PDA

View Full Version : Пролетно/Лятно пазаруване 2011



Mirellaaa
01-13-2011, 13:18
Знам че е рано но реших да създам такава тема .. та казвайте взели ли сте си нещичко .. пролетно или лятно каквото и да е .. ако да поствайте снимки и нека коментираме! :)

neeDaBosS
01-13-2011, 13:22
oще нищо не съм си взела,а толкова неща ми трябват :x

Mirellaaa
01-13-2011, 13:24
oще нищо не съм си взела,а толкова неща ми трябват :x

познато ми е ;д .. сигурно към края на февруари или началото на март отивам вече за пролетно и лятно пазаруване хД

Zarity
01-13-2011, 13:34
По дяволите.Януари е! :-o

neeDaBosS
01-13-2011, 13:35
хаха,и аз така 8-) какво мислиш да си купуваш?

Mirellaaa
01-13-2011, 13:37
хаха,и аз така 8-) какво мислиш да си купуваш?

оооооох много работи като започнем от потници, тениски, къси гащи (обикновени + скъсани), поли, токчета,сандалки, пантовки, летни шалчета, ъгс, суичъри, за физкултурата екип :grin: ;д ти? :grin:

neeDaBosS
01-13-2011, 13:43
Амиии за сандалки е малко рано,но все пак 8-)

Къси дънкови гащи
Къси дънкови поли
Туники поне 4-5
Сандали 2-3 чифта ниски
Сандали 2-3 чифта високи
Кецове (розови предимно искам и някакви черни с бели връзки обикновени.)
Потничета (сигурна съм,че ще си купя поне 10 нови ;д вече попълних колекцията с 3) :-)
Суитчъри 3-4 нови искам
Маранонкии 2 чифта
Полички пак,карирани ии такива по-късички накъдрени отдолу 8-)

май е тва ;дд

П.С - и аз искам някакви пантофки 8-)

Mirellaaa
01-13-2011, 13:46
Амиии за сандалки е малко рано,но все пак 8-)

Къси дънкови гащи
Къси дънкови поли
Туники поне 4-5
Сандали 2-3 чифта ниски
Сандали 2-3 чифта високи
Кецове (розови предимно искам и някакви черни с бели връзки обикновени.)
Потничета (сигурна съм,че ще си купя поне 10 нови ;д вече попълних колекцията с 3) :-)
Суитчъри 3-4 нови искам
Маранонкии 2 чифта
Полички пак,карирани ии такива по-късички накъдрени отдолу 8-)

май е тва ;дд

П.С - и аз искам някакви пантофки 8-)





Супееееер! :grin:

neeDaBosS
01-13-2011, 13:48
аййй забравих рокличките ;д тази година се очертава да съм за малко извън България..да се надяваме да си взема повечето неща от там :-)

Mirellaaa
01-13-2011, 13:49
аййй забравих рокличките ;д тази година се очертава да съм за малко извън България..да се надяваме да си взема повечето неща от там :-)

въъъъй благодаря ти че ми напомни хД .. и аз ше си взимам и с колан и клин ше си взимам и късо сакоо с роклята клина и токчетата (сън) ;дд :grin: :grin: :) :)

MaLty
01-13-2011, 13:50
Къси гащи - поне 3 чифта
Къса пола,дънкова (нищо,че си имам)
Туникиии,много туникиии <3
потничета,тениски
сандали,пантофки,иии съм решила,че това лято ще си купя сандали на висок ток ! 8-)
летни шалчета
още едни маратонки
ии май е това 8-)

Mirellaaa
01-13-2011, 13:51
Къси гащи - поне 3 чифта
Къса пола,дънкова (нищо,че си имам)
Туникиии,много туникиии <3
потничета,тениски
сандали,пантофки,иии съм решила,че това лято ще си купя сандали на висок ток ! 8-)
летни шалчета
още едни маратонки
ии май е това 8-)

да и туникиииии ♥ ;д супеер :grin:

LaChupacabra
01-13-2011, 13:53
ами рано е още но мисля междусрочната да се поразходя и да разгледам :D аа плюса е,че през зимата и ранната пролет летните неща са по евтини ^^
мен много ми се иска да си взема
3-4 тениски
2-3 потника
3-4 суичера или пролетни блузи :D
харсах си едни страшни дънки... 1 чифт маратонки,че старите ми...се изпокъсаха.. :-D
и за поли и панталонки ще мисля по-късно вече :D
(за да си купя всичките тея глупости в момента си събирам пари ^^ )

neeDaBosS
01-13-2011, 13:54
хих,и аз съм луда по туникитеееееее 8-) обожавам гии! имам си много,но за лятото искам мноооооого :-) пък и в моя град,има 2 супер яки магазинчета,винаги пазарувам от тях...туниките са на ниски цени,а супер готини 8)

LaChupacabra
01-13-2011, 13:54
аа искам и някакво по-тънко яке..пролетно :D

POLLINA
01-13-2011, 14:16
абе вие добре ли сте има толкова мн време 8-)

whitebunny
01-13-2011, 16:42
и аз искам да си взема толкова много неща :grin:

къси дънки 2-3 чивта
къса пола поне още 1
потници около 7-10
тази година съм се навила да си взема обувки или сандали на висок ток :grin:
маратончици
някакви шляпки 8-)
пролетно якенце
суичър
айде да идва по-бързо тази пролет :-x

anonymous708973
01-13-2011, 16:43
На мен ми е тооолкова студено тия дни и лятото ми се вижда някъде много далеч в бъдещето.
Иначе съм решила да си купя къси дънкови панталони, леко широки, за да ми изглеждат по-слаби краката 8-)

anonimchetou
01-13-2011, 16:49
Амиии за сандалки е малко рано,но все пак 8-)

Къси дънкови гащи
Къси дънкови поли
Туники поне 4-5
Сандали 2-3 чифта ниски
Сандали 2-3 чифта високи
Кецове (розови предимно искам и някакви черни с бели връзки обикновени.)
Потничета (сигурна съм,че ще си купя поне 10 нови ;д вече попълних колекцията с 3) :-)
Суитчъри 3-4 нови искам
Маранонкии 2 чифта
Полички пак,карирани ии такива по-късички накъдрени отдолу 8-)

май е тва ;дд

П.С - и аз искам някакви пантофки 8-)



Цял магазин можеш да отвориш с нещата, които искаш . И всеки сезон си купуваш по 8 чифта обувки, 25 блузи , 10 панталона.. Странно ми звучи. Не че има нещо лошо де ама ти кво да не би другите дрехи да си ги хвърляш и всяка година на ново всичко да подменяш?

neeDaBosS
01-13-2011, 17:08
Нем,просто миналата година пазарувах къде-къде по-малко :) на старите кецове им изгубих връзките,маратонките са изпокъсани.Садналите също са скъсани..а тея на висок ток от почти всяка вечер излизане да не ти казвам на какво са заприличали.Повечето от дрехите ми са зимни,за това мисля че трябва хубавичко да си напълня гардероба с нови дрехи.

JustForFun
01-13-2011, 18:25
Охх, още е много далече ;) Нямам си планове какво точно да си купя, каквото е модерно или ми хареса , ще си го купя ;) Но засега съм решила, че ми трябва суитчър.. ;)

Rebirthing
01-13-2011, 19:04
Как ще е рано бе :D ? Тенденциите за пролет / лято отдавна са излезли, но за покупки наистина е раничко. Иначе и аз смятам добре да си обзаведа гардероба 8-) .

JustForFun
01-13-2011, 19:40
Е, за мен покупките не са проблем, защото след новогодишното сурвакане събрах към 300 лв :) А иначе ако може да ми покажеш някой сайт, където са излязли тенденциите ?

Wwwooow
03-15-2011, 19:23
някой нещо да си е купил?да има планове да си купува? аз тези дни планувам да тръгвам по магазините вече

Rebirthing
03-15-2011, 19:39
В неделя си взех три рокли с флорални мотиви, т.е десен на цветя :D . Един чифт обувки с платформа и високо токче, червени са. Една тениска с черен принт и едни къси черни панталонки с висока талия. Та това е за сега :) .

marin4itu
03-15-2011, 19:55
Миналото лято се сдобих с много дрехи, които не съм носила много много, така че ще им дойде времето.. Може някои къси панталонки и някоя друга горничка да си купя, а и сандали задължително, че нямам никакви и едни пантовки.. Иначе обувки на ток покрай бала, който ми предстои, се сдобих с 2 чифта :D Мисля да си ги нося и след поводите, заради които съм си ги купила..

vagarious
03-15-2011, 20:11
Малее аз покрай този бал, нямам очи да поискам пари дори за една тениска.А от колко неща имам нужда, наистина не е истина просто. 8-) 8-) Хем ми е съвестно, хем се чувствам некомфортно в повечето си летни дрехи .. иии не знам, не знам. :-o Засега намазах с един клин, една риза-туника и една тениска, нооо .. да не изброявам от какво се нуждая още. 8-) И така .. ще видим,но мисля поне 1/4 от парите, които ще получа за бала да пръсна за летни/есенни дрехи,като например дънки,тениски и прочие. :o :-o :)

neeDaBosS
03-15-2011, 20:23
Аз си взех 2х къси дънкови гащи и една дънкова поличка :)

RainBerry
03-15-2011, 20:29
Ох, с това хубаво време вече започвам да мисля за летните жеги. Купих си един потник, но е тип блузка, смисъл има си потник и отстрани ръкави, някакво 2в1, прибирам се и като го пробвах вкъщи си мисля, че е прекалено.. отпуснато?! ;d. .
Отделно се сдобих с късо черно кожено яке, просто е точно това, което исках, много ми харесва как стои. Отделно си купих и една поличка, но ще се отслабва, тази зима.. влияят ми зле есенно-зимните сезони. Още колко неща имам да си взема.. Харесах си едни обувки на токчета, само за 8лв!!, но . . ей така си стоят и платформите ми и ботите ми с токчета, просто нямам толкова много поводи да ги нося, а и почти всичките ми приятелки са доста по-ниски от мен и ако щукна с токчета покрай тях, съвсем странно ще изглеждам. Но си мисля, че осемте лева ще ги дам.. :D

rosencetooo
03-16-2011, 03:18
Ммм.. почнах да ходя по магазините да си пазарувам ;д много обичам тея сезонии :-) И на всичкото отгоре тук са открили нов магазин за дрехи с страхотни неща , само че за съжеление.. нищо не мога да открия , което да не ми е голямо :( грр..
За сега съм си купила туника , потник , кожено якенце

shupishup
03-16-2011, 06:51
В неделя си взех три рокли с флорални мотиви, т.е десен на цветя :D . Един чифт обувки с платформа и високо токче, червени са. Една тениска с черен принт и едни къси черни панталонки с висока талия. Та това е за сега :) .
аа флорални мотиви <3 и аз си взех точно 3 рокли с цвета :-D твойте от къде са? аз ги взех от oysho

Rebirthing
03-16-2011, 07:16
В неделя си взех три рокли с флорални мотиви, т.е десен на цветя :D . Един чифт обувки с платформа и високо токче, червени са. Една тениска с черен принт и едни къси черни панталонки с висока талия. Та това е за сега :) .
аа флорални мотиви <3 и аз си взех точно 3 рокли с цвета :-D твойте от къде са? аз ги взех от oysho

Едната е от Zara, другата е от Bershka, а третата е на Karen Millen :).

