PDA

View Full Version : най-добрата ми приятелка е на амфетамини



gkgj
01-13-2011, 15:14
най-добрата ми приятелка .. почна да пуши трева на 11 години заради братовчед и ... търпях го много пъти говорих с нея за това и че не е готина като пуши обаче минаха 5 години от тогава .. тя е пробвала почти всичко не прилича на човек и всеки ден тупа по 4 -5 пъти вече не мога да я спра ... та проблема е там майками и е генеколог .. и на М. яйцниците и са доста увредени и не е добре един приятел ми каза че не е хубаво да тупаш докато си в цикал защото джама ти скапва яйчниците .. та проблема е там че на нея и закаснява .. а не мога да кажа на майками че тя се друса и заради това яйчниците са и толкова увредени ... или нещо такова .. наистина ли джама вреди на яйчниците докато си в цикал ?

blaaablaaablaaa
01-13-2011, 18:57
Отговор на въпроса ти не мога да дам, но ти препоръчвам, ако ти е приятелка, направи всичко, за да я откъснеш от този начин на живот.

3oPuTy
01-14-2011, 00:25
А що просто не попиташ майка си по какъв начин влияят наркотиците на човешкия организъм и по-специално на половата система?!Ако случайно те пита,защо се интересуваш й кажи,че ще правиш табло (например) за вредата от наркотиците ...
Що се отнася до твоята приятелка - твърде късно си се сетил да й помагаш :? И все пак мисля,че е време да се стегнеш и да й влееш малко акъл в главата.

life92
01-14-2011, 00:53
Интересен въпрос и аз се питам същото. На мен един приятел пък ми каза че от ани-тата се усилва течението по време на цикъл и се оказа вярно. А това за увреждането не съм много сигурна. Макар че вероятността да е вярно е голяма, защото това е химия все пак пържи ти мозъка ебава ти сърцето отлага се по костите. Факт! И аз съм взимала, но само по поводи абсурдно е всеки ден! Наистина твоята приятелка има нужда от помощ.. :(

zlatnotopatee
01-26-2011, 20:33
Бахти ужаса на по 11 години вече се и друсат ;хх .. решение на проблема: кажи на майка си и на нейната майка забии й и два шамара накара я да се осъзнае е ии след тва говори с нейните родители ии с твойта майка ;))

radeberger
01-26-2011, 22:53
Ами нали знаеш "кой каквото си направи, никой друг не може да му го направи". Кажи на родителите ѝ. Все пак мисля, че шансът да се откаже е доста малък. Гледай и ти да не започнеш покрай нея. :)

VaMpiRKaTaaa
01-27-2011, 06:44
Мисля,че,ако не кажеш на майка и,то ти не си и истинска приятелка...
Кажи на майка и,спаси я ...тя е само на 15, забога.

djigitoriq
01-27-2011, 07:10
Мисля,че,ако не кажеш на майка и,то ти не си и истинска приятелка...
Кажи на майка и,спаси я ...тя е само на 16, забога.
+1

Tiin
01-27-2011, 20:14
Мисля,че,ако не кажеш на майка и,то ти не си и истинска приятелка...
Кажи на майка и,спаси я ...тя е само на 15, забога.
+1

gkgj
01-28-2011, 20:07
Мисля,че,ако не кажеш на майка и,то ти не си и истинска приятелка...
Кажи на майка и,спаси я ...тя е само на 15, забога.
+1
maikai znae i ne moje da i pomogne dignala e race ot neq kfo da q prava az q zakluchvam u tqh zela sum i telefona parite nasila q karam da uchi iskluchih i interneta postoqno sum do neq be hora ne znam kfo drugo da naprava a ne moga cql jivot da trepera za neq az se otkazah ot tva da vursha gluposti opitvah se kfo li ne .. shtqha da q prashtat v klinika .. ama tq sprq da se drusa zamalko dokato i praveha testove sprqha da i pravat testove i pak a sega da q kontroliram e pochti nevuzmojno shoto veche sme v razlichni uchilishta i e trudno.. vurposa mi beshe prosto vredi li ti na qichnicite ili ne ..

VaMpiRKaTaaa
01-28-2011, 20:14
:( Вреди.....
Се едно алкохола за черните дробове и цигарите за белите.

pokerdjiq
01-29-2011, 19:44
не знам дали може да и се помогне изопщо 4 години да взима нанркотици тва просто е... се едно да стоиш в киселина не сам взимал и няма да взимам обе6тавам си но според мен не може да и се помогне вече ако може да й се направят тестове за наркотици без да разбира и я вкарат в клиника може и да се спаси момичето но треа и тя да иска не можи да стани без тя да го поиска мойе да я вкарат в клиника ако ще с вериги да я заваржат ама няма да стане ако тя не го пожелае нежазможно е щото като я искарат от клиниката пак може да започне да се друса :( :( :( :( :( :( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

elenka3
01-29-2011, 23:41
колкото и да ти е жално за нея не можеш да я спреш ..
ако искаш да и помогнеш кажи на родителите и ... те ще се погрижатт

puppynka
02-01-2011, 10:12
Евала, че се интересуваш. И как така майка й знае, а е вдигнала ръце? Ами трябва да се намери начин да влезе това момиче в клиника, говори с родителите й отново, дори и тя да ти се сърди и т.н. го правиш заради нея. Трябва да се вземат мерки. Мисля, че ти не можеш да направиш много, пак се повтарям, но контрола е в ръцете на техните.