PDA

View Full Version : Баба бие сестричката ми



tanu6a
01-13-2011, 07:25
През учебно време със сестра ми сме у баба и дядо.
Има някои дни, в които не издържам, като чувам как сестричката ми пищи или плаче, когато баба я бие затова че не може да реши една задача.
Какво да правя, докторе?

CR0W
01-13-2011, 07:36
Докторе...аз съм гинеколог,но ще опитам да ти помогна.Кажи на родителите ти.Незнам на колко си,но можеш да отидеш при бабчето си и да й кажеш да спре,да вземеш сестричката си и да я завереш в другата стая и да й помогнеш с задачите.

SmilezZz
01-13-2011, 08:11
Тогава наистина - защо ти не се занимаваш със сестричката си ?
А баба ти е някаква ненормална,за да бие едно дете,само защото не може да решава някаква тъпа задача..
- Ако това се повтори пак - отиваш при баба си и й казваш да спре..Вземаш сестра си и отиваш в другата стая..И й помагаш със задачите ((:

SwEeTMuFFiN
01-13-2011, 10:56
предишните 2 мнения ти казаха. много гадно за сестра ти :( а вие на колко сте. и защо я бие за задача, а теб някога била ли те е??? :( :-o

tanu6a
01-13-2011, 16:59
предишните 2 мнения ти казаха. много гадно за сестра ти :( а вие на колко сте. и защо я бие за задача, а теб някога била ли те е??? :( :-o

аз съм на 15, а тя - на 9.
Мен никога не ме е удряла и НЯМА да ме удари.

blaaablaaablaaa
01-13-2011, 18:41
Кажи на майка си и баща си. И... другото горе го пише.

SmilezZz
01-13-2011, 18:56
предишните 2 мнения ти казаха. много гадно за сестра ти :( а вие на колко сте. и защо я бие за задача, а теб някога била ли те е??? :( :-o
аз съм на 15, а тя - на 9.
Мен никога не ме е удряла и НЯМА да ме удари.
А защо нея я бие,а теб дори не те докосва с пръст ?
Не,не ме разбирай погрешно,но просто трябва и при сестра ти да е така..

Kesten
01-13-2011, 22:22
Отиваш при баба ти, буташ я от сестричката ти ако ти посегне и набиваш шамарите с обяснение че днешната младеж е психически нестабилна и вероятността да срещне св. Петър по-рано от колкото и е писано скача с 90% ако пак пипне сестра ти.

Малко да се поизплаши... иначе в автобусите куцат с бастуни а се правят на велики пред 9 годишни деца.

kalpazanka
01-14-2011, 06:04
Видях в една друга тема, че си писала, че само в делничните дни сте при баба ти. Какъв е проблемът да се обадиш на майка ти и да я светнеш какви ги върши любимата баба, на която вашите са ви поверили?
Няма ли вариант да помагаш на сестричката ти?
Защо не я вземеш в една стая с теб? Ще си учите заедно и ще можеш да я защитиш, ако влезе баба ви.

01-14-2011, 06:24
;Мннннного преувеличавате :?

Какво като е бие.... не е пребила. И мен са ме били мн като не съм решила задача и не съм умряла :?
може сестричката ти да е лигла и реве за всичко

kalpazanka
01-14-2011, 06:27
Боят не е начин задачите по математика да бъдат обяснени! Това се води физически тормоз!
Никой не е умрял от това, че е отделил половин-един час да обясни нещо.

tanu6a
01-14-2011, 07:32
Видях в една друга тема, че си писала, че само в делничните дни сте при баба ти. Какъв е проблемът да се обадиш на майка ти и да я светнеш какви ги върши любимата баба, на която вашите са ви поверили?
Няма ли вариант да помагаш на сестричката ти?
Защо не я вземеш в една стая с теб? Ще си учите заедно и ще можеш да я защитиш, ако влезе баба ви.

