PDA

View Full Version : Леко тъп въпрос ,но за мен е важно.



teenproblemc
01-12-2011, 19:36
Здравейте! На 18 съм.
С приятеля ми го направих за пръв път преди месец.Правим редовно ''секс'',но не мога да свърша.Имаше пъти ,когато оставаше мн малко и щях да свърша,но все не мога да свършвам.Приятелят ми е опитен,пробвахме различни пози,обаче не става.А иначе първия път не ме болеше толкова и нямаше кръв.Той ми е първият.Защо не мога да свърша?

juveteam
01-12-2011, 19:38
Или ти трябва още малко практика/опит или момчето не си върши работа както трябва...

djipsito
01-12-2011, 19:48
Защо секс е в кавички ?

Споко, не се притеснявай и аз бях така, даже първата година полов живот не съм свършвала нито веднъж (което не значи, че не ми е било хубаво). Даже вторият ми партньор не беше толкова добър колкото първия, ама с него свършвах. Трябва още практика, за да почнеш да усещаш истинското удоволствие на секса.

Можеш да му "помагаш" на твоя човек докато го правите да си стимулираш клитора (поне ще имаш бонус клиторен оргазъм, ако не вагинален). Аз вагиналния още не съм усетила кво е, а знам и за момичета които правят секс от години и също не са го получавали.

marin4itu
01-12-2011, 20:24
Няма значение кой колко е опитен, а това как го правите вие двамата помежду си! Не можах май да го обесня, ама карай..
Трябва да се отпуснеш според мен. Недей да си мислиш на всяка цена да получиш оргазъм. Наслаждавайй се на всяко докосване на приятеля ти и не мисли за нищо друго. Ще стане от самосебе си.

teenproblemc
01-12-2011, 20:54
Защо секс е в кавички ?

Споко, не се притеснявай и аз бях така, даже първата година полов живот не съм свършвала нито веднъж (което не значи, че не ми е било хубаво). Даже вторият ми партньор не беше толкова добър колкото първия, ама с него свършвах. Трябва още практика, за да почнеш да усещаш истинското удоволствие на секса.

Можеш да му "помагаш" на твоя човек докато го правите да си стимулираш клитора (поне ще имаш бонус клиторен оргазъм, ако не вагинален). Аз вагиналния още не съм усетила кво е, а знам и за момичета които правят секс от години и също не са го получавали.

Секс е в кавички,защото имах по-големи очаквания.Не знам,може би наистина не мога да се отпусна още.Как да се отпусна?

djipsito
01-12-2011, 21:12
И аз очаквах да е нещо кой знае кво, нормално е първите пъти (трябва да минат повече, а не 2-3-5-10...) ще се отпускаш постепенно, не се притеснявай..

nespasqema
01-13-2011, 16:57
и аз съм така... до сега съм свършвала само два пъти и то защото бях напулното отдадена на него... не мислех за странични неща,но за жалост трудно ми се получава :(

Kokoskata
01-13-2011, 18:38
Ще стане с практика, но никога като си лягате не си мисли за това че искаш да свършиш. Другото, като си близо не си повтаряй " е сега ще свърша", изобщо не мисли за това - разсейваш се :-D

mecho8888
01-13-2011, 22:03
Здравейте! На 18 съм.
С приятеля ми го направих за пръв път преди месец.Правим редовно ''секс'',но не мога да свърша.Имаше пъти ,когато оставаше мн малко и щях да свърша,но все не мога да свършвам.Приятелят ми е опитен,пробвахме различни пози,обаче не става.А иначе първия път не ме болеше толкова и нямаше кръв.Той ми е първият.Защо не мога да свърша?

Нека те разгрее малко и :


пробвай да се търкаш докато ти го вкарва

също така като приближаваш до оргазъм можеш да започнеш да "притреперваш" (не мога да ти го обясня точно как да го направиш)

пробвай да си бръкнеш в дупето и да се стимулираш и отзад - комбинацията 2 дупки води до много бърз оргазъм


не забравяй да си го нагласяш и да му казваш колко бързо искаш

Попринцип с дърводелско ръчкане трудно можеш да стигнеш до оргазъм. За да минеш границата трябва да има някакъв психилогически стимул. Оргазъма е 70% в твойта глава.


Мога да ти кажа и един 100% сигурен метод и бърз, но сърце не ми дава да издавам такива неща. :?

anonymous708973
01-14-2011, 12:54
Здравейте! На 18 съм.
С приятеля ми го направих за пръв път преди месец.Правим редовно ''секс'',но не мога да свърша.Имаше пъти ,когато оставаше мн малко и щях да свърша,но все не мога да свършвам.Приятелят ми е опитен,пробвахме различни пози,обаче не става.А иначе първия път не ме болеше толкова и нямаше кръв.Той ми е първият.Защо не мога да свърша?

Мога да ти кажа и един 100% сигурен метод и бърз, но сърце не ми дава да издавам такива неща. :?

Ще си запазиш информацията ли?

И аз вагинален оргазъм не мога да получа. Пфу.

SwEeTMuFFiN
01-14-2011, 16:21
може би лубрикант ? :smt023

IzrudaBoss
01-14-2011, 20:44
абе вие още на по 13-17 години сте , искате оргазми да получавате и не знаете пикаели ви се или ви се ебе или като ви се доебе мислите ,че обичате. Жените са най-полово активни след 30-те до към 50 , за каде бързате....а пък и не е нужно да получавате всеки път оргазъм за да се накефите. Целувките , ласките и възбудата са достатъчно удоволствие......оргазма си идва като му дойде времето.

machoka
01-15-2011, 07:59
абе вие още на по 13-17 години сте , искате оргазми да получавате и не знаете пикаели ви се или ви се е** или като ви се доебе мислите ,че обичате. Жените са най-полово активни след 30-те до към 50 , за каде бързате....а пък и не е нужно да получавате всеки път оргазъм за да се накефите. Целувките , ласките и възбудата са достатъчно удоволствие......оргазма си идва като му дойде времето.

цинично, но вярно за съжаление.

TheAceOfLove
01-15-2011, 20:24
абе вие още на по 13-17 години сте , искате оргазми да получавате и не знаете пикаели ви се или ви се е** или като ви се доебе мислите ,че обичате. Жените са най-полово активни след 30-те до към 50 , за каде бързате....а пък и не е нужно да получавате всеки път оргазъм за да се накефите. Целувките , ласките и възбудата са достатъчно удоволствие......оргазма си идва като му дойде времето.

цинично, но вярно за съжаление.

Донякъде си прав... само че момичето вече така и така прави секс и ако не се научи сега да стига до оргазъм, няма изведнъж да почне да получава на 30.
Предполагам, че не се отпускаш напълно, дори и да си мислиш, че го правиш. Ако имаш някакви комплекси се опитай да ги забравиш, и пробвай да поемеш нещата в свои ръце - ти определяй как да се движи или бъди отгоре.
Колкото и да е опитен партньора, накрая всеки сам си отговаря за оргазъма :-) (и да обучи другия какво да му прави).

Aniiiii
01-15-2011, 20:50
Изчакай малко .. от един месец правиш секс. Това не става от първия/третия път.
В повечето случей, трябва малко "тренировка" и опит.
Имай търпение. :)