PDA

View Full Version : Страшни истории и градски легенди



Bonbonchencetyy
01-13-2011, 16:28
Хайдее,разказвайте!Много ги обичам тези работи.А и между другото как се вика Дама Пика или Кървавата Мери?

w0sh
01-13-2011, 16:59
Една много страшна градска легенда:

В далчения град Ямбол, в блок 20, живяло едно невинно момче, което страдало от жестока шизофрения. Един ден то преживяло травматизиращ Gang Rape, след който духът му обикаля из форумите и стресира хората.

Bonbonchencetyy
01-13-2011, 17:07
Една много страшна градска легенда:

В далчения град Ямбол, в блок 20, живяло едно невинно момче, което страдало от жестока шизофрения. Един ден то преживяло травматизиращ Gang Rape, след който духът му обикаля из форумите и стресира хората.
:D :lol:

Greennight
01-13-2011, 17:14
Аз съм виждал дух,но никой няма да ми повярва,ако искаш да ти разкажа по-подробно историята кажи ще ти пиша на лично 8-) Та на село селската легенда е,че до 40 дни след като даден човек умре духът му остава на земята и има много истории на хора,които са виждали или чували дух,аз съм 1 от тях 8-)

CanisDirus
01-13-2011, 17:28
Една много страшна градска легенда:

В далчения град Ямбол, в блок 20, живяло едно невинно момче, което страдало от жестока шизофрения. Един ден то преживяло травматизиращ Gang Rape, след който духът му обикаля из форумите и стресира хората.

Не е легенда!

А такива легени съществуват няколко в БГ интернета - Апостол Апостолов, Галин Калчев, Добри Божилов...

DaemonBoy
01-13-2011, 17:30
Ами съседката над нашият апартамент след като почина на няколко пъти чувахме сякаш нещо трака на горният етаж 8-)

baceto
01-13-2011, 17:32
ако си в панелен блок, има вероятност да е от другия вход на последния етаж...

DaemonBoy
01-13-2011, 17:49
Не съм в панелка

NamelessRomantic
01-13-2011, 19:37
creepypasta.com

Enjoy.

WinstonSmith
01-13-2011, 19:40
Една много страшна градска легенда:

В далчения град Ямбол, в блок 20, живяло едно невинно момче, което страдало от жестока шизофрения. Един ден то преживяло травматизиращ Gang Rape, след който духът му обикаля из форумите и стресира хората.

Пффффффф, настръхнах. Отивам да запаля свещ и да се помоля в църквата в Банишора.

DaemonBoy
01-13-2011, 19:44
Една много страшна градска легенда:

В далчения град Ямбол, в блок 20, живяло едно невинно момче, което страдало от жестока шизофрения. Един ден то преживяло травматизиращ Gang Rape, след който духът му обикаля из форумите и стресира хората.

Пффффффф, настръхнах. Отивам да запаля свещ и да се помоля в църквата в Банишора.

Само внимавай да не те чака някое бяло БМВ :o

blo0dangel
01-14-2011, 13:17
Хайдее,разказвайте!Много ги обичам тези работи.А и между другото как се вика Дама Пика или Кървавата Мери?

:-D Първо да кажа, че не вярвам в такива неща, но пък като по-малка ми беше инетерсно. Мога да ти разкажа това което аз знам за Кървавата Мери, но до колко е достоверно едва ли някой би могъл да ти каже. Понеже нейната история е разпространена почти по целия свят, като всяка националност си я приспособява към своите вярвания и обичаи..
Това което знам аз е, че Мери е била болна и е обявена за мъртва от лекаря които я е лекувал, който всъщност е бил баща и. Когато са я погребвали по стар обичай на китката и са завързали връв на която другия край е завързан за камбанка(правели са го ако някой е погребан жив да го чуят и съответно да го изровят). Понеже баща и се е притеснявал от това че Мери е била болна от няква заразна болест не е позволил на майка и да остане на гроба и след погребението. На сутринта след това като отишли на гроба и, пръчката на която била камбанката била изтръгната от земята. Бащата изровил ковчега, когато го отворил тя вече била мъртва. По лицето на Мери се четял страх, ръцете и капака на ковчега били целите в кръв, ноктите и били забити в капака. Ако застанеш пред огледало и кажеш 3 пъти Кървавата Мери докато се въртиш около себе си, тя изкача от огледалото и те плаши до смърт... И умираш упалашена до смърт както и тя. :-D :-D

LadyDi
01-14-2011, 13:23
Аз съм виждал дух,но никой няма да ми повярва,ако искаш да ти разкажа по-подробно историята кажи ще ти пиша на лично 8-) Та на село селската легенда е,че до 40 дни след като даден човек умре духът му остава на земята и има много истории на хора,които са виждали или чували дух,аз съм 1 от тях 8-)
Това не е селска легенда...
Що мислиш се прави помен за 40 дни, а не за 1 месец?

anonymous768631
01-14-2011, 14:24
На село се разправяше за смок, който "витае" из гробищата. Бил дълъг над 2 метра. Над 60 години бил. Една баба, когато била на гробищата и го видяла. Ударила го с мотиката в главата, но се изкривила мотиката.
Заради тази легенда сме се разкарвали 2 лета по нощите с брадви, за да търсим леговището на смока. И кой да ти обясни, че смоците върлуват денем!

