PDA

View Full Version : от другата гледна точка



jeni4kata
01-15-2011, 13:23
Зарибявам се с едно момче,но нещо е несериозен май ама нз
Представете си че аз съм той и той пуска темата!!

Харесвам едно момиче,пишем си,но нещо не може да се разберем,казвам й,че я харесвам,тя не вярва,подценява се.Винаги аз й пиша първи,тя не се сеща.Всеки ден й пиша,казах й че я харесвам.Онзи ден я попитах дали иска да се занимава с мен,щото аз съм много несериозен,за нищо не ми пука,занимавам се с различни жени всеки ден и ходя в казина,та питах я дали иска да се занимава с мен или да си остане само по скайп и тя каза че иска.Тя мисли че се бъзикам постоянно с нея,щото пусках някви бъзици и мисли ,че всичко,което го казвам е на майтап.Поканих я на 29 този месец,когато ми е РД-то да ми е дама за вечерта

:lol: ии тя прие.Не знам дали наистина ще дойде,нз какво да правя,дали ме харесва??Когато аз й пиша пишем си малко,после тя спира.Ако тя пише казва само ко стаа и тва е.Смисъл тряя да почна разгорова,за да говори и тя

дАЛИ СЕ ИНТЕРЕСЯВА ОТ МЕН??

DarkTemplar
01-15-2011, 13:29
Нека отговоря на другото ти "Аз". :D

Момичето може да е по-срамежливо и да иска ти да поемеш инициативата, щом ти харесва и (предполагам) си по-голям от нея, си длъжен да го направиш. За да си й интересен говорете за различни неща и се старай да я разсмиваш с интересни истории, които си преживял/чувал.

Сега към същинското ти "Аз".

Мисля, че се интересува от теб, дам.

Познавате ли се лично или само виртуално?

jeni4kata
01-15-2011, 13:33
само виртуално
Той каза че се интерес от мен и не иска тва да е само в скайп,но бил пияница,комарджия и тл. и не искал да ме нарани :( :(

FuckedUp
01-15-2011, 13:39
С пияници не се захващай. От сега ти казвам.

DarkTemplar
01-15-2011, 13:43
само виртуално
Той каза че се интерес от мен и не иска тва да е само в скайп,но бил пияница,комарджия и тл. и не искал да ме нарани :( :(
Стабилни пороци има тоя пич... не очаквай нищо сериозно от него. Ако искаш флирт и/или неангажираща връзка, сигурно ще стане, повече едва ли.

jeni4kata
01-15-2011, 13:46
Може би се залъгвам,но съм влюбена.Или пък само заради това,че показва ентерес и аз си мисля че го харесвам,не знам.Постоянно мисля за него,ужассссссссссТТТТТТТ! Не можа да се концентрирам върху нищо друго. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

jeni4kata
01-15-2011, 13:51
Значи има ли момчета,които не харесват момичета с токчета,направени коси нагримосани и кльщави?Той е метъл-дали харесва метълки,с метълски блузи или с нормални дрехи :lol:

anonymous708973
01-15-2011, 14:25
На колко е, че е такъв пияница и комарджия?

jeni4kata
01-15-2011, 14:34
аз-21
той-22

RichardCastle
01-15-2011, 17:21
Пълна деградация на младежта... ;(

gLypChenCee
01-15-2011, 17:27
Иди на психолог .. :-o

Харесваш го, но ти е кофти, че те е избъзикал един-два пъти.
Дай му шанс, ако стане нещо такова - не се занимавай.