PDA

View Full Version : Аборт



simona1angelova
01-13-2011, 17:29
Направихме го без презерватив,но той НЕ свърши в мен.
Всички казват,че съм бременна щом сме го правили без презерватив. :shock: Не искам тестове,щото може повече да се панирам :shock: кво да праа?Филмирам сеее..
За аборт ще мога ли да намеря клиника дето да не трябва съгласие на родител,дори и с пари да е?
на 17 и половина съм.

simona1angelova
01-13-2011, 17:37
ми май бях в последния ден от нея или след нея...не съм мн сигурна...

angel_spirit
01-13-2011, 17:39
Не знам защо се филмираш толкова,ако си била в овулация и са минали по-малко от 72 часа пий ескапел,ако не изчакай 14 дни и си направи тест първо преди да мислиш за клиники за аборт. :)

simona1angelova
01-13-2011, 17:42
Късно е за хапче...мина седмица вече.

Greennight
01-13-2011, 17:54
Тест.

BoBa4eWeR
01-13-2011, 18:00
нищо ти няма :-)

angel_spirit
01-13-2011, 18:46
нищо ти няма :-)

Как разбра? :shock:

Щом е минала седмица,изчакай още 1 и направи тест :) ,може вероятността да е малка,но шанс да си бременна има !!!

shugababe112
01-13-2011, 19:11
Щом не е свършвал в теб не бъди толкова крайна.Наистина изчакай седмица още и направи тест,а ако недай си боже е положителен в началото на бремеността плода не е нужно да се премахва оперативно.Има инжекция,струва около 200лв.,но е важно навреме да направиш теста.Късмет

SexyBitch
01-13-2011, 19:26
Нека ти го обясня по прост начин : сперма+яйцеклетка = бебе. Ти имаш само едната част от равенството...тогава откъде бебе? Не ги носят щъркелите :D

Emilen
01-13-2011, 19:43
Нека ти го обясня по прост начин : сперма+яйцеклетка = бебе. Ти имаш само едната част от равенството...тогава откъде бебе? Не ги носят щъркелите :D

Да, но трябва само един сперматозоид. В 1 милилитър семенна течност се съдържат около 20 МИЛИОНА сперматозоида... Сега се опитайте да пресметнете колко сперматозоида има в една капчица сперма... Малко да поправя равенството...

Titanic_baby
01-13-2011, 19:50
Нека ти го обясня по прост начин : сперма+яйцеклетка = бебе. Ти имаш само едната част от равенството...тогава откъде бебе? Не ги носят щъркелите :D

Да, но трябва само един сперматозоид. В 1 милилитър семенна течност се съдържат около 20 МИЛИОНА сперматозоида... Сега се опитайте да пресметнете колко сперматозоида има в една капчица сперма... Малко да поправя равенството...

Ти не четеш ли???
В момичето не е попадала сперма,а дори да е имало предеякулационна течност,не може защото дори в тази предеякулационна течност да е имало минимален брой сперматозоиди,то това не е семенна течност и те мн трудна биха оцелели без съставките на семенната течност.Ако се забременяваше толкова лесно от тази течност,нямаше да има разлика между спермата и нея.

Jeannie
01-13-2011, 19:52
Е какви са тези предположения без нищо да знаеш. Иначе чисто теоретично е възможно да си бременна тъй като се отделя предеякулационна течност, в която също се съдържат сперматозоиди и именно заради това техниката -> изваждам преди да свърша не е винаги ефективна. Така че следващия път умната !
А иначе относно аборта може и да намериш място, където не ти искат години срещу малко повече пари, но не ти го препоръчвам. По-добре кажи на мама/тати, отколкото да понесеш последиците от един нелегален аборт. Смятам се досещаш какви могат да бъдат те. Надявам се съм била полезна :)

Emilen
01-13-2011, 20:22
Ти не четеш ли???
В момичето не е попадала сперма,а дори да е имало предеякулационна течност,не може защото дори в тази предеякулационна течност да е имало минимален брой сперматозоиди,то това не е семенна течност и те мн трудна биха оцелели без съставките на семенната течност.Ако се забременяваше толкова лесно от тази течност,нямаше да има разлика между спермата и нея.

Чел съм МНОГО и чета. И не само този форум. И те съветвам да направиш същото. Имам определени норми на изразяване и няма да направя пълен коментар относно казаното от теб за предеякулационната течност. Просто е далеч от истината. Дано се появи някое от момичетата, които си признаха, че са забременели точно по този "невъзможен" начин.