Bonbonchencetyy
01-14-2011, 15:54
Чудя се на акъла си :? ,та значи някой от вас има ли чувството,например ако ходите до тоалетна като си вървите по коридора(а,и между другото с/у банята има закачалка с огледало) има нещо или някой зад вас?Аз вместо да си вървя спокойно си плюя на петите или в кенефа или в хола... :lol: :lol: 8-) 8-)

А,за Дама Пика,с 2 фр. я викахме и начи това беше на у-ще и значи първо една фр. падна като скачаше от предпоследното стъпало,а пък после г-жата по АЕ трябваше да отиде спешно до вкъщи(забравила тестовете ни) :D :D

CanisDirus
01-14-2011, 15:57
А,за Дама Пика,с 2 фр. я викахме и начи това беше на у-ще и значи първо една фр. падна като скачаше от предпоследното стъпало,а пък после г-жата по АЕ трябваше да отиде спешно до вкъщи(забравила тестовете ни) :D :D

:shock: :shock:

Тая Дама Пика много страшна!

Bonbonchencetyy
01-14-2011, 16:00
А,за Дама Пика,с 2 фр. я викахме и начи това беше на у-ще и значи първо една фр. падна като скачаше от предпоследното стъпало,а пък после г-жата по АЕ трябваше да отиде спешно до вкъщи(забравила тестовете ни) :D :D

:shock: :shock:

Тая Дама Пика много страшна!

Е,за контролните беше даже мн.добре,че да си прочета един урок! :lol: :lol: :lol:

anonymous768631
01-14-2011, 17:10
Бебетаааа!

blo0dangel
01-14-2011, 17:39
Чудя се на акъла си :? ,та значи някой от вас има ли чувството,например ако ходите до тоалетна като си вървите по коридора(а,и между другото с/у банята има закачалка с огледало) има нещо или някой зад вас?Аз вместо да си вървя спокойно си плюя на петите или в кенефа или в хола... :lol: :lol: 8-) 8-)




:D :D А аз избягвах доста време огледалото в банята след като гледах един филм, нямах проблем с нито едно друго огледало освен с това в балята на фр ми.. :( :(

sapphire5
01-14-2011, 18:07
а и аз като вас ме беше страх до скоро кото хода да няма нещо-някои зад мене :lol: ммм.. също и от огледалото като се гледам се чувствам..... странно :lol: :D

DaemonBoy
01-14-2011, 19:03
A бе ходете 4 часа сутринта по тъмни улички и после ми говорете за огледала 8)

WinstonSmith
01-14-2011, 19:13
Я се стягайте...

HoldFast
01-14-2011, 19:29
http://questionabletopic.files.wordpress.com/2008/04/suicide.jpg

pOtReBiTeLkAtA
08-01-2011, 12:29
В ,,Шепот от отвъдното,, имаше една серия за кървавата Мери и аз квато съм тъпа уфсъъ :-D се стреснах доста ,ама чак толкова тъпа че да я ,,призова,, не съм била . М-у другото за тая дама пика нищо не бях чувала ,чак неска се поразрових
А майка ми веднъж ми каза че виждала призрака на облечена в бяло жена и колкото и да е странно аз й вярвам защото в семейството ми ще е като аномалия ако не се случи нещо обвързано с духове :oops: 8-)

pressiana
08-01-2011, 12:59
Една много страшна градска легенда:

В далчения град Ямбол, в блок 20, живяло едно невинно момче, което страдало от жестока шизофрения. Един ден то преживяло травматизиращ Gang Rape, след който духът му обикаля из форумите и стресира хората.

Аз съм от Ямбол и никога не съм я чувала тази "страшна" легенда. :?

PinkFloydSound
08-01-2011, 15:28
Една много страшна градска легенда:

В далчения град Ямбол, в блок 20, живяло едно невинно момче, което страдало от жестока шизофрения. Един ден то преживяло травматизиращ Gang Rape, след който духът му обикаля из форумите и стресира хората.

Аз съм от Ямбол и никога не съм я чувала тази "страшна" легенда. :?
Epic fail is epic.

