PDA

View Full Version : Проблем с Windows грешка



dunce
01-12-2011, 19:08
Добър вечер на всички. Търся спешно отговор за един проблем, а знам, че тука има много разбиращи. Преди 10 минути си пускам компютъра и ми изписа още при стартирането ерор "32\config\system" и доколкото разбрах трябва да се преинсталира windows-a и тука идват проблемите.. имам много ценни документи в "моите документи", а всички знаем, че това се пада в C:
Първо да попитам, възможно ли е да се изкарат тия документи от Ц преди да се преинсталира компютъра?
Второ, мога ли да вляза в компютъра по някакъв начин без да преинсталирам, за да ги преместя и след това да преинсталирам? Много ви моля, спешно е, побеснял съм вече, ако има някой компетентен, да помага, ще съм много благодарен.

Cybershot
01-12-2011, 20:10
Можеш да пробваш с repair.
Windows LiveCD със сигурност ще ти позволи да си спасиш нещата (на руски е, но се разбира).

GregoryHouse
01-15-2011, 04:06
Ако ти е 7ца или Виста, информацията няма да се загуби при преинсталация. Иначе и репеър е опция.

За лайв CD може да използваш и Hiren's BootCD. Има Mini Windows и Mini linux. Може се намерят лайв цд-та в замунда, барабар с описание как се работи с тях.

Друг вариант е да свалиш харда и да го закачиш за друг компютър. Пак ще можеш да влезеш и да свалия въпросните данни.