Цитати от друг форум, няма да го рекламирам:
-----------------------------------------------------------------------------------
Малка е вероятността да забременееш след прекъснат полов акт, но от друга страна е напълно възможно, защото по време на самият акт понякога се отделя т. нар. предеякулационна течност, която съдържа сперматозоиди и не се усеща от мъжа, отделя се малко преди самата еякулация. Така че, дори и да е сигурен, че е свършил навън не е гаранция.
Пък и сигурно знаеш, че никой метод не е със 100 %- това гаранция.
Затова му налей малко акъл на твоя приятел, да знае, а не да те обвинява в изневяра.

***

И аз съм напълно съгласна.

***

Е, и ние след подобно "пазене" сега си имаме едно сладко бебче в къщи. Не беше планувано, но пък много желано, но сега вече не разчитаме на този метод, много ни е рано още за второ.

***

Благодарение на прекъснатия полов акт сега съм бременна с близнация в 22 седмица:)
И ние се пазехме с таткото, и съвсем случайно забременях. Не сме разбрали как е станало, въпреки че не е свършвал в мен.
Но един ден ми закъсня и ....ето ти сега корем:))
Така че за мен това не е изобщо сигурен начин за предпазване.

***

При нас се получи абсолютно същата ситуация, татито каза че не можело да бъде. Да ама може и то точно когато бяхме си взели няколко дни отпуск. На следващия месец не ми дойде. Теста беше с две чертички. Даже нещо дните си пресмяташе
таткото и накрая се увери, че си е наше. Беше много гадно. Ама всичко имаше много хубав край. Сега не може да се отлепи от детето.

***
Сега се сетих, че майка ми ми е разправяла как баща ми я убеждавал, че ще я пази... И резултата съм аз от съвсем първия сексуален опит на майка Да ми е жива и здрава - добре, че се е отказала да прави аборт

-----------------------------------------------------------------------------------
край на цитата.

Попитай Чичко Гугъл и ще ти каже.

kalpazanka
01-14-2011, 04:53
Да се беше позамислила за аборта мааалко по-рано.
Кажи колко ти е МЦ, кога е била последната менструация и напиши датата на рисковия полов акт.

GossipGirl89
01-14-2011, 07:12
Абе колкото и да казват, че е малка вероятността да се забременее по такъв начин, все пак си я има. Първо изчакай да мине още 1 седмица и си направи тест. Ако се окаже положителен тогава вече говори с вашите и преценете какво ще правите. Но в никакъв случай недей да поемаш сама инициативата да си търсиш клиники за нелегални аборти - нямаш си на представа какви касапи има... може да те осакатят за цял живот.

MedSestrata
01-14-2011, 11:47
Изчакай няколко дни момиче.. направи си 1 тест, може и 2 за всеки случай, ако се окаже положителен отиди на лекар да ти направят кръвен тест, тъй като и тестовете някой път не показват на 100%. Чак след това мисли за по-сериозни мерки. Не се впрягай толкова , не си сигурна дали има нещо за притеснение. И следващият път ползвай презервативи Не са създадени само, за да красят рафтовете в магазина!

mugsinka
01-15-2011, 13:26
не се паникьосвай щом не е свършилл !

SEXTRAVAGANTE
01-15-2011, 21:44
нищо ти няма бре.....карай си кротко кефа хич не мисли глупости

Extasy90
02-02-2011, 19:18
С моя приятел правим секс от 3 месеца без презарватив и е нямало проблеми. Не вярвам да си бременна, но решението е тест. И спокойно :)

simona1angelova
02-02-2011, 20:32
Дойде ми.Паниката е била излишна.Няма бебе,няма и аборт :grin:
Няма и секс без кондом! :D

Joc
02-02-2011, 20:33
тя не знае дали е бременна ама аборт ше прави :razz:

draid
02-02-2011, 22:03
С моя приятел правим секс от 3 месеца без презарватив и е нямало проблеми. Не вярвам да си бременна, но решението е тест. И спокойно Smile

А ти дали знаеш лафа, че сапьорите бъркат веднъж ? Към авторката, как може да не е попаднала никаква течност в теб, вероятно да не си била в овулация, а ти да мисиш за аборт :D То ако се забременяваше така населението на земята щеше да е 20 милярда

xinfamous
02-02-2011, 22:57
Не искам тестове,щото може повече да се панирам :shock:

бах та в тъпата,ЧЕСТНО! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kalpazanka
02-03-2011, 06:34
Дойде ми.Паниката е била излишна.Няма бебе,няма и аборт :grin:
Няма и секс без кондом! :D
Заключвам.