PDA

View Full Version : Момчета , харесвате ли срамежливи момичета ?



bonbonenoizkushenie
01-15-2011, 17:33
Харесвате ли срамежливи момичета или си падате по по-отворените и отраканите

tarlyo
01-15-2011, 18:45
He

ledenakrasota
01-15-2011, 18:55
Всеки до някаква степен е бил срамежлив или е(в пубертета), но трябва да се пречупиш, защото ако си чак в онази крайност,по-скоро ще се тълкува като тъпота и смотаност. :D Излез от черупката си и покажи,че си стойностен човек! :)

notlike
01-15-2011, 19:24
Ами, принципно трябва човек малко да се поразчупи, но това далеч не значи, че трябва да се натискаш на всеки екземпляр от нашия пол. Няма по-хубаво нещо от златната среда, но и трудно се постига. Успех ти пожелавам с това :)

Kallyn4eto
01-15-2011, 19:43
от позицията на момиче ще ти кажа - не
по мои наблюдения трябва да е отворена и много яка (на външен вид) иначе трудно ще бъде забелязана :D съжалявам, но съдя по приятелите ми момчета и това което гледат в едно момиче :-D
А и да не е най-хубавата трябва да направиш някакво впечатление, ако си срамежлива и свита няма как да те забележат

ScarletBite
01-15-2011, 20:00
Айде пак комплексарските теми. :(

Абе, бъди себе си. Срамежлива или отракана, проста или начетена, противна или очарователна... това си ти!! Едни ще те харесват, други - няма. C'est la vie. Не можеш да угодиш на всички и по-добре не опитвай, защото ще загубиш идентичността си, а точно тази идентичност те прави човек. И, както обичам да казвам, положително и отрицателно няма - има само гледна точка.
К'во имам предвид: момчето А ще приеме твоята срамежливост за задръстеност, а момчето Б - за чувствителност и дълбоко възприемане на нещата.
Къде е истината? Някъде по средата... може би и в двете.

Pa3yMeH
01-16-2011, 05:33
По-скоро срамежливи, не да се натиска на всеки 2 :)

excuseme
01-16-2011, 11:52
Забрави срама ! Покажи истинската си същност , и покажи на хората че ти си един прекрасен човек . Срама е наистина трудно преодолим за някои хора , но ако се стараеш и се опиташ да се отпуснеш , всичко ще е наред . Не се притеснявай ! Късмет :-P

DarkTemplar
01-16-2011, 11:58
Говорил съм с приятели по темата (за протокола всички сме над 22 г.) и срамежливките се котират повече от отворените, особено когато става дума за сериозна връзка. По-отраканите гърли сякаш са по-подходящи за приятелство или максимум нещо неангажиращо. Пък и като си хванеш някоя срамежливка, винаги може да я научиш на всичко необходимо и да ви е хубаво заедно. Това е голям бонус. ;)

Сегашните тийнове (набор 92 и нагоре) като че ли предпочитат по-отворените, но пак е до конкретния човек.

Ssummerjam
01-16-2011, 12:46
И като ти отговорят, какво? Ако не си от типа момичета, който привлича по-голямата част от момчетата ще опиташ да се промениш ли? Ти си уникална точно, защото си ТИ и защото си неповторима, не си губи идентичността, за да се слееш с масата и да бъдеш харесана. От момче до момче има разлика. Едни харесват едно, други - друго. Когато му дойде времето, ще намериш правилния, който ще те харесва заради самата теб. :)

girl6
01-16-2011, 14:07
До скоро бях мн срамежлива. Никой не ми обращаше внимание както това на една селянка от моя клас (която бе отракана и леко к*рва). Поотраках се ( в рамките не нормалното) сега съм щастлива, имам си приятел и съм центъра на компанията/купона

fenastz
01-16-2011, 14:27
Зависи

kremen4eto
01-16-2011, 15:16
Една братовчедка не е кой знае колко хубава. Но в компанията ни от около 30 момчета е била харесвана най-малко от 10 от тях, а аз - максимум от 5. Коренно различни сме по характер. Тя - мълчалива, аз - по-контактна. Приятелят ми също я е харесвал и скоро го питах защо така всички я преследват (не е кой знае какво), а той отговори, че най-вероятно заради скромността и. Попитах го и какво хубаво има в тази нейна скромност, понеже нейното си е крайно направо, а той каза, че е доста по-забележително момичето, седящо в ъгъла, отколкото това, което говори на висок глас и се опитва да привлече внимание.

Има логика. Но зависи и от момчето - какво търси.

DeVilTerroR
01-16-2011, 18:07
Не е лошо да са леко срамежливи :-P

notlike
01-16-2011, 18:54
Не знам. Аз по-скоро бих прежалил срама, отколкото курвелъка... срамежливият човек може да се поотрака, ама шаврантията оправия няма :)

mrazqkindergarten
01-17-2011, 06:37
Не знам. Аз по-скоро бих прежалил срама, отколкото курвелъка... срамежливият човек може да се поотрака, ама шаврантията оправия няма :)

Мм, прав си. :)

А иначе аз мисля, че ако момчето обича момичето няма да му е проблем... Както и обратното, аз се кефя на срамежливи момчета. :-)

FromAutumToAshes
01-17-2011, 08:01
Не и ако са прекалено срамежливи.

