PDA

View Full Version : Досадните и опасни вагинални гъбички



Lenny22
01-14-2011, 19:59
Има ли начин да разбера дали имам вагинални гъбички, освен при гинеколог? Примерно, виждат ли се с просто око? Нямам сърбежи и парене, само течение. Хигиената ми е много висока. И все пак се притеснявам..
п.п. с постоянен полов партньор съм и го правим само с презерватив.

Claymore
01-14-2011, 20:10
Ако течението е бяло и няма мирис не са гъбички. Както сама каза нямаш сърбеж, парене и зачервяване, нали? Тогава няма за какво ад се питесняваш.

kiki1991
01-14-2011, 20:14
Има ли начин да разбера дали имам вагинални гъбички, освен при гинеколог? Примерно, виждат ли се с просто око? Нямам сърбежи и парене, само течение. Хигиената ми е много висока. И все пак се притеснявам..
п.п. с постоянен полов партньор съм и го правим само с презерватив.

А защо си мислиш че имаш,като нямаш никакви симптоми???...Симптомите за няколко..като се започне от парене,силен сърбеж,лошо миришещо течение и т.н.,но даже и да имаш симптом от тези който изброих това може да не е гъбички а много др болести който имат същите симптоми,така че ако имаш съмнения за нещо върви на гинеколог!!!

Lenny22
01-14-2011, 20:37
Да, по принцип смятам да отида, но за да сменим презерватива с противозачатъчни. Няма как това да стане ако съм болна..

благодаря все пак на отзовалите се :)

kalpazanka
01-15-2011, 07:47
Ами като водиш полов живот, той задължително ще те прегледа на магарето. При гъбичките течението е като пресечено, отделно налепите и зачервената лигавица ще се видят при гинеколога.
Не те съветвам да пиеш контрацептиви. Не си струва последствията и рисковете.