Sunshin3
03-16-2011, 08:02
аз си купих тънко късо яке, черно 8-)
сега искам пантофки
по-натам не знам 8-)

LaChupacabra
03-16-2011, 08:21
за сега съм си взела 1 тениска,1 риза ии 2 чифта ръкави :D 1 къси и 1 дълги 8-)

Greshka
03-16-2011, 12:08
Засега съм си взела:
Лятна чанта
Две тънки блузки
Дънки


Трябва да си купя:
Пролетно яке
Маратонки

Това е за сега.Иначе летните дрехи и обувки по нататък ще ги мисля. 8-)

pinkflower
03-16-2011, 12:13
В неделя си взех три рокли с флорални мотиви, т.е десен на цветя :D . Един чифт обувки с платформа и високо токче, червени са. Една тениска с черен принт и едни къси черни панталонки с висока талия. Та това е за сега :) .
аа флорални мотиви <3 и аз си взех точно 3 рокли с цвета :-D твойте от къде са? аз ги взех от oysho

Едната е от Zara, другата е от Bershka, а третата е на Karen Millen :).

Снимки,снимки! 8-)
Обожавам флоралните мотиви <3

Аз още не съм мислила за летния сезон,за пролетта засега си имам всичко необходимо :)

Infinity
03-16-2011, 12:13
Засега съм си взела :
- Тънко яке Бершка.
- Тесни дънки, отново Бершка.
- 5 пролетни блузки от Pull&Bear.
- Черни боти.
Нооо , още доста ще има. 8-)

cherrygloss
03-16-2011, 17:09
А някой да е виждал в някой магазин червен пролетен шлифер :-o Много искам такъв а навсякаъде черни/сиви .. :( От Бургас съм.

nomatterwho
03-16-2011, 17:22
Искам да попитам някой знае ли дали по Моловете вече са пуснали летните и пролетните колекции. Леко е раничко де, но все пак. Интересува ме главно Kenvelo. Благодаря предварително. :d

Rebirthing
03-16-2011, 17:41
nomatterwho много ясно, че са пуснали ;).

pinkflower снимки после, ако ми остане време :D .

___mimity___
03-16-2011, 17:49
Аз вече си купих . . Едно розовкоо якее .. което става ии за пролетта и за лятото .. 3 Ризи :grin: Дънки (сиви) 2 чифта кецове и две жилетки (те не са купени .. а ръчно плетени ) :grin: :grin: нека стане още по-горещо ще му мислим за лятото .. какви дрешки :)

bibss
03-16-2011, 17:57
Някой ходил ли е скоро до някой мол, че аз тия дни нямам време да ходя.. таа мисълта ми е има ли излезли някакви пролетни якета.. Интересувам се главно от Теранова,Кенвело,Бершка? :-o

Infinity
03-16-2011, 18:02
^ Много сладки якенца са пуснали, да. :)

xxYOxx
03-16-2011, 18:37
Добре че сте пуснали темата вече!Тази година забелязвам, че са на мода ризки и всякакви други дрехи с флорални елементи.Мен мн ме кефят и мисля да си взема мн неща.Снимки с покупките мисля да пусна по-късно.

anonymous708973
03-16-2011, 18:47
На какви цени са нещата на Бершка?

bbabyy
03-16-2011, 21:19
Аз досега съм се сдобила само с една туника и един клин .. А колко неща има да си търсяя..
Сега се втурвам с фр из София-та.. ;Д
Търся си някакво пролетно якенце, което да не е дебело, но не и някакво въздухарско..
Търся си и обувки, но не много елегантни, но не и маратонки.. нещо средно.. нноо.. номерът ми е най-проблемния (41) .. Даже ии някои са ми малки .. но това е друга тема
Търся си поличка къса, дънчена или не, но да не е тясна..
Търся си и сандалки, но в никакъв случай с ток..!
Търся си много потничета изчистени в различни изкрящи цветове, но да са дълги.. от сорта на туники...
И някакви къси панталонки си търся, но надежди много не влагам .. ;Д

FATALITY
03-17-2011, 05:41
Охх, аз днес щях да излизам с една приятелка да си пазарим, но като видяхме какво е времето и се отказахме. Пак стана мноооооооооооооого студено. :(

neeDaBosS
03-17-2011, 05:52
Тук времето е някакво влажно..но самия въздух е топъл. :grin: жалко,че съм болна :(
Ох толкова искам да си купя черни високи обувки,ама къде да ги намеряяяяяяя :o

iwssuto
03-17-2011, 06:04
аз вчера излизах но си купих ,,, само една блуза ... :o :o
и незнам кога ще си взимам защото 2ра смяна няма кога :shock:
иначе ми трябват много неща :)

nomatterwho
03-17-2011, 14:33
Аз тази събота излизам на пазар.. Сдобила съм се с пари всичко.
За сега обмислям да си взема чанта и някакви обувки.. Ще наблегна на аксесоарите, тъй като потниците за сега ми стигат и обмислям след месец да тръгна да обикалям за тях. :grin:

ecstazy
03-17-2011, 14:36
Нищо.. колко магазини обиколих.. и нищо. В търсене съм на дънки, къси панталони, пролетно шушляково яке, тениски, суичер и така. Почвам да се отчайвам :booooomb:

ChastityMeyer
03-17-2011, 17:20
за сега съм си купила само едни дънки и едни пантофки .. ще си купувам обувки на токчета може би, сандали, и дай Боже още едни обувки на токчета :grin: а към април ще излизам за потници, тениски, къси гащи, пола, рокля, ии сив клин ии пролетно яке скоро ще си взема общо взето това е :)

iwssuto
03-17-2011, 17:47
харесала съм си едни очила - утре ще си ги взема ако ми стоят добре :)

:-) може би събота е :o :-x ще излизам

Infinity
03-17-2011, 17:50
На какви цени са нещата на Бершка?

Тънко пролетно якенце си взех за 55 , а дънките са 60.
Блузките варират от 10 до 30лв.
Качеството и материите , обаче наистина си заслужават.
Аз лично наистина съм доволна. :)

BrokenInnocence
03-17-2011, 18:14
Ииии... да, ето ме и мен, аз си ходя още със зимния тренч... и сигурно и със зимните ботуши щях да съм си ако не се бяха скъсали... Нещо никога не се обличам според сезона...

ecstazy
03-17-2011, 18:20
некой да е засичал некви подобни дънки на тея: http://www.prikachi.com/images/933/3103933i.jpg ? освен в контрабандата :booooomb:

Rebirthing
03-17-2011, 18:33
На какви цени са нещата на Бершка?

Тънко пролетно якенце си взех за 55 , а дънките са 60.
Блузките варират от 10 до 30лв.
Качеството и материите , обаче наистина си заслужават.
Аз лично наистина съм доволна. :)

Имаше и едни дънки на промоция по 45 лв.
Блузи в Бершка на цена 10 лв. никога не съм виждала, даже и тениски на такива цени, също. Нещо май не доглеждам хубаво или и аз не знам вече :D .

RainbowGirl
03-17-2011, 18:37
На какви цени са нещата на Бершка?

Тънко пролетно якенце си взех за 55 , а дънките са 60.
Блузките варират от 10 до 30лв.
Качеството и материите , обаче наистина си заслужават.
Аз лично наистина съм доволна. :)

Имаше и едни дънки на промоция по 45 лв.
Блузи в Бершка на цена 10 лв. никога не съм виждала, даже и тениски на такива цени, също. Нещо май не доглеждам хубаво или и аз не знам вече :D . Не знам за вас ама аз през зимата уцелих големите намаления на лятната колекция и си купих потник за 4 лева (като туника е) :-P

btw.. утре ще снимам като се прибера от даскало..

Infinity
03-17-2011, 18:40
В новата колекция , блузки за по 10лв. няма, но като цяло винаги се намират. :)

Lorein
03-18-2011, 08:03
Малее аз покрай този бал, нямам очи да поискам пари дори за една тениска.А от колко неща имам нужда, наистина не е истина просто. 8-) 8-) Хем ми е съвестно, хем се чувствам некомфортно в повечето си летни дрехи .. иии не знам, не знам. :-o Засега намазах с един клин, една риза-туника и една тениска, нооо .. да не изброявам от какво се нуждая още. 8-) И така .. ще видим,но мисля поне 1/4 от парите, които ще получа за бала да пръсна за летни/есенни дрехи,като например дънки,тениски и прочие. :o :-o :)

Ох, и аз така... Чак не ми се мисли колко работи имам да си купувам, сигурно ми трябва изцяло нов летен гардероб... :shock: Миналите години съм наблягала повече на закачливи тениски със забавни надписи, по-спортни дрешки, но от край време ми се иска да си взема нещо по-така... :) Искам рокли, поли, къси панталонки, туники, потничета, бански ми трябва нов, че стария, който обожавам, за 1 лято от ярко патешко жълто отиде почти към бяло... :-# Обувки летни имам само 1 сандалки, всичко останало като магия ми се скъса миналото лято. :shock: Маратонки ми трябват, че старите почти заминаха... Абе общо взето подновяване на гардероба. Само парички да има... 8-)

darrie
03-18-2011, 14:39
Аз си взех кожено яке за пролетта и кецове.
Това е за сега.. :(
За пролетта имам нужда главно от блузки/туники с дълъг ръкав..
Може да си взема 1 чифт дънки, понеже смятам, че повечето ми ме правят дебела и не ги нося. 8-)
И едни сандали ми трябват. (ниски, понеже съм висока)
Май друго не искам за сега..

