PDA

View Full Version : Билет и Къща в Хавай ?



kingkong23
01-15-2011, 11:21
Можете ли да ми кажете колко струва билет от БГ до Хавай за Малолетни и Пълнолетни , ако може и колко струва долу горе една прилежна къщичка там :) =-]

windowlicker
01-15-2011, 12:53
Питаш защото искаш да живееш там ли?

kingkong23
01-15-2011, 13:15
не , просто ми е интересно защото е хубаво място като изкл. цунамитата вулканите и прочие :)

windowlicker
01-15-2011, 23:39
Младеж не бъркай туризма с емиграцията. Ти бил ли си там, че знаеш какво е? Аз не съм, но и аз съм чувала че е много хубаво за ПОЧИВКА. Иначе на въпроса ти е скъпо. И ако следва въпрос "Е добре де3 колко??" мога да ти кажа, че ще ти отнеме точно 5 минути да разбереш благодарение на google :)

xSANYAx
01-19-2011, 10:31
Не знам защо,но темата ти някак си не ми се вижда кой знае колко сериозна..купуваш си билетче за Хаваите,от раз си купуваш и къщичка (ПО ВЪЗМОЖНОСТ НА ПЛАЖА) нещо... мн детско ми изглежда. :?

areaa51
01-19-2011, 12:58
Не знам защо,но темата ти някак си не ми се вижда кой знае колко сериозна..купуваш си билетче за Хаваите,от раз си купуваш и къщичка (ПО ВЪЗМОЖНОСТ НА ПЛАЖА) нещо... мн детско ми изглежда. :?


Кое ти се струва детското ? ако има пари неможели да замине и да си купи къща ?

windowlicker
01-19-2011, 15:24
бахахаха не може :D

xSANYAx
01-19-2011, 16:09
Не знам защо,но темата ти някак си не ми се вижда кой знае колко сериозна..купуваш си билетче за Хаваите,от раз си купуваш и къщичка (ПО ВЪЗМОЖНОСТ НА ПЛАЖА) нещо... мн детско ми изглежда. :?


Кое ти се струва детското ? ако има пари неможели да замине и да си купи къща ?

:lol: Трябват и пари,но в случая и други неща.

areaa51
01-19-2011, 17:17
Не знам защо,но темата ти някак си не ми се вижда кой знае колко сериозна..купуваш си билетче за Хаваите,от раз си купуваш и къщичка (ПО ВЪЗМОЖНОСТ НА ПЛАЖА) нещо... мн детско ми изглежда. :?


Кое ти се струва детското ? ако има пари неможели да замине и да си купи къща ?

:lol: Трябват и пари,но в случая и други неща.

В случея пича пита колко струва билет и къща на Хаваите ... ти му казваш детско било ако има пари що па да не си купи къща там много си интересна :D

windowlicker
01-19-2011, 21:26
Детско е щото не можеш да идеш ей така там и да си купиш къща.

areaa51
01-20-2011, 09:07
Детско е щото не можеш да идеш ей така там и да си купиш къща.


Ако оставим клишетата настрана ''неможе просто ей така да отидеш и да си купиш къща'' .. аз не знам ако има пари кое му пречи да си купи къща там ?

xSANYAx
01-20-2011, 09:37
Детско е щото не можеш да идеш ей така там и да си купиш къща.


Ако оставим клишетата настрана ''неможе просто ей така да отидеш и да си купиш къща'' .. аз не знам ако има пари кое му пречи да си купи къща там ?

ЗАЩОТО ТРЯБВА ДА ОТГОВАРЯШ НА ДАДЕНИ УСЛОВИЯ,ПРЕЦЕНЯВАТ ТЕ ДАЛИ СИ ПОДХОДЯЩ ЗА САЩ,ТРЯБВА ТИ ВИЗА! Ако искаш с пари,иди някъде в Европа,там само тва ще ти е нужно! :)

areaa51
01-20-2011, 13:14
Да наистина си права тези шибани визи ... :)

windowlicker
01-20-2011, 17:01
Да наистина си права тези шибани визи ... :)

Всъщност визите в случая ще са ти най-малкия проблем. Все пак реших да си направя труда и да видя горе долу колко струват къщите там и средната цена на Хонолулу е 500 000 долара... :)

xSANYAx
01-20-2011, 18:43
Да наистина си права тези шибани визи ... :)

Всъщност визите в случая ще са ти най-малкия проблем. Все пак реших да си направя труда и да видя горе долу колко струват къщите там и средната цена на Хонолулу е 500 000 долара... :)

Хехех,е,ще ги събере-колко му е.. :) :-P

areaa51
01-20-2011, 20:45
Викаш лесна работа :D

JZfan
01-22-2011, 18:28
Колкото и красиво толкова и нестандартно място за живот... :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-26-2011, 02:35
до колкото ми е известно имаш и нужда от виза.... която BTW ще ти струва около 150$ ....

