PDA

View Full Version : Sony xperia x10 mini pro или Htc wildride



bebzgirl
01-15-2011, 08:48
Хий ... Сори за поредната темма от моя страна ...

Та ще си копувам телефон и се чудя м/у тези 2 та ;дд

Сони х10 мини про - него му се чудя защото четох в форума на андроид че батерията му пада бързо ...

и ХТс Wildfire =))

Aко имате някакви по-добри предложения до към 650 -700 лв кажете =))
И моля ви ако ще гледате телефон от тоя диапазон не от онлайн магазините че им нямам никакво доверие ..

btw: Извинявам се за грешката в заглавието

Nam3less3
01-15-2011, 12:06
За 600-700 лева с договор може да си купиш топ класа като HTC Desire HD или Samsung Galaxy S.
Иначе от тия 2та дето си избрала като че ли Wildfire е по-подходящия избор, но зависи от нуждите на човека.

Nam3less3
01-15-2011, 12:26
А Galaxy S без договор май е 699 лева, тъй че е най-добрият избор.

bebzgirl
01-15-2011, 15:09
м не е 699 =ДД
а аз ще ги взимам без договор ...

MickeyMouse
01-15-2011, 16:45
Хий ... Сори за поредната темма от моя страна ...

Та ще си копувам телефон и се чудя м/у тези 2 та ;дд

Сони х10 мини про - него му се чудя защото четох в форума на андроид че батерията му пада бързо ...

и ХТс Wildfire =))

Aко имате някакви по-добри предложения до към 650 -700 лв кажете =))
И моля ви ако ще гледате телефон от тоя диапазон не от онлайн магазините че им нямам никакво доверие ..

btw: Извинявам се за грешката в заглавието
Имам предложение с Samsung GT-S8500 Wave
Много е добър първият телефон със супер амолед дисплей
1гхц процесор
и bada OS
отиди до глобул или мтел и го вземи да го разгледаш няма да искаш да го оставиш там :D :grin:

bebzgirl
01-15-2011, 17:02
Оле обичам тее !! <3
Направо се влюбих в тоя тел ;дд
Сватбата ни е на 23/03 (рд то ми)
поканен сии ;дд
Бтв има ли го в бяло ?? ;дд

Nam3less3
01-15-2011, 17:13
Наистина качествен смартфон, бях го забравил, защото не е с Андроид, но и Бада става, имам приятел с такъв и не се оплаква от липса на нужни приложения.

bebzgirl
01-15-2011, 17:31
мии на мене фейсбук скайп и туитър са ми достатъчни ;дд ...
Бтв има ли скайп приложение ?? :Д

Nam3less3
01-15-2011, 18:11
Официално май няма(скоро ще има), но хората ползваха други програми за чат, чрез които се свързваха със скайп(мисля, че скайп им отряза поддръжката за да се ползва само тяхната програма).

val181
01-15-2011, 18:14
мисля че трябва да хвърлиш едно око и на нокиа с7
http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/nokia/c7-p44292662/

Nam3less3
01-15-2011, 18:19
мисля че трябва да хвърлиш едно око и на нокиа с7
http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/nokia/c7-p44292662/Ако искаше нещо със Симбиан, нямаше да избира между Андроид смартфони :-o

val181
01-15-2011, 18:22
защо вместо сега да се заяждаме нека всеки да предложи своето и той/тя да си избере. защото аз още смятам че симбиан е по-добра

Nam3less3
01-15-2011, 18:31
защо вместо сега да се заяждаме нека всеки да предложи своето и той/тя да си избере. защото аз още смятам че симбиан е по-добраСимбиян по-добра от Андроид? И го казваш даже без да си пробвал Андроид?
Първо не може да казваш това без да имаш личен опит с 2те или поне много наблюдения.
И второ целият свят ще ти каже че Андроид е много по-напред от Симбиан, да не говорим за това за коя система има повече приложения.
Тъй че си препоръчвай нокийте щом ти харесват, но недей да казваш на бялото черно.
Ако не ми вярваш - потърси в нета, разгледай сайтовете за телефони, и виж мнението на 90% от хората, а то е че Симбиан в момента е далеч от качеството на Андроид, даже Нокиа май ще я зарязват и в момента правят нова ОС.

