PDA

View Full Version : Имам нужда от съвет.



s23
01-16-2011, 05:03
Значи харесал съм си едно момиче от училище, мисля че е 9ти или 10 клас, аз съм 12ти. Не съм по фейсбуците и такива сайтчета така че мисля да ида дикектно и да се запозная с нея. Обаче честно казано не знам нищо за нея, идея си нямам има ли си приятел, какъв характер е, срамежлива ли е, надута ли е, какви момчета харесва и т.н, помня че сме си разменяли погледи няколко пъти но аз не съм от тези наивните. Да рискувам ли или да поразуча малко, преди не ми се е завъртала главата толкова по момиче от училище и съм малко объркан.

mimencety9009
01-16-2011, 05:24
според мен най-добрия вариант е наистина да я заговориш но трябва да е в подходящия момент,някога когато е сама или поне с не повече от 1 2 приятелки или пък ако имате кафе в училището и тя ходи ходи и ти сядаи на саседната маса говори с нея и след няколко виждания седни при нея и я заговори за някоя позната и за двамата тема,или пък намери я във феисбук поискаи и приятелство пиши и 2 3 думи там как е какво прави а на другия ден я заговори в училище покания да седнете някаде да пушите по цигара(ако пушите разбира се) или пак да седнете на кафе и така малко по малко ще се приближиш до нея
Успех!!! :)

MaLkaTa_LaDy
01-16-2011, 10:35
Рискувай!!! Ама с нещо по-небрежно.

DarkTemplar
01-16-2011, 12:14
Първо поразучи това-онова за нея, после атакувай, ама небрежарската.

nymphadora
01-16-2011, 12:50
Първо поразучи това-онова за нея, после атакувай, ама небрежарската.


:smt023

Ssummerjam
01-16-2011, 12:52
Рискувай :)