PDA

View Full Version : Отхвърлена



tjgirl
01-14-2011, 12:09
Уча в училище в Бургас (няма да го назовавам). В ново училище съм - заек съм. Още в началото тръгнахме 5 момичета и си станахме като групичка. Но в последствие едното момиче започна да ме дистанцира от тях. Реших да не и обръщам внимание, но започна да настойва всички и след два месеца вече може дасе каже, че съм вън от групичката. Просто ме елиминират и дори ги чувам как си шушнат за мен и се уговарят без мен. Много ми е неприятно да съм отритната. По-затворена съм, не съм от момичетата, които говорят непрестанно, но ... такава съм. Моля ви, кажете ми какво да правя!! :-# :-# :-# :-#

kyka1
01-14-2011, 12:12
Ми както се казва бъди по нахакана не им обръщай внимание.Ако не те искат не ходи с тях намери си други хора все някой ще намериш :wink:

tjgirl
01-14-2011, 12:14
Ми както се казва бъди по нахакана не им обръщай внимание.Ако не те искат не ходи с тях намери си други хора все някой ще намериш :wink:
Проблемът е, че може би като ги зарежа при всяко едно мое изявяване в час ще има подиграване и обсъждане.

tjgirl
01-14-2011, 12:52
Моля ви, не подминавайте!!!!

kyka1
01-14-2011, 13:19
Абе да не ти пука :) Ако за всяко нещо се дразниш и се самосъжеляваш живота ще ти се струва безмислен

honeey
01-14-2011, 13:51
Според мен, най-добре разбери защо се дърви така. Да не би да ти завижда за нещо - за някое гадже, за оценки, за дрехи... всякакви прични има. Пък с другите момичета от класа не се ли разбираш ? А за това за подигривките за всяка твоя дума, трябва да се научиш да бъдеш силна и да не обръщаш внимание.

chemist9009
01-14-2011, 15:06
Просто не трябва да ти пука за тях и всичко ще е ок 8) 8) 8)

01-14-2011, 15:44
не се притеснявай намери едно момиче с което да сте заедно която е сама също . И аз съм така и от целия клас само с едно момиче говоря и седим заедно. Не ми трябват други приятели в у-ще освен нея :-)

GirlYyYXD
01-14-2011, 15:53
Да не ти пука 8) Щом се държат така с теб,значи просто не те заслужават!За подигравките-хора,какво ви пука,чудя се?!Мен лично някой и кучка да ме нарече,пак няма да ми задреме ни най-малко,само ще го напсуя и аз. 8) Та за обидите-не им обръщай внимание,а ако не искаш да те унижават и злепоставят,озъби им се(най-добре,но внимавай с думите...)
Винаги ще си намериш приятел,може и да е утре,не се знае! :) И аз не съм много отворена,подобна на теб съм,но виждаш как успявам. :P Може да ти се случи късмет да нямаш приятели в училище,тогава става зле...Но при такъв случай...Най-добре бъди смела,самоуверена и силна,не се поддавай на подигравките и закачките! :wink: Знам,че е много трудно,но...Какво да се прави.Такъв е животът и трябва да го приемеш :?

А и ти казах-Не губи надежда и вяра,че ще намериш приятел,дори да не е най-добър!

ThePowerOfLove
01-14-2011, 16:13
И ние сме страшно разделени. Но аз имам 2-3 приятелки от класа. Иначе има "война между групичките", завист от тяхна страна :)
Защо направо не попиташ това момиче какво има против теб? Те така или иначе вече имат друго отношение към теб, какво ще загубиш да я питаш? Мислиш, че ще ти се подиграват като излизаш на дъската примерно, а сега не ти ли се подиграват пак в лицето, като те игнорират?
След като видях толкова прости хора, моя съвет е - не бъди с ниско самочувствие заради тях. Те не са нещо повече от теб! Ако продължаваш така, и те ще продължават да те използват. Сприятели се с други, остави ги тези, не те заслужават. Застани срещу тях. Имай тази смелост, защото в противен случай нещата ще стават по-зле, вярвай ми. Такива хора видят ли някой по-слаб (психически) си го избират...

ysmivka
01-14-2011, 16:56
Еми няма ли поне едно момиче от класа с което да можеш да контактуваш. То е ясно, че с тези момичета няма да успееш да се разбереш. Със сигурност има и други не са само те. :)

stefan1
01-14-2011, 17:06
Уча в училище в Бургас (няма да го назовавам). В ново училище съм - заек съм. Още в началото тръгнахме 5 момичета и си станахме като групичка. Но в последствие едното момиче започна да ме дистанцира от тях. Реших да не и обръщам внимание, но започна да настойва всички и след два месеца вече може дасе каже, че съм вън от групичката. Просто ме елиминират и дори ги чувам как си шушнат за мен и се уговарят без мен. Много ми е неприятно да съм отритната. По-затворена съм, не съм от момичетата, които говорят непрестанно, но ... такава съм. Моля ви, кажете ми какво да правя!! :-# :-# :-# :-#

Щом другите ти "приятелки" са толкова тъпи, че да и се водят по гайдата на тая, значи не си заслужава да си в тяхната сбирщина

VampireLover3
01-14-2011, 19:55
Аз бях същата когато бях нова .. направихме си групичка с едни момичета с които постепенно се скарах, но те не били толкова милички колкото изглеждаха в началото .. тогава падаше голямото извиняване и молене от моя страна общо взето те бяха кралиците а аз робинята .. правеха каквото искат с мен, сега не е така .. мен вече не ме интересува хорското мнение,като ми се подиграват да се подиграват поне знам,че съм в главата им и има с какво да ги дразня :-D А и не си мълча .. като имат проблем с мен да дойдат и да си го кажат аз няма да си замълча,недей да падаш толкова ниско защото НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА после ще съжаляваш,но ще бъде твърде късно! Айде да ти минава през онова дет го нямаш .. кво ти пука за няколко насрани лапета дет още не могат да си обършат задниците пък настройват хората .. :o