PDA

View Full Version : Проблем с възбудата



xXxScreamxXx
01-14-2011, 17:09
От известно време си имам приятел и нещата стигнаха до секс .. пробвахме няколко пъти но за съжаление без успех от моя страна .. Някак си не мога да се възбудя достатъчно или въобще не чувствам възбуда... Може и да е от стреса сега в края на срока всеки ден изпитвания, тестове..
Мислех си дали може да ми препоръчате някакъв овлажнител или крем .. нямам предид тези, които се нанасят непосредствено преди акта.. :)

TheBeliever
01-14-2011, 17:17
Той привлича ли те сексуално? Въобще ли не се възбуждаш или просто не се увлажняваш достатъчно? Ако е второто лубрикант ще ви свърши работа. Но ако не изпитваш сексуална възбуда и желание за секс просто не се насилвай да го правиш. Нормално е в стресови периоди да не ти е до секс.

xXxScreamxXx
01-14-2011, 17:22
Да,привлича ме. Възбуждам се, но прекалено малко и не е достатъчно влажно.

TheBeliever
01-14-2011, 17:30
Тогава малко орална от негова страна, ако това не те навлажни слагате лубрикант и всичко ще е наред.

xXxScreamxXx
01-14-2011, 17:42
Почти 17

TheAceOfLove
01-15-2011, 20:41
От известно време си имам приятел и нещата стигнаха до секс .. пробвахме няколко пъти но за съжаление без успех от моя страна .. Някак си не мога да се възбудя достатъчно или въобще не чувствам възбуда... Може и да е от стреса сега в края на срока всеки ден изпитвания, тестове..
Мислех си дали може да ми препоръчате някакъв овлажнител или крем .. нямам предид тези, които се нанасят непосредствено преди акта.. :)

Малко не ми е ясен въпроса ти за овлажнителя. Мисля, че всеки можеш да нанесеш както преди, така и по време на секса? Има ги почти във всички супермаркети.

SEXTRAVAGANTE
01-15-2011, 20:49
Ако си 11-13 годишна пикла която си е внушила ,че вече е годна за полов живот едвали ще се овлажниш и възбудиш както трябва. Може би проблема е в приятеля ти...сигурно не те привлича достатъчно или не е старателен в ласките и секса. Стреса също е важен фактор....естествено ,че няма да се възбудиш и да се овлажниш напълно ако се притесняваш за нещо и не може да се отпуснеш поради някаква си причина , независимо дали било то училище , смейни проблеми или разни други....аз мисля ,че ти вътрешно си знаеш какъв е проблема.
Купи си лубрикант......има едни флакончета на "Durex" които се продават дори по супермаркетите.

SolemnityOfDeath
01-15-2011, 21:21
^ Бате, а ти ако вземеш да прочетеш, че е написала, че е почти на 17, а не да мелиш, цена нЕма да имаш, сешшсе.

Авторке - лубриканти, действително. САМО гледай да не нацелиш единия със спайс ефект, че после е кофти =D Вземи си стандартен на Дюрекс, май към 8-9 кинта бяха.

TheX
01-15-2011, 21:33
4 лева са или 4.50,нещо такова. А това със стреса е много възможно,опитай се да се отпуснеш .

lavolupte
01-16-2011, 14:23
използвай лубрикиран презерватив

kremen4eto
01-16-2011, 15:03
Авторке - лубриканти, действително. САМО гледай да не нацелиш единия със спайс ефект, че после е кофти =D Вземи си стандартен на Дюрекс, май към 8-9 кинта бяха.

Какъв е този спайс ефект?

Авторке, предполагам е от стреса. Като правиш секс се оттърси от всякакви други мисли. :) Понякога обаче не се получава. Не се насилвай.