PDA

View Full Version : Родителите ми не ме пускат



MayFlower
01-14-2011, 17:00
Здравейте! Имам голям проблем..
Значи с една приятелка мислихме утре да отиваме на Варна за дрешки и на разходка, обаче родителите ми не ме пускат! Аз съм от един град на около 100км от Варна и трябва да пътувам с влак или автобус! НЯМАМ ИДЕЯ ЗАЩО НЕ МЕ ПУСКАТ.. Имам достатъчно парички, събрани от Коледа и Нова година и не е в това въпросът.. Просто са против.. не знам вече какво да правя - мъча се да говоря нормално с тях ама не става.. На 15г съм и давам всичко от себе си в училище - правя всичко коквото трябва и съм наистина отговорна и накрая какво? НЕ МЕ ПУСКАТ..

Според вас какво да направя ? Да отида ли на Варна против волята им или пак да стане на тяхната.. ?!

Моля ви посъветвайте ме това, което мислите- много ми е важно! Благодаря! :)

Липсва описателно заглавие!
kalpazanka

gegata15
01-14-2011, 17:19
Помоли ги учтиво, кажи :
Мамо, тате мисля, че съм достатачно голяма и смятам, че мога да се оправя сама. А и ако сгафя този път с нещо ще знаете да не ме пускате друг път ;)))

ПП : От къде си? :)))

SmilezZz
01-14-2011, 17:24
А защо задължително дрехите да си ги купиш от Варна,не
можеш ли да си ги вземеш от твоя град ?

Иначе нормално е да не те пускат..Притесняват се за тебе,а и
не си чак толкова голяма,де..
Но все пак ги помоли,убеди ги по някакъв начин да те пуснат..

SwEeTMuFFiN
01-14-2011, 17:51
щом до сега не не са те пуснали няма да стане. няма ли по-голям от вашия град по-близо. питай ги какъв е проблема и им покажи че си отговорна. :)

MayFlower
01-14-2011, 17:58
Не е заради дрехите. Искам да отида с приятелките ми просто.. отдавна не сме ходили заедно някъде и много отдавна си го мислим точно за Варна..
А градът, в който живея не е много малък - по-горе обясних защо искам на Варна :( :(

Jus7DreamBoy
01-14-2011, 18:00
Случайно да си от Шумен ?