PDA

View Full Version : Ухо



FernandoTorresIkerCasilla
01-12-2011, 16:51
Абе има ми нещо на ухото .. Здраво е заглъхнало и не чувам с него .. От 2 дена е така. Вчера вечерта се беше оправило, а сега пак е така .. Какво му има? На някой случвало ли му се е ? ;[

SwEeTMuFFiN
01-12-2011, 17:11
да си пътувала скоро някъде. смяната на надморската височина променя налягането. а да се чувстваш отпаднала, настинала или нещо такова...

FernandoTorresIkerCasilla
01-12-2011, 17:16
да си пътувала скоро някъде. смяната на надморската височина променя налягането. а да се чувстваш отпаднала, настинала или нещо такова...

Настинала съм .. Нз, но е ужасно! Не мога да го търпя.. ;X Не ме боли ..

SwEeTMuFFiN
01-12-2011, 17:23
знам какво ти е. :( и на мен ми се е случвало особено като преглъщам. вземи една клечка за уши сложи спирт или вода (да я намокриш) и изчисти колкото можеш по-навътре, но не много. на мен така веднъж ми олекна :)

FernandoTorresIkerCasilla
01-12-2011, 17:27
знам какво ти е. :( и на мен ми се е случвало особено като преглъщам. вземи една клечка за уши сложи спирт или вода (да я намокриш) и изчисти колкото можеш по-навътре, но не много. на мен така веднъж ми олекна :)

Ами, пробвах но не се получи, ще пробвам отново .. :)

SwEeTMuFFiN
01-12-2011, 17:41
легни така че ухото ти да е надолу и виж какво ще стане. а ако не, търпи и се лекувай. ако имаш капки за уши.. перфектно! :)

Infection
01-12-2011, 18:50
Ако методите непомогнат и още е така консултирай се с доктор!!!
Като по малък и аз бях така оказа се че имам въспаление на ухото спукаха ми тъпанчето тече много гной и после ми заздравя!!!

Ся си чувам перфект!!! :grin:

darkPaladin
01-12-2011, 19:38
проблеми с равновесието?

kalpazanka
01-13-2011, 05:16
Купи си капки за нос! Няма да е зле да те погледне и УНГ!
Не бъркай навътре, да не си спукаш тъпанчето от простотия!

FernandoTorresIkerCasilla
01-13-2011, 15:04
[quote="darkPaladin"]проблеми с равновесието?[/quote

?? ^^

Whatever .. Ами оправи се с какпите за уши .. :) Мерси за мненията!

Claymore
01-14-2011, 18:02
проблеми с равновесието?

?? ^^

Whatever .. Ами оправи се с какпите за уши .. :) Мерси за мненията!

Ако се чудиш защо те попита е защото при внезапната глухота, а именно заглъхване за повече от 24 часа един от симптомите е проблеми с равновесието, причерняване и т.н.

Моя съвет е да си пазиш много ушите, защото трудно се оправя...аз не се оправих :neutral: