PDA

View Full Version : ;( Нежеланата ;(



GirlYyYXD
01-15-2011, 18:26
Нежеланата...Нежеланата...
Тези думи кънтяха в мен...
Нежеланата...Нежеланата...
Кънтяха в мене нощ и ден.
Колко нощи не съм спала,
колко дни съм пропиляла,
все за тази проста дума,
аз да мисля...
Колко мъки преживяла,
колко сълзи съм проляла...
и животът ми все повече се обезсмисля.
Стана ми ясно...
Знам го прекрасно!
Фактът,че никой не ме иска...
Но какво да направя?
В сълзите ми ще се удавя...
И го мога,дори да не искам...
Отбягват ме всички,
подигравки наред,
шамар и плесница,
крясъци отвред!!!
Унижават ме всички
със злоради усмивки,
какви са техните
по-висши придобивки?
Омръзна ми вече...
Но няма да стигна далече...
Понеже съм отдавна изгубена...
Сред тъжни спомени и мрачно минало...
В злокобни сенки забулена...
И няма кой да ме извади,
защото съм затворена в сълза...
Сълзите ми-затвор за мене станаха...
Това е моята съдба...
И през сълзата изтощена наблюдавам,
като на кадър скапаният ми живот...
Случки и спомени се преплитат...
в един отчаян и нещастен зов...

Дано да сте го харесали!Защото на мен лично ми стана тъжно докато го писах...Но изобщо не става въпрос за мен,просто ми дойде отвътре да напиша нещо тъжно и...мисля,че наистина сътворих такова нещо...






:cry: :cry: :cry:

GirlYyYXD
01-15-2011, 18:59
Първо съм на 11 и второ мразя емота,но... :lol:

anonymous546178
01-15-2011, 19:43
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

GirlYyYXD
01-15-2011, 20:02
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ти пък какво се хилиш? :razz: Чак и мен разсмя!

GunSnSteelflowers
01-18-2011, 20:17
Това повече заприлича на излияние от колкото на лирика. Животът не е толкова черен, колкото изглежда и не ти отива на годините да пишеш така. Не това е целта на изкуството. Просто рими.

ShtrudeL
01-18-2011, 23:03
Мега лигаво. Не ми харесва. Много дразнещо драматизираш. Все едно са ти подредили парченцата на пъзел и са ти го сервирали и се чудиш какво толкова да го правиш като вече е готов.
От прочита веднага си вадя извода, че автора е мрънкало, а тва не е хубаво нали?

Мииииир и любов, защото знам, че ще се обидиш (hug)

GirlYyYXD
01-19-2011, 15:20
Мрънкало съмммм :razz: :razz: :razz: Познахте!Е,аз не се обиждам. :D Ако някой хареса нещо мое-радвам се,ако не го хареса-не ми пука. 8) Все пак секи си има мнение,нали?

GirlYyYXD
01-19-2011, 15:34
Това повече заприлича на излияние от колкото на лирика. Животът не е толкова черен, колкото изглежда и не ти отива на годините да пишеш така. Не това е целта на изкуството. Просто рими.


Животът може да е изключително черен,зависи от коя светлина го гледаш :D

rtpghhfcz
01-22-2011, 20:16
Доста е хубаво. Не ги слушай.

StreetWitch
01-23-2011, 12:31
Хубаво е наистина може да не е някой шедовър,но пък има нещо истинско.Има някои хора,които си мислят,че могат да пишат и почват вече да коментират творбите на другите.Не всички можем да пишем като поети,но се опитваме да сътворим нещо което идва от душата и сърцето ни.Независимо от възрастта.

unknown0inlowe
01-24-2011, 11:09
И според мен е хубаво,понякога трябва да си излееш чувствата и ти си го направила по много хубав начин :) Харесва ми :)

SuNsEt
01-24-2011, 19:27
Бе вие луди ли сте?Много си е хубав стиха.Емо историите са ви завладяли прекалено много.Всеки стих,който е написан с чувство и може да пробуди щастие или болка у нас,се нарича изкуство.На нея и се е получило добре,но не е достатъчно дълбоко.

