PDA

View Full Version : Aз-Да..Той-Не



ZaGadKkAa
01-13-2011, 18:45
Значи с приятеля ми ходиме от почти 1 година,още не сме правили секс,но сме имали от онези яки вечери,които се е стигало почти до там.Таа и двамата се задоволяваме за сега с френска любов,но проблемът е там,че аз свършвам,а той не.Попринцип когато сме гооврили на тази тема той каза,че свършва бавно ии може да си стимулира възбудата.Ноо аз вече тотално се отчаях,защото точно поради тази причина не искам още секс,защото явно още не съм го опознала и незнам вие някакви идеи имате ,как да го накарам да свърши,защото той казва,че имам много женствено тяло и ,че му правя удоволствието и всичко 6,но незнам защо не свършва ии просто колкото и тъпо да звучи незнам как да го накарам.. :( :P

juveteam
01-13-2011, 18:57
Еммм и с френска би трябвало да стане...
Той няма как да симулира, че е свършил, защото трябва да видиш спермата....
Явно не си готова за секс, но когато си готова правете го и бъди спокс...Там е друго и ще свършва ;)

anonymous768631
01-14-2011, 17:20
Тоя гот'ния пак гледа да намаже! :-D
Момиче, слабо е да го изпразниш.
И аз свършвам бавно. Поне един час, за секс говорим, ми трябва.
Не знам, сигурно е аномалия.
И все пак, едва ли си добра свиркаджийка.

Devil69
01-14-2011, 22:21
Виж сега,това че той не свършва не трябва те притеснява.Рано или късно ще свърши .Аз също никога не съм свършвал от самия секс ,но това не ми пречи да докарам по няколко оргазма на момичето до мене.Даже се е случвало,да се упрекват как така не са ме задоволили пък аз тях-да.Споко оргазма и на мъжа и на жената е в главата на 90%:)

DarkTemplar
01-14-2011, 22:48
Секс да има, оргазмът е въпрос на време.

orlandojustin
01-14-2011, 23:42
Ходите от една година и не сте правили секс :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: :: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Една година не искаш да му пуснеш ли защото няма момче което доброволно би издържало толкова време с приятелка.Ако моето гадже след 1 месец връзка не иска секс ще я изгоня да хваща кошарата,пички колкото щеш.Не знам тоя глупендер защо те търпи явно и свирки не можеш да въртиш.Да се надяваме сливата ти поне да мирише хубаво докато я лиже горкото момче.

MedSestrata
01-15-2011, 00:04
безкрайно ограничен си... какво е това тъпото и повърхностно мислене :-x


по темата- не се тревожи ще стане с времето

orlandojustin
01-15-2011, 00:34
безкрайно ограничен си... какво е това тъпото и повърхностно мислене :-x


по темата- не се тревожи ще стане с времето
Какво искаш от мене ма,не си момче така,че не се обаждай.Кой нормален мъж ще има гадже една ГОДИНА и няма да прави секс с нея.Или момчето е скрит педал или е пълен идиот да я търпи тая аз щях 100 пъти досега да съм я отпратил.Всяка курва на магистралата ще ми врътне свирка истинските гаджета са за ебане.

DarkTemplar
01-15-2011, 00:48
Майтапа настрана, но едногодишна връзка без секс (или поне френски ласки) за мен изобщо не е връзка. Максимум за половината от това време можеш да опознаеш човека до себе си, да разбереш заслужава ли доверието ти и да преминете на следващото ниво. "НЕ съм готов/а" е тъпо оправдание (интересно как въпросният човек е готов да има уж пълноценна връзка, а не е готов да допусне върховния акт на физическа и емоционална близост, какъвто е секса). Това, че някои са задръстени, си е лично техен проблем, но не означава, че трябва да тровят живота на половинката си, обричайки го на манастирски живот или подтиквайки го към чисто сексуална изневяра.

Все повече се убеждавам, че незрелите и глупави хора просто не трябва да имат връзки, крайно противопоказно е...

kl34kov
01-15-2011, 01:39
И аз така мисля 1 година ее прекалено много е ..... Изневерява ти 100% 8-) 8)

Mi6inka
01-15-2011, 06:11
Майтапа настрана, но едногодишна връзка без секс (или поне френски ласки) за мен изобщо не е връзка. Максимум за половината от това време можеш да опознаеш човека до себе си, да разбереш заслужава ли доверието ти и да преминете на следващото ниво. "НЕ съм готов/а" е тъпо оправдание (интересно как въпросният човек е готов да има уж пълноценна връзка, а не е готов да допусне върховния акт на физическа и емоционална близост, какъвто е секса). Това, че някои са задръстени, си е лично техен проблем, но не означава, че трябва да тровят живота на половинката си, обричайки го на манастирски живот или подтиквайки го към чисто сексуална изневяра.

Все повече се убеждавам, че незрелите и глупави хора просто не трябва да имат връзки, крайно противопоказно е...

+1 ! Няма какво повече да допълня!

А това, че не свършва от френска любов, изобщо не е странно...просто му трябва истински секс...

anonymous768631
01-15-2011, 06:21
Максимум съм се задържал 2-3 седмици. Като не пусна, показах й вратата! :o

machoka
01-15-2011, 08:04
ама и вие сте едни прасета, та знае ли се..