PDA

View Full Version : Отстранен проблем



Poison94
01-14-2011, 18:56
Искам да кажа на тези момчета,които имат проблем като моя,който ИМАХ а именно,че имах прилепнала кожа към горната част на главичката на пениса ми е ,че майката му е миенето смисъл не просто да го забелиш и измиеш,а да го забелиш и да дърпаш г/д до болка и да седиш така под душа,а може и да сложиш сапун да речем или шампоан около 1-2 мин. И така всеки път като се къпеш.Бавно се постига напълно разлепване,но с постоянство и търпение аз го постигнах.Бях пуснал преди тема точно за този мой проблем ,който го отстраних без лекарска намеса и благодаря за съветите на hugZ.Благодаря за вниманието.

anonymous768631
01-14-2011, 19:16
Браво, докарай си някой обрив.
Знаеш ли, че нормалният сапун не е предвиден за главата на пениса? :x

r19
01-14-2011, 19:26
Браво, докарай си някой обрив.
Знаеш ли, че нормалният сапун не е предвиден за главата на пениса? :x
Ма верно ли?Имам подозрения,че дядовците и бащите ви само с душ гел и с интимен сапун си мият....
по темата и моя преди години беше с леко залепнала кожа покрая на главичката и както каза момчето под душа си я разлепих... и сега е голям красавец :D

Poison94
01-14-2011, 19:28
картача по - често използвам шампоана,пък и сапуна не го трия директно върху глава на пениса ?!

gandalfepi4
01-14-2011, 19:29
Браво, докарай си някой обрив.
Знаеш ли, че нормалният сапун не е предвиден за главата на пениса? :x

деееба... току-що разбрах че целият си живот съм имал невидим обрив по пацата.

2 обрива бате

anonymous768631
01-14-2011, 19:41
Аз не казвам, че на всекиго става бе! На един може да е и това да си ти!

IzrudaBoss
01-14-2011, 20:58
Никога не си мийте члена със сапун. Само с чиста водичка и го търкайте с гъба. Сапуна измива мрасотията , но след няколко часа оная работа замирисва на една мн гадна особенна миризма.
Ъъъъ....на дърто уфффф :?

Macallan
01-14-2011, 21:00
Има си интимни сапуни за тая работа в 21 век живеем ... индианци

AirCrafter
01-14-2011, 21:26
Има си интимни сапуни за тая работа в 21 век живеем ... индианци
откъде можем да си вземем интимен сапун или кърпички защото аз съм по същия начин

yupaa03
01-14-2011, 22:07
Има си интимни сапуни за тая работа в 21 век живеем ... индианци
откъде можем да си вземем интимен сапун или кърпички защото аз съм по същия начин

Интимен сапун, кола масчица, после за малко прескачаш до оная тема с гланца за устни и след това смело се насочваш към сайтовете с раздел Адам и Адам... Хайде, бъдете малко мъже, бе. Ебати путьовците... Сега остава да ми кажеш, че ползваш силно "мъжкия" Lactacid Femina, за да си миеш оная работа и ще припадна...

waterpolohero
01-14-2011, 22:15
Има си интимни сапуни за тая работа в 21 век живеем ... индианци
откъде можем да си вземем интимен сапун или кърпички защото аз съм по същия начин

Интимен сапун, кола масчица, после за малко прескачаш до оная тема с гланца за устни и след това смело се насочваш към сайтовете с раздел Адам и Адам... Хайде, бъдете малко мъже, бе. Ебати путьовците... Сега остава да ми кажеш, че ползваш силно "мъжкия" Lactacid Femina, за да си миеш оная работа и ще припадна...

:lol: :lol: :lol: :lol: Ти току виж мом(ч)ето ползва фон-дьо-тен и сенки , нищо незнаеш :shock:

DarkTemplar
01-14-2011, 22:54
А лак за нокти?

Carlos
01-14-2011, 23:11
А лак за нокти?

Мне, за топки :D
Мийте се както щете, важно да е чист! Не знам досега някой да страда от ползването на сапун, било за глави, кожи, топки и кво ли не. Айде със здраве

machoka
01-15-2011, 10:01
От сапун до сапун има разлика, вЕрвам не се третирате с перилните сапуни дето са като павета и можеш да отрепаш някой с тях :D

FuckedUp
01-15-2011, 10:24
Интимен сапун, кола масчица, после за малко прескачаш до оная тема с гланца за устни и след това смело се насочваш към сайтовете с раздел Адам и Адам... Хайде, бъдете малко мъже, бе. Ебати путьовците... Сега остава да ми кажеш, че ползваш силно "мъжкия" Lactacid Femina, за да си миеш оная работа и ще припадна...

Тоз пък.. Т'ва че някой ползва интимен душ гел/ сапун, не го прави "путьо"..Ебахти ограниченото мислене, заклевам се..
Т'ва, че ти се търкаш с ония тухли, дето ги продават по 50ст. в пакет за 4, братле..проблема е твой!

Poison94
01-15-2011, 10:41
Никои не говори за ония големи домашни сапуни,които както каза един колега от форума мясат на павета и едвали някои все още ги използва за някаква употреба освен , ако не си пере килима отвън на двора :D :lol:

babity
01-15-2011, 10:49
Ей, разбирачииииии! Домашния сапун >all!

NomNomNom
01-15-2011, 11:33
Има си интимни сапуни за тая работа в 21 век живеем ... индианци
откъде можем да си вземем интимен сапун или кърпички защото аз съм по същия начин

Интимен сапун, кола масчица, после за малко прескачаш до оная тема с гланца за устни и след това смело се насочваш към сайтовете с раздел Адам и Адам... Хайде, бъдете малко мъже, бе. Ебати путьовците... Сега остава да ми кажеш, че ползваш силно "мъжкия" Lactacid Femina, за да си миеш оная работа и ще припадна...
Нали знаеш каква е истинската същност на хомофобите ?