JustaLittleKid
01-24-2011, 20:10
Ами на мен също не ми харесва :)
Но... когато някой ти каже, че не харесва някое твое произведение, не трябва да се отчайваш или пък да му се ежиш, а да се замислиш ЗАЩО е така и да се опиташ следващия път да поправиш грешките си.
Поезията не следва някакви определени правила, в стихотворенията най- вече споделяш чувствата си, но опитай се да го правиш по малко по- различен начин, а не точно така, както го чувстваш.
Моите първи стихотворения са меко казано ужасни, аз сама го признавам, макар че тогава си мислех, че са прекрасни, аз съм ужасно талантлива и т.н.
Но с времето се подобриха поне мъничко :D Не казвам, че пиша страхотно или нещо такова, но в сравнение с първите ми опити, сегашните ми са уникални 8-)
Така че ако те влече и ако ти е най- лесно да споделяш чувствата си в рими, не се отказвай, но се вслушвай в съветите на хората без да им се перчиш :)

GirlYyYXD
01-26-2011, 13:19
Ллллллелийй,най-сетне някой да го хареса,благодаря ви! :-)

ShtrudeL
01-26-2011, 14:25
и може да пробуди щастие или болка у нас,се нарича изкуство.

Това знаеш ли какво пробужда?

Из първо и второсигналните мисли на Щрудел:
-О.о
-О.о
-О.о
-Колко лигаво
-Колко депресарско
-Колко излято като счупено яйце
-Какви са тея многоточия...
-Колко елементарно поднесено
-Беден речник и фантазия
-Виц/приказка/история набутана на малки редчета, за да изглежда като стихче?

още?

Сериозно...това е гавра с изкуството.

Мир и любовв (hug)

GirlYyYXD
01-31-2011, 15:58
и може да пробуди щастие или болка у нас,се нарича изкуство.

Това знаеш ли какво пробужда?

Из първо и второсигналните мисли на Щрудел:
-О.о
-О.о
-О.о
-Колко лигаво
-Колко депресарско
-Колко излято като счупено яйце
-Какви са тея многоточия...
-Колко елементарно поднесено
-Беден речник и фантазия
-Виц/приказка/история набутана на малки редчета, за да изглежда като стихче?

още?

Сериозно...това е гавра с изкуството.

Мир и любовв (hug)


Пффф,само това ли можа да измислиш?! :razz: Такава завист не съм виждалаааа...Както и такава подмазвачка :D Колко много злобни речи и после "мир и лубоффф,мир и лубофффф".Ти просто ми завиждаш,немила,личи си!Беден речник и фантазия имаш ти,както съдя по простото ти име Щрудел.Такъв човек...Просто нямам думи колко жалка си!Ако е гавра с изкуството,защо само ти ми го казваш?А?Замисли се,немила!Мислех,че си достатъчно умна,за да не ми завиждаш...Какво му е лигавото?Защо пак само ти ми го казваш?Това е просто искрена завист,но аз се радвам.Гордея се.Ще се спукам от гордост,защото някой ми завижда! 8) Ееее,благодаря ти за предоставеното удоволствие...Наистина,как да ти се реванширам?Може би като ти напиша още няколко редчета?Ееее,това не е ли най-хубавият подарък?!Елементарно поднесен е твоят коментар,защото такива ги има под път и над път.А?Какво е това?
-О.о
-О.о
-О.о
Баналните емотикони са просто липса на мозък.Защото не знаеш кво да ми кажеш,нали?Ясно...Ясно...Така стоят нещата при теб.Но мен не ме ебе за теб.И модератор да ме блокира,нека ми,нали?Ще се радваш,нали?Знам,че ще е така!Но мен пак не ме ебе!Какво толкова?Банче за 20,30 години?Ми кво...И без това не влизам много тук.Но,ако наистина толкова ми завиждаш...Защо,немила?Защо се излагаш публично...Не съм виждала такава излагация...Просто....Бе я дай да продължим нататък,кво ли ще се бавя с пикли като теб?Това,че се опитваш да ми оплюеш стихотворението-никого не го ебава!Всеки си ИМА СВОЕ ИЗКУСТВО,нали?И тва е моето изкуство,ако искаш го чети!Аз мога още куп неща да измисля,но специално за теб и ще ти ги поднеса в златен поднос на ЛС!Мир и лубоффф,мир и лубоффф...Немъ,немъ,немила!М ира и лубофта нещо не вървят при мене...Що ли?Щото точно в твоето мнение не са реални!Мир и лубоф ли?Ако имаше мир и лубоф,дали щеше да сипеш слаба отрова със слабия си змийки език?НЕ.Защото ти не можеш да измислиш такова емоционално стихотворение,защото не можеш да измислиш такива сравнения,защото не можеш да си напрегнеш мозъчните заспали клетки да поставиш многоточия,там където е необходимо...

