PDA

View Full Version : Да му дам ли втори шанс?



mi6eto942
01-15-2011, 22:24
С него излизахме преди 1 година,но се виждахме само за секс докато аз не реших,че не мога повече така и го оставих.Преди 2 дена ми писа смс:Как си пиши ми моля те,аз му отговорих и тои ме питая,защо не му говоря и му казах,че той ме подминава и за това.Вчера нях на кръчма и тои беше там,танцувахме и по едно време го видях да говори с най-добрата ми приятелка,отидох на шега и я дръпнах и тои ме извика и ми каза:С нея само си говорихме да не си помислиш нещо. аз му казах:Няма спокойно.По-късно рабрах,че той всъщност я е питал дали още мисля за него.След това ме извика отвън уж да говорим и започна да ме целува,пита ме дали може да ме закара до нас,аз му казах,че може,но само ще ме закара без нищо друго.И тръгнахме пита ме:Защшо онзи ден даже не ме и погледна?аз:Ми твака,що ти погледна ли ме?тои9:Да.аз:Как се сети за мен,да не би отново да ти се прави секс?той:Не,що така си мислиш?Аз:Ми щото обикновено само за тва ме търсиш.След това ме хвана за ръката и ми я целуна и ме попита:Може ли да те целуна?В първия момент бях като шашната за първи път някой ме питаше такова нещо и му казах,че може.Пита ме дали искам пак да се виждаме,аз му казах,че нз и,че искам сериозна връзка.Той ми каза,че още не е готов,защото бил много наранен от бившпата му,но всичко се лекувало с времето и,че всичко завси от мен дали ще станат нещата сериозни.И ми каза,че постоянно ще ми бъде на разположение без значение дали е ден или нощ.И така въпроса ми е според вас да му дам ли още един шанс?

IAmJustAKid
01-15-2011, 22:27
Ако си мислиш, че си играчка дай му втори шанс. После можеш да му дадеш и трети..

djipsito
01-15-2011, 22:39
С него излизахме преди,но се виждахме само за секс докато аз не реших,че не мога повече така и го оставих.

И аз бях така и наистина с интерес ще следя темата ти, защото не знам какво бих направила, ако той поиска пак да се виждаме....

Иначе, не знам помисли първо как се чувстваш и какво искаш. Според мен не си заслужава, щом той още не е готов за сериозна връзка. Какво излиза, не е забравил бившата си и иска "да те използва", за да я забрави !?

Мн съм си мислила и аз по моя случай ии не знам, в началото си казвах, че ще му дам шанс, а сегаа... :? Все си мисля, че нещата ще са различни...аз няма да съм същата поне. Едва ли ще искам да се раздам за него както ми се искаше преди.

Disrespect
01-15-2011, 23:04
Да.

По всичко личи, че не е било само секс за него.

djipsito
01-15-2011, 23:52
Всеки заслужава втори шанс по принцип. Аз бих го дала ако ми покаже, че наистина си струва. Така с приказки и целуване на ръка трудно бих се вързала. Най-важното е тя да си помисли хубаво какво иска и как се чувства.

JDeel
01-16-2011, 01:26
Определено Да. Но може би тази част със секса да я пооставите за сега, нужно е мъничко време да се свикне с любовта http://kolobok.us/smiles/he_and_she/first_move.gif

Mi6inka
01-16-2011, 08:52
Според мен му дай... защото явно и ти имаш нещо към него.Ако нямаше просто щеше да го отрежеш и готово... Дай му шанс да се привърже към теб, покажи му, че си по-добра от бившата му, че може да ти вярва и т.н.. Успех и да разказваш как вървят нещата.

Faces
01-16-2011, 08:58
Дай му шанс да видиш как ще се държи,но без да спиш с него малко да се потруди да си го заслужи ;)

GossipGirl89
01-16-2011, 09:05
Ти си преценяваш. Аз на твое място бих дала шанс, но бих поставила и нещо като условие, че няма да стигаме до секс докато не се убедя, че си заслужава и че не се връща при мен само заради това :)

mynichka
01-16-2011, 09:26
Няма смисъл според мен, но ти си прецени.

DarkTemplar
01-16-2011, 12:20
И според мен пича заслужава втори шанс, но трябва да внимаваш колко аванта му пускаш и да не се заблуждаваш излишно. Нека докаже, че истински държи на теб, другото ще стане от само себе си.

mi6eto942
01-16-2011, 20:47
Снощи ми писа смс:Зайче мисля си за теб :* и се бяхме разбрали,че днес ще се видим,но в последния момент ми каза,че няма да може да дойде,много се ядосах.Вечерта кам 22 дойде в едно кафе,където бях и аз с едно момче и го питах ззаради него ли ме е зарязал.Той каза,че трябвало да го закара в града,защото дръгото момче няма книжка.Аз му казах гледай утре да си свободен.Тои:Значи ще си намеря работа и аз само го погледнах и се обърнах на другата страна и той ми вика:Няма бе шегувах се.

DNA
01-16-2011, 20:57
Снощи ми писа смс:Зайче мисля си за теб :* и се бяхме разбрали,че днес ще се видим,но в последния момент ми каза,че няма да може да дойде,много се ядосах.Вечерта кам 22 дойде в едно кафе,където бях и аз с едно момче и го питах ззаради него ли ме е зарязал.Той каза,че трябвало да го закара в града,защото дръгото момче няма книжка.Аз му казах гледай утре да си свободен.Тои:Значи ще си намеря работа и аз само го погледнах и се обърнах на другата страна и той ми вика:Няма бе шегувах се.

Сигурен съм, че много ти харесва секса с него. Горкия колко е бил наранен... Накарай го да ти разкаже как е бил наранен.

FCB
01-17-2011, 00:29
За 2- ри шанс не мога да те посъветвам , зависи от човека , но не мисля , че заслужава.И аз давах втори шанс , след него трети ... четвърти и след всичкото това унижение любовта просто изчезна ... а после съжаявах за пропиляното време.Успех!

valdesbg
01-17-2011, 07:15
Втория шанс се дава, ако първо си го заслужил. Не и в аванс.

А пича така као гледам продължава да те размотава. Не мисля че По някакъв начин той ти влияе добре.

Няма нужда да е в обкръжението ти.

FromAutumToAshes
01-17-2011, 08:02
Всеки има право на втори шанс, айде почти всеки, стига да не стават твърде много "втори шансове", ако ме разбираш :)

mi6eto942
01-17-2011, 20:15
Днес отново ме излъга,че ще се видим,а като му писах не ми отговори.Явно нищо не се е променило.Преди малко му писах смс:Явно не държиш на мен толкова,колкото ми обясняваше.Мислих,че си се променил,но явно греша...За сега не ми е отговорил,но и не очаквам,че ще го направи.

djipsito
01-17-2011, 20:37
Не се занимавай...
Ако ти се обади да се видите му откажи... поне аз така бих направила.

Macallan
01-17-2011, 20:43
Тука сте като стадо овце един каже нещо и всички се съгласяват много ясно, че те будалка. От една година сте заедно и не е превъзмогнал бившата? хахаха моля ти се. Пълен лицемер е търси секса. Как може да си толкова наивна? След една година връзка най-накрая се решаваш да го зарежеш казва ти две приказки и пак си негова, еми извинявай ама си го заслужаваш.

Ssummerjam
01-18-2011, 09:08
Както каза valdesbg, вторият шанс първо трябва да се заслужи. :)