гледах за цени на билети но не намерих нищо... но не мисля че ще е по малко от 1200$ ... (поне... и ако си късметлияя да го намериш толкова ефтин този билет.. ) все пак Хавай си е на майната си .. ;D

windowlicker
01-26-2011, 15:19
a[N]D[i]T[k]a]до колкото ми е известно имаш и нужда от виза.... която BTW ще ти струва около 150$ ....

гледах за цени на билети но не намерих нищо... но не мисля че ще е по малко от 1200$ ... (поне... и ако си късметлияя да го намериш толкова ефтин този билет.. ) все пак Хавай си е на майната си .. ;D


Визата трябва да е емигрантска, т.е. зелена карта, която не се взима за $150. Билетите ги гледах еднопосочен започва от $1700, но това наистина е най-малкия проблем.

Nakadah
01-26-2011, 20:46
И какво ще работи 1 човек без каквото и да е образование на Хавай? Да чисти кенефите? Има достатъчно мераклии за тази работа...

Филмите, филмитееее.......

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-27-2011, 22:32
a[N]D[i]T[k]a]до колкото ми е известно имаш и нужда от виза.... която BTW ще ти струва около 150$ ....

гледах за цени на билети но не намерих нищо... но не мисля че ще е по малко от 1200$ ... (поне... и ако си късметлияя да го намериш толкова ефтин този билет.. ) все пак Хавай си е на майната си .. ;D


Визата трябва да е емигрантска, т.е. зелена карта, която не се взима за $150. Билетите ги гледах еднопосочен започва от $1700, но това наистина е най-малкия проблем.

нем не трябва ! :) майка си извади.. плати 150$ и важи за 10 години ...

Nakadah
01-27-2011, 23:30
a[N]D[i]T[k]a]

a[N]D[i]T[k]a]до колкото ми е известно имаш и нужда от виза.... която BTW ще ти струва около 150$ ....

гледах за цени на билети но не намерих нищо... но не мисля че ще е по малко от 1200$ ... (поне... и ако си късметлияя да го намериш толкова ефтин този билет.. ) все пак Хавай си е на майната си .. ;D


Визата трябва да е емигрантска, т.е. зелена карта, която не се взима за $150. Билетите ги гледах еднопосочен започва от $1700, но това наистина е най-малкия проблем.

нем не трябва ! :) майка си извади.. плати 150$ и важи за 10 години ...


И това е туристическата виза която ти позволява да влизаш и излизаш много кратно.. Защо ли са ви дали такава? Живеете в Торонто, което е на 150 км от Niagara Falls което е границата с америка и там са моловете? Може би защото Канадците от този район ходят всяка седмица да пазаруват в Америка което да си оставяш парите там...

Такава виза няма да дадът на Българин живеещ в България. И Визата може да е и 6 месеца, не е задължително да е 10 год. Те преценяват.. Ма това с картончетата на 6 месеца не е ли ебано? 8-)

Auriss
01-28-2011, 01:15
Симпатяги. Туристическа виза и Зелена карта са доста различни неща :D

А до хаваите един билет далеч не е 1600$.
По толкова бях гледал едноседмични почивки там.
Да не говорим ,че Сейшелите са най-скъпото и красиво място ,а Хавай остана кенеф за Америка :)

Както и да е. Темата кърти мивки :D

windowlicker
01-28-2011, 15:14
На мен идеята ми беше, че с туристическа виза НЕ можеш да си купиш къща...

amk933
01-28-2011, 20:02
a[N]D[i]T[k]a]

a[N]D[i]T[k]a]до колкото ми е известно имаш и нужда от виза.... която BTW ще ти струва около 150$ ....

гледах за цени на билети но не намерих нищо... но не мисля че ще е по малко от 1200$ ... (поне... и ако си късметлияя да го намериш толкова ефтин този билет.. ) все пак Хавай си е на майната си .. ;D


Визата трябва да е емигрантска, т.е. зелена карта, която не се взима за $150. Билетите ги гледах еднопосочен започва от $1700, но това наистина е най-малкия проблем.

