PDA

View Full Version : Изтриване на лого от снимка?



xrusinka
01-16-2011, 09:58
Здравейте, бих искала да изтрия например дата от някоя моя снимка? Как става това освен с фотошоп? Или може ли някой да ми го направи? Ще съм ви изключително благодарна!!! :oops:

ArrowsOfDeath
01-16-2011, 10:59
Трудно ще стане, освен ако областта зад датата не е някаква стена, небе или каквото и да е, само да е еднообразно като цвят. Иначе просто ще си личи, че е махано и няма да стои хубаво. С Clone Stamp Tool се прави при фотошоп.

MaGuSs
01-16-2011, 12:18
Или по-просто отваряш снимката с Paint и скъсяваш снимката,дърпаш чертата от долу на горе,да го кажемпо другначин,намаляш височината на снимката ,абе не знамкак до го обясня,отиваш най-долу на снимката,по-средата има синьо квадратче дърпаш го нагоре така че да се скире датата и часа и запазваш снимката.Брех ,че трудно за обяснение :lol: :lol: :lol:

xrusinka
01-16-2011, 12:33
Или по-просто отваряш снимката с Paint и скъсяваш снимката,дърпаш чертата от долу на горе,да го кажемпо другначин,намаляш височината на снимката ,абе не знамкак до го обясня,отиваш най-долу на снимката,по-средата има синьо квадратче дърпаш го нагоре така че да се скире датата и часа и запазваш снимката.Брех ,че трудно за обяснение :lol: :lol: :lol:

По принцип го правя така, но сега не може .. Понеже снимката ще я изваждам за подарък, и ще стане мнго грозно пробвах става някакси много къса ... и се размазва, а пък датата не е много хубаво да стои така като я подаря ... Нямам фотошоп и не искам да го тегля пробвах с една друга програма стана перфе, но за да я запазя трябва програмата да е регистрирана и се заплаща .. За това помолих ако може някой, който е добър с фотошопа да го направи .. Ще съм ви много благодарна ... А снимката е тази: http://store.picbg.net/pubpic/10/E5/2dba6c56af3d10e5.JPG

ArrowsOfDeath
01-16-2011, 12:41
На тая снимка нищо няма да загубиш, ако просто изрежеш лявата част.

xrusinka
01-16-2011, 12:46
Не, че ще загубя нещо, но просто като ми я извадят във фотото няма да седи ще е накриво .. Но вече няма проблем намерих подходяща програма с която да го направя и стана ЧУДЕСНО!!! Темата може да се заключи вече :)

ArrowsOfDeath
01-16-2011, 13:56
Коя е таз програма? Да покажеш резултата?

xrusinka
01-16-2011, 14:03
Програмата е: Inpaint, а резултата е: http://store.picbg.net/pubpic/3C/D8/254f3ddf38553cd8.JPG

ArrowsOfDeath
01-16-2011, 14:28
Верно, добре се е получило. Айде, заключвам темата.