Steff9423
03-18-2011, 21:10
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/189545_201194629905127_100000437748609_642013_1537 260_n.jpg :grin: за пролетта..
Взех си и една много сладка рокля..сега нямам снимки..

ValLoveYa
03-19-2011, 10:32
^много са яки

Аз все още не съм си взела нищо, но скоро ще си купувам маратонки, блузки, тениски...

sladkoto
03-19-2011, 13:22
Знам че е рано но реших да създам такава тема .. та казвайте взели ли сте си нещичко .. пролетно или лятно каквото и да е .. ако да поствайте снимки и нека коментираме! :)
И аз обичам да пазарувам, но в момента нямам пари за нищо :) Поне едно е забавно да гледам дрехи...хаха...жалко, че не сънувам дрехи, ами кошмари :) Интересна тема.

rosencetooo
03-19-2011, 13:25
Ухх.. един път да се опарича повече и се мятам с пазаруванетоо :)

smiirnoff
03-19-2011, 16:13
Оф Боже .. Днес обиколихме с една приятелка ЦЕЛИЯ Serdika Center, а след това отидохме и обиколихме и ЦЕЛИЯ The Mall и си харесах доста неща, ама е б а с и глупавите цени :-o
Някво яке, тънко като вестник, струваше 50 лева .. пфу.
Имаше доста хубави работи, ама за к'во им слагат такива цени :x
Ще отида след 1 седмица като пуснат намаленията и ще намажа със супер яките неща.. 8-)

vampire_girl_
03-19-2011, 17:02
^защо намаления след една седмица :-o

vagarious
03-19-2011, 17:06
Малее аз покрай този бал, нямам очи да поискам пари дори за една тениска.А от колко неща имам нужда, наистина не е истина просто. 8-) 8-) Хем ми е съвестно, хем се чувствам некомфортно в повечето си летни дрехи .. иии не знам, не знам. :-o Засега намазах с един клин, една риза-туника и една тениска, нооо .. да не изброявам от какво се нуждая още. 8-) И така .. ще видим,но мисля поне 1/4 от парите, които ще получа за бала да пръсна за летни/есенни дрехи,като например дънки,тениски и прочие. :o :-o :)

Ох, и аз така... Чак не ми се мисли колко работи имам да си купувам, сигурно ми трябва изцяло нов летен гардероб... :shock: Миналите години съм наблягала повече на закачливи тениски със забавни надписи, по-спортни дрешки, но от край време ми се иска да си взема нещо по-така... :) Искам рокли, поли, къси панталонки, туники, потничета, бански ми трябва нов, че стария, който обожавам, за 1 лято от ярко патешко жълто отиде почти към бяло... :-# Обувки летни имам само 1 сандалки, всичко останало като магия ми се скъса миналото лято. :shock: Маратонки ми трябват, че старите почти заминаха... Абе общо взето подновяване на гардероба. Само парички да има... 8-)



Нали,нали .... и аз съм се ориентирала към нещо по-така,време беше.Чувства си се вече,нали. 8-) :grin: Ааама .. :neutral:

smiirnoff
03-19-2011, 17:11
^защо намаления след една седмица :-o

Ами защото новите колекции са ги пуснали преди около една седмица .. Като пуснат новите дрехи и като поседят 2-3 седмици, ги пускат в намаление, защото хората тогава почват да пазаруват. А сега на дрехите им слагат по - височки цени за хора, които сега се нуждаят от нещо точно определено и не могат да чакат ... И така всъщност се набутват доста.
Ето сега в Кевело има пак 200 за 100 - е, да, ама така едно тънко като вестник яке струваше 65 лева. Ми, не мерси :-o

Аз вече си ги изчислявам кога ще пуснат намаленията и отивам тогава, за да не се ядосвам после, че съм взела примерно яке за 60 лева, а те след 2 седмици са го пуснали за 35лв.
И така 8-)

Steff9423
03-19-2011, 23:00
Взех си 2 чифта..Много ме кефчт ( а имаше оферта..) :o

darrie
03-20-2011, 07:18
Аз вчера си взех едни сиви дънки, бяла риза с нещо сиво, което се слага в/ху нея (могат да се носят и поотделно), бяла блуза с черни ръкави и черен ластик долу тип прилеп, синя карирана риза с кафяв колан и обеци със сини камъни, които стоят страхотно с ризата <3 8-)
Мисля да си взема и един черен панталон.

Steff9423
03-20-2011, 08:37
http://i66.servimg.com/u/f66/11/66/10/07/19032011.jpg
A ето ги и кецовете..

danibebi
03-20-2011, 08:50
За пролетта си взех едни обувки на токчета и ново кожено яке. :-) Ноо трябва още тоолкова неща да си купяя.. 8-)

VampireLover3
03-20-2011, 09:31
Аз съм си взела няколко неща за сега (по късно ще кача снимки :) ) искам да попитам някой да знае къде мога да намеря такава рокля :
http://prikachi.com/images/106/3113106d.jpg .. не можах да намеря друга снимка .. роклята е без презрамки и горе е с ластик .. 8-) Някой ако знае къде във Варна има да каже.. ако не в някой сайт да си я поръчам :lol:

Molzinka
03-20-2011, 10:39
А някой да е виждал в някой магазин червен пролетен шлифер :-o Много искам такъв а навсякаъде черни/сиви .. :( От Бургас съм.

аз имам такъв - взех си го преди 2 години от for me за 40 лв някъде, но мисля, че още го има :)

SmilezZz
03-20-2011, 10:52
Освен няколко тениски и няколко суитчъри,нищо друго не съм си купувала.. Записвам се да следя темата (:

Greshka
03-20-2011, 10:53
Аз съм си взела няколко неща за сега (по късно ще кача снимки :) ) искам да попитам някой да знае къде мога да намеря такава рокля :
http://prikachi.com/images/106/3113106d.jpg .. не можах да намеря друга снимка .. роклята е без презрамки и горе е с ластик .. 8-) Някой ако знае къде във Варна има да каже.. ако не в някой сайт да си я поръчам :lol:

Не можах да видя добре на снимката, но сякаш е нещо подобно:
http://www.koketna.com/shop/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=3948&category_id=64&option=com_virtuemart&Itemid=53
Има я в няколко цвята.
Панделки май се продават отделно.В магазините за колани обикновено има.

SmilezZz
03-20-2011, 10:56
Освен няколко тениски и няколко суитчъри,нищо друго не съм си купувала.. Записвам се да следя темата (:

VampireLover3
03-20-2011, 11:05
Аз съм си взела няколко неща за сега (по късно ще кача снимки :) ) искам да попитам някой да знае къде мога да намеря такава рокля :
http://prikachi.com/images/106/3113106d.jpg .. не можах да намеря друга снимка .. роклята е без презрамки и горе е с ластик .. 8-) Някой ако знае къде във Варна има да каже.. ако не в някой сайт да си я поръчам :lol:

Не можах да видя добре на снимката, но сякаш е нещо подобно:
http://www.koketna.com/shop/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=3948&category_id=64&option=com_virtuemart&Itemid=53
Има я в няколко цвята.
Панделки май се продават отделно.В магазините за колани обикновено има.

Да нещо такова,но без такива пайети .. пък може и като това http://images.asos.com/inv/X/7/222/1063996/Cream/image1xl.jpg
8-)

HipHopG1rl
03-20-2011, 17:10
Днес излязох да си търся пролетно яке, но нищо не ми хареса. Във всички магазини стоката е ужасна, не знам какво става. Попринцип в Bershka винаги има нещо, което да ми хареса, но сега бях разочарована. :? Другата седмица пак ще обикалям дано да намеря... Някой намерил ли е някакво прилично якенце да сподели..

smiirnoff
03-20-2011, 17:49
Днес излязох да си търся пролетно яке, но нищо не ми хареса. Във всички магазини стоката е ужасна, не знам какво става. Попринцип в Bershka винаги има нещо, което да ми хареса, но сега бях разочарована. :? Другата седмица пак ще обикалям дано да намеря... Някой намерил ли е някакво прилично якенце да сподели..

Какво яке търсиш? Кожено или ?

HipHopG1rl
03-20-2011, 17:58
Днес излязох да си търся пролетно яке, но нищо не ми хареса. Във всички магазини стоката е ужасна, не знам какво става. Попринцип в Bershka винаги има нещо, което да ми хареса, но сега бях разочарована. :? Другата седмица пак ще обикалям дано да намеря... Някой намерил ли е някакво прилично якенце да сподели..

Какво яке търсиш? Кожено или ?


Не, нещо по-спортно, някакво всекидневно. Само някакви мошами гледам продават ;x :neutral:

smiirnoff
03-20-2011, 18:07
O, тогава спокойно можеш да отидеш в House в Serdika Center. Там има по - спортни якенца. Цените варират между 40 и 50лв. Аз не си взех, защото якетата са ми малко несъразмерни :lol: Нося М, но се наложи да пробвам L, защото когато закопчах якето доооооооста ми стягаше на гърдите. 8-) А L-ката като я пробвах беше почти същата работа, само че ръкавите бяха огромни. Стигнах до извода, че тези якета не са за жени с нормален бюст :lol: (колкото и тъпо да прозвучи :Д)...

ecstazy
03-20-2011, 19:39
Днеска си взех една много симпатична и весела тениска, но пак не си намерих дънки и почвам много да се изнервям, щото сегашните ми дънки почват да се късат. Що магазини обиколих - нищо не си харесах. Е , ако си харесам нещо, то ще е 100+ лв :-x И пролетно яке си търся .. пак нищо :booooomb:

HipHopG1rl
03-20-2011, 19:39
O, тогава спокойно можеш да отидеш в House в Serdika Center. Там има по - спортни якенца. Цените варират между 40 и 50лв. Аз не си взех, защото якетата са ми малко несъразмерни :lol: Нося М, но се наложи да пробвам L, защото когато закопчах якето доооооооста ми стягаше на гърдите. 8-) А L-ката като я пробвах беше почти същата работа, само че ръкавите бяха огромни. Стигнах до извода, че тези якета не са за жени с нормален бюст :lol: (колкото и тъпо да прозвучи :Д)...

