PDA

View Full Version : Как да си върна приятелството с момиче, което не иска да има



auspider
01-14-2011, 05:46
Казах нещо което не трябва се да казвам, и я обидих много здраво

ТЯ-Нали знаеш, че не може да има нищо между нас

АЗ- Само презарватив, но ще го махна щом ще ми правиш свирки

ТЯ- МОЛЯ Mad

Моля помогнете !!!

burpp
01-14-2011, 06:01
Отиваш при нея и ...
"Извинявай, наистина постъпих много глупаво, за което съжалявам. Държах се детски и те разбирам ако ми се сърдиш, но не исках да се изразявам така, беше просто глупава постъпка"

Нещо такова. Лесно ще го измислиш, сигурен съм.
Трябва да използваш "Аз" форма. Да изразиш как ти се чувстваш (в случая от постъпка), след което идва извинението. Може малко време да се понацупи, но ще и мине.

Но като цяло, най-важното е извинението!

nymphadora
01-14-2011, 06:26
Е тва очевидно е било шега,аз не бих го приела толкова насериозно 8-)

CR0W
01-14-2011, 06:27
Вземи й някаква плюшка с картичка и там напиши че много съжеляваш,не си искал да я убидиш и т.н.

auspider
01-14-2011, 06:30
Аз мислех да и каза това но не знам дали е добро

Дошъл съм да ти се извиня, миналия път се държах като глупак и те обидих супер яко, грешката ми беше че послусах съвета на един приятел, тои ми каза да бъда смел и да вкарвам сексуални намеци

burpp
01-14-2011, 06:36
Аз мислех да и каза това но не знам дали е добро

Дошъл съм да ти се извиня, миналия път се държах като глупак и те обидих супер яко, грешката ми беше че послусах съвета на един приятел, тои ми каза да бъда смел и да вкарвам сексуални намеци

Сексуални намеци. За бога, тя ти е приятел, за какви сексуални намеци говориш. И ... "съвет от приятел" Звучи като поредната детска история. Вземи и лек подарък, както CROWD препоръча и й кажи изречението, което написах или това, което ти написа (до първата запетая!)

auspider
01-14-2011, 06:50
мисля да и каза изречението което ти написа и да и да и взема някаква
плюсена играчка, мисля че е по добре да и каза изречението от колкото
да го напиша в картичка и да го дам с играчката.

burpp
01-14-2011, 06:57
мисля да и каза изречението което ти написа и да и да и взема някаква
плюсена играчка, мисля че е по добре да и каза изречението от колкото
да го напиша в картичка и да го дам с играчката.

Всичко в очите

auspider
01-14-2011, 08:33
преди малко ми писа в facebook" pove4e nikoga da ne sam te vidqla pred o4ite mi "и си мисля че няма да ми прости

burpp
01-14-2011, 09:23
преди малко ми писа в facebook" pove4e nikoga da ne sam te vidqla pred o4ite mi "и си мисля че няма да ми прости

Тя па много на вътре го взима :(

За сега не й досаждай. След седмица като и мине лошото настроение спрямо теб (може и да е в цикъл) опитай с фразите.
Не съм точно поставен в твойта ситуация и не мога да ти кажа точно какво да правиш.

anonymous708973
01-14-2011, 10:56
Егати намека :shock: А ти прецени ли дали момичето е от тези, които биха го взела на шега? Май не си. :?
Извини й се.

filmimilmi
01-14-2011, 11:00
Забрави за шансовете си с нея. Момичета прощават за всичко друго, но не и за обиди. За друг път ще знаеш...

auspider
01-14-2011, 11:02
права си трябваше да преценя дали ще го приеме като шега, мисля да и се извиня даже ще и взема и плюсена играчка, но в момента не иска да ме вижда ще изчакам да се поуспокой след 1 или 2 месеца ще отида да и се извиня.

auspider
01-14-2011, 11:20
Забрави за шансовете си с нея. Момичета прощават за всичко друго, но не и за обиди. За друг път ще знаеш...