DieselBlood
08-01-2011, 16:26
Една легенда от Бургас.Разказват,че някъде,далееееч след Бургас съществува мистичен комплекс на име Меден Рудник.Там всички хора били от 123456789 левел нагоре,дори и пенсионерите.Казват,че когато мрака падне над Бургас,те слизат с каляските си(БМВ 98ма)в града и сеят разруха като изнасилват пияните 12-годишни момиченца в дискотека Флирт.Не знам дали е вярно.Много ме е страх да се занимавам с хора на толкова голям левел.

xoxi
08-01-2011, 21:05
Greennight, сподели с всички де! :x 8-)

marinka9801
08-02-2011, 13:15
[quote="Bonbonchencetyy"]Чудя се на акъла си :? ,та значи някой от вас има ли чувството,например ако ходите до тоалетна като си вървите по коридора(а,и между другото с/у банята има закачалка с огледало) има нещо или някой зад вас?Аз вместо да си вървя спокойно си плюя на петите или в кенефа или в хола... :lol: :lol: 8-) 8-)

Оо понякога и аз си въобразявам , че има сериен убиец или др. зад мен и ме е страх да се обърна :D :D :D Но това е само защото гледам филми на ужасите ;дд

BadAss
08-03-2011, 18:27
Една много страшна градска легенда:

В далчения град Ямбол, в блок 20, живяло едно невинно момче, което страдало от жестока шизофрения. Един ден то преживяло травматизиращ Gang Rape, след който духът му обикаля из форумите и стресира хората.

Аз съм от Ямбол и никога не съм я чувала тази "страшна" легенда. :?

facepalm

hrisynka_-_
07-02-2012, 13:29
i na moeto selo vqrvat tova 4e do 40 dni duhat e na zemqta i e wqrno baba go e vidqla i az se podmokrih kato mi kaza kvo e vidqla....

qwerty7
07-04-2012, 08:01
Аз съм виждал дух,но никой няма да ми повярва,ако искаш да ти разкажа по-подробно историята кажи ще ти пиша на лично 8-) Та на село селската легенда е,че до 40 дни след като даден човек умре духът му остава на земята и има много истории на хора,които са виждали или чували дух,аз съм 1 от тях 8-)

Моля те сподели с нас. Много ми е интересно какво е станало!! :)

Jessie
07-04-2012, 08:06
Не вярвам аз в бабини деветини.

zenzatsionen
07-08-2012, 11:50
А,за Дама Пика,с 2 фр. я викахме и начи това беше на у-ще и значи първо една фр. падна като скачаше от предпоследното стъпало,а пък после г-жата по АЕ трябваше да отиде спешно до вкъщи(забравила тестовете ни) :D :D

Не знам защо,но аз лично вярвам в нея.Ето я и моята история:
Приятелите ми един ден се навиха да викат дама Пика (Кървавата Мери)(бях на 9/10г) но аз казах,не няма да я викам!Не!Те влязоха (защото на едно пазарче имаше едни такива сергии за плодове,но празни в които имаше шкаф и бяха доста големи.)Та така,те нали я викаха...викаха...а аз сама отвън тръпки ме побиваха...На същият ден играехме на криеница...когато бягах да се заплуя се спънах на едно стапало и паднах по лице. Строших си зъба (вечният,не млечният) и ЦЯЛОТО ми коляно бе станало в кръв.Толкова голяма рана...И от тогава си викам Кървавата Мери (Дама Пика).
А до колкото до зъба,отидохме при специалисти и те го направиха наполовина истински наполовина не.Но не си личи...е може би малко но трябва да се вгледаш внимателно.

zenzatsionen
07-08-2012, 11:53
Чудя се на акъла си :? ,та значи някой от вас има ли чувството,например ако ходите до тоалетна като си вървите по коридора(а,и между другото с/у банята има закачалка с огледало) има нещо или някой зад вас?Аз вместо да си вървя спокойно си плюя на петите или в кенефа или в хола... :lol: :lol: 8-) 8-)

Аз гледам Живите Мъртви (филм с много зомбита) и като отворя някоя врата през нощта си мисля че пред мен ще излезе някое зомби и ще ме изяде xD

slimbo
07-08-2012, 15:09
Чудя се на акъла си :? ,та значи някой от вас има ли чувството,например ако ходите до тоалетна като си вървите по коридора(а,и между другото с/у банята има закачалка с огледало) има нещо или някой зад вас?Аз вместо да си вървя спокойно си плюя на петите или в кенефа или в хола... :lol: :lol: 8-) 8-)

А,за Дама Пика,с 2 фр. я викахме и начи това беше на у-ще и значи първо една фр. падна като скачаше от предпоследното стъпало,а пък после г-жата по АЕ трябваше да отиде спешно до вкъщи(забравила тестовете ни) :D :D
да тва вечерта е много гадно и постоянно се оглеждам :D