PDA

View Full Version : искам такава коса



___mimity___
01-16-2011, 16:06
Здравейте :) Искам да постина някакъв ефект като на снимката с косата ми .. ( например с пяна за коса,но само да кажа че косата ми е права по природа и искам нещо подобно но никак не става ) ако някой ми каже нещо с което ДА НЕ Я ГОРЯ ! :) Благодаря предварително :)

http://prikachi.com/images/492/2869492s.png

дори искам малко по-начупено от това :) но общо взето се надявам да ме разбрахте :) :oops: :oops: :-) :-)

neeDaBosS
01-16-2011, 16:13
сплети я на плитки докато още ти е мокра косата? преспи така,на другият ден само я пусни но не я реши :) ако не е много начупена добави малко пяна и ''стискай'' малко косата,няма как да не стане

suNnykaty96
01-16-2011, 16:18
Ами може да пробваш с плитки - вечер като се изкъпеш и докато си с още мокра косата, сплиташ я цялата на малки плитчици и сушиш със сешоар така както си си на плитки ( все пак, да не си лягаш с мокра коса ) и на сутринта, като се разплетеш, се получават подобни вълни, като от снимката.
Може да пробваш също и с дифузер, маша, но така по - ще си изгориш косата.
А ако нямаш много време, може просто на влажна коса да си сложиш пяна, по - скоро да я 'намачкаш'
Дано съм ти била полезна
:-)

PredrusalotoZaiche
01-16-2011, 16:27
сплети я на плитки докато още ти е мокра косата? преспи така,на другият ден само я пусни но не я реши :) ако не е много начупена добави малко пяна и ''стискай'' малко косата,няма как да не стане
+1 А цвета на косата (от снимката)е уникален :smt055

xSANYAx
01-16-2011, 16:35
Абсолютни глупости,говорите си наизуст само... ако си сплете косата на отделни малки плитчици,докато е мокра и спи така на сутринта ще е като разплетена дамаджана..нищо общо няма да има с косата на Taylor Momsen на снимката..тва може да го получиш евентуално с пяна за коса :)

katericArofl
01-16-2011, 17:13
значи делиш си косата като за две опашки
едната „ опашка„ разделяш на две части и ги усукваш.. като някрая ги овърташ за кокче и връзваш с хлабав ластик или такъв, който няма да оставя ленти като се отвържеш...

PredrusalotoZaiche
01-16-2011, 17:23
Абсолютни глупости,говорите си наизуст само... ако си сплете косата на отделни малки плитчици,докато е мокра и спи така на сутринта ще е като разплетена дамаджана..нищо общо няма да има с косата на Taylor Momsen на снимката..тва може да го получиш евентуално с пяна за коса :)
Не е вярно,на мен с пяна ми става мнг мнг по-различно косата,а с плитки става Подобно ;) Зависи и косата на авторката ква е..

pupi123
01-16-2011, 20:29
ами може да е сплете на 2 плитки на мокра коса след това да изсуши със сешоар и да преспии така.. ии след като разплете плитките да ги намачка с пяна.. 8-)

MeLikesPie
01-17-2011, 10:14
Според мен ще се получи подобно, ако си върже косата на кок и преспи така, на сутринта да го отвърже и да го намачка с пяна.

ch0c0latee7
01-17-2011, 13:20
Абсолютни глупости,говорите си наизуст само... ако си сплете косата на отделни малки плитчици,докато е мокра и спи така на сутринта ще е като разплетена дамаджана..нищо общо няма да има с косата на Taylor Momsen на снимката..тва може да го получиш евентуално с пяна за коса :)

Напълно си права снощи се бях наплела на 4ри плитки и сутринта въобще не ми беше косата като на снимката...на малки плитки става ужс мен лично ме прилича но мириносана овца ама.. вие си знаете

billytalent
01-17-2011, 13:26
Правила съм същата прическа на една приятелка.
С дебела маша и навих косата, хващах по-дебели кичури и след това просто ги разроших леко с пяна и се получи същото, но все пак много зависи и от косата ти.