А само да добавя че съм от Варна... ;ss

PsychoBitchFromHell
03-21-2011, 10:51
Някой в темата търсеше пролетно палто - в Cache Cache в Сердика го има защото в новата им колекция са само такива :grin:

bibss
03-21-2011, 16:05
Някой в темата търсеше пролетно палто - в Cache Cache в Сердика го има защото в новата им колекция са само такива :grin:

Цени..?! :-o

VampireLover3
03-21-2011, 19:49
А да попитам знаете ли къде във Варна има такива гердани http://www.redhot55.com/product_thumb.php?img=image/P1010424.JPG&h=350 и на каква цена горе долу ?

vampire_girl_
03-22-2011, 05:39
Миналото лято / ;д / имаше такива в Ала-Бала /на гаражите/ и в Ню Йоркър...предполагам,че не са били повече от 10-15 лева

marin4itu
03-22-2011, 05:45
А да попитам знаете ли къде във Варна има такива гердани http://www.redhot55.com/product_thumb.php?img=image/P1010424.JPG&h=350 и на каква цена горе долу ?

Аз имам подобен, само че е бил на баба ми 8-)

Възможно е да има до Казабланката, дето има един магазин за джунджурии Angel.. Знаеш ли го?

VampireLover3
03-22-2011, 07:40
А да попитам знаете ли къде във Варна има такива гердани http://www.redhot55.com/product_thumb.php?img=image/P1010424.JPG&h=350 и на каква цена горе долу ?

Аз имам подобен, само че е бил на баба ми 8-)

Възможно е да има до Казабланката, дето има един магазин за джунджурии Angel.. Знаеш ли го?

не :D сега за първи път чувам за такъв магазин
А възможно ли е в Ала-Бала да има ?

SuNsEt
03-22-2011, 08:08
Само бельо съм си взела,но много ми харесва. :oops:

BunnyInlove3e
03-22-2011, 10:08
А аз се чудя.... На 16 съм и дали на такива обувки ще изглеждам ужасно смешно.. 8-) :?
http://www.obuvki-bg.com/imagesmodel/103007DSC05747.JPG

HotHeaded
03-22-2011, 16:28
http://www.prikachi.com/images/380/3123380G.jpg амм тук изглежда гадно
:D

HotHeaded
03-24-2011, 08:25
http://www.prikachi.com/images/350/3129350n.jpg

http://www.prikachi.com/images/352/3129352D.jpg
http://www.prikachi.com/images/351/3129351V.jpg

purple00
03-24-2011, 10:38
Пролетно якенцеееее :grin: :smt007

Nappii
03-24-2011, 12:16
Аз още не съм излиза по магазините, но предполагам, че края на април ще го направя . Тъкмо ще излязат по хубавки работи, според мен е още рано .. :D

Molzinka
03-24-2011, 16:26
Пролетно якенцеееее :grin: :smt007

и аз си взех преди месец някъде от калиопе онова където не е кожено - бяло :) много ми харесва :)

awesomesheepy
03-24-2011, 18:24
аз не съм почнала още да ходя по магазините,но
трябва да си взема:
-пролетно яке)
-дънки)
-панталони 3/4)
-кецове)
-блузки с къс ръкав)

RY
03-24-2011, 18:28
За сега съм си набелязала само две чанти и след няколко дни ще си ги взема..Иначе друго не. :D И аз искам някакво яке,някоя блузка..

Minerva
03-24-2011, 18:48
Аз цяла зима купувах рокли и потници и сега много много нямам какво да желая...освен ако не мерна нещо, което да ми хареса. Но задължително обувки искам и може би още рокля-две...

dreamer98
03-24-2011, 18:57
Утре излизам с приятелки, на Shoping. Ура, най накрая, че напоследък вече ми бяха омръзнали дрехите. Пък и пролетта е най- доброто време за Shoping така, че утре сигурно ще си взема дънки, тениски, кецове, и мн др работи!!!! :) :)

Aniiiii
03-24-2011, 19:30
http://www.prikachi.com/images/380/3123380G.jpg амм тук изглежда гадно
:D

O страхотно е. И обувките също. :P

POLLINA
03-24-2011, 21:03
http://www.prikachi.com/images/350/3129350n.jpg

http://www.prikachi.com/images/352/3129352D.jpg
http://www.prikachi.com/images/351/3129351V.jpg
limited editon ? :D

MakeMeLaugh
03-24-2011, 21:08
http://www.prikachi.com/images/350/3129350n.jpg

http://www.prikachi.com/images/352/3129352D.jpg
http://www.prikachi.com/images/351/3129351V.jpg

Доообре :smt023

koshtramba
03-25-2011, 08:14
Как може да носите толкова кичозни неща...

http://195.149.248.189:8080/2011-03-25/1c1c2082f8d90520873d0e08f5c5a894_299x411.jpg

http://195.149.248.189:8080/2011-03-25/1b39b4b21cafb7f3bc28c65dd7bbda85_348x399.jpg

http://195.149.248.189:8080/2011-03-25/b971098537973e25d2acc667c16d6ba6_320x388.jpg

http://195.149.248.189:8080/2011-03-25/02ab06646668529b4b2a5fb17cf0df7c_262x387.jpg

Това са последните ми покупки. Тези дни трябва да пристигнат.

sasec
03-25-2011, 08:18
^Последното потниче е много сладко. А иначе аз през априлската ваканция ще изляза да си купя някои неща. Засега ми трябват пролетни обувки, 2-3 чифта дънки, няколко блузки и мисля да си купя някаква пола или рокля.

DisturbiaV
03-25-2011, 13:24
Как може да носите толкова кичозни неща...

http://195.149.248.189:8080/2011-03-25/1c1c2082f8d90520873d0e08f5c5a894_299x411.jpg

http://195.149.248.189:8080/2011-03-25/1b39b4b21cafb7f3bc28c65dd7bbda85_348x399.jpg

http://195.149.248.189:8080/2011-03-25/b971098537973e25d2acc667c16d6ba6_320x388.jpg

http://195.149.248.189:8080/2011-03-25/02ab06646668529b4b2a5fb17cf0df7c_262x387.jpg

Това са последните ми покупки. Тези дни трябва да пристигнат.

От къде си ги поръча повече от страхотни са !!

cherrygloss
03-25-2011, 16:49
Как може да носите толкова кичозни неща...

http://195.149.248.189:8080/2011-03-25/1c1c2082f8d90520873d0e08f5c5a894_299x411.jpg

http://195.149.248.189:8080/2011-03-25/1b39b4b21cafb7f3bc28c65dd7bbda85_348x399.jpg

http://195.149.248.189:8080/2011-03-25/b971098537973e25d2acc667c16d6ba6_320x388.jpg

http://195.149.248.189:8080/2011-03-25/02ab06646668529b4b2a5fb17cf0df7c_262x387.jpg

Това са последните ми покупки. Тези дни трябва да пристигнат.

От къде си ги поръча повече от страхотни са !!
Даа уникални са :shock: :-D

HotHeaded
03-25-2011, 17:01
Как може да носите толкова кичозни неща...

...

За мен говориш предполагам..
Нося това,което ми харесва!
Имам почти същия потник,като този на първата снимка и никога не бих излезнала с него навън..нося го през лятото вкъщи :)
Така че всичко е въпрос на вкус ;)

Naive
03-25-2011, 18:03
Как може да носите толкова кичозни неща...

...


Така че всичко е въпрос на вкус ;)или липса на такъв :Р

koshtramba
03-25-2011, 18:24
:lol: Добре го каза обаче.

Аз пък с този твоя и вкъщи даже не бих стояла :) Нищо лично. Кичозните неща ми циганеят.Как подяволите дизайнерът й е успял да съчетае корсетни връзки, ОТДОЛУ ДАНТЕЛА и мотив с камъчета отстрани... фак.

ПС: Имам приятелка в САЩ, която ми поръчва и праща до тук. Поръчала ги е от официалния сайт на Hollister (любимата ми марка), така че нямам идея дали доставят до България.

Minerva
03-25-2011, 18:51
Между другото мернах едни страхотни ризи - боди, с 7/8 ръкавчеи отпред много яко деколте, дето отзад гърба им е с такива връзки (имаше различни цветове връзки) отгоре до долу и нямаха дантела, която да спъва якия ефект. Аууу..невероятни!!!

nomatterwho
03-25-2011, 19:32
Как може да носите толкова кичозни неща...

...


Така че всичко е въпрос на вкус ;)или липса на такъв :Р

Според мен не е нужно да я нападате. Тя не харесва вашия стил и тя може да каже, че вие нямате вкус, а тя има.
Всеки си има собствен стил и след като на нея й отиват този тип дрехи и й харесват, защо да не ги носи?
Аз не деля един вкус с нея, моя клони към вашия - и аз не харесвам кичозните неща и не ми стоят добре, нито успявам да ги съчетая, но нямам нищо против дрехите й.

Съжалявам, че се намесих, но изразявам мнение - много остро реагирате.

И за да не е спам - тези дни ще разгледам магазините - до сега през този месец покупките ми са тънко яке и чанта, така че ми е време да изляза да обикалям отново. :д

ZaicheNaXeroin
03-25-2011, 22:12
нищо не мога да си харесам :booooomb:
ходих в мола на Цариградско и всички дрехи са в стил ''провинциалнa Америка'' само някви фермерски размъкнати ризи и смешни дънки и тъпи анимационни геройчета :x

slynchicety98
03-26-2011, 07:42
Засега няколко дънкови полички .. и едни кецове на Puma - в понеделник чакам да пристигна http://www.weebly.com/uploads/3/9/8/8/3988738/puma_sky_ii_high_eur_37.5.jpg

breathless
03-26-2011, 08:11
http://www.sportsdirect.com/lonsdale-small-logo-hoody-ladies-664334?colcode=66433402
http://www.sportsdirect.com/lonsdale-large-logo-t-shirt-ladies-653574?colcode=65357403
http://www.sportsdirect.com/littlelife-miss-print-tshirt-ladies-653587?colcode=65358706
чакам ги да пристигнат ^_^

Minerva
03-26-2011, 09:31
нищо не мога да си харесам :booooomb:
ходих в мола на Цариградско и всички дрехи са в стил ''провинциалнa Америка'' само някви фермерски размъкнати ризи и смешни дънки и тъпи анимационни геройчета :x

Вярно е много зле положението в почти всички магазини в моловете едно и също и то точно на тая тематика. Опитват се да пробутат стила "американска краварка" :D И някакви размъкнати тениски с нелепи картинки и то от такава материя са направени, че да се чудиш за какво са им такива цените. Добре, че из магазините в Студентски е малко по-различно положението, че иначе лошо...

tjgirl
03-26-2011, 10:14
А в Mall of Sofia вече има ли хубави пролетно-летни дрешки?

