PDA

View Full Version : какво бихте направили?



kuki4eto
01-12-2011, 11:16
какво бихте направили ако имате връзка с момче от две години и
разбирате че търси секс от други момичета в интернет сайт? :cry:

NeZaPoznat
01-12-2011, 11:20
какво бихте направили ако имате връзка с момче от две години и
разбирате че търси секс от други момичета в интернет сайт? :cry:

Писнала си му :?

Ако той ти беше писнал - щеше ли да питаш какво да правиш :-P

DirtyIce
01-12-2011, 11:21
Шута и да лови гората :D :D :D :D

kuki4eto
01-12-2011, 11:26
[quote=kuki4eto]какво бихте направили ако имате връзка с момче от две години и
разбирате че търси секс от други момичета в интернет сайт? :cry:

Писнала си му :?

Ако той ти беше писнал - щеше ли да питаш какво да правиш :-P

е като съм му писнала за кво не къса ами ....

anonymous708973
01-12-2011, 11:28
Вероятно по някаква адски малоумна причина от рода на "Много те обичам, ама ти изневерявам" или "Не искам да те нараня".
Късай ти, колкото по-бързо, толкова повече време ще спестиш. В тая връзка няма бъдеще.

FromAutumToAshes
01-12-2011, 11:30
Ако питаш мен, първо поговорете. Нека ти изложи някаква "теза" защо го е направил, и най-малкото вярно ли е? Та чак тогава предприеми действия ;)

kuki4eto
01-12-2011, 11:41
ми аз видях със собствените си очи как иска секс и разнообразие обаче не иска аз да разбирам защото бил с мен от 2 години ....

FromAutumToAshes
01-12-2011, 11:49
ми аз видях със собствените си очи как иска секс и разнообразие обаче не иска аз да разбирам защото бил с мен от 2 години ....

И все пак.. седнете, говорете и се разберете като бели хора, пък това реши, ще го режеш ли, ще му "простиш" ли оО Не знам, мое мнение в крайна сметка :)

kuki4eto
01-12-2011, 11:52
прав си, все пак остава само болката от всичко .....

ThePowerOfLove
01-12-2011, 12:10
Говорете, да. Питай го защо не ти е казал, че иска разнообразие...
Но тъй като темата е с такова заглавие, аз бих си помислила сериозно що за човек е, дали имаме бъдеще и дали изобщо мога да му вярвам отново.

kuki4eto
01-12-2011, 12:14
Много си права, а аз загубих и малкото доверие което имах

walmon
01-13-2011, 01:04
Абе мен ако питаш, по някой път човек го прави ей така от любопитство. Регистрира се и зяпа, дали ще види някой познат в сайта и т.н., а не че е тръгнал да ти изневерява! Всеки си има гледна точка, не че го защитавам или подкрепям, а просто си казвам мнението! Ся може да греша, но пък може и да съм прав! Ако не си е писал с някоя и не е направил нещо, значи не би трябвало да има чак толкова голям проблем, просто трябва да ти се извини и да не посещава такива сайтове вече! А и щом сте заедно от 2 год., а тва си е наистина много време най-доброто решение на проблема е да седнете и да си поговорите, защото той може най-добре да ти обясни защо го е направил и всичко друго, което те интересува!

SwEeTMuFFiN
01-13-2011, 05:57
Много си права, а аз загубих и малкото доверие което имах

и аз загубих доверие в хората зареди един който ми предлагаше.. нали се сещаш по скаип. не те заслужава! ако е такъв маняк- осрави го !!! :-o

MaLkaTa_LaDy
01-13-2011, 06:45
Не знам какво бих направила. Две години са си много време... Кажи му, че знаеш. Дай му разнообразието ти. После виж какво ще стане, та тогава реши. Идеята ми е да не го правиш заради него, ами заради себе си. Все пак ще ти е приятно нещо ново и лудо да пробвате. И не го прави с идеята, че ти оправяш нещата. Той ти е изневерил, колкото и ужасно да звучи, той трябва да ти докаже, че го заслужаваш. :-)

Violenza
01-13-2011, 07:05
Не търси вината в себе си.
А според мен и нужда от разговор няма, защото аз лично оправдание за такова нещо не намирам.

