PDA

View Full Version : Влюбване от пръв поглед помощ!!



AirCrafter
01-12-2011, 06:45
Темата не е ебавка просто от доста време може би 2-3 месеца преди даскало се засичам с едно момиче на спирката на автобуса, но не го познавам, но се влюбих в нея тя ми изглежда да е на около 13-14 аз съм на 15 таа въпросът ми е как да я заговоря или нешо от сорта за да мога поне да я покана на среща защото доста тъпо би било да утида при нея и да и кажа "здр момченце как се казваш".Бтв забелязах че 1 път като слизах от автобуса тя ме загледа и когато си обърнах главата тя се завъртя.
Мерси за съвтите ии моля без коментари ти си луд а-у знам че е доста налудничиво.

marin4itu
01-12-2011, 06:52
Е щом се засичате на спирката отиваш и питаш "Минавал ли е ... автобус" и след като ти отговори питаш я примерно тя кой автобус чака.. къде учи.. бля бля... накрая й казваш как се казваш и подаваш ръка за запознанство.. Следващите дни пак си лафите и накрая й казваш да излезете.. Успех!

MaLkaTa_LaDy
01-12-2011, 06:57
Темата не е ебавка просто от доста време може би 2-3 месеца преди даскало се засичам с едно момче на спирката на автобуса, но не го познавам, но се влюбих в него тя ми изглежда да е на около 13-14 аз съм на 15 таа въпросът ми е как да я заговоря или нешо от сорта за да мога поне да я покана на среща защото доста тъпо би било да утида при нея и да и кажа "здр момченце как се казваш".
Мерси за съвтите ии моля без коментари ти си луд а-у знам че е доста налудничиво.
Ако се съмняваш за пола на съществото, по-добре използвай то :-o

Lurker14
01-12-2011, 07:27
Темата не е ебавка просто от доста време може би 2-3 месеца преди даскало се засичам с едно момче на спирката на автобуса, но не го познавам, но се влюбих в него тя ми изглежда да е на около 13-14 аз съм на 15 таа въпросът ми е как да я заговоря или нешо от сорта за да мога поне да я покана на среща защото доста тъпо би било да утида при нея и да и кажа "здр момченце как се казваш".
Мерси за съвтите ии моля без коментари ти си луд а-у знам че е доста налудничиво.
Ако се съмняваш за пола на съществото, по-добре използвай то :-o
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

AirCrafter
01-12-2011, 07:48
ee няколко грешки... на секи може да му се случи

FromAutumToAshes
01-12-2011, 10:39
Отиваш при нея, извинявай имаш ли огънче (ако пушуш, ако не пушиш - крадеш цигара от баща си и пак съшия филм), след това я питаш примерно кой автобус чака, ако чакате 1 и същи (предполагам си я виждал в кой номер се качва) и казваш а бе да е минавал автобуса, скоро ? Ако СТЕ в 1 автобус, я питаш къде учи а у, накрая и казваш аз съм еди кой си между-другото. И така. Може да изчакаш на следващия или след няколко дни да я каниш да излезете, или може още същия ден, след стане целия тоя филм, изцепваш нещо от сорта на - след даскало може да се поразходим някъде а-у (сещаш се..) И това е ;) Ако не е некоя затворена, забила шматка що да не се навие оО Успех ;)

NeZaPoznat
01-12-2011, 10:53
Добре дошъл в МИДАТА :D

anonymous708973
01-12-2011, 11:07
Авторът просто беше изпуснал едно "и" от момиче, всичко останало си беше наред :)

Пич, отиваш и я питаш нещо. Ако ви се засекат погледите, намигни примерно - ако го направиш като хората, няма да изглежда смешно.

PystriqMustak
01-15-2011, 20:29
нз :lol: