PDA

View Full Version : Първата ви среща



siricki
01-12-2011, 12:50
Тук можете да напишете за първата ви среща.
Първата ми среща на мен беше преди 3 години на морето с едно момиче, което беше с година по-голямо от мен. Цял ден събирах кураж да я поканя на лятно кино в крайна сметка успях. На срещата бях малко здървен или по скоро притеснен, но с течение на времето се поотпуснах. До края на лятото с нея прекарахме много приятни и незабревими моменти заедно.

britzy
01-12-2011, 13:06
Хахаха моята е епична ако щете вярвайте .Аз и една фр си писахме с едно момче по АБВ чата и решихме да идем-направихме се мн смешно с метълски тениски етц :lol: :lol: и отидохме ,после той ни заведе при едни негови приятели,които си шмъркаха преспокойно,пийваха си .Постояхме и се ометохме .Съответно тръгна с моята приятелка,понеже аз не го харесах и не си казахме нищо :D :D

betty29
01-12-2011, 14:18
Моето не знам дали може да се нарече среща.. но с първото момче, което и до днес е същото си разменяхме погледи постоянно, усещаше се колко се привличаме взаимно и след около седмица може би не помня, се видяхме насаме иии така нататък .. и днес го ОБИЧАМ ужасно много ! :D

arizona
01-12-2011, 14:24
ми запознахме се с тях(по-скоро те с нас :D ) 1 от тях хареса приятелката ми,а другото момче мене и след една седмица на кино всички заедно :D :D :D

missEvance
01-12-2011, 18:22
Запознах се с него, защото моята най- добра приятелка го харесваше ;д (в последствие ми го отстъпи :) За което съм и безкрайно благодарна) Обади ми се следобяда и вечерта към 7 беше резервирал цялото кафене за мен, беше нагласил климатиците да духат точно към мене хладно (защото беше лято) и беше пуснал любимата ми музика. И така сам сами в цяло кафене на едно голямо диванче :) И след този ден го обичам безумно много ^^

anonymous708973
01-12-2011, 19:05
Имала съм само една първа среща - с човека, който съм в момента. Беше невероятно, не млъкнахме и за секунда.
Да почна от начало - той е от моето училище, 2 години по-голям, в същата смяна. Още от началото си го бях харесала, но нищо не направих по въпроса (Той твърди, че и той ме бил харесал от началото на годината и съм била единственото момиче, което запомнил от "малките" 8-) ). Попитал един негов познат, който пък е от съседния клас (мой набор) и той казал: "бе, май я познавам, виж ми в приятелите във ФБ".
Тръгнал нашият да разглежда и попаднал на няква профилна снимка с нещо рошаво отдясно и лице отляво. Чукнал, разгледал и другите и ХОП - оказала съм се аз, целуваща кучето си 8-)
Писа ми супер тъпо ЛС: "Абе, ти не беше ли от Английската, мяркал съм те по коридорите" (в профила ми пише къде уча :Д).. Разменихме скайп, писахме си седмица, говорихме си чат-пат в даскало и излязохме. Първата ми реплика беше "Здрасти", втората - "Та, защо мислиш, че християнството е глупост?" :lol:

Още щом влязохме в заведението, аз се чудих дали да седна до или срещу него. Седнах до него, за да не си прецакам шансовете, и слава Богу! Не млъкнахме, разпитвах го постоянно за фехтовка (републикански шампион е бил), за книги, за филми, за немски. И двамата сме били при една и съща класна в 8-ми клас, която си е извор на бая разговори :-D И постепенно усетих как той лееекичко се примъква към мен. Диванът беше хлъзгав такъв и като се мърдаше по-близо, се чуваше леко скрибуцане. Галеше ме с един пръст в основата на врата и както беше на един метър, така се оказа тооочно до мен. Както си говорихме, в един момент млъкнахме и двамата, погледнахме се и си налетяхме :)
Беше си перфектна първа среща!

Съжалявам за дългия пост *срамува се*

FromAutumToAshes
01-12-2011, 19:16
Абсолютно ник'ъв спомен нямам :-o Srsly xD

tanch3t093
01-12-2011, 22:10
Ооо да още я помня, беше незабравимо ... Не искам да разказвам, че ще умра от срам. :o :lol:

FEN_NA_MOTORI
01-13-2011, 20:17
Ооо да още я помня, беше незабравимо ... Не искам да разказвам, че ще умра от срам. :o :lol:
ХахАХа ай давай, че ми стана интересно :D

TheBeliever
01-13-2011, 20:34
Първата си среща не я помня.
А първата ми среща със сегашния ми приятел не беше точно среща. :lol: Бяхме на едно мероприятие, на което аз бях съорганизатор, но нямах никакво желание да оставам. Той искаше да отиде само за да се види с някакви приятели и в крайна сметка решихме да отидем двамата за малко. Постояхме 15 минути, после отидохме да пийнем по нещо като прец цялото време не млъквахме. Вечерта продължи на купона на един общ приятел като общо взето игнорирахме всички и се забавлявахме само двамата. Завършека беше целувка на лунна светлина.

Това беше последната от "първите" ни срещи. Преди това имахме поредица от срещи в компания и повечето от познатите ни си мислеха, че сме заедно още преди ние да осъзнаем, че има нещо между нас. :lol:

umri
01-13-2011, 20:55
. . .
Като ти чета, бая неопитник си хванала, ама и ти малка... Сигурен бях, че ще е някой, дет ша командориш. Лошо няма. Кажи му, ако има други първи срещи, че ВИНАГИ трябва жената първа да сяда, за да не може да се отърве от неизбежното. То е ясно, че няма да му го кажеш, но като се разделите по това ще познаваш играчите, или поне тези, които знаят какво правят - винаги заведения, където има дивани, а не столове, винаги тя първо сяда и още хиляди рутини, които не ми се изброяват. Моята прогноза е, че ще го държиш още 2-3, максимум до 6 месеца, освен ако не си по-срамежлива отколкото се представяш. Ше се изгювендийчиш, ей, неизбежно е.

едит: Моята първа среща изобщо не знам даже колко отдавна е била. Само си спомням, че толкова срамежлив съм бил, че съм си ебал майката на шансовете многократно.

tigity
01-14-2011, 16:18
Абсолютно ник'ъв спомен нямам :-o Srsly xD :D m2

Jumbie483
01-14-2011, 16:29
Доколкото си спомням беше на морето някъде 8-) Не помня никакви подробности. Дори не помня момчето как се казваше.

fenkaaa
01-15-2011, 12:24
Оххх на едно купонче лятото :D

AniBG
01-15-2011, 15:07
Аз от 12 годишна възраст се споглеждах през часовете, той беше луднал по мене, та после се скарахме (на 14) скъсахме, и после пак се събрахме та досега, да чукна на дърво, сме си наред! :P

chemist9009
01-15-2011, 15:12
на един купон през далечната 2004 година :) :)