PDA

View Full Version : Вие какво мислите?Виновен ли съм?



DaVinciCode
01-14-2011, 14:57
С 1 от класа ми нещо се лигавим и аз го ритам на шега,после той и така..в смисъл съвсем лекичко..и изведнъж след часа ми вика ,аа виж тука ми се счупи МП3-то и гледам цялата мп3-ка счупена сякаш си я удрял с чук отгоре..После пък ми вика,че ремонта бил 50 лева,при условие ,че ми беше казал ,че тя струва 20.Аз виновен ли съм според вас?И има ли възможност да лъже и ся да говори някакви глупости?И как може да е 50 лева ремонта при условие,че е много стар уред,и е много по евтин...И ако му се е счупила ,защо не каза веднага ми после почна да говори щуротии ..

ledenakrasota
01-14-2011, 15:06
Не се чувствай виновен,защото той това го вижда и ето,обърнал го е срещу теб.Когато отново те натисни му отвърни твърдо,но спокойно както сега на нас ни обясни нещата за ремонта и реалната цена! :)

Ако пък не,дай му 20 лв и да се разкара,но не се поддавай на такива идиоти :x Когато си уязвим какви ли ги няма! :?

GLaDOS
01-14-2011, 16:46
Ако си убеден ,че не си я строшил ти - дръж си на твоето .
Ако пък си виновен може да си поемеш вината .
Ама да знаеш че има и такива гадове ,само и само да си избие парите от ремонта :)

scrooper
01-14-2011, 16:56
със сигурност иска да ти измъкне пари!

minionka
01-14-2011, 17:10
То па егати калпавото мп3 :D :D Въпреки че, това лекичко..колко ли лекичко е било... :-D Иначе, ако си сигурен,че не си я счупил... няма да му плащаш..

BlackEyedPeas
01-14-2011, 17:51
А той от къде е сигурен, че си бил пък ти?? Без доказателства - няма осъждане!

SwEeTMuFFiN
01-14-2011, 18:02
със сигурност иска да ти измъкне пари!
ако си сирурен че е била 20лв. тва важи 8) ама преди ти го казаха- дръж се твърдо 8)

DaVinciCode
01-14-2011, 18:57
Казах му ,че е смотан,и че щом за нещо толкова материално се държи така враждебно,псува и обижда,нищо няма да му платя.Освен това го хванах в лъжа няколко пъти,та му казах,че нищо няма да му платя,а чувството за вина отмина,след като го видях колко е глупав.

JDeel
01-14-2011, 21:57
Аз не вярвам мп3-ка да се счупи по такъв начин. Но и по мое време имаше такива дето си измисляха сценарии за нещо. Малко цигански манталитет :)