аз казах на майка си, тя се обади на баба и я пита вярно ли е. А тя знаете ли какво й каза?! -- че не е така както аз твърдя.

kalpazanka
01-14-2011, 08:00
В такъв случай или се заемаш да защитаваш сестричката, или звъниш на майка ти в момента на писъци и крясъци /сиреч по време на бой/, или звъниш на посочените телефони тук- http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=121087

tanu6a
01-14-2011, 11:59
В такъв случай или се заемаш да защитаваш сестричката, или звъниш на майка ти в момента на писъци и крясъци /сиреч по време на бой/, или звъниш на посочените телефони тук- http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=121087
благодаря за съветите и информацията

SwEeTMuFFiN
01-14-2011, 12:39
ако имаш камера на тела снимаш и показваш. не знам защо родителите ти не вятват :-x

tanu6a
01-14-2011, 13:30
аз се сетих за нещо, но не помня как се казваше. има едно устройство, което записва на касета.

Sisito941
01-14-2011, 13:50
^Диктофон?

tanu6a
01-14-2011, 14:00
^Диктофон?

благодаря, ще пробвам, но не знам дали ще стане

GirlYyYXD
01-15-2011, 08:04
Аз пък решавам задачите с баба ми по математика,но никога не ме е била за това.Само един единствен път ме цапна,защото я изнеееервих. :razz:

Нямам какво да кажа по темата,вече сте ме изпреварили...

Sisito941
01-15-2011, 09:11
Айде авторката като направи нещо по въпроса да разкаже..На много от нас ще ни е интересн ода разберем какво е станало и как ще приключи всичко.. :-) :-)

tanu6a
01-18-2011, 13:22
;Мннннного преувеличавате :?

Какво като е бие.... не е пребила. И мен са ме били мн като не съм решила задача и не съм умряла :?
може сестричката ти да е лигла и реве за всичко

а на тебе приятно ли ти беше?

01-18-2011, 15:32
;Мннннного преувеличавате :?

Какво като е бие.... не е пребила. И мен са ме били мн като не съм решила задача и не съм умряла :?
може сестричката ти да е лигла и реве за всичко

а на тебе приятно ли ти беше?

Ами аз съм научена така и сама да се оправям. По добре така отколкото да ме глезят като сестра ми например която е на 15 и е глезенаа и неможе нищо сама :?
Пък и един шамар не е бой...като не слуша мн ясно че ще е бие! баба ти иска да я възпита..а ти не даваш! с глезени деца няма др начин! мннннн сте се отпуснали всички :?

Sisito941
01-18-2011, 19:29
Авторке,едва вторник сме,но вчера или днес имало ли е проблеми с баба ти ?
Някой даде една добра идея-докато баба ти се кара звънни на майка ти и отиди до стаята на сестра ти. Поне майка ти после няма наачин да не ти повярва,че не всичко е наред..

demonka
01-26-2011, 17:57
И брат ми не може да решава някои задачи и аз понякога даже излизам от нерви. Но това не е причина за бой! Добре ще е да поговориш с баба си, ако се наложи дори й противоречи! Аз не бих издържала да гледам как някой бие брат ми и да не направя нищо!! :smt071

FuckinGenious
02-04-2011, 00:27
и брат ми решава задачи но като се разлигави и не иска да решава се излиза с 2 чифта ръкавици отвънка поне от малък да тренира

smile98
02-04-2011, 14:36
Ти си на 15.. Според мен накарай баба ти да направи нещо, което я затруднява и когато не успее я удари. Леко, но да разбере какво е. После й обясни защо си я ударила и как се чувства сестра ти, когато тя прилага насилие върху нея. Мисля, че ако има нещо човечно в нея ще ви разбере и ще се промени. :) .. Моята правеше подобни номера, но тя звънеше на баща ми, а той е къде, къде по-зле от една баба. Но аз един ден й се разбиках, тя се разплака, почувства се гадно и оттогава се промени. ;)

VaMpiRKaTaaa
02-05-2011, 10:11
Авторке,толко ли неможеш да защитиш сестра си?
Или не ходете при баба ти.

DREAM95
02-05-2011, 10:44
Боят е начин задачите по математика да бъдат обяснени!

bonbona102
02-05-2011, 10:46
Искаш да кажеш диктофон н нужно сигорно има такова на телфона ти на всички го има ,но най добре запиши видео . :)

DREAM95
02-05-2011, 10:49
Искаш да кажеш диктофон н нужно сигорно има такова на телфона ти на всички го има ,но най добре запиши видео . :)
Не е за смях! Постави се на мястото на детето което е ежедневно малтретирано,авторката иска помощ а не базици по нейн адрес!