Мисля че трябва да изчакам известно време да се поспокой
да отида се извиня искрено като и покажа че осъзнавам каква грешка
съм направил че не съм преценил че ще го приеме така.

nepowtorima
01-14-2011, 11:24
Хах... Браво бе, какъв си ти, че така ще и говориш... -- Мене са ми казвали и много по-гадни неща... Но за момент съм се сърдила, но след час, два нищо ми няма... Какво толкова си и казал, едва ли е само това, щом толкова се е обидила... Ако не искаш очи в очи, и напиши по скайпа... "Съжалявам, че бях такъв тъпак, че казах това, не знам какво ми стана, реших да се пошегувам, но за съжаление ти не го прие по този начин, какъвто аз имах намерение, извинявай, нека да се сдобрим, ти си много ценен човек за мен, и страхотна приятелка..." Или ако не искаш по скайп, отиваш при нея... притискаш я, и й го казваш...

Както искаш... само предлагам :)

TheBeliever
01-14-2011, 11:26
Не чакай повече от ден-два. Покажи й сега, че осъзнаваш грешката си и съжаляваш, а не след месец, когато извинението ти ще звучи изкуствено. От опит го казвам - ако чакаш прекалено дълго момичето ще си помисли, че не ти пука за това, че си я обидил и по-трудно ще прости.

auspider
01-14-2011, 11:32
Хах... Браво бе, какъв си ти, че така ще и говориш... -- Мене са ми казвали и много по-гадни неща... Но за момент съм се сърдила, но след час, два нищо ми няма... Какво толкова си и казал, едва ли е само това, щом толкова се е обидила... Ако не искаш очи в очи, и напиши по скайпа... "Съжалявам, че бях такъв тъпак, че казах това, не знам какво ми стана, реших да се пошегувам, но за съжаление ти не го прие по този начин, какъвто аз имах намерение, извинявай, нека да се сдобрим, ти си много ценен човек за мен, и страхотна приятелка..." Или ако не искаш по скайп, отиваш при нея... притискаш я, и й го казваш...

Както искаш... само предлагам :)

Аз бих и го казал очи в очи но в момента тя не иска да ме вижда,
а пък по скайпа не мисля че е добра идея

auspider
01-14-2011, 11:35
Не чакай повече от ден-два. Покажи й сега, че осъзнаваш грешката си и съжаляваш, а не след месец, когато извинението ти ще звучи изкуствено. От опит го казвам - ако чакаш прекалено дълго момичето ще си помисли, че не ти пука за това, че си я обидил и по-трудно ще прости.

В момента не мога да отида да и се извиня, понеже съм в друг град а пък
по скайпа не мисля че е добра идея

qsiii
01-14-2011, 18:12
Вземи й някаква плюшка с картичка и там напиши че много съжеляваш,не си искал да я убидиш и т.н.

с всеки твой коментар се обеждавам че ти си някакво супер идеално момче за което наистина ти се възхищам

иначе опитай да и се извиниш по скайпа, като се опитваш наистина да я обедиш, че не си искал и не меси твоите приятели,а на момичето предполагам че ще и мине

K_O_L_E_V
01-14-2011, 18:13
Извинението е второ нахалство.

excuseme
01-16-2011, 12:19
наистина трябва сериозно да й се извиниш , ако още не си го направил . Тези тъпи истъркани лафчета на разглезени тийнове отдавна са омръзнали на всички момичета , които очакват поне малко уважение от момчето срещу тях .

auspider
01-18-2011, 09:13
пробвах да и се извиня, писах и съобщение в facebooka но не получих отговор.

FataMorgana
01-18-2011, 09:20
пробвах да и се извиня, писах и съобщение в facebooka но не получих отговор.

не във фейсбук! Лице в лице!

auspider
01-18-2011, 11:03
не иска да ме вижда

vesito13
01-18-2011, 11:14
Приятели сте. Знаеш къде учи/живее, къде и кога можеш да я срещнеш. Говори с нея и то сега, докато е по-рано. След месец-два бих те попитала "Чак сега ли се сети?" :?