VampireLover3
01-13-2011, 20:15
Най-вероятно не му харесва секса с теб и търси от други. Или пък иска разнообразие .. и аз мисля, че трябва да му кажеш, че знаеш .. Иначе на твое място за точно такова нещо веднага бих го разкарала, но две години не са никак малко време.. Успех :)

mrazqkindergarten
01-13-2011, 22:14
Еее, аз бих го оставила на твое място, ама преди това все пак го попитай какво му лихсва та иска разнообразие и дали те обича още... Дори да останеш при него, си имай едно наум.. :? Много кофти ситуация, наистина съжалявам. :(

ShtrudeL
01-13-2011, 22:26
Какво ще направя ли? Ще седна,ще порева тихо,ще ми стане антипатично,няма да го обичам вече толкоЗ,ще простя,ще постоя още малко с него и ще го зарежа от скука.
Няма да правя сцени,да крещя и да се ядосвам,няма да обвинявам никой. Няма да хабя енергия ^^ Да, ако го обичам ще ми стане страшно гадно,но до там.

slun4ice_90
01-14-2011, 15:23
Няма лошо. :D

excuseme
01-16-2011, 12:23
Поговорете . Поискай му обяснение защо те е лъгал така и е премълчавал това че иска разнообразие . Може би има шанс и да спасите връзката си . В крайна сметка това са 2 години , не е никак малко ! Щом толкова врме сте си вярвали , обичали сте се и сте се подкрепяли ще преминете и през това . Късмет !

kuki4eto
05-08-2011, 19:54
Не съм му казвала и до днес, че знам за това. Със времето на мен спря да ми пука и се старая да му давам всичко от което има нужда - доверие, разнообразие в секса. Обаче не съм сигурна, че не е изневерил.

bratignat
05-08-2011, 21:02
Ти не беше ли момичето, което се питаше има ли мисъл и писа, че е изневерила на приятеля си 5 пъти? :shock:

FancyGirl
05-08-2011, 21:19
А вие правите ли секс ?

jghgh
05-08-2011, 21:21
^Не е тя.


Аз не бих простила сигурно, обаче мъжете са си такива. Доскучава им по някое време, за разнообразие чукат наляво-надясно без да влагат никакви чувства. Това е природа явно при тях. Не искам да го приема, но почвам да си мисля, че е нормално да са такива животни.

Съгласна съм с Malkata_lady, той е човекът, който трябва да се старае и да ти се докаже, че те заслужава (ако му вдигнеш панаир, де). Не е казано, че трябва да късате след 2 години. Разбира се, отстрани да ти давам съвети звучи супер тъпо, защото не съм го преживяла и нямам идея аз в каква истерия бих изпаднала, но ако гледаме философски на нещата, може просто да иска разнообразие, да се разведрява от време на време и т.н. Т.е. напълно нормално мъжко поведение. Ако изберем обаче да гледаме от идеалистична гледна точка (като поети), това си е предателство.
Ама светът е прагматичен и то до болка...


VampireLover3, защо не мислиш малко като пишеш мнения? Връзките, за добро или лошо, не оцеляват ако сексът е лош и това е доказано. Ако толкова не му е харесвал секса с авторката, нямало е да стои 2 години при нея. Неговото си е точно каприз и мъжко желание да пробва нещо ново.

И, между другото, да, не търси вината изобщо в себе си! :*

kuki4eto
05-09-2011, 06:56
Не съм тази, която е изневерявала 5 пъти :-D Много благодаря за съветите. След 2 годишна връзка разбирам, че мъжете имат нужда от разнообразие и си имат своите капризи, но ще е по - добре да ми каже, на жалкоо ... В момента правя каквото мога за да не му липсва нищо, но е кофти че го няма доверието от моя страна към него :(