Жалко,кучи...Много жалко.
Хайде сега-баннете ме,наистина. :lol: Достави ми искрено удоволствие,немила!Тенкс още венъж,дано пак да се видим!

ShtrudeL
01-31-2011, 16:17
Чувствам се специална, че отдели толкова много емоции и време за мен <3 Първоначално мислех, да се изсмея, но не съм толкоз злобно и гадно човече като теб. "Мир и любов" защото знам, че ще се обидиш искрено, а аз не целя това душичке. Аз наистина съм добра и друг на мое място би те напсувал,баннал и изхабил също толкова ненужни негативни емоции. Да стихчето ти не струва и това е факт. Не разбирам защо се дразниш толкоз. Супер лигаво е,банално и зле излято. После аз съм имала беден речник. Душко...нямам нищо против теб,казах само, че "стиха" ти е ужасно лигав и глупав. О.о ^_^Излагаш се ти, не аз. Момиче си,а псуваш като простачка, хайде да не казвам селянка, понеже няма нищо общо.
Обич'м да споря и да съм права <3
Толкова те е яд и толкова се дразниш...и е толкова забавно =-) :*

JustaLittleKid
01-31-2011, 16:23
Леле мацка, как се излагаш с горния пост. :shock:
Щрудел е напълно права, абсолютно съгласна съм с нея. Вместо да се заяждаш по напълно селски начин като твоя, замисли се ЗАЩО е написала това. Освен това попрегледай малко от нейното ИЗКУСТВО. Може да е шантаво, но наистина си струва и остава в съзнанието, докато твоето стихотворение даже не ми се иска да го дочета. :)
Шрудел да завижда... на теб?! :-D
Относно въображението й... първо погледни твоето и тогава съди нейното. Римите ти са скучни, ужасни, колкото ей така. Вместо да се обиждаш сега, помисли малко- чела ли си някога ПОЕЗИЯ? Вярно, изкуството за всеки е различно, но пак има някаква граница между написани от кого да е глупави римички и истинско ИЗКУСТВО.
Не знам за какво се хабя да пиша изобщо, сигурно и мен ще нахраниш. (Между другото, от поста ти се излъчва някакво ужасно самочувствие без покритие. Не съм чела по- абсурдно и поднесено толкова селски нещо.)

Мир и любов (Щруделке, извинявай, че го пиша, просто малко да я издразня хаха. 8-) Повече няма. :P )

ShtrudeL
01-31-2011, 16:43
ъм...такъв тип стихчета се пишат в изблик на гняв,тъга...обикновено... само от това...Едва ли е чела наистина сносна и хубава поезия...аз самата не мисля че съм чела достатъчно, но не е нужно за да видиш, че това нейното е меко казано зле...
И да не забравяме, че е на 11...ще порстне..
А наистина за мира и любовта го пиша,за да не обидя някой...или по-скоро за да покажа, че не съм го целяла... Оо

^_^

JustaLittleKid
01-31-2011, 16:53
За нас не е нужно, но щом смята, че е написала нещо прекрасно, за което ще получи не знам си колко хвалби и никаква критика, би трябвало да попречете нещо по- така. =)
Когато бях на 11 (5 години, леле 8-) ), моите бяха същите бози, не че сега са нещо кой знае какво, но все пак си мисля, че малко или много се развивам в положителна посока 8-). Даже наскоро си четох някакви от преди 2-3 години и си мислех просто ОМГ ОМГ ОМГ :-D Както и да е, ако иска да се развива и да я хвалят, трябва да търпи критика.
А "мир и любов" знам, че го пишеш затова :)

