PDA

View Full Version : Secret Compartment/Тайно помещение



Sp0t
01-15-2011, 20:12
Някой може ли да ми даде идея за нещо, което да съхранявам разни работи... Имам предвид то да не е лесно забележимо/тайно и на големина да е(да могат да се събират пари в него) Ако някой има у тях нещо такова, моля го да сподели... Може да дадете просто и идея всичко приемам освен тези, които има във Youtube, защото там 80% от клиповете за Secret Compartment са за издълбаване на книги :) Но все пак ако прецените, че има възможност от Youtube да има клип в т'ва отношение, който да не съм гледал, казвайте :)

П.С. Много ще съм благодарен на тези споделили идеите си :)

w0sh
01-15-2011, 20:19
Имахме едно счупено видео, когато пропуших си криех цигарите там дето се пъха касетата. :Д

Sp0t
01-15-2011, 20:19
Ами аз това се опитвам и да направя, но някак целта ми е хем да се вижда, хем никой да не очаква, че това може да е такова чудо... :D

DisturbiaV
01-15-2011, 20:26
ако имаш окачен таван бутваш едното ...парче и слагаш,но поне ги слагай в да каже орбичка,че попринцип не е кой знае колко чисто.Ако имаш и секция и има чекчеджета често между тях и пода има едно 50 см дръпваш най-долното чекмедче и ги криеш.

WinstonSmith
01-15-2011, 20:28
Стара колонка, която след лека модификация е празна отвътре, но ти трябва отвертка, за да я отвориш. 8)

Sp0t
01-15-2011, 20:36
Благодаря ви за идеите :) Не очаквах, че ще има толкова мнения :) :-D

WinstonSmith
01-15-2011, 20:43
Я веднага си признавайте какво сте крили/ криете! 8-)

realantisocial
01-15-2011, 20:59
Аз използвах преди един вечен луфт между естествен висаж и реална стена, заградени с гипсокартон. Наскоро, обаче се отказах, щото видях, че майка ми се усеща :D

WinstonSmith
01-15-2011, 21:03
Преди бях крил едни неща и в книгата "Пипи дългото чорапче", изрязана с нож отвътре. :o

CanisDirus
01-15-2011, 21:08
Момчета, Ушев чете. Сега знае, къде криете дрогата :o

Мен от доста време не ми се налага нищо да крия, но преди криех хилярдите зад една обрамчена снимка. Капака на рамката беше от двупластов картон и бях маханал единия пласт. 8)

DaemonBoy
01-15-2011, 21:18
Чекмедже с двойно дъно, криех си там цигарите най-вече от бащата че да не ме муфти :D

yakuza_
01-15-2011, 22:42
Това с книгата е тъпо :D Аз имам кухи колони в които слагам пари, става и ако имате окачен таван :D

machoka
01-16-2011, 07:14
Ъ, само аз ли ползвам скучния вариант с банковата сметка :shock:

CanisDirus
01-16-2011, 07:55
То не е казано, че трябва да се крият пари. Може да иска да скрие цигари, алкохол, анално дилдо :)

yakuza_
01-16-2011, 08:56
Имам БС, но съм против тях по принцип :D Лесно може да се види за какво си си дал парите :D

machoka
01-16-2011, 09:45
Тогава предлагам на автора, всяка вечер докато техните спят, да вземе една лъжица от кухнята, да отлепи част от тапета в стаята си и да започне да чегърта с лъжицата по стената... първо ще падне мазилката, след някой друг месец - два - седем ще проникне в тухлата/панела и така ще изрови тайник.

Естествено всичко се замаскира на сутринта, боклука от изкъртената шпакловка ще се разпредели поравно в малки черни пликчета и по този начин ще се интегрира в общата кофа под маската на хигиенични отпадъци с хартиен произход в различни разцветки, продукт от среднощни вълнения.

Така с упорит труд, постоянство и малко късмет, за следващия си рожден ден авторът ще разполага с няколко см навътре тайник в стената, в който ако не друго, поне ще може да съхранява за по няколко минути репродуктивните си органи при липса на биологичен заместител..

WinstonSmith
01-16-2011, 09:52
Аз откакто съм в Хогуортс не мога да скрия нищо като хората. :?