val181
01-15-2011, 18:45
ти мен не можеш да ме обедиш че симбиян е лоша защото половината ми приятели със смартфони са с нокиа и никой от тях няма проблеми с нея. освен това като гледам и двамата ми познати с андроид тази операционна система с нищо не е по-добра от симбиан. даже когато разглеждах телефона на приятелката ми (той е с андроид) ми се стори че тази система е доста объркана и досадна. е поне ще си призная че всичките смартфони досега които съм имал са били със симбиан и тя ми е добре позната.

bebzgirl
01-15-2011, 18:52
На мен лично андроидите са ми по-удобни =)

Не че имам нещо против симбиан ... въпрос на вкус е =)
Не се карайте все пак ;дд

val181
01-15-2011, 18:54
аз това се опитвам да кажа за мен симбиан са по-добри а за него явно андроид

Nam3less3
01-15-2011, 18:56
ти мен не можеш да ме обедиш че симбиян е лоша защото половината ми приятели със смартфони са с нокиа и никой от тях няма проблеми с нея. освен това като гледам и двамата ми познати с андроид тази операционна система с нищо не е по-добра от симбиан. даже когато разглеждах телефона на приятелката ми (той е с андроид) ми се стори че тази система е доста объркана и досадна. е поне ще си призная че всичките смартфони досега които съм имал са били със симбиан и тя ми е добре позната.Ми аз пък виждам как целият свят почва да се отървата от Симбиан и всичко си купува смартфони с Андроид. Потърси в гугъл и ще видиш защо всички харесват Андроид, който се ползва много по-леко, лесно и предлага най-голяма функционалност, отворена система, с възможност да го персонализираш максимално, с над 100000 безплатни приложения. А и Google е зад него. Самият аз съм имал смартфон със Symbian(nokia 5800) и като си взех с Андроид разбрах защо това е най-предпочитаната ОС. А нормално много хора да са със Симбиан, просто лош навик от едно време. Но вече и в България Андроид почва да завлядява пазара. Symbian-а не казвам че е отвратиелен, но аз лично се интересувам от смартфони и обичам всичко да е изпипано. Някой хора си ползват примерно смартфона само за разговори - на тях ще им е все едно дали е с Android, Symbian или нещо друго.

bebzgirl
01-15-2011, 19:22
бтв Nam3less3 какъв телефон имаш ??

Nam3less3
01-15-2011, 19:26
бтв Nam3less3 какъв телефон имаш ??Първо и аз си взех 5800 щото беше единствения евтин и функционален по онова време, след това бързо реших да мина на Андроид и си купих Samsung Galaxy S, но го откраднаха набързо(толкова пари на вятъра) и заради това вече съм с бюджетния GT540 Optimus.

bebzgirl
01-15-2011, 19:34
аха ... мн сори за галаксито ... бтв на лг то сичките приложения и глезотий атк му вървят ? :Д

Nam3less3
01-15-2011, 19:38
аха ... мн сори за галаксито ... бтв на лг то сичките приложения и глезотий атк му вървят ? :ДЕ по-тежките игри с хубава графика са за скъпите телефони, но иначе почти всичко му върви без проблем. Сложих си версия 2.1 на Андроид(по принцип идва с 1.6). Естествено не бива да го претоварвам с много активни приложения наведнъж, защото е евтин и няма толкова силен хардуер, но без проблем си чатя в скайпа, слушам музика и браузвам в нета.

val181
01-15-2011, 19:54
Ами аз правя същото с нокиа с6 само дето имам GPS и по добра камера

Nam3less3
01-15-2011, 20:08
Ами аз правя същото с нокиа с6 само дето имам GPS и по добра камераАко не знаеш нокиата е по-скъпа, конкурента и не е GT540 а е XPERIA X10 mini pro, и всеки нормален смартфон има GPS(включително и моя).

bebzgirl
01-15-2011, 20:32
Ти ме накара да се замисля ... Дали наистина ше си заслужава да налея 1 камара с пари в 1 телефон и ако го счупя/загубя атк да ме е много яд ... ;дд Ама уейва ме изкефии ;д най вече заради дисплея =)