PS. Предишният ми пост се отнасяше за GirlYyYXD, защото излиза, че съм го писала за теб, понеже си писала преди да пратя моя пост. :)

SmilezZz
01-31-2011, 17:23
Ама я се успокойте..Може да не е най-доброто,но поне си е хубаво..Вие да не би да сте перфектните ?
- Съгласна съм..Всеки си има мнение,но пък не трябва да го покажете по такъв начин..
- Окейй,псува като не знам си какво,но и вие й отговаряте по същия начин...

JustaLittleKid
01-31-2011, 17:29
...защото съм затворена в сълза...

Това е единственото от цялото стихотворение, което ми хареса и ми грабна вниманието. Въпросът не е в това, какво е сътворила, а начинът, по който приема критиката. Знам, че не е приятно, когато те критикуват, но малко хора го правят от злоба, повечето го правим от чиста добронамереност с идеята да се поправи от грешката си.
И не знам как можеш да сравняваш нашите постове с нейния...
:)

GirlYyYXD
01-31-2011, 17:46
Леле,Щруделче,даже не си направих труда да ти чете постовете,просто си незначителна за мен,пиши колкото искаш,превърни темата в спам-арена,прочетох ти първите две изречения и после ме мързеше.Та така,какво казвахте?

GirlYyYXD
01-31-2011, 17:48
Знам,че не може без критика,обаче не виждам добронамереност в критиката на Щрудела.Много са ме критикували-не ме ебе.Не вземам никакви критики под внимание,но пък тоя Щрудел се оля... :?
Както казах-не съм се ядосала.Повече не ми се бърбори,защото ми е все едно какво ще стане...

JustaLittleKid
01-31-2011, 17:51
Моля те, спри да псуваш.

GirlYyYXD
01-31-2011, 17:52
И да-чела съм поезии.Да не мислите,че чета някакви барбешки книжки,а?Попринцип чета книги на ужасите и доста поетични книги.Каквото казахте за стихотворението ми-не ми пука просто.Който го харесва-радвам се,който не-не ми пука,а и няма за какво,нали?Аз живея с израза "не ми пука" и "не ме ебе".Може да съм гадна,мога да бъда такава каквато си искам,радвам се,че го забелязахте. 8) :-) Но не си мислете,че сега си вземам някаква поука от това,което изпонадраскахте(което не съм чела.)

JustaLittleKid
01-31-2011, 17:57
Твой избор.
Твоя загуба.
:)

GirlYyYXD
01-31-2011, 17:59
Именно-мой е.А това най-обичам да повтарям.Моя загуба-моя е.Ще си я оставя при другите загуби,на топло в чувала. :D
Плюс това,не си ти човекът,който ще ми казва какво губя и какво не-нищо не губя АЗ.Защото аз си знам най-добре.
Когато си разменим душите-тогава се рови из моите загуби и победи. 8)
Става ми забавно... 8)

GirlYyYXD
01-31-2011, 18:11
Хубаво е наистина може да не е някой шедовър,но пък има нещо истинско.Има някои хора,които си мислят,че могат да пишат и почват вече да коментират творбите на другите.Не всички можем да пишем като поети,но се опитваме да сътворим нещо което идва от душата и сърцето ни.Независимо от възрастта.

А и ето ви един коментар от който вие трябва да вземете полза. :P Ще порастна,ще порастна,но не е ясно дали ще се променя,нали?

