PDA

View Full Version : Гадно



Fashion13
01-14-2011, 19:16
Здравейте!1.Има едни момичета,които само преписват и всички виждаме,а даскалката казва,че са много добри и това не е възможно и сме интриганти!А когато някой каже нещо за мен,което дори един не е потвърдил даскалицата-ще види тя какво ще я правя!И тия момичета само си шушукат и пращат бележки,а когато две фр се погледнаха тя ги премести и им написа забележки!2.Искахме да говорим за тези учители с директорката(аз и една фр),но гадното е,че майките ни не дават! :( 3.Къде се съхраняват записите от охранителните камери и има ли в конферентните и класните стаи такива?4.Аз не спортувам,защото имам проблем с дробовете и като се затичам след няколко минути ме заболява под гърдите!Какво да сторя?!5.Един съученик падна на леда и се нарани,ходи при училищната лекарка да го промие!Можели да му стане нещо?!6.При 22 въпроса-тест,за една грешка-колко се пише и ако едно упражнение има 3 подусловия-и си сбъркал и трите колко се пише?А за 10 въпроса,ако си сбъркал един?7.Много съм слаба психически.Какво да направя?!