BooNBooN4eToo
03-26-2011, 13:24
Имам нужда от рокля за прощална вечер. Можете ли да ми кажете някой магазин(ако може да е марков за да го намеря по лесно :D , но не е задължително) или просто да ми дадете линк към някоя рокля която ви е допаднала (но да не кичозна и екстравагантга :-D :D )

ZaicheNaXeroin
03-26-2011, 20:35
виждали ли сте някъде авиаторски якета ? под дърво и камък съм търсила такова и никъде няма
:(

http://www.frugalfashiondiva.co.uk/wp-content/uploads/2010/08/Asos-Leather-Aviator-Jacket.jpg

http://cn1.kaboodle.com/hi/img/2/0/0/71/0/AAAAAoq9ttAAAAAAAHEGxg.jpg?v=1190432261000

HotHeaded
03-28-2011, 06:10
Как може да носите толкова кичозни неща...

...


Така че всичко е въпрос на вкус ;)или липса на такъв :Р

Много си забавна :)
Това,че ти си мислиш,че е красиво и модерно да ходиш с кецове и дънки на училище..ам не мисля че си на повече от 14 :)
И ако си мислите,че така ме обиждате.. :lol: Харесвам стилът си и определено не го смятам за кичозен или какъвто и да е!
Не мисля,че заслужавате да ви обръщам повече внимание! :)
Айде да спрем със спама..

dollyz
03-28-2011, 09:52
Знаете ли откъде в София мога да си взема пола тип балерина? :) Защото мисля да си купувам корсет и искам да го нося точно с такава пола.

RainbowGirl
03-28-2011, 12:49
Знаете ли откъде в София мога да си взема пола тип балерина? :) Защото мисля да си купувам корсет и искам да го нося точно с такава пола. ако говориш за пачка.. в the mall има. Магазинът е intersport.

Infinity
03-28-2011, 13:33
Вчера отново ходит на пазар, но не си взех кой знае какво.
Три блузки си купих, две от Хаус и една от Бершка.
Сладки са и много си ги харесвам. 8-)
Някой да се сеща как беше сайта на Хаус ? :-o

anonymous708973
03-28-2011, 14:07
нищо не мога да си харесам :booooomb:
ходих в мола на Цариградско и всички дрехи са в стил ''провинциалнa Америка'' само някви фермерски размъкнати ризи и смешни дънки и тъпи анимационни геройчета :x

Вярно е много зле положението в почти всички магазини в моловете едно и също и то точно на тая тематика. Опитват се да пробутат стила "американска краварка" :D И някакви размъкнати тениски с нелепи картинки и то от такава материя са направени, че да се чудиш за какво са им такива цените. Добре, че из магазините в Студентски е малко по-различно положението, че иначе лошо...

На мен пък ми се иска да се докарам в къси дънкови гащи, по-дълга карирана риза, ниски кафеви ботуши. Плитката в косата, сламките в устата - ето ви фермерка 8-) Супер интересно ще е.

koshtramba
03-28-2011, 15:30
^ Тва е адски секси. Само без сламката в устата, може би. А, забравила си и една каубойска шапка, ръкавички за езда... и малко слънчев загар на бузите. :)

Naive
03-28-2011, 16:30
Как може да носите толкова кичозни неща...

...


Така че всичко е въпрос на вкус ;)или липса на такъв :Р

Много си забавна :)
Това,че ти си мислиш,че е красиво и модерно да ходиш с кецове и дънки на училище..ам не мисля че си на повече от 14 :)
И ако си мислите,че така ме обиждате.. :lol: Харесвам стилът си и определено не го смятам за кичозен или какъвто и да е!
Не мисля,че заслужавате да ви обръщам повече внимание! :)
Айде да спрем със спама.. :roll:


една рокличка съм си взела само:Д

peasant
03-28-2011, 17:37
ето ги моите най-нови нещаа :grin:
1 пролетното ми якенцее http://www.prikachi.com/images/10/3147010w.jpg :smt007
2 другота яке http://www.prikachi.com/images/14/3147014A.jpg
3 и другото яке ;дд от бершка http://www.prikachi.com/images/33/3147033c.jpg сори за снимката но нямам друга 8-)
4 http://www.prikachi.com/images/40/3147040y.jpg обувчицитее на снимката не изглеждат добре но стоят много яко
5

Colouring
03-28-2011, 21:04
ох,засега съм си купила само:
-един чифт бели маратонки
-един чифт черни
-една по-тънка блуза с дълъг ръкав

А имам нужда от толкова много неща:
-няколко тениски/потници
-дънки,че единият чифт нещо май иска да се къса :o
-искам някакви пантофки да си взема
-тънко яке,или нещо като сако
Засега са това,ама да видим..

ZaicheNaXeroin
03-28-2011, 21:29
нищо не мога да си харесам :booooomb:
ходих в мола на Цариградско и всички дрехи са в стил ''провинциалнa Америка'' само някви фермерски размъкнати ризи и смешни дънки и тъпи анимационни геройчета :x

Вярно е много зле положението в почти всички магазини в моловете едно и също и то точно на тая тематика. Опитват се да пробутат стила "американска краварка" :D И някакви размъкнати тениски с нелепи картинки и то от такава материя са направени, че да се чудиш за какво са им такива цените. Добре, че из магазините в Студентски е малко по-различно положението, че иначе лошо...

На мен пък ми се иска да се докарам в къси дънкови гащи, по-дълга карирана риза, ниски кафеви ботуши. Плитката в косата, сламките в устата - ето ви фермерка 8-) Супер интересно ще е.


ми може и да си права :) нищо против ''фермерките'' , просто ми писна да ги гледам във всеки магазин тези ризи и тем подобните... и аз съм се обличала така ,та даже и с каубойски ботуши ама то бива ли да няма никво разнообразие и само този стил да се налага ??

sweetlifesweet
03-29-2011, 05:14
Аз искат толкова неща но на дали ще оспея да си ги закупя! :x :x :x :x


1.Потници
2.Тениски
3.Панталонки-текстил и дънкени
4.Клин
5.Туника
6.Обувки- ниски+високи
7.Лятни лакове
8.Аксесоари:чантички,гердан че някакво,козметика за коса,преса но не ми дават ,шалчета!

Ми май само това е и пак е много за мен аз не си копувам нищо по принцип но се променям и ще си хвърлям дрехите. :? :? 8-) 8-) :oops: :oops: :oops: :oops:

mynichka
03-29-2011, 05:33
взех си само дънки и 2 тениски :)

bub18
03-29-2011, 11:12
ето ги моите най-нови нещаа :grin:
1 пролетното ми якенцее http://www.prikachi.com/images/10/3147010w.jpg :smt007
2 другота яке http://www.prikachi.com/images/14/3147014A.jpg
3 и другото яке ;дд от бершка http://www.prikachi.com/images/33/3147033c.jpg сори за снимката но нямам друга 8-)
4 http://www.prikachi.com/images/40/3147040y.jpg обувчицитее на снимката не изглеждат добре но стоят много яко
5

Колко струва третото яке?

awesomesheepy
03-29-2011, 17:01
ето ги моите най-нови нещаа :grin:
1 пролетното ми якенцее http://www.prikachi.com/images/10/3147010w.jpg :smt007
2 другота яке http://www.prikachi.com/images/14/3147014A.jpg
3 и другото яке ;дд от бершка http://www.prikachi.com/images/33/3147033c.jpg сори за снимката но нямам друга 8-)
4 http://www.prikachi.com/images/40/3147040y.jpg обувчицитее на снимката не изглеждат добре но стоят много яко
5

Колко струва третото яке?
И аз това исках да питам.^_^

peasant
03-29-2011, 17:56
ето ги моите най-нови нещаа :grin:
1 пролетното ми якенцее http://www.prikachi.com/images/10/3147010w.jpg :smt007
2 другота яке http://www.prikachi.com/images/14/3147014A.jpg
3 и другото яке ;дд от бершка http://www.prikachi.com/images/33/3147033c.jpg сори за снимката но нямам друга 8-)
4 http://www.prikachi.com/images/40/3147040y.jpg обувчицитее на снимката не изглеждат добре но стоят много яко
5

Колко струва третото яке?
И аз това исках да питам.^_^
40 лева

LaChupacabra
03-29-2011, 18:06
йей купих си жестоооооките маратонки ;Д

peasant
03-29-2011, 19:06
йей купих си жестоооооките маратонки ;Д
снимка нямаш ли да ги видим тес жестоките маратонки бие ;ддд

8LittleStar8
04-11-2011, 08:09
Как може да носите толкова кичозни неща...

http://195.149.248.189:8080/2011-03-25/1c1c2082f8d90520873d0e08f5c5a894_299x411.jpg

http://195.149.248.189:8080/2011-03-25/1b39b4b21cafb7f3bc28c65dd7bbda85_348x399.jpg

http://195.149.248.189:8080/2011-03-25/b971098537973e25d2acc667c16d6ba6_320x388.jpg

http://195.149.248.189:8080/2011-03-25/02ab06646668529b4b2a5fb17cf0df7c_262x387.jpg

Това са последните ми покупки. Тези дни трябва да пристигнат.