нем не трябва ! :) майка си извади.. плати 150$ и важи за 10 години ...


И това е туристическата виза която ти позволява да влизаш и излизаш много кратно.. Защо ли са ви дали такава? Живеете в Торонто, което е на 150 км от Niagara Falls което е границата с америка и там са моловете? Може би защото Канадците от този район ходят всяка седмица да пазаруват в Америка което да си оставяш парите там...

Такава виза няма да дадът на Българин живеещ в България. И Визата може да е и 6 месеца, не е задължително да е 10 год. Те преценяват.. Ма това с картончетата на 6 месеца не е ли ебано? 8-)

Не е вярно това. Сигурно едно 70-80% от визите в последната година, които издават тук са 10-годишни. ;) Аз поне НЕ понзвам някой пътувал в последната година, който да не е с 10-годишна...

С туристическа виза можеш да си купиш къща...поне не ми е известно Славчо ти Трифанов да има зелена карта или гражданство, а има къща.

ПС: Аурис, това за Сейшелите и Хаваите е пълна глупост, но айде да не коментирам, че ще кажеш, че е аргумент ад хоминем. 8-)

Nakadah
01-29-2011, 00:16
Познавам хора с: 6 месечни, 1 годишна и 5 годишни...

amk933
01-29-2011, 06:56
От кога са им?

Аз познавам един с 1-годишна и 3-ма с 10-годишни. А на тия с 10-годишната дори им е за първи път. ;) Туристическите вече се дават значително по-лесно.

goshka
01-29-2011, 08:35
А с туристическа виза може ли да се работи легално или трябва работна виза?

windowlicker
01-29-2011, 12:56
А с туристическа виза може ли да се работи легално или трябва работна виза?

Не може. Трябва работна виза.

Амк аз не го знам Трифонов с каква виза е, но съм сигурна, че си има пред простосмъртните като нас както и много други чуждестранни акт?ори...Плюс това съм минавала пред топзи път и знам какви основни документи ти изискват при закупуване на къща и какви документи ти дават на туристическа виза.

Nakadah
01-29-2011, 22:29
От кога са им?

Аз познавам един с 1-годишна и 3-ма с 10-годишни. А на тия с 10-годишната дори им е за първи път. ;) Туристическите вече се дават значително по-лесно.

1-ния с 6 месечна ми е от класа и я взе на скоро...

И в Канада(Южно Онтарио) се дава турсическа виза сравнително лесно, да! Но, в България не е толкова лесно... Познавам 4-ма за последните 3 месеца на който им е било отказана виза.

И точно това аз казвам, че на тея от тая част на Онтарио искат да им дадът виза защото ходят да си оставят парите в Америка...

goshka,

Работна виза ти трябва.

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-31-2011, 23:05
a[N]D[i]T[k]a]

a[N]D[i]T[k]a]до колкото ми е известно имаш и нужда от виза.... която BTW ще ти струва около 150$ ....

гледах за цени на билети но не намерих нищо... но не мисля че ще е по малко от 1200$ ... (поне... и ако си късметлияя да го намериш толкова ефтин този билет.. ) все пак Хавай си е на майната си .. ;D


Визата трябва да е емигрантска, т.е. зелена карта, която не се взима за $150. Билетите ги гледах еднопосочен започва от $1700, но това наистина е най-малкия проблем.

нем не трябва ! :) майка си извади.. плати 150$ и важи за 10 години ...


И това е туристическата виза която ти позволява да влизаш и излизаш много кратно.. Защо ли са ви дали такава? Живеете в Торонто, което е на 150 км от Niagara Falls което е границата с америка и там са моловете? Може би защото Канадците от този район ходят всяка седмица да пазаруват в Америка което да си оставяш парите там...

Такава виза няма да дадът на Българин живеещ в България. И Визата може да е и 6 месеца, не е задължително да е 10 год. Те преценяват.. Ма това с картончетата на 6 месеца не е ли ебано? 8-)

канадците ходят защото имат канадски паспорти... с българския ми паспорт мен не биха ме пуснали в щатите ... ;D

Nakadah
01-31-2011, 23:48
Точно, дават ти визата за да влезнеш в Америка и да си оставиш парите...