PDA

View Full Version : Нова прическа



MichellePhan
01-15-2011, 14:30
Косата ми е права,но в краищата е леко начупена,защотот я вързвам.Ако ми филират косата дали ще стои права и в краищата?Ако филирам цялата коса нали ще стане по-тънка?
Косата ми е малко под рамената,кафява.Може ли да ми дадете идеи за някои по-нови прочески,които не всеки 2ри по улицата ходи с такава.

AniBG
01-15-2011, 14:35
Какво имаш предвид под това "по-нови прически; не всеки 2ри да я носи по улицата"?? Да ти препоръчаме прическа приличаща на гнездо... :lol: :lol:

MichellePhan
01-15-2011, 14:39
Новоизмислени.И имах предвит да не е някоя изтъркана,която всеки копира от другите.Например когато всички се подстригаха на каре.

MeLikesPie
01-15-2011, 15:51
Снимка.

FuckingFreak
01-15-2011, 18:29
Оф божеее..
http://smiah.net/images/gallery/thumbs/th_320_prikolnye-pricheski_9021_s__3.jpg ей тъй се направи и ти гарантирам че никой няма да има коса като твойта. Кво те боли, ако ще всичките да са с такива ПРОЧЕСКИ, никой няма да ти каже че копираш ако наистина ти отива. И най-модерната прическа да си направиш, ако не ти стои добре ще изглежда грозно. Също така щом я ВЪРЗВАШ и ти се начупва, просто спри. Ако филираш цялата коса ще стане по-тънка естествено.. А такива "новоизмислени" подстрижки няма, има прически които се правят за различни поводи и са просто безкрайни, но не стават за всеки ден.

Kallyn4eto
01-15-2011, 19:00
Ако не я връзваш, ще се начупва ли в краищата? Ако не, то значи ако се подстрижеш няма да се начупва. Но ако пак си се начупва, то ако я филираш и я направиш на етажи надали ще се получи каквото искаш. И да, когато я филираш я изтъняваш и става по-лека, нали това е смисъла? Колкото до вида на прическата нямам идеи, съжалявам. Може нещо такова: http://fashiontips.ru/wp-content/images/2010/08/2011-Medium-Hairstyle-for-women.jpg Но всъщност не подстижката може да направи косата ти уникална и различна, по-скоро начина по който я носиш ;)

И AniBG всъщност всяка втора ходи с гнездо на главата :D Нали знаеш, прическите тип "бръкал в контакта" ;)