PDA

View Full Version : какво да измисля.



gotinataaaaaa
01-12-2011, 18:45
Здравеите знам че това е малко тъпо но искам савет и от вас обештах на един мой приятел да си отида на село в петак но се скарах с майками и тя каза че няма да ходя никаде винаги съм си спазвала обештанята а сега незнам какво да измисля и да му кажа ,но неискам да му казвам истинската причина винаги всичко се проваля когато го чакаш с нетарпение ако имате желение пишете моля ви благодаря ви предварително.

blaaablaaablaaa
01-12-2011, 18:49
1 - сдобри се с майка си и опитай да уредиш проблема
2 - ако не стане, извини му се и му кажи истината - ще разбере

jeezloxxy
01-12-2011, 21:10
1 - сдобри се с майка си и опитай да уредиш проблема
2 - ако не стане, извини му се и му кажи истината - ще разбере

3-научи се да пишеш.

blaaablaaablaaa
01-13-2011, 18:20
1 - сдобри се с майка си и опитай да уредиш проблема
2 - ако не стане, извини му се и му кажи истината - ще разбере

3-научи се да пишеш.

Пич, не знам какво толкова грешно си мислиш, че има в това, което съм написал, но според мен спазвам повечето граматични норми.

Paramour
01-13-2011, 21:42
1 - сдобри се с майка си и опитай да уредиш проблема
2 - ако не стане, извини му се и му кажи истината - ще разбере

3-научи се да пишеш.

Пич, не знам какво толкова грешно си мислиш, че има в това, което съм написал, но според мен спазвам повечето граматични норми.
Той го е написал като допълнение. Съгласен е с това, което си написал и дава още един 'съвет' към автора. поне аз така го разбирам :)
И аз съм съгласна с написаното.
И най-вече: научи се да пишеш.. :?

twilightHeart
01-14-2011, 01:06
Ммм съгласна съм с предишното мнение ;дд

Иначе.. можеш ли да ми обясниш щом ти е толкова добър приятел какво толкова ще стане, ако му кажеш истината, която е обикновената - майката ?! По-добре кажи истината от колкото да го лъжеш за нещо толкова малко.