PDA

View Full Version : Моля ви,помогнете



Fashion13
01-16-2011, 10:21
Извинете ме,че пускам почти същата тема!1.Няколко момичета само преписват и си хвърлят бележки и всички го видяхме,но учителката не ни вярва,а когато някой пусне непотвърден слух по мой адрес тя веднага-ще се разправям с нея или когато аз и една фр се доближихме една до друга-тя ще ви пиша 1 за подсказване и 2 фр други се погледнаха и тя ги размести и им написа забележки!Как да и докажа,че онези преписват и че ние нищо не сме направи?Да отида ли да гледам записите от охранителните камери и те всъщност къде се съхраняват?2.Една фр искаше да говори с директорката за даскалите,но майка и не дава!Може ли това да стане без майка и да научи?3.Едни момичета само лъжат,че съм казала или направила нещо!Какво да направя,за да докажа,че не е вярно?4. 4.Аз не спортувам,защото имам проблем с дробовете и като се затичам след няколко минути ме заболява под гърдите!Какво да сторя?!5. .Един съученик падна на леда и се нарани,ходи при училищната лекарка да го промие!Може ли да му стане нещо?! 6.При 22 въпроса-тест,за една грешка-колко се пише и ако едно упражнение има 3 подусловия-и си сбъркал и трите колко се пише?А за 10 въпроса,ако си сбъркал един 7.Много съм слаба психически.Какво да направя?!8.Може ли да ми препоръчате помагало,с което да се тренирам за ЗМС?

mimitu
01-26-2011, 14:49
1.Кво те бърка че преписват тва че ти неможеш не значи че и другите немогат.Щом те хваща госпожата значи неможеш да препишеш кат трябва.Чак пък с камери да се занимаваш не си добре...
2.Би трябвало да може и твойта фр кво толкова иска да говори за даскалите?
3.Ами зависи какво са казали.
4.Първо иди на лекар ако не си ходила, а ако си ходила и лекаря ти е казал да не тичаш по - добре го послушай да не вземеш да си напрайш нещо
5.Незнам да не би да съм лекар варви да питаш сестрата дали ще му стане нещо :D :D
6.Пффф дедазнам не съм даскал/ка(мн тъп въпрос щото зависи от скалата за оценяване)
7.Върви на психиатър
:-D :-D :-D
8.НЕ :D :D :D
п.п Много тъпи вапроси и ти кой клас си ?????????