Nam3less3
01-15-2011, 20:37
Ти ме накара да се замисля ... Дали наистина ше си заслужава да налея 1 камара с пари в 1 телефон и ако го счупя/загубя атк да ме е много яд ... ;дд Ама уейва ме изкефии ;д най вече заради дисплея =)Тия телефони (http://www.gsmarena.com/results.php3?sName=&idMaker=0&idAvailability=0&YearAnnounced=0&nPriceLow=0&nPriceHigh=0&idCurrency=0&idFormFactor=0&idDualSIM=0&idQwerty=0&HeightMax=0&WidthMax=0&ThicknessMax=0&WeightMax=0&idOS=11&idDisplay=0&idDisplayRes=0&fDisplaySize=0&idDisplayTech=0&idTouchscreen=0&idAccelerometer=0&id35mm=0&idCamera=0&idCameraFlash=0&idVideoRecorder=0&idSecondaryCamera=0&idExpansionCard=0&idGPS=0&bWLAN=0&bEDGE=0&bGPRS=0&idBluetooth=0&bIR=0&bEmail=0&bWAP=0&bJava=0&idRadio=0&bMMS=0&idRingtones=0&sColor=&StandBy=0&TalkTime=0&sFreeText=amoled) също са с AMOLED/Super AMOLED дисплей и с Андроид, поне първите 10тина мисля че ги има по магазините(с 1-2 изключения), а не всички са толкова скъпи. Е то е въпрос на късмет дали ще ти откраднат телефона, дали ще се счупи и т.н.

bebzgirl
01-15-2011, 20:43
Те май повечето не са излезли в бг ;дд ...
Пък и съм голям карък ...
Мене най-много ме притесни в сонито х10 е че казват че батерията му издържала малко ..
А ти като си с това лг имаш ли предплатени мегабайти ?? :Д

Nam3less3
01-15-2011, 20:47
Те май повечето не са излезли в бг ;дд ...
Пък и съм голям карък ...
Мене най-много ме притесни в сонито х10 е че казват че батерията му издържала малко ..
А ти като си с това лг имаш ли предплатени мегабайти ?? :ДВзех си го с договор но нямам специален дата план, обикновено ползвам уи-фи а не мобилен нет така че не и трябват много мегабайти(има 20тина безплатни на месец). А за батерията - аз моя го зареждам по 1-2 пъти на ден, защото постоянно му смуча батерията от много ползване. Не разчитай да ти държи батерията дълго на който и да е смартфон, освен ако не го ползваш основно за говорене. Wi-fi, gps, 3g, тежки програми и игри, хубавия дисплей и процесор доста ток искат.

bebzgirl
01-15-2011, 21:09
Аха ... то аз най вече заради батерията се притесних ;дд ...
А сонито ме привлича нз що ... просто ейй тъй ;д;д
ама се притеснявам дали ще му тръгне сичко като скайп и фейсбук приложението заради малкия екран ;дд

Jus7DreamBoy
01-15-2011, 22:10
Аха ... то аз най вече заради батерията се притесних ;дд ...
А сонито ме привлича нз що ... просто ейй тъй ;д;д
ама се притеснявам дали ще му тръгне сичко като скайп и фейсбук приложението заради малкия екран ;дд

всичко му тръгва без проблем на сони-то

MickeyMouse
01-16-2011, 07:42
Аз имам също телефон със bada OS има скайп но е Java версия за сега сокро ще има оригинална версия разработена за бада
И аз исках да си взема този модел с8500 но мн солен ми се стори :D
+ това има обещания от Самсунг до шестия месец на 2011 bada OS ще има надграждане до bada 2.0 когато го вземеш е със 1.0 сега има надграждане до 1.2 и след това 2.0 :grin:

val181
01-16-2011, 14:17
Аха ... то аз най вече заради батерията се притесних ;дд ...
А сонито ме привлича нз що ... просто ейй тъй ;д;д
ама се притеснявам дали ще му тръгне сичко като скайп и фейсбук приложението заради малкия екран ;дд

На сони ериксон и нокиа всичко тръгва 8)

RajonRondo
01-16-2011, 15:07
В момента съм с Хперията и съм много доволен радва ме, че е мъничък и същевременно удобен за работа.Взимай го няма да сбъркаш :)