-спокойно...

DaemonBoy
01-18-2011, 19:55
Тъкмо бях подготвил шоколада 8-)

antifashionshit
01-19-2011, 13:34
[b]Приемам подкупи от шоколад.
аз лично бих си го изял вместо да го давам <3

mish0ka
01-19-2011, 19:13
Ще започна с това че съм момче. Наблюденията, които имам върху днешните момичета са доста отрицателни!
1. Прическа тип "табуретка" - това за мен е безкрайно ужасно! Не мога да си представя как приятелката ми ще има прическа "корона на дърво". Та тя не е дърво, а момиче!
2. "Гримова баня" - ненавиждам момичета, които са се изкъпали в грим. Колкото по-малко грим, толкова по-добре, с един молив и очна линия е нормално. Ама да си сложиш пръста на лицето ѝ и да стане оранжев.. това не е нормално.
3. "Вижте ме коя съм аз" - не харесвам момичета, които искат да се проявяват, като селянки /ругаят, бият се, цигарата в устата, оригване, пърдене, много косми/, като най-красивата и най-вървежната /"купих си спирала за 10лв. - всички ме харесват с нея", "купих си дрехи на Найк от мола", "вчера ми писаха 3 момчета у импулс и ми казаха, че искат да излязат с мен.." и т.н./
4. Килограми - кльощавите момичета от кожа и кости не ми допадат... Предпочитам да са закръглени отколкото да са само кожа и кокали. Не съм и привтрженик на дебелите "буци/бъчви"

Тези са достатъчни

По характер:
да налагат своето мнение
да съм 24 часа с нея
да ми звъни, като на пожар
да ми се прави на интересна
да няма чувство за хумор
да реве за всичко
да ревнува от всеки и всичко

Разбира се, няма перфектни момичета, но колкото по-малко недостатъци, толкова по-добре!
Споделям и част от мненията на Пинкпантер :)

За тези, които не харесват моето лично мнение мога само да им кажа, че може да съм грозен, задръстен, тъп, малумен и какъв ли не! Мненията за мен си ги запазете за вас! Не плащам данък "хорско мнение"! :)

Айде със здраве! :)

kokosety
07-07-2011, 19:01
Тц,Тц,Тц,Тц!!! http://www.youtube.com/watch?v=fCnxvXxBDvY Поздравче ^^ Прочетох цялата тема и рабрах:
Кифлата е многооооооооооооооо тъпааааа :-D :-D УеУе много сте зле хора тоя Brooklyn горкият в някъв филм се вкарал нз сиг гаджето ти е подобна на Кифлата, щом говориш така за Пантерката, която пък от своя страна проведе доста ожесточен спор ^^ Иначе мразим такива като нашта КИфлъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ ^^ Със здраве и пожелания за успех

KarlDionic
07-07-2011, 22:06
да се опитва да си скрие пъпките с фон дьо тен (после дето стават некви неравности по лицето :D )..... да е с некво мн светло розово червило тип мазна кифла...
да е неква тъпа лигла..
да е неква отворена патка и да се мисли за голяма работа..

chronic
07-07-2011, 22:37
Да е с изкуствено-придобито самочувствие с тъмните цаки от 2 лева

fenkaaa
07-07-2011, 22:41
Момиче съм,но ще се включа.. :) Наистина както каза PinkPan7her изискванията ви въобще не са много от гледна точка ако НИЕ бяхме момчета .. :)

Ако бях едно момче щях да мисля същите неща може би,но нека изразя мнението си и като момиче.Да не се поддържа като цяло,това не го харесват нито слабия,нито силния пол.Така .. да започнем от бельото - никое момче не харесва момиче,което ходи с едни и същи долни гащи по няколко дни и не се къпе.. Момиче което държи на своята хигиена сменя бельото си сутрин и вечер и ако не се къпе всеки ден,то поне през ден,а през останалото време само се "подмива" така да се каже :D Следват дрехите - както бельото,така и едни и с едни и същи дрехи не можем да караме по 3-4 дни .. такамоли те да са намачкани,оцапани или да не си пасват.. Ако една жена държи на външния си вид,ще гледа да побере всяка дреха и всеки цвят докато не намери точния,който да облече и те ще са както се казва "чисти и спретнати! ;д " ! За да не навлизаме в много подробности направо да минем към грима .. има такива момичета които с извинение направо приличат в лицата на плашила,като натрупат тоя грим 1 тон .. а не виждат колко са красиви без него .. Хубаво сложи фондютен,сложи молив,спирала,руж,каквото поискаш .. но да е от всичко по малко и да е съчетано с кожата ти ! .. И последно ще спомена по окосмените момичета.. ами хубаво такива сте,но трябва да направите нещо по въпроса,а не цял живот да ходите така.. затова хората са ги направили тези самобръсначки,епилатори,ле нтички, че и козметичните студиа,ако не можете да се справите сами :-D

А за характера,мисля че едно момиче,макар и казано "Слабия пол" ние не трябва да сме слаби ( имам предвид душевно ) , повечето момичета се вживяват много ако говорим за любов,момчета и т.н .. стават дразнещи,лигави .. абе превземат се :) Други пък се правят на КОЙ СЪМ АЗ .. Ами то за момиче е смешно,мисля че повече подхожда на момчетата .. :) Ами общо взето това.. лигави,досадни и надути .. това според мен са 3-те най лоши качества в едно момиче..

Съжелявам,че е малко дълго,но съм момиче и не се сдържах да не ги кажа тези неща .. мисля че отговора ми е достатъчно конкретен,макар и дълъг :)

chronic
07-07-2011, 22:45
^Ти с тия паласки за кво повече от тях се мислиш?

fenkaaa
07-07-2011, 22:47
^Ти с тия паласки за кво повече от тях се мислиш?

Хах, аз с моите 43 килограма паласки нямам,просто дънките ми са широки :D И не се мисля за повече от никой,мразя този тип хора.. ;)

chronic
07-07-2011, 22:50
Както ти се харесваш,така и те,що се месите в живота на другите?

shewillbeloved
07-07-2011, 22:53
Жалко как почти всички почват с 'дебели'.

fenkaaa
07-07-2011, 22:54
Както ти се харесваш,така и те,що се месите в живота на другите?

Не искам да се меся в живота на никой,нито да го променям.. всеки се харесва различно за себе си,но просто темата е такава и всеки има право да изрази мнението си.. Просто не е хубаво едно момиче да бъде от нещата,изброени по горе от всички.Нито на теб ще ти харесва ако твоята приятелка е такава,нито на мен ще ми харесва да имам такъв приятел,нали?

cunt
07-07-2011, 23:04
Космите по ръцете на момиче или мустаци са най-ужасното нещо,което може да съществува. 8-) Лошата хигиена и супер наднорменото тегло също ме отвращават.

ccdesigns
07-07-2011, 23:16
Трите най-гадни неща в едно момиче според мен са:
1.Прекалено много грим.
Мразя като видя момиче с 2 тона грим по лицето. Може би не без, но с малко. А не като я пипнеш да ти потъне пръста.
2.Нахалство.
Като ми дойде няква кифла да ми се прави на 100 кила и да си мисли, че е най-великото нещо на този сват направо ми идва да и лепна 2 шамара. Много мразя някакви самовлюбени, тъпи, прости кифли. Особено тези, които се нервят лесно и от най-малкото тръгват да се "бият"
3.Лоша хигиена.
Става гадно като видя някое момиче да не се поддържа. Виждал съм момичета, които се къпят през 2 дни... Лошата хигиена е може би най-лошото нещо в едно момиче. Просто е неприятно да видиш някой смръдлив вълк срещу теб.