PDA

View Full Version : Ветеринарна медицина-Лесотехнически университет vs Тракийски



VivaVivs
01-16-2011, 07:52
Здравейте ;) Тази година завършвам 12 клас и пред мен е дилемата къде да продължа образованието си.Имам добри оценки и желание за учене.Ориентирала съм се към специалността ветеринарна медицина,но ЕСТЕСТВЕНО имам няколко спънки и колебания (а това че съм зодия везни,допринася много за колебанията ми :))Колебанията дължа най вече на това,че ветеринарна има в лесотехнически университет (аз съм от София и живея там) и в Тракийски в СтараЗагора(където съм чувала,че базата и ученето е много по-добро,но трябва да се преместя там :()По последни данни виждам,че може да се влезне и с матура по биология без изпит,но не съм запозната с варианта на изпита.Ходя на уроци по биология от началото на годината,така че уча здраво ;)Та молбата ми е,ако имате малко свободно време,да изразите вашето мнение къде е по-добре да се насоча,изпит или матура да държа(ако може малко пояснения за формата и съдържанието за изпита)
Преди много исках да се занимавам и с молекулярна биология,но госпожата ми обясни хубаво,че ако искам с това,аз трябва да бягам в чужбина,нещо ,което не искам :)
Много ще съм благодарна,ако ми помогнете ;)))))))

vesinka899
01-16-2011, 16:05
аз също съм се насочила към Ст Загора или Плевен само че хуманна медицина,за ветеринарната незнам но за хуманната имам много информация,така че ако искаш пиши на лично ;)
айде успех !!
:-) :-)

SiSi7yYy
01-16-2011, 16:17
Тракийския според мен е по-добрия избор :D :D (обективно мнение на Старозагорка ) :lol: :lol: