PDA

View Full Version : Парадоксална ситуация с момиче



The_Caress
01-12-2011, 10:17
Здравейте! Проблема ми е, че има едно момиче, с което вече се познаваме от повече време, излизали сме, в началото беше доста ентусиазирана, но после започна да се държи по-самовлюбено, при което аз престанах да й пиша, да я питам какво става с нея. В резултат на това тя започна да качва песни в скайп и фейса, с което да ми напомни, че трябва да се интересувам от нея, тъй като в последно време спрях изобщо да й пиша и да слагам песни, защото просто ми омръзна да играя някаква игра. Тя няма желание да излизаме на кафе или разходка и аз реших да оставя това познанство с нея в историята. Казвал съм й че я харесвам, но не мога да разбера, щом не иска да се виждаме какъв е смисъла аз да се интересувам от нея?
Благодаря ви за помощта!

anonymous708973
01-12-2011, 10:30
Остави я да си пуска песните в скайп и фейсбуук, кво ти пука? Продължавай напред.

Най-смешни са ми тия момиченца, дето при проблем с момче теглят многозначителен късмет и го пльосват във ФБ или си пишат сърцераздирателни статуси. Малко достойнство никого не е убило, за Бога. :?

The_Caress
01-12-2011, 10:39
Да, освен песните слага и някакви дълбоки мисли и цитати ...

Punisherrr
01-12-2011, 10:43
Или провеждате откровен разговор без овъртания или я оставяш да си пише сама.
Често момичетата обичат да ги ухажват и да им вървят по задника момчета, които всъщност те самите не харесват. Просто ей така.. за самочувствие.

FromAutumToAshes
01-12-2011, 10:43
Ае просто търси внимание и се прави на интересна, за да го получи.. Еби й майката и не се занимавай, ако питаш мен.

NeZaPoznat
01-12-2011, 10:46
Да, освен песните слага и някакви дълбоки мисли и цитати ...

Които едва ли се пръкнали в нейната глава :D

Мани ги тия Сурат Тефтери Омбре :-P мани я и тая 8-) ако можеш мини я и толкоз :P

NeZaPoznat
01-12-2011, 10:48
Или провеждате откровен разговор без овъртания или я оставяш да си пише сама.
Често момичетата обичат да ги ухажват и да им вървят по задника момчета, които всъщност те самите не харесват. Просто ей така.. за самочувствие.

Абсолютно :D Точно този тип момичета ме 'оперираха' от излишни чувства и ми махнаха розовите очила :-P Ако можех - щях да ги почерпя - ама вече поумнях за да си хвърлям парите по подобни кифли :razz: :razz:

The_Caress
01-12-2011, 11:06
Благодаря ви! :)
Излиза, че на днешно време е малко трудно да намериш това, което търсиш...

uFko
01-12-2011, 13:16
Ти като си й казал че я харесваш, си си свалил картите... И тя ся си мисли че може да си играе с теб.. лично мнение :)

betty29
01-12-2011, 14:15
Или провеждате откровен разговор без овъртания или я оставяш да си пише сама.
Често момичетата обичат да ги ухажват и да им вървят по задника момчета, които всъщност те самите не харесват. Просто ей така.. за самочувствие.
Абсолютно съгласна съм, че има много момичета, малки и големи, които обичат вниманието от когото и да било, дали го харесват или не. Щом се прави на "голямото добро утро" тегли й една и си намери друго момиче :)

The_Caress
01-12-2011, 14:32
Мерси много за подкрепата, много ми помогнахте! :)

umri
01-12-2011, 14:48
delete и да си ебе майката.

ScarletBite
01-12-2011, 14:49
Убедиха те, а? Ха-ха-ха...

Но все пак ти искаш да си с нея. :) Щеше ли иначе да обръщаш внимание на статусите и песните й? Щеше ли да се чудиш дали са за теб? Щеше ли да пускаш тази тема?
Преглътни гордостта си - нищо хубаво няма от тая гордост, тя ме раздели с единствения, в когото съм била истински влюбена. Тук те съветват да се направиш на оборотен и да я заебеш, защото... е сгрешила. Това е най-честата момичешка грешка - да не осъзнаят навреме какво имат. Но не са ли всички хора слепи и не се ли заблуждават?
На теб също ти предстои да допуснеш грешка, при това по-голяма от нейната - ако наистина имаш чувства, да игнорираш и чувствата, и нея. Така ще се обречеш да изпаднеш в нейната позиция - някоя вечер, когато не можеш да заспиш и си мислиш какво би могло да бъде... Или ще оставиш образа й недоизяснен и покрит с горчилка, а и сам ще се бележиш с тази горчилка и ще я виждаш във всеки подобен номер на момиче.

The_Caress
01-12-2011, 15:02
Убедиха те, а? Ха-ха-ха...

Но все пак ти искаш да си с нея. :) Щеше ли иначе да обръщаш внимание на статусите и песните й? Щеше ли да се чудиш дали са за теб? Щеше ли да пускаш тази тема?
Преглътни гордостта си - нищо хубаво няма от тая гордост, тя ме раздели с единствения, в когото съм била истински влюбена. Тук те съветват да се направиш на оборотен и да я заебеш, защото... е сгрешила. Това е най-честата момичешка грешка - да не осъзнаят навреме какво имат. Но не са ли всички хора слепи и не се ли заблуждават?
На теб също ти предстои да допуснеш грешка, при това по-голяма от нейната - ако наистина имаш чувства, да игнорираш и чувствата, и нея. Така ще се обречеш да изпаднеш в нейната позиция - някоя вечер, когато не можеш да заспиш и си мислиш какво би могло да бъде... Или ще оставиш образа й недоизяснен и покрит с горчилка, а и сам ще се бележиш с тази горчилка и ще я виждаш във всеки подобен номер на момиче.

Аз не съм казал, че ако тя прояви интерес към мен и ми пише, бих се държал като нея. Но това са си детински неща - ако иска да ми каже нещо - да го направи, а не да си слага песни и т.н., за да се сетя аз, че на нея й се иска да я търся.

ScarletBite
01-12-2011, 15:04
А, ок тогава.

П.С. А ти откъде ти сигурен, че песните и статусите са за теб? 8-)

The_Caress
01-12-2011, 15:11
А, ок тогава.

П.С. А ти откъде ти сигурен, че песните и статусите са за теб? 8-)

Знам кое е за мен и кое не е в различните ситуации.

SeXyMaCka
01-12-2011, 16:02
Ако имаш сериозно чувства към това момиче, пробвай се пак да я поканиш на кафе, а ако т ие просто ей така няма смисъл да се нервиш с нея с разните и статусчета и песнички. Блок във скайпа фейса, ритника по задника и айде.

Sunshin3
01-12-2011, 16:52
аз пък си слагам всякакви песни и текстове на песни, просто защото ми харесват, не защото се отнасят за някого :lol:

babity
01-12-2011, 17:05
СкарлетБайт, май нещо се разчувства, а? :P

Аз мисля, че трябва да и пишеш за един последен път, в който да и прехвърлиш топката и после да я оставиш. В смисъл да и кажеш, че следващия път тя трябва да те потърси и ако го направи - ок, ако не - жива и здрава да е.

Познавам го това поведение много добре. Може да не иска да излиза с теб, защото харесва друг, но нали... когато не се получи с него тя просто трябва да има нещо, колкото да се почувства ок, че те притежава.

The_Caress
01-12-2011, 17:38
Познавам го това поведение много добре. Може да не иска да излиза с теб, защото харесва друг, но нали... когато не се получи с него тя просто трябва да има нещо, колкото да се почувства ок, че те притежава.

Това не го разбрах много добре - защо да ме притежава, ако иска да е с друг?

The_Caress
01-12-2011, 18:25
Познавам го това поведение много добре. Може да не иска да излиза с теб, защото харесва друг, но нали... когато не се получи с него тя просто трябва да има нещо, колкото да се почувства ок, че те притежава.

Това не го разбрах много добре - защо да ме притежава, ако иска да е с друг?
Защото иска да и тичаш след гъза,да и храниш самочувствието и тя да се мислиш за още по-велика,понеже те "върти"

Какъв човек трябва да си, че да го правиш това ... :)

melodyy
01-14-2011, 18:09
Не можеш да бъдеш абсолютно сигурен, че това момиче споделя песни и мисли в интернета само и само, за да ти намекне нещо. Аз например споделям песни, които на мен ми харесват.

lubomirky
01-14-2011, 18:54
Познавам го това поведение много добре. Може да не иска да излиза с теб, защото харесва друг, но нали... когато не се получи с него тя просто трябва да има нещо, колкото да се почувства ок, че те притежава.

Това не го разбрах много добре - защо да ме притежава, ако иска да е с друг?
Защото иска да и тичаш след гъза,да и храниш самочувствието и тя да се мислиш за още по-велика,понеже те "върти"

Какъв човек трябва да си, че да го правиш това ... :)

момиче.

DarkTemplar
01-15-2011, 01:56
аз пък си слагам всякакви песни и текстове на песни, просто защото ми харесват, не защото се отнасят за някого :lol:
Мда, аз също.

А и по принцип смятам за скандална глупост да си споделям личните чувства, емоции и болки (които са част от вътрешния ми свят) в тая долна клюкарница Фейсбук или пък в Скайп, където знайни и незнайни люде, с които си драскаме веднъж на няколко месеца, ще ми се правят на загрижени и ще ме питат "какво ти има?". 8)

RichardCastle
01-15-2011, 07:33
Абе, момиченцето се е възгордяло и си мисли, че те върти на пръста си. Говорите или сте заедно и спирате с тея глупости или не сте заедно и го карате на "здравей-здрасти"... ;)

excuseme
01-16-2011, 12:02
и аз съм правела такива грешки , и ся какво ? нищо не се получи . Гордостта е най-голямата грешка , тя съсипва живота на човека , особено по отношение на любовта . Аз преживях същото , само дето не съм си слагала ''дълбоки мисли и цитати '' :P Наистина харесвах едно момче , а и той не беше безразличен , но се получи много тъпа ситуация , в която за мен нищо не беше ясно и мисля че каквато и да е била връзка приключи . Понякога , когато момичетата не ви пишат не си мислете веднага че се правят на интересни , те просто стоят и чакат вие да се сетите за тях.