не ги отваря, може ли да ги качиш чрез друг сайт за да ги видя






http://www.prikachi.com/images/350/3129350n.jpg

http://www.prikachi.com/images/352/3129352D.jpg
http://www.prikachi.com/images/351/3129351V.jpg


от къде си го купила, на мен ми харесва много

LovEsIckk
04-11-2011, 11:15
взех си летни/пролетни ботушки 8-)

FuckingFreak
04-11-2011, 12:08
йей мама ми донесе доооооста блузки, така че скоро няма да се налага да излизам да пазарувам..

http://i55.tinypic.com/orjq4o.jpg тази ми е една от любимите от новите ми
http://i51.tinypic.com/s5llsm.jpg
http://i55.tinypic.com/v8q92o.jpg това потниче ми е перфектно за плаж или за фитнес
http://i55.tinypic.com/rhkf2t.jpg уау, само ми липсва един клин дето е като кожен, хаха
http://i52.tinypic.com/kcntyv.jpg май ще е фаворит от новите за това лято, миналата година фаворитът ми беше пак в същия цвят
http://i53.tinypic.com/2vtus1z.jpg това е доста странно и май ще е само за спорт
http://i55.tinypic.com/28u1imd.jpg
http://i55.tinypic.com/xc5gmd.jpg
http://i53.tinypic.com/keaq6e.jpg изглежда размъкната, но точно много подхожда на къси гащи, като каубойска е, много добре стои
http://i54.tinypic.com/20qjk88.jpg тази е малко странна ;д
http://i53.tinypic.com/641954.jpg тази е много сладичка ;д
http://i55.tinypic.com/wi26te.jpg на живо е по-хубава :д
http://i52.tinypic.com/f27cch.jpg
http://i52.tinypic.com/2ywfgcj.jpg

Не знам дали е за тука, но ми донесе и два парфюма - marry me на Lanvin и rose the one на Dolce&gabanna.. Сега само ми трябват дънки и къси панталонки, харесват ми всичките и съм доста доволна
8-)

djipsito
04-11-2011, 12:28
Ааа не мога да не се похваля :grin: Купих си една къса поличка, много ме кефи, сега нямам снимки обаче.. Иии бански си купих, бразилска прашка, бял :oops:

Ще си купя едни обувки, сандали на ток. Нямам нужда от нищо по принцип ама обичам да троша пари... искам да си взема лак за нокти, някой готин цвят.

neeDaBosS
04-11-2011, 16:39
http://www.prikachi.com/images/362/3211362V.jpg обувките

http://www.prikachi.com/images/367/3211367V.jpg блузка
http://www.prikachi.com/images/374/3211374G.jpg

http://www.prikachi.com/images/377/3211377M.jpg потниче
http://www.prikachi.com/images/380/3211380Y.jpg

PhotographyGirl07
05-22-2011, 15:02
http://prikachi.com/images.php?images/913/3369913f.jpg тази блузка :)
Може някой път пак да пусна, ама сега нямам време за повече снимки

iPurple
05-22-2011, 18:24
http://www.prikachi.com/images/362/3211362V.jpg обувките



Много са яки, от къде са?

Mirage3
05-22-2011, 19:11
Аз наскоро си купих една блуза и обувчици тип пантофки. Но пантофите ми правят рани на крака, на кокалчето отзад. :(
Блузата - http://prikachi.com/images/807/3370807j.jpg
Обувките - http://prikachi.com/images/808/3370808g.jpg
По-късно мога да кача по-добри снимки...

Infinity
05-22-2011, 19:13
^ Повечето такива обувки убиват на кокалчетата отзад, така че просто си слагай лепенка. :) 8-)

Mirage3
05-22-2011, 19:26
^ Повечето такива обувки убиват на кокалчетата отзад, така че просто си слагай лепенка. :) 8-)
Е, аз не затова съм си купила такива, ама все пак... Хората как ги носят?! :D В смисъл уж са меки, не са твърди точно на кокалчето отзад, ама пак ми убиват... Дори в същия ден, когато си ги взех, видях едно момиче със същите в черно. :lol:

Djuff
05-22-2011, 20:18
http://prikachi.com/images.php?images/913/3369913f.jpg тази блузка :)
Може някой път пак да пусна, ама сега нямам време за повече снимки

от къде е ?

PhotographyGirl07
05-23-2011, 09:46
http://prikachi.com/images.php?images/913/3369913f.jpg тази блузка :)
Може някой път пак да пусна, ама сега нямам време за повече снимки

от къде е ?

от едно магазинче на Плиска :)

Infinity
05-25-2011, 08:59
Аз имах малко излишни пари и вчера бях на някакъв си мой измислен шопниг. Нито летен, нито пролетен.. просто си взех това, което ми грабна окото. 8-)
Обувки
http://www.prikachi.com/images/971/3379971l.jpg
Кецове
http://3.bp.blogspot.com/_oWRrf4K_I4Q/SmXv9RtaglI/AAAAAAAAAi4/0Vzwreus7ss/s320/5888-converse-double-tongue-purple-m.jpg
Часовник, в който буквално се влюбих
http://www.prikachi.com/images/88/3380088G.jpg
Взех си още едно късо якенце, невероятна чанта и дна блузка, но ме мързи да снимам. :lol:

Syringe
05-25-2011, 09:40
http://195.149.248.189:8080/2011-05-25/b47138317f5ba3ed3baf035e60e8646d_500x510.jpg

Още по-яко седи :-)

xSANYAx
05-25-2011, 09:43
Часовник, в който буквално се влюбих
http://www.prikachi.com/images/88/3380088G.jpg
Лелеее разкошен е откъде си го взе и колко пари? :oops:

Infinity
05-25-2011, 09:44
И този си ме устройва. :D
Принципно исках Ice Watch, но защото не мога да държа пари в себе си, следователно и не мога да спестявам особено просто си взех този, който много ми хареса, а и ми харесва как стои. :)

Едит: Часовникът е от tally weijl ии най-якото - струва 29,90 лв. :grin: 8-)

Syringe
05-25-2011, 09:52
Не ме разбра, не беше за теб. Просто по-добре седи, отколкото изглежда :)

pitfall
05-25-2011, 10:19
новият ми часовник, съжалявам за качеството
http://prikachi.com/images/480/3380480o.jpg

Wwwooow
05-27-2011, 13:56
някой нещо ново ??

Djenka
05-27-2011, 14:04
Мама и тати още откакто дойде тази година ми обещават че ще излезем, ама .. 8-) Сега като излезем, ще си накупувам бая нещица.. =)

Nich
05-27-2011, 19:19
ето ето :
http://prikachi.com/images.php?images/705/3391705j.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/715/3391715J.jpg - едно потниче без презрамки което много много харесвам и го нося без сутиен (адски ми е удобно)

http://prikachi.com/images.php?images/724/3391724w.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/726/3391726Y.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/730/3391730t.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/733/3391733n.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/736/3391736u.jpg много сладка ризка

http://prikachi.com/images.php?images/741/3391741O.jpg много тънко и удобно

http://prikachi.com/images.php?images/744/3391744s.jpg пола/рокля

http://prikachi.com/images.php?images/752/3391752J.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/765/3391765t.jpg страшно удобни

http://prikachi.com/images.php?images/783/3391783m.jpg

PhotographyGirl07
05-27-2011, 19:46
ето ето :
http://prikachi.com/images.php?images/705/3391705j.jpg


от къде е? :)

dream1707
05-27-2011, 19:59
Само аз съм прецакана, че наще почнаха да ремонтират апартамента и дават всичките си пари за тва.. а аз не трябва да харча ;х

Wwwooow
05-27-2011, 20:16
^^не,не не си само ти..Аз изхарчих всичките си пари за козметика,която някой от нещата не използвам,просто си ги купувах ей така колкото за шопинга... ](*,) и сегааа...чакам да събера повечко парички,че доста неща си харесах

Nich супер обувки си си взела,харесаха ми всичките :smt007

VampireLover3
05-28-2011, 07:35
Не сте само вие :D аз събирам пари за телефон и нищо не мога да си взема, а за първи път спестявам толкова много пари сама. :( :(

syllables
05-28-2011, 14:26
http://img222.imageshack.us/img222/9049/p5285719.jpg :smt007 :smt007 :smt007

http://img34.imageshack.us/img34/5483/p5285720.jpg

Wwwooow
05-28-2011, 21:12
уп


^^За какъв повод е ттази СТРАХОТНА рокля ?

:smt050

AdrenaliNa
05-28-2011, 21:17
^^не,не не си само ти..Аз изхарчих всичките си пари за козметика,която някой от нещата не използвам,просто си ги купувах ей така колкото за шопинга... ](*,) и сегааа...чакам да събера повечко парички,че доста неща си харесах

Nich супер обувки си си взела,харесаха ми всичките :smt007
По абсолютно същия начин съм и аз ...купувам козметика без да ми трябва и разни др. буклуци (40 лв. в Джъмбо отидоха преди 4 дни) и после що нямам пари за дрехи :(

Wwwooow
05-28-2011, 21:30
^^мхм някаква мания имаме да харчим пари за кеф... :? и послеее...

AdrenaliNa
05-28-2011, 21:34
не е лесно да си жена :(

syllables
05-29-2011, 05:51
уп


^^За какъв повод е ттази СТРАХОТНА рокля ?

:smt050

предполагам,че ставаше въпрос за мойта 8-)

Няма повод,бях с приятелка и имах повече пари 8-) 8-) Пък и имам подходящи обеци и обувки за роклята ии..нямаше как :lol:

- http://img839.imageshack.us/img839/8051/p5275718.jpg

katericArofl
05-29-2011, 07:19
http://imageshack.us/photo/my-images/155/dscf1341q.jpg/

pressiana
05-29-2011, 11:22
1 (http://paolobotticelli.info/product/3047/3m-11181-blue.html)
2 - сивите (http://paolobotticelli.info/product/2879/4d-11092.html)
3 - пак сиви, но ще ги нося по-рядко, предполагам (http://paolobotticelli.info/product/2869/4l-11224.html)

И една кафява чанта от New Yorker, която не намерих в сайта им.
Другите, които въобще нямам намерение да си играя да ги търся - къса бяла рокля на цветенца, ефирна жилетчица на бели и тюркоазени райета, бяла тениска /супер сладка/... Иии това е, мисля.
Сега искам да си взема къси панталонки, но не дънкови, защото дънкови имам достатъчно чифтове. И може би разни аксесоари - още една чанта, часовник, гривни, ОБИЦИ ! :smt049

Fiction7577
05-29-2011, 14:14
http://www.prikachi.com/images/367/3211367V.jpg блузка
http://www.prikachi.com/images/374/3211374G.jpg

http://www.prikachi.com/images/377/3211377M.jpg потниче
http://www.prikachi.com/images/380/3211380Y.jpg

Откъде е? :)

neeDaBosS
05-29-2011, 14:53
Кое от двете? :)

cherrygloss
05-29-2011, 14:58
Една част са от Варна.

http://imageshack.us/photo/my-images/121/dsc02297es.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/51/dsc02298o.jpg/
Тениска и жилетка(стои по-добре облечена)- New Yorker


http://imageshack.us/photo/my-images/62/dsc02300c.jpg/
Тениска и потник - Mango


http://imageshack.us/photo/my-images/194/dsc02301pz.jpg/
Къси панталонки - Lc WAIKIKI

http://imageshack.us/photo/my-images/98/dsc02303i.jpg/
Шалчета


Взех си и други неща, но по-късно снимки. Сега си търся сандали и някаква лятна рокля :)

iPurple
05-29-2011, 15:50
http://www.prikachi.com/images/362/3211362V.jpg обувките



Много са яки, от къде са?