Всеки път Дъмбълдор ме хваща и ме кара да се упражнявам с 21 сантиметровата му магическа пръчка с косми от еднорог. Един път даже ме накара да предскажа бъдещето на голямата му кристална топка :x

master_of_disaster
01-16-2011, 11:28
Вече е казано ама в кутията на РС-то си е доволно- имам място и надали накой ще се сети да я провери. :Д

Spider4eto
01-16-2011, 11:52
Под ваната имам кухина с капак, всеки я вижда, но никой не се сеща да погледне там. В 4ти клас си криех бележника именно във въпросното място. ^^

Greennight
01-16-2011, 12:01
В рамка със снимка си е класика,но не става да държиш много пари,щото мястото е малко 8-) Иначе варианти хиляди.Под паркета/в колонка,ако е нещо по-голямо може да си отвориш компа вътре има достатъчно място да се скрие нещо 8)Друг много тарикатски вариант е с пухено яке.Режеш го 5 см пъхаш вътре парите и после зашиваш якето все едно просто се е закачило някъде 8)

assd
01-16-2011, 13:33
давате тъпи съвети - ако го обират ще му гепят и компа, а с него и парите
за окачените тавани - там всички знаят че се крият пари и първата им работа е да счупят ръбовете при подсветката

най добре под саксията на фикуса, никой не краде цветя 8-)
иначе друго си е да имап хилка две кеш, като ти е зле ги преброяваш и ти става готино, тва на сметка не е яко - не може д аги пипнеш 8-)

scrooper
01-16-2011, 14:14
в една бивша кутия с обложка играта Тарзан. Само че съм махнала пластмасовата подложка за диска, за да има място.

autista88
01-16-2011, 14:20
си е да имап хилка кеш, като ти е зле ги преброяваш и ти става готино, тва на сметка не е яко - не може д аги пипнеш 8-)

10 банктноти по 100 кинта, майна, голямо броене ще бъде!

yakuza_
01-16-2011, 14:31
давате тъпи съвети - ако го обират ще му гепят и компа, а с него и парите
за окачените тавани - там всички знаят че се крият пари и първата им работа е да счупят ръбовете при подсветката

най добре под саксията на фикуса, никой не краде цветя 8-)
иначе друго си е да имап хилка две кеш, като ти е зле ги преброяваш и ти става готино, тва на сметка не е яко - не може д аги пипнеш 8-)
Напротив и цветята ги проверяват :D Бях гледал един крадец като даваше интервю къде обикновено си крият парите хората :D

Takova
01-16-2011, 15:09
Парите в портмонето, цигарите в джоба на якето.Възпитах родителите си да не ми барат нещата при никакви обстоятелства.Мразим родители - къртици 8)

gandalfepi4
01-16-2011, 15:15
някои мивки отдолу имат място където можеш с тиксо да залепиш каквото ти душа иска и никой няма да се сети там да търси.

аз така си криех цигарите като се правих на ребел :D

Sp0t
01-16-2011, 15:29
Аз ако ще крия цигари имам идеалното скривалище... Имаме касетки за касетофон, които никой не използва, но и никой не хвърля :) Като махна касетката и остане само обложката, за да не се вижда е идеалното място за цигари :) В една кутийка може да се скрият поне 10 цигари, а на дължина си влизат перфектно... :-P Вчера търсих място и се сетих, че на паркета у нас под килима има едно избито парче... Те са едни стари паркети и всяко парче е 5см. на 15см. (нещо такова) И като го махна слагам разни работи вътре... А също гледах в едно предаване следното:
Взимате някаква плюшена играчка, режете и гърба и слагате цип да може да се откопчава и закопчава... Махате малко пух от плюшената играчка и слагате един чорап, в който може да съберете разни работи :)
Става и в кутии от касетки за видео... Направо без да махаш касетката :D

assd
01-16-2011, 16:04
си е да имап хилка кеш, като ти е зле ги преброяваш и ти става готино, тва на сметка не е яко - не може д аги пипнеш 8-)

10 банктноти по 100 кинта, майна, голямо броене ще бъде!
за тва двайсетачки, и без тва банкоматите винаги пускат на по 20. никога не ми се е случвало 200 лв примерно да ми ги даде на 4Х50 или 2Х100

machoka
01-16-2011, 16:14
^^
оня ден ми пусна 400 на по 50, а точно тогава ми трябваха дребни..

autista88
01-16-2011, 17:59
си е да имап хилка кеш, като ти е зле ги преброяваш и ти става готино, тва на сметка не е яко - не може д аги пипнеш 8-)

10 банктноти по 100 кинта, майна, голямо броене ще бъде!
за тва двайсетачки, и без тва банкоматите винаги пускат на по 20. никога не ми се е случвало 200 лв примерно да ми ги даде на 4Х50 или 2Х100

И к`во като ми даде 20х50 ще се почуства по-богат ли ? :lol:

Nitrogenium
01-16-2011, 19:14
зарови един буркан в на майка ти цветето
в обувки които не обуваш често
8-)