PDA

View Full Version : проблем



hateuinside
01-16-2011, 10:48
:neutral: Здравейте, имам следният проблем... и много ме е срам ... малките ми срамни устни са много силно развити и висят навън... много ме е срам от това... имам чувството че е като парцал ... кажете ми ... моля без подигравки, това много ли е гадно ? :cry:

TheBeliever
01-16-2011, 10:59
Някой няма ли да го банне най-после тоя?


По темата: няма от какво да се притесняваш. Големи или малки няма значение. Ако си мислиш, че на някой мъж ще му пречи - лъжеш се.

DarkTemplar
01-16-2011, 11:18
Не е гадно, а напълно нормално. При много жени е така. Не се депресирай за глупости, за едно момиче е важно да се харесва. ;)

Emilen
01-16-2011, 11:51
Защо пък асоциацията да е с "парцал"? Предполагам, че по-голямата част от момчетата биха го свързали повече с розичка и изобщо не биха мислили, че е проблем. Дори напротив.

blackvelvet
01-16-2011, 11:54
Не е проблем.Има някои хора,които ги харесват точно такива :) Не се шашкай излишно :)

Може да се каже,че и моите са такива :D :-D

StolenBliss
01-16-2011, 12:21
Към авторката - сори, че ще ти използвам темата
И аз имам същото нещо, но при мен е само едната.. И мен супер мноо ме е срам. Аз съм чувала, че понякога е от пубертета и после, едва ли не се нормализират. Сякаш се поуспокоих като прочетох мненията. Голям комплекс ми беше..

DarkTemplar
01-16-2011, 12:49
^Мацка, човекът, с когото правиш секс, няма да ти ги мери, а ще им се радва и обработва. ;)

При повечето хора едната част от тялото е по-добре развита от другата - дясната ръка повече от лявата, стъпалото на левия крак по-широко от това на десния, дори единият тестис по-голям от другия. В това няма нищо странно или фрапиращо. :)

NomNomNom
01-16-2011, 13:09
..ne ne gadno no vse pak zavisi i na kolko si god :)
^^^^^
Този тип ПОСТОЯННО ми пишеше на старите два акунта, даже и тук ми пише. И на СЪКВАРТИРАНКАТА МИ пишеше също.
И НА ПРИЯТЕЛЯ ми, защото бях писала от неговото ацц отговори веднъж.

НЯКОЙ НЯМА ЛИ ДА ГО БАННЕ .

StolenBliss
01-16-2011, 13:51
^Мацка, човекът, с когото правиш секс, няма да ти ги мери, а ще им се радва и обработва. ;)

При повечето хора едната част от тялото е по-добре развита от другата - дясната ръка повече от лявата, стъпалото на левия крак по-широко от това на десния, дори единият тестис по-голям от другия. В това няма нищо странно или фрапиращо. :)

Да, при мен е дясната.. Сега вече виждам логиката. Знам го тва, че примерно ако си десничар - дясната страна на тялото винаги е леко по-развита от лявата. Не бях направила връзката. Мерси (:

DarkTemplar
01-16-2011, 14:05
За нищо. :)

juveteam
01-16-2011, 14:05
Мацки няма за какво да се срамувате и тревожите от това нещо ;)

Ако пък всички на този свят са еднакви няма да има логика в съществуването ни ;)