PDA

View Full Version : Нужда от съвет за два проблема.



busted97
01-14-2011, 10:10
Така първият полу-разрешен проблем е следният.
Обичам да спортувам и най - вече практикувам футбол. Веднъж играх на цимент и така леко ступах на криво с левия крак, а за да балансирам по инериця стъпах и на криво с десния - следователно си паднах с цялата тежест на коляното на десния крак.Ходих на ортопед (др. Топлев) и без да ме снима или нищо разбра какво ми има.
Аз не можах да го разбера точно, но ми каза, че е много опасна травма и трябва да не напрагям крака си изобщо в следващите 2-3 години. Разбира се бях в шок..
Също така ми каза, че болката ще отшумее когато спра да раста на височина.

-Защо полуразрешен ?
Така може да ви звучи смешно или глуповато, но закупих магнитните наколенки на др.Левайн
След като ги носих 1-2 месеца и тренирах футбол болката всякаш почна да изчезва, а това много ме зарадва..

Разбира се болката все още я има..

Сега другия проблем - От седмица насам почна да ме боли много жестоко тазобедрената става.. и въпроса ми е дали е от растежа или други по известни болести (коксартроза)
Няма да е зле ако някой познава някакъв специалист .. ще съм много благодарен..

Поздрави..

crazyme
01-19-2011, 12:50
Без да те снима? много чудно как без да те снима е разбрал какво ти е... според мен отивай на друг доктор, това за тазобедрената става, бих ти препоръчала веднага на лекар, защото на приятелка я болеше и накрая се оказа, че има някакви отклонения от нормалното (не мога да се сетя какво беше, но беше много сериозно), правиха й операция, ходи с патерици дълго време, не можеше да тренира каквото и да е така че отивай ии дано не е нещо сериозно :):)

mincheto
01-21-2011, 07:05
Че е от растежа,да,и от това е.
Но според мен трябва да ти направят ренгенова снимка.
За по-сигурно.

darkPaladin
01-21-2011, 16:40
никой не може да ти каже не ти е розово положението трябва ти профилирана помощ

crazyme
01-22-2011, 08:48
никой не може да ти каже не ти е розово положението трябва ти профилирана помощ

+1