PDA

View Full Version : Стрии само от едната страна?



sa6opi4a
01-14-2011, 10:15
ДО колкото съм виждал хора, ако иамт стрии, примерно ще имат на 2-те ръце, или двата баджака или на 2-те страни на тялото някъде... аз имам стрии на дясната буза от зад. Само там. Другата ми страна е чиста като бебешко дупе. Каква е причината само от дясната страна да имам стрии и то да са много и дълбоки? Дори леко започват да се качват нагоре? От начинът ми на седене ли е? Доста време преди прекарвах пред компютъра и седях общо взето по един и същи начин на фотйола. Тея стрии ги имам от 4 години и не мога да ги махна и през това време само излизат и излизат нови.

Claymore
01-14-2011, 17:51
Да си взимал някакви медикаменти? На колко си години?

sa6opi4a
01-14-2011, 17:59
На 22 почти. Нищо не съм вземал. Просто често пълнея малко и после спадам. Но не си го обенявам защо само на дясната буза е станало така и то "доста и дълги". От 4-5 години ги имам, тогава започна с няколко и се увеличиха, от 1 година се опитвам да ги махна като потояно всяка нощ съм мазал с какви ли не неща от аптеките са стрии.

Claymore
01-14-2011, 19:14
Ако са бели няма да се махнат, не си харчи парите. Колкото до това, че са ти само на едната част, възможно е, но е доста странно. Аз лично имам същия проблем с бели стрии на коляното [само едното] в следствие на кортикостероиди.

SwEeTMuFFiN
01-15-2011, 08:28
еми то стриите на това се дълйът (на рязко дебелеене и отслабване) там се късаше нещо и е необратима промяна. има кремове които за за предотвратяват появата на още стрии. аз имам малко на бедрата ама съм ан 13 :( :shock: