PDA

View Full Version : Лубовта е тежка!



Pomber
01-12-2011, 13:16
Здравейте!Искам да споделя за лубовта,която изглежда ме мъчи от години.Проблема ми не е нито в секса нито в красотата,ами във вътрешността.Днешно време е трудно да намериш момиче, в което е добра от вънка и от вътре.И искам да питам (специално дамите) какво мислите, че е най-добре да прави един мъж.Да е само красив и мусколест без капка мозък? Или просто да има психически и физически възможности? :)

britzy
01-12-2011, 13:57
Подкрепям те :) :) Не вярвам някой да гледа само едното или само другото.А които казват,че не е важен външният вид или са много зле, или не си признават ;)

betty29
01-12-2011, 14:11
Естествено, че има момичета красиви отвън и отвътре! Просто някои умишлено не го показват и са изградили стена около добрата си страна. Ами за момчетата- важно е както да е поддържан така и да има някой в главата! Разбира се има различни интереси, някои предпочитат да са с момче, което е мускулесто и да се хвалят из обществото, а някои ценят само вътрешните качества. Може да се говори много по тази тема :)

Pomber
01-12-2011, 17:43
Има много такива момичета,явно не търсиш като хората или самият ти не ги заслужаваш или не можеш да им направиш добро впечатление.
Външнят вид за мен е много важен-никога не съм вярвала на хора,които казват,че той няма значение.Но не може да е красив,силен,изтупан и като си отвори устата да не може да каже едно изречение.Всичко е комплексно.Трябва да е привлекателен,умен,забавен ,мил,грижовен... :) Да да така е :) просто искам да кажа че момичето което харесвам, е момиче което има и 2те и което ме привлича много.Съветът ти е страхотен,мерси много.Но ми кажете,според вас като ми звани често говорим си за различни работи и каза "Ти си един от малкото свестни момчета които познавам" това значи ли че и тя е привлечена от мен?

excuseme
01-16-2011, 13:24
Външния вид естествено винаги е бил и винаги ще бъде най-важния фактор,който най-много привлича вниманието и винаги ще е така.Много рядко се срещат мъже които са красиви, силни и интелигентни в 1 .

rPtAz
01-23-2011, 18:11
един ден ще я срещнеш....

t1nk3rb3ll
01-23-2011, 18:39
Драги ми Pomber, разбирам, че си новак и искаш да си вдигнеш рейтинга, обаче това ти е поредната тема за таз' твоята лУбов.. Така и така споделяш, от колко години те мъчи лУбовта??? В една от темите ти пишеше, че искаш гадже на твоята възраст (14-15) години. За тези години, кажи ми, от каква любов можеш да се оплакваш?
И сега по темата... Не е трудно да се намери момиче, което не е нахакано, "натокано" и тн и тн... Просто трябва да я търсиш в среда различна от задимени кафенета, сбирки на кифли и подобни места, където се толерира разврат. Какво е най-добре да прави един мъж? Ще отговоря с обратното - какво не трябва да прави: да се държи грубо, да псува като каруцар, да не е егоист... Не е задължително да е мистър Мускул или МЕГАум, просто е достатъчно да е симпатичен, добър и да е с IQ горе-долу колкото момичето - нали все пак трябва да има разбирателство м/у двамата и да вървят шегите. :-D
Айде, не се отчайвай и успех ! :oops:

Gavra
01-23-2011, 20:23
тежка е тая лубоф

Eclipsercho
01-23-2011, 20:38
Граматиката явно е по-тежка.. :-o