JustaLittleKid
01-31-2011, 18:22
Няма да си взимам нито полза (?!), нито поука. :)
Този коментар ти харесва, защото в него те хвалят, а когато получаваш критика, видяхме как реагираш. Всеки може да пише, но не всеки може да прави изкуство. Вярно- може да чувстваш това, което си написала, може да си го харесваш, някой друг също може да го почувства и хареса, но това не означава, че си написала нещо велико...
Всъщност все едно, пиши си, колкото ти душа иска, споделяй си, но престани да се сърдиш, задето не са харесали "творбите" ти. :)

PS. Ще пораснеш и ще се промениш, спокойно :)

GirlYyYXD
01-31-2011, 18:27
Както искате.
Твоя загубка. :D

Казах ти-търпя критики,но вие не преляхте чашата,а я счупихте-кво очаквахте?Да ви викам браво ли.Ееее,мацки,само дето няма да стане. :?
И не се сърдя.Защо приемате критиката ми към самите вас като сърдене?Аз не се сърдя за глупости.
И както казах-не си ти момичето,което ще ми казва каква ще стана,защото не си мен,нито ме познаваш.

ShtrudeL
01-31-2011, 20:57
Разбира се, че ти пука. Личи си по това как пишеш. И как така не си ни чела постовете, а ни отговаряш на написаното? В критиката няма такова нещо като "преувеличавате" или "чашата преля".

GirlYyYXD
02-01-2011, 08:44
Има,има.Казах ви-не ми пука.Какво да ми пука за някакви непознати в нета?Може да съм се ядосала-ДА,но това не значи,че ми пука. :?
И има-преувеличаване.То си личи от написаното от вас,че ми се зъбите без причина,но...хабите напразно енергията си.

LadyDi
02-01-2011, 09:52
Явно чалгата все по-силно влияе на новите поколения...

burpp
02-01-2011, 10:44
Мила ми GirlYyYXD, направих си труда да изчета всеки един твой пост, всяко твое изречение публикувано в тази тема. Единствено ми направи впечетление що за селянка си. Едва ли ще си направиш труда да прочетеш този пост, тъй като "не ти пука", "не те ***", но нека другите го видят. Ставаш смешна с всяко следващо твое мнение. Няма да си направя труда дори да удебеля шрифта, тъй като не си заслужава. Тръгнала си да критикуваш моята поезия, добре, нямам нищо против, ще се възползвам от критиката ти! Но защо ти не направиш същото, когато другите те критикуват?! Защо ставаш все по-нахална и арогантна ?!

И моля ти се- научи се да пишеш. В 5 клас не ви ли учат на Български език? Или просто ти не искаш да учиш, защото както каза LadyDi
"Явно чалгата все по-силно влияе на новите поколения".

SmilezZz
02-01-2011, 14:46
JustaLittleKid - Сигурна съм,че не я критикувате,подтикнати от злоба,но начина на изразяване на тази критика е леко "злобна" (не точно злобна,но не мога да открия правилната дума)..
- Нека тя си си псува и да се "сърди" за това,че стихотворението й не е харесвано..

И не,не сравнявам вашите постове с нейните - в нейните преобладават псувните (като си мисли,че така ще ви накара да спрете),а вашите са доста "възпитани"/"културни" (ако мога така да се изразя)..

GirlYyYXD - Всеки си има мнение и ти трябва да се съобразяваш с нея..Щом те критикуват - следващия път се замисли къде е грешката и направи така,че да не стане отново така..

GirlYyYXD
02-01-2011, 15:00
Хора,за стотен път ви казвам-няма да се възползвам от критиката ви и точка.Понеже просто няма смисъл.Според мене стихотворението ми си е много хубаво,според вас като не е така-задръжте комента за себе си.
Сорри,че псувам така,но без псуване(дори и да стана за смях) не мога. 8)

GirlYyYXD
02-01-2011, 15:03
Мила ми GirlYyYXD, направих си труда да изчета всеки един твой пост, всяко твое изречение публикувано в тази тема. Единствено ми направи впечетление що за селянка си. Едва ли ще си направиш труда да прочетеш този пост, тъй като "не ти пука", "не те ***", но нека другите го видят. Ставаш смешна с всяко следващо твое мнение. Няма да си направя труда дори да удебеля шрифта, тъй като не си заслужава. Тръгнала си да критикуваш моята поезия, добре, нямам нищо против, ще се възползвам от критиката ти! Но защо ти не направиш същото, когато другите те критикуват?! Защо ставаш все по-нахална и арогантна ?!

