PDA

View Full Version : Пристрастяване на мозъка към болка



anonymous768631
01-12-2011, 13:09
Не знам как се казва болестта, но се изследвах, защото винаги ме болеше нещо без причина. Казаха ми, че при постоянни болежки в продължение на много време, мозъкът се пристрастява и след като вече не изпитваш такива, той сам си създава болка. :shock: Казаха ми, че болестта се задълбочава с всеки изминал ден. Следващата доза е все по-голяма. Казаха ми също, че след десетина години болката ще е толкова постоянна и нетърпима, че ще трябва да вземам силни болкоуспокояващи. Дори казаха, че може и на морфин да съм. :(
Казаха, че е нелечима, но всички знаем, че мозъкът прави чудеса. :o
Не знаете ли за някакъв тип медитация, някакви упражнения, които могат да помогнат?
Ако не, здраве да е, значи не съм бил достатъчно силен за естествения подбор. Ако ли пък има, то може бил съм бил "imba" и чифутът...и скандинавският са решили да ме прецакат!
Не че ми пука особено, но просто не искам да умирам по този начин. А и това би ме спряло в изпълнение на много от целите в живота ми.
По дяволите, аз дори книжка не знам дали ще ми дадат!

ImmortalSportFreak
01-12-2011, 15:23
Много гадно... Вземи колкото се може повече различни мнения от различни лекари.Дано някой ти препоръча забавяне развитието на болестта.Нямам представа каква е и как се казва,но звучи ужасно.
Успех и дано се намери нещо,чрез което болестта ти да не напредва много интензивно.. :)

anonymous768631
01-12-2011, 15:52
Ще ида на още прегледи, но и на мен ми изглежда сериозно на първо четене.
Ама питах за нещо, което не е свързано с медикаменти. Някой ако се сеща за такива йоги, които да отпускат мозъка и да го карат да не прави такива чешит работи. Докторите съм пределно наясно, че не уважават такива самобитни лечения.

anonymous768631
01-17-2011, 13:17
НИЩО! Всички казват едно и също. Няма лечение.
Мисля да си направя перманентна рана, за да ме боли. Така поне ще знам откъде да очаквам болка.