PDA

View Full Version : Eдно момиче на 15.. и гаджетата



MayFlower
01-12-2011, 19:18
[color=red]Здравейте всички! :)
Бих искала да ви споделя нещо, което не бих нарекла проблем, но просто бих искала да видя какво ще ме посъветвате.
Аз съм нормално момиче - почти на 15 години, но досега не съм имала приятел (гадже). Не знам защо така.. повечето около мен- на моята крехка ;Д възраст си имат гаджета или поне са имали, а аз не.. нито съм някаква ''кофти''по външност или характер - даже съм си много добре ( въобще да не излиза че се изтъквам по някакъв начин). Има момчета, които ме харесват и които са ми предлагали, но винаги съм отказвала, защото никой от тях не ми е допадал- било по визия или характер. Има доста по - малки от мен с гаджета и примерно когато някой ме попита : '' колко време ти е най-дългата връзка '' аз не знам какво да отговоря, защото съм нямала такава.. малко конфузно се получава ;Д ..и не че ме е срам от това че съм нямала, ами се притеснявам от това какво ще си помислят другите (колкото и глупаво да звучи..). И така де не съм срещнала подходящия човек.. От близо няколко месеца не съм харесвала никого и никой не ми е предлагал. Понякога си мисля, че е заради самочувствието ми - което всички си мислят че имам , защото се обличам добре и т.н , а аз въобще не съм такава , за каквато ме мислят доста хора, които не ме познават..


p.s
Споделяла съм и с приятелките ми - някои от тях също са нямали приятел ( въпреки, че някои от тях са доста красиви и с прекрасен характер) и така си се чудим защо така си нямаме, а други с кофти визия и характер си имат..

Вие какво мислите по въпроса? :)

jeezloxxy
01-12-2011, 20:18
Не си в правото си да казваш кой може да има гадже или не (относно "а други с кофти визия и характер си имат.. ").
Но иначе няма какво да се притесняваш,щом ти самата си каза,че не те бърка това засега.
Все пак някой те е питал-това означава нещо.Така че споко,все ще се появи някой,чиито характер или външност ще харесаш ( :D ).

MayFlower
01-12-2011, 20:24
Да, казваш, че не съм в правото си - така е . Не исках да прозвучи така. Може би не съм се изразила правилно, но да оставим това на страна! :)

MayFlower
01-12-2011, 20:30
Там е въпросът, че от много отдавна не съм срещала такъв човек! :( :( Не знам къде е проблемът..

jeezloxxy
01-12-2011, 20:32
Е,аз пък не исках да прозвучи така грубо ;) .
Спокойно,отново ти казвам,аз съм на 15 и съм в същата позиция.15 е твърде ранна възраст,за да казваме дали сме Го/Я намерили.Продължавай да чакаш,чувствата сами ще си дойдат ;) .

MayFlower
01-12-2011, 20:44
E, да за всеки влак си има пътници, ама моят влак е с по-голямо закъснение ми се струва :lol:

Paramour
01-13-2011, 20:53
с голямо закъснение ти е влака, да. 8-)
ще намериш човека :) ...рано или късно.

Deynna
01-16-2011, 13:13
Другите сигурно не харесват гаджетата си ами когато са им предложили са приели за да се фукат.Та добре е че ти искаш да намериш подходящия

Greennight
01-16-2011, 17:21
Мисля,че просто не си курва...

Jus7DreamBoy
01-16-2011, 17:38
Мисля,че просто не си к***а...

К'во искаш да кажеш че всички момичета които имат гадже преди да са били на 15 са курви ? Добре че не съм момиче ... 8-)