Righteousness
01-17-2011, 21:44
Аз пък съм за срамежливите, естествено да могат да говорят :)
"Отраканите" да си ходят с другите "отракани" да си пасват :D

rPtAz
01-23-2011, 18:01
....умерено :D :D

BGMilan
01-23-2011, 22:03
аз харесвам повече ''отраканите'' защото ще се държиш по-свободно с тях и няма да се притесняваш толкова (а сега какво да кажа, за какво да говоря)

modjodjodjo
01-24-2011, 01:47
На мен пък ми харесват срамежливите момичета, както ми харесват и не срамежливите и общо взето всички ми харесват стига да ги харесам

TheTiger
01-24-2011, 05:58
Обичам, но не като я изведа на кафе аз да я гледам в очите а тя да гледа напред няква и да се чуди за какво животно и говоря :)
Иначе и аз срамежлив и тя ако е още повече срамежлива трудно се връзва комуникация :)
(някой познат ако го чете това - ще умре от смях като види, че съм се описал като срамежлив, но това е истината, може да не изглеждам такъв, но съм ..)

rtpghhfcz
01-24-2011, 08:04
умерено- нито много нахална, нито пък много срамежлива. Да ти отговаря с Да, не и не знам.....

ForzaFelipe
01-24-2011, 08:22
Аз харесвам такива момичета,даже предпочитам някоя по срамежлива отколкото някоя отворена.Лошото е че по трудно може да зарибиш една срамежлива,но пък кой не обича трудностите :-D :)

bratignat
01-24-2011, 10:29
Харесваме и такива момичета, освен ако отказват да говорят понеже са срамежливи.

TranceMusic
01-24-2011, 12:03
Харесвам,ама да са срамежливи с мярка все пак де (:

kikatta
01-26-2011, 14:52
няма лошо д аси срамежлив понякога.. въпросът е д ане преовиличаваш.. ии понякога да си срамежлив е много сладко.. :) :)

VaMpiRKaTaaa
01-26-2011, 15:30
Най-добре е да се нагаждаш според хората.
Нагаждачеството е грозна черта,от една страна,но от друга,така най-лестно можеш да бъдеш приет във всякакъв тип компании.
А,онзи тип момичета...дето ги наричат 'кифли',са повърхностни и безкруполни.Аз НЕ харесвам такива хора,като ЦЯЛО.
НЕзависимо дали са жени или мъже.
И рокля с брилянти да облечеш...пак си оставаш същата....
По свитите момичета,това нещо го знаят,и за това не се правят,на такива,каквито не са.
А,колкото до мене...аз съм от типа хора,които могат да се разбират с всякакви хора...
Може би,защото съм неутрална,и не взимам ничия страна.

Macallan
01-26-2011, 15:49
Тихите води са най-дълбоки. Срамежливите момичета винаги са ме изумявали, докато отраканите - каквото виждаш, такова получаваш.

mmm_sweet
01-26-2011, 15:56
Забрави срама ! Покажи истинската си същност , и покажи на хората че ти си един прекрасен човек . Срама е наистина трудно преодолим за някои хора , но ако се стараеш и се опиташ да се отпуснеш , всичко ще е наред . Не се притеснявай ! Късмет :-P


Ами ако срамежливостта е част от характера. Така излиза,че трябва човек да се прави на този,който не е,за да привлече вниманието на останалите. По темата:Аз много обичам срамежливи момчета,а при момичетата наистина трябва малко по-отпуснато да го карат. :P

goblin0306
01-26-2011, 21:36
Зависи. Ако е супер срамежлива, не. Ако е супер отворена, не. Златната среда, да :)

mArMaLaDkA
01-26-2011, 21:47
Не намирате разлика между "срамежлив" и "задръстен", ей.

YoUcANNOtiMaGiNe
01-26-2011, 22:26
Категорично спадам към срамежливите, особено на училище и изобщо в среда от много хора. Не обичам да съм заобиколена от много хора на едно място. Въпреки това, не бих казала, че спадам към някаква крайна степен, че чак примерно да не говоря. Когато съм с приятели се държа по-освободено и мога да приказвам за всякакви неща, но на училище-не. Там нито мога да се отпусна, за пред непознати важи същото. Не мога точно да си го обясня, ако някой е по-същия начин да каже. Иначе харесвам срамежливи момчета, а отворковци не понасям. Истината е някъде по средата както се казва :D

FinleyQuaye
01-27-2011, 14:41
Аз не ,че не обичам ами не предпочитам .. предпочитам приятелката ми да е по-отворена .. когата аз се изчерпам от към разговори,да започне тя .. да знае как да ме продължи .. да ме изненадва по нейния си женски начин .. но все пак за всички важи поговорката - Хвани си кака (или батко) да те отрака .. такаче и срамежлива приятелка да си хвана,ще се опитам да я поотворя колкото мога (и в 2та смисъла :razz: :razz: )

LabilnaPsihika
01-27-2011, 20:27
нито една от двете крайности, склоня към срамежлива, но в рамките на нормалното