PDA

View Full Version : Оток на китката



LittleFallenAngel
01-12-2011, 20:11
Здравейте, извинявам се, ако повтарям темата.
Искам да попитам тези, които имат опит с подобни травми за съвет - след цял час упражняване на начален удар по волейбол в у-ще(който явно съм изпълнявала неправилно - с удар чрез китката, защото иначе не ми става нормативът :( ), имам подуване на горната част на дланта и лилавеещо-червеникави точки. Нямам проблеми с движението на ръката, но кокалчето под показалеца е доста подуто и посиняло и боли, когато го пипна и усещането от отока на китката е някак неприятно. Според вас дали е нужно утре да отида при личната лекарка за консултация и има дали има вероятност от счупване или някаква нужда от гипс или нещо подобно, понеже утре имам да пиша важно есе в даскало и притесненията ми идват главно от този факт(макар че засега нямам проблеми с писането).
Предварително ви благодаря за отговорите и отделенето време. :)

darkPaladin
01-12-2011, 20:36
по вероятно е да са ставите ако беше счупване щеше да боли постоянно

но иди на лекар

LittleFallenAngel
01-12-2011, 20:39
Мерси за отговора.
Ами да, май ще се наложи да отида. А само информативно, ако са ставите, случайно да знаеш обикновено каква е практиката в такива случаи?

darkPaladin
01-12-2011, 20:42
Мерси за отговора.
Ами да, май ще се наложи да отида. А само информативно, ако са ставите, случайно да знаеш обикновено каква е практиката в такива случаи?

мазила от ония дето ги рекламират

но няма как да се знае какво е докато не се направи снимка