DREAM95
02-05-2011, 10:50
Искаш да кажеш диктофон н нужно сигорно има такова на телфона ти на всички го има ,но най добре запиши видео . :)
Не е за смях! Постави се на мястото на детето което е ежедневно малтретирано,авторката иска помощ а не базици по нейн адрес!

DREAM95
02-05-2011, 10:50
Искаш да кажеш диктофон н нужно сигорно има такова на телфона ти на всички го има ,но най добре запиши видео . :)
Не е за смях! Постави се на мястото на детето което е ежедневно малтретирано,авторката иска помощ а не базици по нейн адрес!

rose14
02-05-2011, 12:53
ти ко - седиш и гледаш и слушаш как баба ти бие сестра ти ли ?! - аз ако бях - ще заколя баба си - как може такова нещо ?! тва бабе е е*си простото - аз ще я заколя бе ако ми се случваше на мен - сестра ми да бие ха !!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x

tanu6a
03-13-2011, 13:05
Здравейте!
Миналата сряда /09.03.2011г./ чух баба да бие сестричката ми отново. Тя /сестра ми/ пищеше. Веднага се обадих на майка ми и й казах. Тя ми отговори, че ще си помисли и ще види какви мерки ще предприеме.

bonbona102
03-21-2011, 09:22
Аз не се базикам аз слагам усмивка зад всяко мое мнение.И знам какво му е на момиченцето ,когато бях мака 1 клас и учихме там нали да събираме и изваждаме аз не различавах + и - и майка ми по един шамар.Почнах да уча самостоятелно чак в 4-ти клас майка ми просто ме обсебваше не съм умряла.И аз понякога излизам извън нерви ,когато се опитвам да обясня нещо ,а този на когото обясням не разбира и думичка.

LadyDi
03-21-2011, 09:26
Аз не се базикам аз слагам усмивка зад всяко мое мнение.И знам какво му е на момиченцето ,когато бях мака 1 клас и учихме там нали да събираме и изваждаме аз не различавах + и - и майка ми по един шамар.Почнах да уча самостоятелно чак в 4-ти клас майка ми просто ме обсебваше не съм умряла.И аз понякога излизам извън нерви ,когато се опитвам да обясня нещо ,а този на когото обясням не разбира и думичка.
И след 4-ти клас не е трябвало да те оставят да учиш самостоятелно...
Ако наистина така обясняваш всичко, не е чудно, че не те разбират.

Joc
03-21-2011, 09:29
дай на баба си една задача и ако не я реши я заритай :o

bonbona102
03-21-2011, 14:14
И след 4-ти клас не е трябвало да те оставят да учиш самостоятелно...
Ако наистина така обясняваш всичко, не е чудно, че не те разбират.



КАКВО ИСКАШ ДА КАЖЕШ С ТОВА :?

LadyDi
03-21-2011, 14:59
^ Че пишеш ужасно неграмотно. Без да се обиждаш :)

bonbona102
03-21-2011, 17:55
Да знам правя го само ,когато съм на компютъра

tanu6a
03-28-2011, 09:35
дай на баба си една задача и ако не я реши я заритай :o


щях да й дам, ако не беше математичка

Joc
03-28-2011, 11:43
е ок заритай я без задача

bettinaG
03-30-2011, 10:46
е ок заритай я без задача

:lol:

gotinata1515
03-31-2011, 06:58
Абе викни полиция в бабати могат да я обвинят за тормоз и насилие ! Не се базикам напълно сериозна съм имах подобен случай с една моя приятелка майка и като се напиеше и я спукваше от бой.Но майката сега си лежи годинките приятелката ми е с баща си :) Все пак всеки прави грешки,но някой от тях имат нужда да бъдат наказани :)

maaarietta
04-04-2011, 23:07
Като е математичка баба ти защо не и дадеш някаква друга задача която не е от математиката ? например... нещо от историята от биология и т.н.