И моля ти се- научи се да пишеш. В 5 клас не ви ли учат на Български език? Или просто ти не искаш да учиш, защото както каза LadyDi
"Явно чалгата все по-силно влияе на новите поколения".



Къде виждаш грешки бе?И да-учат ни,но на никой не му пука.Може да съм в най-слабият клас,но аз поне съм една от силните ученици.А сега ми кажи-къде виждаш грешки?

burpp
02-01-2011, 15:20
В самото ти изречение, което написа преди мен има грешка !


Къде виждаш грешки бе?И да-учат ни,но на никой не му пука.Може да съм в най-слабият клас,но аз поне съм една от силните ученици.А сега ми кажи-къде виждаш грешки?

GirlYyYXD
02-01-2011, 15:31
В самото ти изречение, което написа преди мен има грешка !


Къде виждаш грешки бе?И да-учат ни,но на никой не му пука.Може да съм в най-слабият клас,но аз поне съм една от силните ученици.А сега ми кажи-къде виждаш грешки?

1 грешка,която може и да не се учи в 5 клас,това хрумна ли ти?Говоря ти за запетайки,грамотно писане и други.

burpp
02-01-2011, 15:36
Тази грешка не се допуска в 5 клас. Хлапетата от първи клас не допускат такива грешки. Научи се да пишеш подобаващо и тогава се запътвай към запетайки и граматика. Това, че слагаш многоточие единствено показва колко ти е интелектуалното ниво. Сега моля ти се спри да пишеш, не си интересна!

:) Както щрудел казва, а ти пишеш "Мир и любоффффффф"

JustaLittleKid
02-01-2011, 15:37
Миличка, спри да се излагаш. :)

GirlYyYXD
02-01-2011, 15:38
Мир и любофффф си го пиша нарочно. 8)

А ти burpp,просто си смешна.Допускам грешки,да да.Просто дрънкаш празни приказки,за да ме дразниш.Но не го постигаш.

ShtrudeL
02-01-2011, 15:49
Дечко мега зле си. О.о (hug)


Сорри,че псувам така,но без псуване(дори и да стана за смях) не мога.

Това не е признак, че си умна нали се сещаш? Сама си се затапваш. Много грозно и жалко за теб тогава, че това е единствения начин да се защитиш.

burpp
02-01-2011, 15:50
Мир и любофффф си го пиша нарочно. 8)

А ти burpp,просто си смешна.Допускам грешки,да да.Просто дрънкаш празни приказки,за да ме дразниш.Но не го постигаш.

1- Колкото и кифленско-иронистично искаш да прозвучи с това "любофф", не ти се получава. Ставаш все по смешна и по-смешна!

2- Не "дрънкам празни приказки, за да те дразня", а за да си вземеш критика от тях и да се поучиш!

3- Не съм "смешна", а "смешен".

4- Спирам да пиша, защото просто нямам желание да споря с хора, който не знаят каква позиция защитават.

Спирам аз!

:)

GirlYyYXD
02-01-2011, 16:10
Лелейй,защо се предаваш? :lol:

ShtrudeL
02-01-2011, 16:19
Защото не е с твоя акъл може би>? Ужасно е да казваш на някой колко е тъп и той да не го разбира...може би това е причината да се "предаде".
Боже, реагираш типично по детски. т.е...за 11 годишно недорасло. Душичка.

GirlYyYXD
02-01-2011, 16:42
Ха-ха,разсмя ме. :razz:
Именно-не е с моя акъл,защото моят акъл си е мой и на никого не си го давам! :lol: Хора,как ме забавлявате сега....

JustaLittleKid
02-01-2011, 16:44
Ти също ни забавляваш.
Много.
Повярвай ми.

GirlYyYXD
02-01-2011, 16:44
Радвам се,че се разбираме. :-D

ShtrudeL
02-01-2011, 16:47
=-)
дъм...
Аз имам мой и на още двама,трима човека. Ного съм мощна. <3

Я пусни някоя друга твоя творба.