neeDaBosS
05-29-2011, 16:30
Не съм видяла,че сте питали..Подарък са ми,но съм 100% сиг че са от В.Търново. :)

Nich
05-29-2011, 18:54
ето ето :
http://prikachi.com/images.php?images/705/3391705j.jpg


от къде е? :)

ъм, едно магазинче във Враца, на което никога не съм поглеждала името :Д

Wwwooow мерси :grin:

DesireToFire
05-29-2011, 20:24
http://www.prikachi.com/images/367/3211367V.jpg блузка
http://www.prikachi.com/images/374/3211374G.jpg

http://www.prikachi.com/images/377/3211377M.jpg потниче
http://www.prikachi.com/images/380/3211380Y.jpg

Откъде е? :)
Аз искам да питам за блузата.

neeDaBosS
05-29-2011, 20:34
От магазин на Zornica Collection :)

Wwwooow
06-04-2011, 12:42
http://imageshack.us/photo/my-images/98/dsc02303i.jpg/
Шалчета

)

:-)

adriana121
06-04-2011, 12:50
http://imageshack.us/photo/my-images/35/15912009061440.jpg/ 8-)

Wwwooow
07-07-2011, 12:42
защоо замря темата?? аз по-късно ще кача снимкии ;)

sLaDkagRe6ka
07-07-2011, 14:52
http://195.149.248.189:8080/2011-05-25/b47138317f5ba3ed3baf035e60e8646d_500x510.jpg

Още по-яко седи :-)


:shock: :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 Уникален е бързо казвай от къде си го взе и за колко парички 8-) :oops:

mechepd
07-07-2011, 15:27
[quote="cherrygloss"]http://imageshack.us/photo/my-images/194/dsc02301pz.jpg/
Къси панталонки - Lc WAIKIKI[quote]

Lc WAIKIKI в този магазин има много хубави работи.. обожавам го!! :-) :-)
от там си купих жилетка :P :P
http://www.prikachi.com/images/30/3542030W.jpg
по-късно ще кача и други

deHiTo0
07-07-2011, 18:41
Наскоро си купих сандали и рокля. :grin: :)

mechepd
07-07-2011, 19:58
цайски
http://www.prikachi.com/images/156/3543156b.jpg
блузката и обувките
http://www.prikachi.com/images/170/3543170c.jpg

Supernaturalfan
07-08-2011, 19:01
Една жълта тениска с извънземно на която пише I EAT BRAINS

syllables
07-09-2011, 11:03
Рокля:
http://www.prikachi.com/images/589/3548589r.jpg

http://www.prikachi.com/images/588/3548588Y.jpg

Бански:
http://www.prikachi.com/images/593/3548593U.jpg

Josefinne
07-12-2011, 17:36
^ як бански!
Аз се изкуших да си купя нови обувки...В магазините за обувки не трябва да слагат огледалаааа!
Ето все пак показно, кажете, че са си стрували 8те лева :-D
http://i922.photobucket.com/albums/ad66/Lex_Constantinne/DSCF1073.jpg

Mirage3
07-12-2011, 19:39
Ето все пак показно, кажете, че са си стрували 8те лева :-D
http://i922.photobucket.com/albums/ad66/Lex_Constantinne/DSCF1073.jpg
Много готино ти стоят. :)

mArMaLaDkA
07-12-2011, 19:57
^ як бански!

То да беше само банският... :shock: Имаш страхотно тяло, евала за усилията.

iiordanova
07-13-2011, 06:16
Рокля:
http://www.prikachi.com/images/589/3548589r.jpg

http://www.prikachi.com/images/588/3548588Y.jpg

Бански:
http://www.prikachi.com/images/593/3548593U.jpg

И банския,и роклята,и тялото са ти супер. ;)
Josefinne - сериозно ли са 8 лева? Хубаво ти стоят и изглеждат по-скъпи.

syllables
07-13-2011, 06:27
Много Ви благодаря,момичета :-)
Josefinne обувките наистина ти стоят добре! :)

Роклята и обувките..
http://www.prikachi.com/images/891/3562891C.jpg
http://www.prikachi.com/images/892/3562892j.jpg

Josefinne
07-13-2011, 13:30
Josefinne - сериозно ли са 8 лева? Хубаво ти стоят и изглеждат по-скъпи. [/i]

Ахъ, 8. Дано успея да ги нося иначе ги пускам на търг тука :D Благодаря, момичета! :0)

MissInd3p3nd3nt
07-13-2011, 13:50
syllables,страхотен бански :)

sweet_bunny
07-15-2011, 14:56
Една нова рокличка,която много си харесвам:

http://prikachi.com/images/562/3573562R.jpg

pressiana
07-17-2011, 14:40
бежовите (http://paolobotticelli.info/product/2998/4b-11198.html)
едни къси панталонки Stradivarius
бежова рокля Tally Weijl
слънчеви очила Tally Weijl

<3

deHiTo0
07-17-2011, 15:15
Обувки Puma - 100 лв
Суитшърт Puma - 8лв
нещо като туника - 4лв

blueberryyy
07-17-2011, 18:10
Къси панталонки и блуза от Gropp Town;
блуза от Mango;
чанта от House;
сутиен от Za-Za.


Рокля:
http://www.prikachi.com/images/589/3548589r.jpg

http://www.prikachi.com/images/588/3548588Y.jpg

Бански:
http://www.prikachi.com/images/593/3548593U.jpg

Лелее, много як бански и много яко тяло, евала :grin:
Какво тренираш и откъде е банският :-D

LeDa
07-17-2011, 18:14
Обувки Puma - 100 лв
Суитшърт Puma - 8лв
нещо като туника - 4лв
:shock: От къде :shock:

RainbowGirl
07-17-2011, 18:51
Обувки Puma - 100 лв
Суитшърт Puma - 8лв
нещо като туника - 4лв
:shock: От къде :shock:И аз това се чудя.. :shock: 8-)

syllables
07-17-2011, 19:38
MissInd3p3nd3nt,blueberryyy
Благодаря Ви :-)
Банският е от Aloha Mare by Prestige.Нищо не тренирам,просто винаги съм била слаба (e,не точно слаба.. :D)

http://www.prikachi.com/images/239/3359239J.jpg

deHiTo0
07-18-2011, 07:51
Обувки Puma - 100 лв
Суитшърт Puma - 8лв
нещо като туника - 4лв
:shock: От къде :shock:И аз това се чудя.. :shock: 8-)
От Zig Zag. Магазин за дрехи втора употреба. Ще сложа снимка да ми кажете дали си струва.

deHiTo0
07-18-2011, 08:01
http://i55.tinypic.com/28r147k.jpg

http://i52.tinypic.com/25smxbr.jpg

Малко ми е голям и развлечен, ама така е по-добре. :)

Infinity
07-18-2011, 09:32
^ Ммм, нищо лично, но изобщо не ми харесва. :)
Аз в четвъртък си получих ето тази блуза :
http://shopzone.bg/womens/blouse/short_sleeve/4134/ZBRWoman-%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%B8%D 1%87%D0%B5%D0%BD-%D1%80%D1%8A%D0%BA%D0%B0%D0%B2?mid=187
Е, няма толкова слударска и лека блузка ! 8-)
Поне 3 пъти по-хубава е от това, което се вижда на снимката.
Много добре седи и е много подходяща за вечерно време, защото е лекичка и тънка. :)

scandalousLady
07-18-2011, 09:35
Infinity модела е много хубав,но цеветът не ми харесва [ мое мнение ].

Infinity
07-18-2011, 09:37
Цветовете се преливат уникално, и всъщност самия ефект на блузата не може да се открои на снимката.
Доста по-наситени са самите цветове, а розовото е едно такова ... бонбонесто, точно каквото го обичам. 8-) :oops:

deHiTo0
07-18-2011, 13:09
[quote="Infinity"]^ Ммм, нищо лично, но изобщо не ми харесва. :)


Ммм, то не е важно на теб да ти харесва, а на мен. :) Не се заяждам, радвам се, че си изрази мнението. :) :-P

Infinity
07-18-2011, 13:52
deHiTo0 може би аз съм се объркала, но каза, че ще сложиш снимка, за да ти кажем дали си струва ?! 8-)

iiordanova
07-18-2011, 14:27
Infinity - сайта е супер. 8-) Не го бях намирала до сега. Харесах си няколко неща и май ще си ги поръчам.

Infinity
07-18-2011, 21:18
Аз съм си поръчвала три пъти от този сайт и нямам оплаквания. :)

LoveChocolate
07-18-2011, 21:42
Ами доста неща си купих

1.Потници
2.Тениски
3.Къси гащи
4.Обувки
5.Рокли
6.Аксесоари
7.Клин


утре ще кача снимки :)

LoveChocolate
07-19-2011, 08:11
Не са всичките , другата половина са в пералнята и някои не мога да ги намеря :D

потници>>
http://prikachi.com/images/809/3586809X.jpg
http://prikachi.com/images/810/3586810G.jpg
http://prikachi.com/images/105/3569105H.jpg

тениски>>
http://prikachi.com/images/814/3586814Y.jpg
http://prikachi.com/images/815/3586815z.jpg
http://prikachi.com/images/816/3586816C.jpg
http://prikachi.com/images/817/3586817e.jpg

къси гащи >>
http://prikachi.com/images/818/3586818W.jpg
http://prikachi.com/images/819/3586819s.jpg
http://prikachi.com/images/820/3586820e.jpg
http://prikachi.com/images/821/3586821y.jpg

обувки>>
http://prikachi.com/images/825/3586825h.jpg
http://prikachi.com/images/826/3586826m.jpg
http://prikachi.com/images/827/3586827Q.jpg


рокли>>
http://prikachi.com/images/596/3568596p.jpg
http://prikachi.com/images/595/3568595u.jpg

аксесоари>>
http://prikachi.com/images/867/3586867Y.jpg
http://prikachi.com/images/877/3586877r.jpg
http://prikachi.com/images/878/3586878V.jpg
http://prikachi.com/images/879/3586879G.jpg
http://prikachi.com/images/880/3586880d.jpg
http://prikachi.com/images/890/3586890f.jpg
http://prikachi.com/images/891/3586891l.jpg
http://prikachi.com/images/894/3586894d.jpg
http://prikachi.com/images/895/3586895C.jpg
http://prikachi.com/images/896/3586896x.jpg
http://prikachi.com/images/901/3586901n.jpg
http://prikachi.com/images/902/3586902G.jpg
http://prikachi.com/images/904/3586904J.jpg
http://prikachi.com/images/905/3586905r.jpg
http://prikachi.com/images/906/3586906c.jpg
http://prikachi.com/images/908/3586908N.jpg

клинове>>
http://prikachi.com/images/909/3586909a.jpg
http://prikachi.com/images/910/3586910q.jpg




Останалата част ще снимам когато ги намеря и когато другите излязат от пералнята :D

JustForFun
07-19-2011, 17:45
Леле хораа.. Много неща сте си купили бе. И това го правите всяко лято.. 0.О Не ви ли се трупат дрехи, или тези си ги купувате само за лятото, и след това ги хвърляте???
Аз съм си купила досега само 2 тениски от бершка и ню йоркър и едни дънки от бершка, както и една рокля от теранова :-D
Аз от миналата година и по-миналата си имам хипер сладурските дрехи, така че мисля да си ги износя :D

jakkiee
07-19-2011, 17:56
Рокли.. :D, Потници,Къси Панталони и най-различни аксесоари за коса или дрехи...

