PDA

View Full Version : Нещасник



topeto35
01-13-2011, 18:36
Значи от нашият клас има един нещасник който се закача с всеки и най-много с мен.Прави се на голям мажкар и защото съм от хасково но сега уча в пловдив и много ми се прави и вички ми казват че той от 1 клас е така и той незнае азбуката,неможе дори да си напише името.И започва да ме удря.И някои път ще си испусна нервите и ще му ударя едно круше.Значи ако може кажете ми как да го накарам да ме остави намира

Remixa92
01-13-2011, 18:43
Май и ти не знаеш азбуката.

SmilezZz
01-13-2011, 18:54
- Говориш за него,че не може да пише,но и ти не си
по-различен/на..

- А как така се оставяш да те удрят ? Направи същото - да видим как ще се почувства той или просто спри да му обръщаш внимание..Като види,че вече не ти пука - ще спре..

GirlYyYXD
01-14-2011, 16:00
Я го вдигни за яката и го фърли на земята,наритай го(в оная работа),оплюй го,заший му няколко шамара,фрасни му не 1,а 10 крушета и да виим 8) :razz: Прекалявам знам,ама...

maksimal
01-14-2011, 16:05
Бой. Друг начин няма! Знам такива като този. Ужасни са. Нищо не разбират и само се правят. Коляно в корема,ляв/десен прав, ъпъркът и ако искаш ко изший между краката яко, че да ходи цяла седмица като наеб*ана ку*ва :)

totibsl
01-14-2011, 18:12
Три стъпки има!
1-Отиваш до него..
2-Казваш "Ще ме оставиш ли намира?" -ако каже "да" - си тръгваш, а ако каже не- пристъпваш към стъпка 3.
3-Удар в носа или във веждата - да кажат, че си го разкървавил... :lol: :lol: 8-)

radeberger
01-14-2011, 18:18
Като гледам ти колко си добре с правописа. :D

Ако си по-силен му демонстрирай това. По друг начин едва ли ще стане.