PDA

View Full Version : много спешно момичета- гаф с кичури



ri41
01-14-2011, 14:18
Направих си руси кичури, обаче не приличам на нищо, абсолютно на нищо, не мога с нищо да се сравня, толкова е зле, кажете ми мога ли сега или утре да се боядисам с тъмна боя и каква марка, нещо което ще прикрие русото(тъмна коса ми ходи много), много ще съм ви благодарна ако получа по-скоро отговор

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

MeLikesPie
01-14-2011, 14:21
Дай снимка, на която да ти се вижда добре косата, и друга, на която да личи формата на лицето ти.

ri41
01-14-2011, 14:24
не искам да ми кажете само с каква тъмна боя да се направя, никакви снимки, не приличам на нищо

3oPuTy
01-14-2011, 14:28
И да се боядисаш с тъмна боя пак ще си личат ... В смисъл ще стоят доста по-светли от цвета на останалата ти коса,което пък от своя страна 100% ще е още по-грозно от сега :?

ri41
01-14-2011, 14:29
не зависи ли колко ще е тъмна боята, за да е добро покритието

MeLikesPie
01-14-2011, 14:36
Иди на фризьор утре да те направи като хората.

Един ден може да не си идеална :)

Освен това утре е събота, няма у-ще/работа...

ri41
01-14-2011, 14:46
точно това, радвам се, че няма даскало, така и на улицата не бих се повила, толкова е грозно, кичурите са много тънки(зеленикави) и стоят като слама на главата ми, бях решила, че искам промяна, или тъмна коса да се боядисам, или руси кичури, трябваше да избера първото, но ето, че сгреших, едно, че фриз. е адски некадърна и второ на мен не ми ходи това, утре със сигурност ще се боядисам

3oPuTy
01-14-2011, 15:32
Ако ще и с черна боя да се боядисаш кичурите пак ще личат,защото ще станат по-светли,а в твоя случай най-вероятно ще са синкави.

scrooper
01-14-2011, 17:10
толкова ли няма добра фризьорка, та ако ще да е на майната си?
Не прави нищо сама по косата си повече.

ri41
01-14-2011, 17:20
нищо не съм правила сама, на фриз. ходих и тя ме омаскари така, не мога да се позная, просто е ужасно, сигурна съм, че ако се появя така на у-ще ще умрат от смях с мен, честно ви казвам

SwEeTMuFFiN
01-14-2011, 17:54
сигурно майка ти има опит. вземи на гарниер някакво боя колкото се може по-близък цвят до естествената ти коса :)

LoveHurT
01-14-2011, 17:59
ходи няколко дена вързана да мине време,
после боядисваш само кичурите и след 3-4 дена цялата коса
ама няма да се замисляш колко вредно става, че направо ще се откажеш 8-)

ri41
01-14-2011, 18:23
ходи няколко дена вързана да мине време,
после боядисваш само кичурите и след 3-4 дена цялата коса
ама няма да се замисляш колко вредно става, че направо ще се откажеш 8-)
колко да е вредно, със сигурност не колкото перхидрола, замислям се само кичурите да боядисам, червени, карамелени или каквито и да станат поне да не са толкова фрапиращи, казвам ви зелени са и толкова гадно като слама седят, правени са с шапка, но не мисля, че са изрусени до край, седях около 20/30 мин и преди матирането бяха патешко жълти, още тогава ми мина през ум какво ме чака :( :(

britzy
01-14-2011, 18:46
Ми с шапка ти какво искаш :razz: :razz:

Сега ги направи червени или по-тъмен цвят ама ако я потъмниш още по-грозно ще стои :-o

Minerva
01-14-2011, 20:41
А като те направи фризьорката и се видя не я ли попита защо се е получило това зеленото на главата ти? И плати ли и? Надявам се не. Отивай при друга по-кадърна и се консултирай с нея какво да правите, обаче съм чула, че боята не хваща на изрусените кичури или стои по доста по-различен начин отколкото на другата коса. Успех.

ri41
01-14-2011, 21:15
платих и и си заминах, не обичам разправии, а имаше и хора :( аз и казах тънки, някъде на половината на пръстта ми и и показах, а тя тага ги направи сякаш косъм по косъм е боядисвала :-x и това нещо старчи като перушина, къдрава приличам на ритната топка слама, а да я изправя не смея, твърде е изтощена от това, ще видя как ще замажа положението, но едно е ясно никога повече светла коса(за тъмна съм се правила временно) и много ми ходи, но реших нещо по-различно, а и съм с бяла кожа, а то какво стана

marin4itu
01-15-2011, 11:04
Кпуваш тъмна боя някаква и се боядисваш. Да, сле няколко измивания пак ще имаш по-светли кичури, но поне няма да са руси. Пък и може да се харесаш с тъмна коса на малко по-светли кичури.

kalpazanka
01-15-2011, 11:19
Това е доста деликатна ситуация. Ако не искаш толкова да съсипваш косата, вземи си шампоан-оцветител или червен нюанс, или нещо максимално близо до естествения ти цвят.
Така изглеждат пликчетата- http://www.torba.bg/2065-5213-large/marion-kosmetiki-shampoan-ocvetitel-bez-amoniak.jpg

ri41
01-15-2011, 11:29
аз имам едно пакетче с такъв шампоан и даже си мисля да пробвам един, два кичура, кво ще стане , даже и червени да са ще е в пъти по-добре от изгорялото ми русо

StolenBliss
01-15-2011, 11:57
И аз съм била така щото не отидох да ми ги направят ми аз вкъщи :D после са ме сбъркаха с няква циганкаа хахах то стана такова рижаво, отвратително ама просто изчаках да израстне :?

ri41
01-15-2011, 12:24
цвета на моите е нещо м/у зелено и жълто а като се измие матиращия шампоан и ще стане патешко жълто или рижаво, но не е обезцветено до бяло, добре, че са тънки косата ми е нацъфтяла и в понеделник, ще ходя да ми я оберат/при другата фриз. разбира се/ и се надявам да опада това нещо, толкова е грозно, чак отвратително

Biskfitka
01-15-2011, 12:52
Чакай да минат няколко дни,то цвета малко ще се промени...може пък да ти хареса (съмнявам се..) :-o Но иначе няма как да се оправиш сама,ходи при фризиор,но ще мине доста време,докато се заличат напълно,защото косата ти е обезцветена вече...

LipSy
01-15-2011, 12:57
Отиди в някои салон където има професионални фризьори, а не там където са аматьорите. Хем виждаш какво става с косата ти!!! Недей да гледаш дали ще ти вземат по-малко 6-7лв! Отиди там ,където хората си разбират от работата. Може и 30лв да дадеш, ама поне после да си спокойна!!!

Pamaa
01-16-2011, 12:06
Това е доста деликатна ситуация. Ако не искаш толкова да съсипваш косата, вземи си шампоан-оцветител или червен нюанс, или нещо максимално близо до естествения ти цвят.
Така изглеждат пликчетата- http://www.torba.bg/2065-5213-large/marion-kosmetiki-shampoan-ocvetitel-bez-amoniak.jpg

Аз съм виждала и в тубучки :)

ri41
01-16-2011, 12:21
използвах си шапоана дето го имах, той е червеникав(за такъв го взех) и се получи добре, скри ми кичурите и червеното ми стои много хубаво, само, че другия път ще се направя с тъмно кафяво :D и то е много хубаво и така, сигурно половин година ще ходя така, поне косата ми расте бързо, много ви благодаря за всички отговори :)