GirlYyYXD
02-01-2011, 16:48
Точно сега съм прекалено разсмяна,за да измислям творби. :D

WaterLilly
02-01-2011, 16:51
Радвам се, че те забавлява, когато хората ти казват колко си тъпа. Ще ти е от полза за в бъдеще. Много такива моменти те чакат.

Погледни от хубавата страна. Макар че това "стихотворение" е боклук и за нищо не става, и заради това никой не го харесва, може пък някой ден да пишеш текстове на чалга песни. :-| Полезен съвет: добави нещо за целувки, чалга песен без секс не минава. :::

ShtrudeL
02-01-2011, 16:52
Не се и съмнявам в теб. =-) Мкей. Искам мнение върху нещо мое тогава.

Рециклирай сърцето си
и го дай на човечето
изхвърлящо чувствата си
разделно...
/чакащо ново./
Разплети кълбото от нерви
и избродирай памук,
за да попиеш кръвта
от ободеният си пръст
от иглата.
Накрая срежи конеца
без възел отдолу
и нанижи
малки мъниста от
разкъсан гердан
на лъжлива гледачка
изискваща ресто
вместо цигари



Шоколадови,
кленови,
с глазура -
не обичам сладки
сънища от витрината
на малките ти любезности.
Закачалката чака
/Съблечи си душичката/
и "Обичам те", моля те
остави пред вратата.

GirlYyYXD
02-01-2011, 16:52
Странно,защо пък има 4 човека,които го харесват? :D

GirlYyYXD
02-01-2011, 16:53
Не се и съмнявам в теб. =-) Мкей. Искам мнение върху нещо мое тогава.

Рециклирай сърцето си
и го дай на човечето
изхвърлящо чувствата си
разделно...
/чакащо ново./
Разплети кълбото от нерви
и избродирай памук,
за да попиеш кръвта
от ободеният си пръст
от иглата.
Накрая срежи конеца
без възел отдолу
и нанижи
малки мъниста от
разкъсан гердан
на лъжлива гледачка
изискваща ресто
вместо цигари



Шоколадови,
кленови,
с глазура -
не обичам сладки
сънища от витрината
на малките ти любезности.
Закачалката чака
/Съблечи си душичката/
и "Обичам те", моля те
остави пред вратата.



Лелеее,разби ме. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ShtrudeL
02-01-2011, 16:54
Защото сигурно са също на 11-14 и не са чели достатъчно? Защото също си падат по лигави любовни стихчета, създадени от това, че някой им е бил шута?

WaterLilly
02-01-2011, 16:55
Странно,защо пък има 4 човека,които го харесват? :D
Толкова много хора са харесвали и Хитлер.

ShtrudeL
02-01-2011, 16:55
Добро мнение.
Интересно как успяваш да бутилираш мнението си в толкова много емотки. =-) Ти си невероятна! =-)

GirlYyYXD
02-01-2011, 16:56
Странно,защо пък има 4 човека,които го харесват? :D
Толкова много хора са харесвали и Хитлер.


Я ми разкажи малко за Хитлер,любопитно ми е. :-D

JustaLittleKid
02-01-2011, 17:03
Shtrudel :smt007 Прекрасно е! :)

SmilezZz
02-01-2011, 17:11
Хора,за стотен път ви казвам-няма да се възползвам от критиката ви и точка.Понеже просто няма смисъл.Според мене стихотворението ми си е много хубаво,според вас като не е така-задръжте комента за себе си.
Сорри,че псувам така,но без псуване(дори и да стана за смях) не мога. 8)А ти ако не се научиш да се възползваш от критиката - как мислиш,че ще живееш в този живот..

Нормално е да ти харесва - нали си е твое..Но днес забелязах един твой коментар за едно стихотворение,което критикуваше доста..Но всъщност не забеляза,че нямаше кой знае каква разлика между двете стихотворения..

GirlYyYXD
02-01-2011, 17:30
Аз приемам само критиката,която искам.Знам,че без критика не може.Повтарям се като развален грамофон,но ще го повтарям докато не го схванете. :-D

LadyDi
02-01-2011, 19:39
Схванахме. Жива и здрава.