LoveChocolate
07-20-2011, 09:11
Леле хораа.. Много неща сте си купили бе. И това го правите всяко лято.. 0.О Не ви ли се трупат дрехи, или тези си ги купувате само за лятото, и след това ги хвърляте???
Аз съм си купила досега само 2 тениски от бершка и ню йоркър и едни дънки от бершка, както и една рокля от теранова :-D
Аз от миналата година и по-миналата си имам хипер сладурските дрехи, така че мисля да си ги износя :D

Има и такова нещо при мен . останали са ми дрехи от миналото лято естествено , не са ми омалели , но все пак трябва и нещо ново :D

iiordanova
07-20-2011, 09:36
http://www.deichmann.bg/site/bg/catalog.php?brand=18&category=0129157100000589&product=1036291
Някой има ли ги ? Искам да знам колко см са. 8-)

LoveChocolate
07-20-2011, 19:40
и моите са толкова високи и са 9 санта :D

Bebolinkaf
07-26-2011, 22:08
Купих си един бански на D&G и един страхотен гащиризон. :-)

Infinity
07-26-2011, 22:16
http://www.deichmann.bg/site/bg/catalog.php?brand=2&category=0129157100000589&product=1046319
Пресни са, обаче засега са ми доста удобни, а и много сладурско стоят. 8)

LoveChocolate
07-26-2011, 22:51
вчера си купих тази рокля
http://prikachi.com/images/684/3617684H.jpg

SladkaZagadka
07-26-2011, 23:05
Много Ви благодаря,момичета :-)
Josefinne обувките наистина ти стоят добре! :)

Роклята и обувките..
http://www.prikachi.com/images/891/3562891C.jpg
http://www.prikachi.com/images/892/3562892j.jpg

аа роклятааа :smt007 от къде е?

LoveChocolate
07-26-2011, 23:09
Много Ви благодаря,момичета :-)
Josefinne обувките наистина ти стоят добре! :)

Роклята и обувките..
http://www.prikachi.com/images/891/3562891C.jpg
http://www.prikachi.com/images/892/3562892j.jpg

аа роклятааа :smt007 от къде е?

оооооооооооооооо търсех си точно такавааааааааааа :shock: от къде си я взе и за колко пари 8)

syllables
07-27-2011, 08:15
LoveChocolate да,аз писах и в другата тема :D
Не знам как се казваше магазина,но роклята е codentry-40 лв. беше :)

Runaway11
07-28-2011, 12:32
1. http://prikachi.com/images/16/3621016S.jpg

Изглежда странно, но седи така...

http://media11.onsugar.com/files/2011/05/21/2/346/3463885/f07485041f84bd02_1.preview.jpg

2. http://prikachi.com/images/38/3621038y.jpg
3. http://prikachi.com/images/49/3621049v.jpg
4. http://prikachi.com/images/50/3621050O.jpg
5. http://prikachi.com/images/51/3621051t.jpg
6. http://prikachi.com/images/52/3621052z.jpg

Имам още новички рокли...ноо ме мързеше да ги снимам хДДДДД

syllables
07-28-2011, 12:58
http://prikachi.com/images/149/3621149j.jpg

mimikimi
07-28-2011, 16:40
4. http://prikachi.com/images/50/3621050O.jpg




От къде е и каква цената?Обожавам флорални мотиви.

Djuff
07-28-2011, 19:01
4. http://prikachi.com/images/50/3621050O.jpg




От къде е и каква цената?Обожавам флорални мотиви.

и аз искам да питам същото :D

Runaway11
08-02-2011, 11:20
Ами не е от България..към 3 евро беше доколкото помня 8-) 8-)

koshtramba
03-03-2012, 14:41
http://195.149.248.189:8080/2012-03-03/170b07f943e7fbb87776f674b4b626a2_900x900.jpg

http://195.149.248.189:8080/2012-03-03/01a55dfe48cbb104b5c65a03a64b7cb5_900x900.jpg

Чакам ги да стигнат.

http://195.149.248.189:8080/2012-03-03/8f7adb5160a1c4b9af71391183f4133d_920x0.jpg
И тази рокля, тя е още от Януари и още не съм я сефтосала.

Wwwooow
03-03-2012, 15:14
^^ Многоо ми харесаха потника и бюстието ... Хайде да си направим нова тема 2012 ..

koshtramba
03-03-2012, 15:18
Няма смисъл. Нека само на тази й се смени името.

cookie.monster
03-03-2012, 16:59
Купих си едно ново потниче.. http://prikachi.com/images.php?images/562/4436562K.jpg :)

sun251
03-04-2012, 14:05
1. http://prikachi.com/images/16/3621016S.jpg

Изглежда странно, но седи така...

http://media11.onsugar.com/files/2011/05/21/2/346/3463885/f07485041f84bd02_1.preview.jpg

о,о моляте сподели от къде е ?^^

koshtramba
03-04-2012, 14:31
Не съм Runaway11, но явно е пазарувала онлайн или от чужбина от H&M, на 10ти март ще откриват техен магазин в София, така че ако си оттук се възползвай, може да има нещо подобно.

sun251
03-04-2012, 15:19
^^ Чак сега и аз забелязах надписа на картинката.Ух,за жалост съм от Варна,но ако ми се отвори възможност непременно ще отида да видя магазина.Мерси за инфото.

slun4o2
03-05-2012, 14:21
Ходих по магазините, но нямаше нещо дето да ми хване окото само ето тези пантофки си взех просто се влюбих още щом ги видях http://prikachi.com/images/972/4483972X.jpg - някак са по-различни+ още едно шалче и една блузка :)

Infinity
03-05-2012, 18:48
Утре ще се разходя по моловете, но си имам все пак нещо новичко :Д
http://shopzone.bg/womens/blouse/long_sleeve/17849/Moni-Petrov-%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%B1%D0%BB%D1%83%D0%B7%D0%B0-%D1%82%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0?mid=191
на живо е по-хубава и нищо, че е тигрова не изглежда .. мм селско ?! :Д
И тази елементарна , но много сладка рокличка
http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/21/78/96/30/2178963006_1

PullMeCloser
03-06-2012, 03:39
Аз си чакам да ми пристигнат едни флорални сандали на 11-см платформа <3
Купих си супер яка блузка от Манго, една риза, съвсем тънка с 3/4 ръкав, коралова и друго за пролетта/лятото май не съм.
Червените пантофки, които си бях харесала бяха вършили, имаше само голям номер и сега май ще си поръчвам онлайн и пантофки :Д

sun251
03-06-2012, 15:13
Аз си чакам да ми пристигнат едни флорални сандали на 11-см платформа <3
Купих си супер яка блузка от Манго, една риза, съвсем тънка с 3/4 ръкав, коралова и друго за пролетта/лятото май не съм.
Червените пантофки, които си бях харесала бяха вършили, имаше само голям номер и сега май ще си поръчвам онлайн и пантофки :Д

Моля те ако намериш снимка на сандалите да постнеш,защото и аз много си търся такива! ^^

PullMeCloser
03-06-2012, 16:03
http://media.laredoute.fr/Product/EUHDPICTURES/3/5/2/324264352-2ad80c19-a379-4fb8-8a86-18d1beed41bb_1200.jpg?s=641

Само се надявам да не са ми големи и този път :Д

Кощрамба, бюстието <3 Искам и аз такова :(
Търся си флорално с цип отпред сега, ако някой е виждал- да казва.

sun251
03-06-2012, 17:15
http://media.laredoute.fr/Product/EUHDPICTURES/3/5/2/324264352-2ad80c19-a379-4fb8-8a86-18d1beed41bb_1200.jpg?s=641

Само се надявам да не са ми големи и този път :Д

Кощрамба, бюстието <3 Искам и аз такова :(

Търся си флорално с цип отпред сега, ако някой е виждал- да казва.

Божее уникални са <33 Знам,че ставам малко нахална,но можеш ли и да споделиш от къде си ги поръча и каква е цената?

Иначе аз флорално бюстие бях срещала в Ню Йоркър,но беше отдавна и едва ли вече е останало.

PullMeCloser
03-06-2012, 19:10
www.laredoute.fr , малко над 30евро ги взех, 34, нещо такова..

Едит: ако ще си пускаш, тези ми се струват уголемени. 38 си пуснах без да искам, очаквах да са ми леко големи, обаче те направо си хлопаха на краката ми и ходех като идиот. Пуснах си 37-ми след това, надявам се да не са ми големи, този номер си нося и почти нямам обувки 36. :Д

sun251
03-08-2012, 11:32
www.laredoute.fr , малко над 30евро ги взех, 34, нещо такова..

Едит: ако ще си пускаш, тези ми се струват уголемени. 38 си пуснах без да искам, очаквах да са ми леко големи, обаче те направо си хлопаха на краката ми и ходех като идиот. Пуснах си 37-ми след това, надявам се да не са ми големи, този номер си нося и почти нямам обувки 36. :Д

Мерси за инфото! :*

koshtramba
03-21-2012, 14:44
Три нови туники, които са ми подарък :

http://195.149.248.189:8080/2012-03-21/17c92a55350e3676ed2351520a9abb5a_480x640.jpg

http://195.149.248.189:8080/2012-03-21/03a798451dbde05a24ed76ccc2434a11_480x640.jpg

http://195.149.248.189:8080/2012-03-21/1a7ad25efe2e3ca90f9080031c56b2bc_480x640.jpg

Не са ми много-много по вкуса, ама не са лоши, ще ги съчетая някак. :)