PDA

View Full Version : малко помощ,моля!



outofcontrolll
01-16-2011, 11:43
Нужна ми е малко помощ и общо взето информация...
закъснява ми с два три дни,попринцип при мен е нормално,но имах полов акт от който,не съм сигурна(не сме сигурни с приятеля ми) че го е прекъснал навреме..
но,въпросът ми е,чее просто ме боли стомаха,от време на време а не ми идва,дигнах температура и от време на време ми става лошо,но в момента има някакав грип,и почти всички около мен са болни..възможно ли е да не ми идва,заради това..
или ако случайно съм бременна..единствения ми изход аборта лие ? :(

marin4itu
01-16-2011, 11:52
Тъй като вече ти закъснява можеш да си направиш тест за бременност. Признаците за бременност не се появяват толкова рано.
Разбира се, че единственият ти изход не е аборта. Ако си бременна можеш да задържиш детето. Но първо направи си тест.

outofcontrolll
01-16-2011, 12:12
немога да си позволя да го задържа,4ак след два месеца навършвам пълнолетие,но дори и да го бях навършила,не ми е времето за деца :) .. просто четох в някои форуми за хапчета и други неща,които могат да причинят аборт,в ранен период,но нищо неразбрах от всичко това.Затова ако някой,може да ми даде съвет,да го направи,много ще му бъда благодарна :)

marin4itu
01-16-2011, 12:34
Като рабереш дали си бременна или не, тогава чак мисли как ще правиш аборт.

kalpazanka
01-16-2011, 16:02
Аборт с медикаменти се прави в болница.

outofcontrolll
01-16-2011, 20:04
може ли малко повече информация?

kalpazanka
01-17-2011, 06:18
може ли малко повече информация?
Отиваш при гинеколог и той ти казва да постъпиш в отделението. Там преценяват какъв е случая и как да се процедира в конкретния случай- дали ще е вакуум, дали ще е класически кюретаж, дали ще се предизвика раждане или ще се прекъсне с хапове.

magito023
04-30-2011, 20:17
Има хапчета, които могат да се ползват в 48 часов период след полов акт, но не гарантират въобще 100 % ефективност.

kalpazanka
04-30-2011, 20:41
^Мдаааа, четири месеца по-късно...